Jednodenní seminář pro ženy

LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ

na Chateau Mcely

Dovol si být královnou

Letní Early Bird cena!

Dopřej sama sobě péči. S láskou se ukotvi v sobě. Podpoř svou kreativitu a vize. Žij své poslání i hojnost.

Kdy a kde?

4. 12. 2024 (10-19h)
na Chateau Mcely

Kurzovné: 10 500 Kč
Letní Early Bird cena: 5 500 Kč
Kurzovné nezahrnuje dvouchodový oběd v zámecké restauraci.
Na přání možné také s ubytováním.
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Znáte mě z médií: 

Vystoupení na TEDx Prague

Rozhovor pro DVTV

Vystoupení v rámci pořadu ČT Sama doma

Ráda bych poděkovala za včerejší seminář. Původně jsem jela “jen” navnímat si hezké prostředí, podpořit svoji hojnost a užít si den. Během semináře se mi začal objevovat zajímavý směr v mojí práci, který jsem nebrala původně vůbec jako něco podstatného, ale po semináři se mi tímto směrem otevřela energie a já už sedím v kavárně u kafíčka a sepisuji nápady a postřehy. A odpoledne přišla z práce další zajímavá nabídka…
Bára

Proč přijet na seminář Láska, hojnost, poslání?

  • Uděláš si den pro sebe.
  • Zažiješ láskyplnou péči.
  • Zacítíš si z hloubky srdce, do čeho chceš dávat svou pozornost, sílu a energii.
  • Propojíš se se svým posláním.

Chateau Mcely jsou místem, které tyto věci energeticky podporují.

Pro koho je kurz určený?

Pro ženy, které chtějí zažít láskyplnou péči a které se chtějí více propojit s tím, kam ve svém životě směřují, na co zaměřit pozornost a co ve svém životě posílit.

V září jsem se přihlásila na seminář v nádherném prostoru Chateau Mcely, který byl až dosud absolutně mimo můj vesmír. Celý den jsem se nechala vyživovat a hýčkat tímto krásným prostorem.
Kateřina

Proč právě Chateau Mcely?

Chateau Mcely jsou místem, kde o Tebe bude s láskou pečováno, kde se propojíš s vlastním posláním a vizemi -  ať už jsou jakékoli.  

Zažij spolu se mnou jemnou, měkkou, pečující a láskyplnou energii vnitřních prostor i zahrady.

Mottem Chateau Mcely je „Choose Love Everyday“ (zvol si Lásku každý den)“.
 

Prostor vás okamžitě okouzlí, vezme do “jiného světa”, a vy, hýčkáni nadpozemskou péčí, okamžitě načerpáte nejen novou energii, ale nezřídka získáte i nový pohled a inspiraci do svého života.

A to vše je prodchnuto a má zvláštní sílu právě díky dobré motivaci majitelů zámku, která přitahuje a přelévá se do myšlení a jednání personálu a dýchá na vás z každé stěny.

Na kurzu vytváříme prostor, kde se můžete zastavit, poodstoupit od svého běžného prožívání reality a návyků. Kde se na svůj život můžete podívat s odstupem a z vyšší perspektivy. Kde se otevře vaše srdce, a vy se (znovu) radujete z každé maličkosti. Kde začínáte chápat a transformovat ty návyky, které vám neslouží, a nahrazovat je svěžestí a inspirací. 

LÁSKA, INSPIRACE, TVOŘENÍ

Sejdeme se v krásném Zlatém sále zámku Mcely.
Oběd si dáme v zámecké restauraci Piano Nobile.
Pro odpočinek nám poslouží překrásný zámecký park.

Dvouchodové obědové menu za zvýhodněnou cenu 1 100 Kč
+ nápoje dle skutečné konzumace.

Dvouchodové obědové menu za zvýhodněnou cenu 980 Kč
+ nápoje dle skutečné konzumace.

Hlavní chod: Treska podle receptu babičky Cusumano
Brambory Grenaille • Domácí sušená rajčata • Česnek • Kapary • Omáčka z bílého vína
Desert: Zmrzlina z lesního medu • Fialky • Crumble • Jogurt

Lze přijet už na snídani a po skončení programu si dopřát také večeři s dalšími ženami z kurzu.
Po omezenou dobu nám na zámku drží i několik pokojů za zvýhodněnou cenu.
Na přání Tě propojíme s jinou účastnicí, se kterou bys pokoj mohla sdílet, a dělit se tak o náklady. 

Jako účastnice mého kurzu získáváš zvýhodněnou cenu na jídlo i ubytování.

