Jak moudře vydávat peníze? Jak prožívat HOJNOST?

Prožíváš stres z toho, že moc utrácíš?

Nebudu Ti říkat, za co utrácet, ale spíš se chci podělit o to, jak se můžeš cítit při placení. Před nějakým časem jsem se setkala s radou, kterou jsem začala při placení aplikovat.

VDĚČNOST ZA …

Když platím nějakou fakturu, tak si na ní napíšu: „Děkuji uhrazeno.“

To děkuji v sobě zahrnuje hned několik věcí. Jednak je to děkuji za tu službu, kterou jsem díky tomu získala. Takže já nepřemýšlím nad tím, že teď musím vydat peníze a o něco přijdu.

„Moje mysl je zaměřená na to, co jsem díky tomu získala.“

A to DĚKUJI v sobě zahrnuje i to, že to můžu zaplatit. Že na to mám. Spolu s tím myslím i na toho nebo na ty, kteří mají nějaký benefit z mé platby. Moje mysl je v duchu s těmi, kteří díky této platbě mohou žít.

Úplně stejný postoj mám, když jdu nakupovat. Ať už je to v nějakém velkém podniku, malém obchůdku nebo malé kavárně, kde vyloženě cítím ty majitele, kteří jsou zatím. Kupuji si tu kávu nebo nějakou věc v obchůdku s tím postojem, že ho můžu podpořit.

Někdy je to třeba i menší skupinka lidí, kteří jsou do toho zaangažování, a kteří díky tomu mají práci.

Toto je mysl hojnosti v mém vlastním podání. Naopak mysl chudoby a nedostatku bývá spojena s pocitem ztráty. Pocitu, že mi něco ubylo. V peněžence a na kontě mám teď méně.

Pokud toto ve svém životě někdy pozoruješ, nahraď to myslí hojnosti. Místo té pomyslné ztráty si zvědom, co se díky Tvé investici děje na druhé straně. A opravdu často z těch Tvých peněz žijí v různých koutech světa i celé rodiny.

Stejně můžeš myslet na to, co získáváš. Může to být konkrétní služba, věc, potravina apod.

Osobně mám radost, když můžu někde něco zaplatit, protože vidím ty lidi, kteří jsou zatím. Zároveň jsem vděčná za tu možnost, že můžu tímto způsobem investovat svoje peníze, ať už je to káva, rohlík nebo faktura na několik desítek tisíc.

Jestli nic takového zatím při placení v nějaké formě neděláš, tak to zkus. A pokud už něco podobného aplikuješ, poděl se do komentáře, co funguje Tobě.

Další inspiraci, jak si tvořit ✨ svůj život způsobem, pro který se rozhodneš, najdeš v on-line programu JAK ŽÍT ŽIVOT SVÝCH SNŮ. Kde jsou praktické návody a prožitková cvičení, která se postarají o potřebnou změnu.

Chcete se dozvídat o nových inspiračních videích? Přihlaste se k odběru mých videí na YouTube.

A pokud dáváte přednost poslechu audia:

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Stáhni si ZDARMA videoseriál 3 KLÍČE PRO NAPLNĚNÝ VZTAH

Stáhni si jako dárek ode mě SBLIŽOVACÍ KARTY

Potkáme se na Facebooku

Sleduj můj Instagram

Pravidelná inspirace na YouTube

Přihlas se k odběru!