Jak to udělat, aby Tě na rukou nosil?

Jedním z postesků, které slýchávám od žen je, že je partner dost nevidí, neslyší a nevnímá.

Snaží se mu něco sdělit a on to přehlíží. Mají pocit, že jsou na spoustu věcí, která souvisí s péčí o domácnost samy. Nemají od partnera podporu, kterou by potřebovaly. Nebo nemají podporu pro sebe, aby mohly dělat to, co jim přináší radost.

V naší společnosti je to opravdu chronicky častá záležitost, kdy žena má pocit, že jí něco bolí a vadí. Snaží se to předat na druhou stranu, ale nic se nemění. Není to vyslyšeno ani vnímáno.

A na druhé straně je muž, který mívá docela často pocit, že je všechno v pořádku. Tu a tam je nějaký mráček, ale on dělá to nejlepší a věci jsou ok.

Poznáváš takovou situaci? Co s ní???

Pokud ano, věř, že nejsi sama. Setkávám se s tím opravdu často. Na jedné straně bychom si mohly říkat, je to vztahová věc a na tom vztahu by měli pracovat společně, nebo ne?

ALE co dělat v situacích, kdy jeden pracovat nechce? Kdy jedna polovina vztahu má pocit, že je přeci všechno v pořádku. Je to bezvýchodná situace? Určitě NENÍ.

„Velmi často podceňujeme svůj vliv, který máme na oblast vztahů.“

Ať už je to partnerství, vztahy s našimi dětmi, spolupracovníky, kolegy, nadřízenými, podřízenými apod. My máme v rukou docela výraznou část z toho, co se ve vztazích odehrává, i když si to na začátku nemusíme myslet.

Jak ZLEPŠIT partnerský vztah?

Tím, že začneme měnit sebe sama. A to není jenom domněnka, ani fráze. Je to reálná zkušenost, kterou mi potvrzuje mnoho žen, které absolvovaly program Láska je Tvůj zdroj, který je určený pouze ženám.

Je zaměřený na to, aby ženám pomohl s tím:
• jak se lépe ukotvit v sobě
• jak se více naladit do lásky k sobě
• jak si ve větší radosti užívat sebe sama
• jak se uctít a přijmout takové jaké jsme …ve svých emocích, ve svém těle, ve své kreativitě

A také uzdravit vztah s maminkou, protože ten hodně určuje to, jakou ženou jsme a jak žijeme svoje ženství.

Pokud si přeješ, aby k Tobě ostatní přistupovali s větší úctou a respektem. Měla jsi více prostoru na to být sama sebou a volnější ruce pro věci, které Tě těší a baví. Nebo si přeješ cítit se lehčeji a radostněji, tak Ti k tomu opravdu stačí, když začneš s větší láskou a respektem vnímat sebe sama.

Respektovat to, jak se cítíš, jak vypadáš, kým jsi. Navíc to nejenom respektovat, ale opravdu to ctít a radovat se z toho, protože to je naprosto zásadní v tom, jak k Tobě přistupují ostatní.

„Když sama k sobě přistupuješ s něhou a úctou, tak se to vyzrcadlí nejen v partnerském vztahu, ale ve všech vztazích.“

Mnoho z nás nevyrostlo v úplně ideálním prostředí, takže naše vnitřní dialogy nebývají zrovna podporující. Někdy si přehráváme to, co nám vyčítali naši rodiče, vychovatelé a další lidé v našem životě, tím se oslabujeme a dáváme dolů. Naštěstí tento otisk z dětství můžeme změnit. 

Skvělé je, že máme současně možnost, zvědomit si to, co se v nás odehrává. A také přepsat to, jak k sobě přistupujeme a jak se sebou komunikujeme.

Právě v tom Tě může krásně podpořit čtyřtýdenní on-line program pro ženy, který Ti zprostředkuje hluboký posun v sobě sama.

Pokud si přejete vyléčit to, co ve  Tvém životě nebylo úplně ideální. Co Tě vědomě nebo nevědomě drží a stahuje zpátky, a chceš v sobě otevřít více prostoru pro radost, lehkost, péči, spontaneitu a tvořivost, tak je kurz LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ právě pro Tebe.

Chcete se dozvídat o nových inspiračních videích? Přihlaste se k odběru mých videí na YouTube.

A pokud dáváte přednost poslechu audia:

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Stáhni si ZDARMA videoseriál 3 KLÍČE PRO NAPLNĚNÝ VZTAH

Stáhni si jako dárek ode mě SBLIŽOVACÍ KARTY

Potkáme se na Facebooku

Sleduj můj Instagram

Pravidelná inspirace na YouTube

Přihlas se k odběru!