Poslání není nutně spojené s vizionářstvím a změnou ve světovém měřítku. Poslání mohou být zdánlivě malé věci, jako dávat lásku několika málo lidem ve své rodině nebo dát svým dětem dobrý základ do života.

Chateu Mcely: #chooseloveeveryday

Zámek Mcely jsem “objevila” v roce 2006. Hned jsme cítila, že je to mimořádné místo. Obejmulo mě svou laskavou péčí a inspirující krásou. Hned při první návštěvě jsem měla mnoho nových nápadů a vizí pro svůj život a práci, které jsem pak postupně naplňovala.

Tento 5hvězdičkový boutique hotel vznikl z osudové lásky a životní moudrosti. Z touhy přinášet ostatním inspiraci a užitek. Nad očekávání opečovat své zákazníky na těle i duši. Vytvořit pro ně prostředí, které na 200% uspokojí chuťové pohárky.

Chateau Mcely pozvedne mysl svou jedinečnou atmosférou, která je vtištěná do zámeckých komnat i rozlehlého zámeckého parku s košatými stromy, bylinkovou zahradou a relaxačním altánem.

Pro mě každá návštěva na zámku Mcely tuto rovinu měla; přinesla mi nadhled a inspiraci do dalšího počínání. Proto se o Mcely chceme podělit i s Vámi. A na kurzu Vám na tomto jedinečném místě pomoci nabrat inspiraci do života, do lásky i smyslu-plného života a podnikání.

„Stále vzpomínám na krásné prostředí zámku Mcely a na kurz Láska, Hojnost, Poslání. Děkuji za inspirativní den. Konečně jsem pochopila, že hojnost je o prožívání a pocitech, které si dovolím cítit a zažít. Díky kurzu jsem se začala soustředit ještě více na příjemné chvíle pro sebe i svojí rodinu a jsem ráda, že je jich čím dál tím víc. Děkuju, že mi ukazuješ cestu a jsi velkou inspirací. Moc ráda se znovu zúčastním dalšího krásného setkání na zámku Mcely.“
Andy
„Na zářijový kurz ráda vzpomínám. Bylo to pro mě něco naprosto nového, první kurz live a ne online. V meditacích se mi ukázaly hluboké věci pro životní směřování, ke kterým se často vracím. Také si od té doby dopřávám více materiální hojnosti, dříve jsem z toho měla výčitky. Až teď mi dochází, jak často mi Denisy věty z kurzu rezonují v hlavě. Doplnilo mi to takový ten nadčasový základ, o který se můžu opřít i za 20 let.“
Míša
„Díky Mcelím jsem si udělala výlet do několika míst za hranice svých běžných možností, a tím jsem si uvědomila, že svoji hojnost mám po ruce, jen jí otevřít dveře. Podobných zážitků se rýsuje čím dál víc… Naskočila jsem do nového pocitu a náboje, a to mi začalo nosit nové příležitosti.“
Jana

Informace o kurzu:

Chateau Mcely, Mcely 61
www.chateaumcely.cz
Středa 4. 12. 2024
Registrace začíná v 10:00
Dopolední blok 10:30 - 13:30
Obědová pauza 13:30 - 15:30
Odpolední blok 15:30 - cca 19h
Kurzovné: 10 500 Kč
Letní Early Bird cena:
5 500 Kč

Kurzovné nezahrnuje dvouchodový oběd v zámecké restauraci.
Na přání možné také s ubytováním.

Kdy a kde?

4. 12. 2024 (10-19h)
na Chateau Mcely

Kurzovné: 10 500 Kč
Letní Early Bird cena: 5 500 Kč
Kurzovné nezahrnuje dvouchodový oběd v zámecké restauraci.
Na přání možné také s ubytováním.
CHCI SE PŘIHLÁSIT

„Na kurzu LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ na Mcelích jsem byla před rokem, a byl to velký předěl v mém životě. 

Katka Marešová 

„Kurz byl oceánem léčivé energie a dalším láskyplným krokem směrem k sobě. Jsem ráda a děkuji sobě, že jsem si ho dopřála. Síla ženského kruhu s Denisčiným vedením vytvořila mocnou vlnu, která mi dala křídla a vynesla až do Vesmíru, a ještě víc propojila s mou duší.

Daleko zřetelněji jsem pak slyšela její volání po dalších následných krocích v mém životě a s daleko větší odvahou jsem ty kroky v té realitě uskutečnila. Vše bylo krásné, ale nejsilnějším zážitkem pro mne byla Denisčina vedená meditace, co se v mém nitru při ní dělo je nesdělitelné, to se prostě musí zažít na vlastní kůži.

