Jak si v životě udržet záměr

Když si chceme v životě udržet nějakou pozitivní změnu, tak můžeme zapojit mnoho různých způsobů. Samozřejmě je to opakování, připomínání každodenní praxe, ale může k tomu pomoci třeba i nějaká připomínka té pozitivní změny.

Ať už ve formě nějaké konkrétní věci, pozitivní afirmace nebo slova, které si vystavíš na dobře viditelné místo. Může to být Tvůj pracovní stůl, zrcadlo v koupelně nebo nějaké místo v ložnici na Tvém nočním stolku, kde to bude první a poslední věc, kterou uvidíš ráno při probuzení a večer před spaním.

„Je potřeba se stále znovu a znovu spojovat s tím, kam směřujeme.“

Zmínila jsem zde předmět. Při nákupu sušáku jsem objevila krásný hrníček. Přemýšlela jsem, proč se mi tak líbí, a pak mi to došlo. Má na sobě jemné třešňové kvítky. V japonštině bychom řekli Sakury, což je takový symbol rozkvětu, rozpuku, něhy.

A já jsem využila tento symbol jako hlavní symbol programu Láska je Tvůj zdroj, kde ženy rozkvétají do své krásy, kde se uvolňují, pouští obruče toho, čím samy sebe svazovaly, zatínaly a zatuhávaly. Zkrátka ten kvítek má v sobě velkou něhu, je nositelem takové inspirace, krásy a lásky.

Mohla jsem na tom hrníčku oči nechat, proto jsem si ho koupila. V té době pro mě byl navíc symbolem pro začínající kurz Láska je tvůj zdroj, který právě běžel.

Takže i pro mě je takovou připomínkou té energie, kterou jednak vkládám do toho programu a současně kterou společně tvoříme. Je to právě energie takové něhy, lásky, vzájemné podpory, porozumění, povzbuzení, inspirace a odkládání toho, co ženy v životě svazuje, tak aby se mohly naplno uvolnit do své esence, do své krásy do toho, kým opravdu jsou.

Je to taková cesta větší a větší lehkosti, a přitom vnitřní síly. A pokud je to něco, co Tě oslovuje nebo máš pocit, že by to mohla potřebovat Tvoje maminka, babička, přítelkyně, sestra … apod., stačí jí program doporučit, otevírám ho jen párkrát do roka.

A pokud nemáš záměr vstoupit do programu, i tak si můžeš odnést inspiraci toho, že když si chceš v životě potvrdit, udržet, rozvinout a prohloubit cokoliv, co je Tvým záměrem, tak se s tím potřebuješ vždy znovu a znovu spojovat.

„Spojit se s tím kam jdu, co chci, kam směřuji, co chci prožívat, co chci cítit ...“

Ať už je to ve formě věty, slova, předmětu, symbolu, aktivity, každodenní praxe, to je zkrátka to, co nějaké hezké prožitky ukotvuje do naší každodenní reality, tak aby to, že se cítíme dobře, nebylo jen nějakou náhodou nebo nějakým výletem do úžasného prožívání, které se stane jednou za uherský rok, ale aby se stalo Tvojí každodenní základnou.

Navíc je velmi dobré, dělat to právě na začátku dne a na konci dne, kdy jsme nejhlouběji spojení se svým podvědomím, kdy my jsme těmi, kdo udává směr našemu prožívání a našemu směřování.

Chcete se dozvídat o nových inspiračních videích? Přihlaste se k odběru mých videí na YouTube.

A pokud dáváte přednost poslechu audia:

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Stáhni si ZDARMA videoseriál 3 KLÍČE PRO NAPLNĚNÝ VZTAH

Stáhni si jako dárek ode mě SBLIŽOVACÍ KARTY

Potkáme se na Facebooku

Sleduj můj Instagram

Pravidelná inspirace na YouTube

Přihlas se k odběru!