Jak změnit vzhled a vyzařování muže i ženy?

"Co dělat, když se s partnerem cítím skvěle, ale vypadá hrozně a stydím se za něj?" ptá se Lucka.

Velkou a zásadní roli ve vztahu hraje to, jak se cítí naše tělo. Chceme být ve vztahu, kde se naše duše a naše tělo cítí bytostně dobře. To je v podstatě i to, co bychom ve vztazích měli hledat. Když Tvá duše a tělo nerezonuje, tak se v tom vztahu cítíš zvláštně, bezradně, nesvůj/nesvá nebo sám/sama. Proto je super mít partnera, s kterým se Tvé tělo i duše radují.

Jak se srovnat s pocity, kdy se stydím za to, jak partner vypadá?

Někdo jiný by se mohl stydět za to, že je muž malý a jeho partnerka vysoká. Vyplývá to z různých společenských očekávání, která máme a těch je celá řada. Jestli by měl být náš partner tlustý, hubený atd.

Je to určitě i příležitost více se posílit zevnitř a stát si za tím, co mám ráda, ať je to můj partner, práce, koníček nebo cokoliv jiného. Ve výsledku Ty žiješ život sám/sama pro sebe, nežiješ ho pro nikoho jiného. Možná je to i příležitost, jak pročistit okruh Tvých přátel. Dobří přátelé se nebudou pozastavovat nad tím, jestli je Tvůj protějšek objektivně přitažlivý, ale bude je zajímat, jak Ty se s ním cítíš.

1) Vizuální proměna díky vnitřnímu rozzáření

V průběhu života jsem byla mnohokrát svědkem toho, jak se člověk vizuálně promění, díky vnitřní změně, která v člověku dozrála. Jednak pozoruji, jak se lidé promění vlivem prožitku celostní smyslné (nebo tantrické masáže), kde jsou zahrnutí dotekem, vyživení láskou a najednou jejich tvář začíná vypadat úplně jinak. Mění se do krásy.

„Když jsme v lásce, jsme mnohem zářivější a mnohem krásnější.“

2) Energetická změna díky koučinku

Na kurzech někdy pracujeme s tím, že si bereme muže do středu a ženy toho muže pomáhají srovnat tak, aby byl atraktivnější. Například dát nohy víc od sebe, bradu víc dolů, srovnat páteř apod. Díky tomuto koučinku se ten člověk úplně energeticky změní a celá ta skupina to vidí. Během pár minut je z neatraktivního muže chlap, který FAKT STOJÍ ZA TO!

Moje teorie k tomu je, že podle našich životních zkušeností zaujímáme určitou fyzickou pozici. Například zkušenosti, které nám přinášely bolest, nás ohýbají a my máme tendenci se nějakým způsobem schovávat, choulit, nebo hrbit. Máme to ukryté v naší mimice, ve způsobu, jak stojíme, jak se pohybujeme, jak máme nohy, páteř, ruce.

To, že se i za pomoci druhých srovnáme fyzicky, tak my se vlastně rovnáme do té nejlepší podoby sebe sama. Do toho našeho silného bytostného já. Pro někoho je to nezvyk. Mnoho lidí není navyknuto, aby stáli ve své síle. Proto je někdy ta fyzická pozice nepohodlná. Někdy i bolí a člověk se v tom cítí nepřirozeně. Když se má udržet, je zatím potřeba i trénink. Často i trénink zpevnění svalů, aby se ten člověk v tom cítil pohodlněji.

„Mohou to být i detaily v oblečení, protože někdo má tendenci se oblékat tak, aby vlastně schoval svoji krásu a svoji sílu.“

Ženské srovnávání do krásy je trošku jiné

Může to být také skrze fyzický postoj. Nicméně u žen je to spíše určitý stupeň zářivosti a také to, nakolik je žena sexy. Mnoho žen si v dnešní době nedovoluje být sexy. Je pravda, že na mnoha místech ani nepotřebujete být sexy (např. v práci, v metru apod.).

„Když jste v partnerství, tak tam je mnoho momentů, kdy svého partnera skutečně chcete zvát k tomu, aby vám dával pozornost.“

Mnoho žen si ztěžuje na to, že jim partner nedává pozornost tak, jak by potřebovaly. Nevěnuje se jim, nenaslouchá jim, nebo nekomunikuje tak, jak by chtěly. Často tyto příběhy spojuje to, že žena neví, jakým způsobem zářit. Jak se otevřít do své krásy. Jak se otevřít do své šťavnatosti. Protože to je ve výsledku to, proč muž má chuť dávat pozornost ženě.

Když je žena zářivá, tak se muž ani nechce dívat nikam jinam.“

Ženy dnešní doby mají naučené, že ta záře je něco až jak kdyby nevhodného. Některé ženy si dokonce myslí, že být sexy a zářivá, je něco podřadného. Ony jsou přeci chytré a muž by je měl milovat proto, jaký mají intelekt. Jenže pro intelektuální chytré diskuse stačí mužům kamarád. Je to potřeba, kterou mohou nasytit jinde.

Od Tebe v intimním partnerství chce partner Tvou záři, šťavnatost, ohromnou radost z toho, že žiješ, která úplně prýští z Tvého těla. To je ten dar, který přinášejí ženy do vztahu. Je to i dar, který se mnoho žen odnaučilo používat. Naposledy, kdy to spontánně uměly, bylo, když byly ještě malé holčičky.

Kdo máte ve svém okruhu malé holčičky, tak víte, jak ony to umí. Myslím takový ten věk, kdy se ještě nezačaly stydět a kontrolovat.

„Malý holčičky jsou většinou nádherný, jsou úžasný koketky, protože ještě neztratily svojí přirozenou schopnost zářit.“

Proto chci ženy podpořit v tom, abyste zářily ve svém životě a na své partnery. Rozviňte tuto kvalitu v intimních vztazích. Pro Tvého partnera je to ohromný dar. Navíc je to nádherná výživa pro Tvé tělo. Je to zdroj pro Tvou energii, což je úzce propojené i s Tvou láskou.

Stojí za to objevovat svoji živost, vášeň a potěšení. O tom je také skupina Radost a potěšení, což je jedna z mých ženských skupin, kde je to mimo jiné o tom, jak v sobě odkrýt tuto šťavnatost, živost a krásu. V první řadě pro sebe sama a díky tomu i jako dar pro svého partnera. 

Chcete se dozvídat o nových inspiračních videích? Přihlaste se k odběru mých videí na YouTube.

A pokud dáváte přednost poslechu audia:

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Stáhni si ZDARMA videoseriál 3 KLÍČE PRO NAPLNĚNÝ VZTAH

Stáhni si jako dárek ode mě SBLIŽOVACÍ KARTY

Potkáme se na Facebooku

Sleduj můj Instagram

Pravidelná inspirace na YouTube

Přihlas se k odběru!