Ze srdce bych takový den přála každé ženě.“ Kamila 

„Než jsem se přihlásila na seminář Láska, hojnost, poslání, potřebovala jsem se srovnat s tím, zda dokážu zaplatit takovou částku za jeden den semináře. Mé hlavě se to zdálo příliš, ale moje intuice mi říkala, že mi přinese ještě větší hodnotu. 

Seminář byl neuvěřitelný - prostředím, které svou noblesou podporovalo naši snahu vidět se novýma očima a pojmenovat svoji výjimečnost, lektorkou, která uměla využít každou minutu našeho času a sestavila tak promyšlený a komplexní program, že jsme si společný den maximálně užívaly.

Mě osobně ale nejvíce fascinovaly ženy, které se na semináři sešly a které tam přinesly své neuvěřitelné příběhy. A všechny tyto příběhy spojovala jedna linka - že je všechno možné, když samy sobě nestojíme v cestě. Když dokážeme připustit, že limity tvoří jen naše hlava, ale možnosti a potenciál je ve skutečnosti nekonečný.

Denisa dokáže oslovit a shromáždit takovou skupinu lidí, kteří se v jejím doprovodu vzájemně posouvají a rostou. U toho prostě chcete být, takže jedu v lednu znovu.“ 

Pavla

Zkušenosti žen, které se zúčastnily mých kurzů s podobným tématem:

„Doporučuji všem, kdo touží po harmonickém životě a nebojí se změn.“

Olga

„Tento kurz mě přenesl z pasivního do aktivního tvůrce svého života.“

Vladimíra

„Tento kurz velmi jemným, nenásilným, ale přesto jasným způsobem ukotvil moje priority. Uvědomila jsem si, co všechno už mám, že je můj život vlastně velmi vyrovnaný, šťastný a stačí udělat jen několik věcí, aby byl plný i v oblastech, kde jsem pociťovala nevyživení.“

Lenka

„Nádherná zkušenost. Jsem nesmírně obohacená a posílená. Cítím ohromnou vděčnost za to, že jsem mohla být součástí krásné ženské energie.” 

Lenka Pourová

„Když jsem odcházela z kurzu , tak mi bylo příjemně, cítila jsem se hodně napojená sama na sebe, ale ještě jsem netušila, co vše mi to přinese… V následujících týdnech se věci kolem mě začaly měnit. Lidé, které jsem ve svém životě už nepotřebovala a naopak mi sílu brali než dávali, začali odcházet, a objevovaly se nové příležitosti. Díky tomu se hodně věcí vyplavilo, vyčistilo a já jsem našla sama sebe a svojí sílu. A za to všechno moc děkuji ♥"

Jana

„Doporučuji každé ženě!"

Anna Mocová

„Tento kurz přináší opravdu možnost otevřít se svým snům.“

Jana

„Cítím velkou úctu a vděčnost k Denisině práci. Cítila jsem se báječně mezi tolika rozmanitými ženami. Moc se mi líbily všechny techniky i cvičení. Dost se odehrálo přímo na kurzu, ale další procesy probíhají i dál, dostávají nové rozměry...“

Petra

„Pokud se potřebuješ ukotvit v sobě, uvěřit tomu, že jsi strůjcem svého vlastního života a štěstí, je kurz tím správným vykročením ke splnění svých snů a přání.“

Gabriela Dotková

„V kurzu je mnoho doporučení k praktickým krokům, díky nimž se změny spustily okamžitě. Všechny informace jsou podávány velmi srozumitelně, jsou dopodrobna vysvětleny. Navíc takovým jemným (ženským) způsobem.“

Petra

„Moc se mi líbí Denisy vedení. Nelítá v ezoterických výšinách a její výklad je stravitelný pro každý typ ženy. Kurz jsem si moc užila, a i po kurzu jsem se ještě dlouho cítila velmi příjemně a ukotveně.“

Iveta Pourová

„Cítím se hluboce vděčná za svůj život. To je ten nejsilnější vjem, který ve mně kurz zanechal. Našla jsem v sobě energii tvořit svůj obchod, vyladila jsem ho ještě více žensky a daří se mu lépe než dřív. Odpočívám, když to tak cítím, bez výčitek, a užívám si svou rodinu. Jsem klidnější a sebejistější."

Zuzana Miškufová

Kdy a kde?

4. 12. 2024 (10-19h)
na Chateau Mcely

Kurzovné: 10 500 Kč
Letní Early Bird cena: 5 500 Kč
Kurzovné nezahrnuje dvouchodový oběd v zámecké restauraci.
Na přání možné také s ubytováním.
CHCI SE PŘIHLÁSIT

OBDARUJ NĚKOHO, KOHO MÁŠ RÁDA

Věnuj poukaz své mamince, sestře, kamarádce, dceři...