Poradna: ROZVÍJENÍ RADOSTI A ŠTĚSTÍ

Jak to udělat, aby se plnily naše sny a přání?  Jak prožívat radost a vděčnost ve všech oblastech života (partnerství, rodina, zdraví, práce, osobní naplnění, hojnost)?

Jedno z témat, které mě velmi fascinuje, je naše schopnost realizovat v životě své záměry a cíle. Jak to udělat, abychom se našim přáním a snům přiblížili co nejdříve?

Svůj příběh tvoříme na základě svých vzorců a máme sílu tyto vzorce proměňovat.

Jedním z postesků, které slýchávám od žen je, že je partner dost nevidí, neslyší a nevnímá. Snaží se mu něco sdělit a on to přehlíží...

Prožíváš stres z toho, že moc utrácíš?
Nebudu Ti říkat, za co utrácet, ale spíš se chci podělit o to, jak se můžeš cítit při placení.

Co dělat, když se nedokážeme rozhodnout mezi více možnostmi? Podělím se s Tebou o několik přístupů, které využívám.  

V tomto videu odpovídám na dotaz Lucky, která se ptá: "Co dělat, když se s partnerem cítím skvěle, ale vypadá hrozně a stydím se za něj?" 

Když si chceme v životě udržet nějakou pozitivní změnu, tak můžeme zapojit mnoho různých způsobů.

Je velmi přirozené, že jakmile přijdeme ze semináře domů, tak vyprchá takovéto nadšení a otevřené oči, otevření nových obzorů, nové prožitky a často třeba i otevření srdce.

Často ve vztazích opakujeme určité vzorce, dokonce často to může mít i podobné časování, že se něco začne měnit třeba po půl roce (po dvou letech apod.).  

Dnes budu odpovídat na dotaz ženy, která se popisuje jako velmi analytická. Má tendence nad věcmi hodně přemýšlet. Je ve vztahu, a obává se, že ve chvíli, kdy by pustila hlavu a začala víc cítit, tak ze vztahu odejde. 

Jak tím můžeme zlepšit své vztahy? A jak to udělat v praxi?