CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI KURZŮ

Jak kurzy a setkání hodnotí ti, kteří změnili svůj život díky lásce a intimitě? Přečtěte si jejich názory a udělejte si bližší představu o tom, jestli je to vhodná cesta i pro vás a vaše sny.

"Pro náš vztah s Davidem bylo a je učení a prožitkové semináře Denisy a Richarda naprosto klíčové. Díky nim jsme spolu celých těch deset let šťastní, cítíme k sobě obrovskou blízkost, důvěru a intimitu, kterou stále rozvíjíme."

Alice Kirš
Zakladatelka projektu Ženy ženám

Retreat v Thajsku nám v podstatě zachránil vztah...

Dagmar a Libor
Retreat pro páry v Thajsku

"Za dva dny jste pro nás udělali víc než sexuolog za rok."

Jana a Milan
po kurzu pro páry

"Denisa má vnitřní sílu a statečnost a zároveň je velmi jemná a láskyplná."

Dina
po kurzu celostní smyslné masáže

Náš vztah se dělí na období “před Denisou a Richardem” a “po Denise a Richardovi”. Náš sexuální život se dělí na stejné dvě etapy se stejným milníkem. A nemyslím tím konkrétně sexuální život nás dvou. Myslím to globálně, to, co zažívám za poslední půlrok, jsem v oblasti sexu a vnímání lásky a energie nikdy předtím neprožila a ani neumím stručnými slovy popsat.

Stáňa Stiborová Mrázková
podnikanizplaze.cz

"Právě jsme přijeli z víkendu plného zážitků a úžasných lidí, z Rituálu splněných přání na Váňově statku. Těžko bychom komukoli popisovali, jak úžasný a inspirativní pobyt to byl, to se popsat ani nedá, to se prostě musí zažít... Jsme vděční za to, že jsme toho mohli být součástí. Denisa s Richardem jsou úžasní učitelé a jedni z nejúžasnějších lidí, které jsme měli možnost potkat. Byli jsme s nimi už na třech akcích a stále nás nepřestávají překvapovat. Ze srdce Vám děkujeme za to, že jste nám obrátili život vzhůru nohama :) Děkujeme, že jste dali našemu vztahu něco, co jsme si dřív nedokázali vůbec představit."

Veronika a Michal
moveyourbody.cz

"Je to radost se vnímat.
Je to radost dovolit si být upřímná sama k sobě...
Cítím velkou úctu a vděčnost ke Tvojí práci, cítila jsem se báječně mezi tolika rozmanitými ženami, moc se mi líbily všechny techniky i cvičení (byť mnohé nebyly snadné). Hodně jsem i plakala. Dost se odehrálo přímo na kurzu, ale další procesy probíhají i dál, dostávájí nové rozměry... Jsem otevřenější a vřelejší i v práci :-) Vnímám se ve své plnosti."

Petra
po kurzu Radost a potěšení

Škola celostní smyslné masáže

10denní profesionální výcvik

Thajsko s Denisou a Richardem - kurzy pro páry i jednotlivce

“Ještě jednou chci ze srdce poděkovat Denise za ohromný víkendový prožitek! Byla to úžasná akce, odešla jsem obohacena o nový úhel pohledu na sexualitu nejen obecně, ale i na tu svoji vlastní. Zažila jsem řadu aha-okamžiků, dostala se konečně blíže k sobě a k tomu jsem ještě poznala skupinu úžasných žen!”

Radka
po kurzu Radost a potěšení