Jak ovlivnit, co prožíváme

Svůj příběh tvoříme na základě svých vzorců a máme sílu tyto vzorce proměňovat.

Například díky Přepisu limbického otisku, což je vedená terapeutická meditace, která má velmi hluboké účinky. Díky ní máte příležitost přenastavit nebo vyladit svoje prožívání. Autorka této vedené vnitřní cesty, která nám tuto metodu předala je Elena Tonetti.

„V průběhu života jsme prošli mnoha různými impulsy, které tvarovaly a tvarují naše prožívání.“

Jsou to události, které významným způsobem určují, jak prožíváme svět. Proto se v Přepisu limbického otisku zaměřujeme právě na ty významné silné momenty, které souvisely s naším příchodem na svět, s naším dětstvím a dospíváním, a takzvaně přepisujeme to, co se v té době stalo jinak než ideálně.

Tato metoda je krásná v tom, že Vy si sami v sobě nastavujete, jak byste se v daných momentech Vašeho života chtěli cítit. A to má velmi silné dopady na Vaši přítomnost a na Vaši budoucnost, protože ať je naše minulost jakákoliv, tak naše prožívání a naši budoucnost určuje zejména to, jaký význam připisujeme tomu, co se v našem životě odehrálo.

V životě každého z nás je bezpočet různých událostí, momentů, situací a interakcí s druhými lidmi. My si něco z toho vybíráme, něco z toho pamatujeme, a přikládáme tomu určitý význam.

Zrovna tak v každém momentu nás obklopuje bezpočet různých možností, ovšem jenom některé z nich vidíme a naplňujeme, ať už vědomě nebo podvědomě.

V Přepisu limbického otisku získáváme svojí vlastní sílu. Spojujeme se se svojí vlastní tvořivostí a rozhodujeme se, jakým způsobem chceme prožívat svůj život.

Není to jen imaginace. Snažíme se maximálně zapojit i svoje tělo, a právě naše tělo je to, co prožívá, proto má tato zkušenost poměrně hluboký efekt na to, jakým způsobem se cítíme a jak prožíváme. Díky tomu to má reálný dopad i na naše vztahy.

Právě vztahy bývají jedny z nejvíce zmiňovaných. Slyšeli jsme už od mnoha lidí, že zaznamenali například změnu chování partnera či rodičů. A teď můžete přemýšlet, jak je možné, že já něco udělám, jen si to tak projdu sama v sobě, a má to reálný dopad na někoho v mém životě. Najednou se začne jinak chovat.

„Možná tušíte, že to souvisí s tím, že když já v sobě něco přenastavím, tak úplně jiným způsobem působím na ostatní, a díky tomu se ke mně chovají jinak.“

Je to ta moje vibrace, vyzařování, které přitahuje, nebo nepřitahuje určité momenty. V Přepisu limbického otisku měníme svoje vlastní vnitřní nastavení. Nemáte předepsáno, jak si ho máte změnit. To si volíte Vy sami.

Zapojujete svojí fantazii tím nejlepším možným způsobem, abyste dostáhli těch nejlepších možných výsledků podle Vašich kritérií. Vytváříte si vnitřní realitu, která se naprosto reálným způsobem odráží v životě, který žijete.

Vzpomněla jsem si i na jednu ženu, která mi napsala už před mnoha lety, že po Přepisu limbického otisku se rozhodla splnit si svůj sen a odjela žít do jiné země. Později potkala i muže svých snů.

Někdy se dějí velké věci, když se spojí ty správné momenty ve svůj čas.
A kdy projdete tuto hlubokou cestu vnitřní transformace Vy?

Chcete se dozvídat o nových inspiračních videích? Přihlaste se k odběru mých videí na YouTube.

A pokud dáváte přednost poslechu audia:

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Stáhni si ZDARMA videoseriál 3 KLÍČE PRO NAPLNĚNÝ VZTAH

Stáhni si jako dárek ode mě SBLIŽOVACÍ KARTY

Potkáme se na Facebooku

Sleduj můj Instagram

Pravidelná inspirace na YouTube

Přihlas se k odběru!