Má druhá kniha  TAJEMSTVÍ LÁSKY K SOBĚ  ❤️ Jak být šťastná v životě, v partnerství i v poslání ➡️ je již v prodeji 🥳 nyní s mimořádnou slevou + DOPRAVA ZDARMA + bonusové video + překvapení! Objednat knihu📘ZDE

 🌸 MÁJOVÁ INSPIRACE & SLEVY 💸 » na vybrané online programy, masáže a dárkové poukazy, které podpoří LÁSKU ❤️ v Tvém životě (nejen v partnerství). Pouze do 31.5.2024! Více ZDE

10denní transformační výcvik CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže 💆28.6. - 7.7. na Váňově statku 🏡 PROMĚŇ ZPŮSOB, JAKÝM PROŽÍVÁŠ SVŮJ ŽIVOT. Více ZDE

Má druhá kniha  TAJEMSTVÍ LÁSKY K SOBĚ  ❤️ Jak být šťastná v životě, v partnerství i v poslání ➡️ je již v prodeji 🥳 nyní s mimořádnou slevou + DOPRAVA ZDARMA + bonusové video + překvapení! Objednat knihu📘ZDE

 🌸 MÁJOVÁ INSPIRACE & SLEVY 💸 » na vybrané online programy, masáže a dárkové poukazy, které podpoří LÁSKU ❤️ v Tvém životě (nejen v partnerství). Pouze do 31.5.2024! Více ZDE

10denní transformační výcvik CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže 💆28.6. - 7.7. na Váňově statku 🏡 PROMĚŇ ZPŮSOB, JAKÝM PROŽÍVÁŠ SVŮJ ŽIVOT. Více ZDE

Radost a potěšení: ze semináře pro ženy

Naše radost nezávisí na druhých, ale na nás samých.

Spousta žen žije ve vztazích, které je nenaplňují. Nebo nejsou šťastné se svými stávajícími partnery a nastavením vztahu, které je vnitřně vyčerpává. Víme, že tohle není život, jaký si pro sebe představujeme, ale smíříme se často s obecnou radou, že takhle má život vypadat.
Nebo chceme a hledáme vhodného partnera tak urputně, že zapomínáme, že on sám o sobě nám štěstí nepřinese. Lásku potřebujeme hledat první samy u sebe a v sobě.
Ať se nám to líbí, nebo ne, my jsme ty, které vedou vztah. Které zvou své muže do vztahu s námi. Zdá se však, že jsme na hodně rysů, které ženu činí ženou, zapomněly nebo je nerozvinuly tak, jak bychom si mohly dovolit.

Seminář Denisy Říha Palečkové je o láskyplném prostoru si vzpomenout a prožít změnu na vlastní kůži i tělo. Zažít, co to znamená být ženou.

Budete relaxovat i mít prostor přemýšlet a zapisovat. Budete zacházet za zónu komfortu a kolikrát zkoušet věci, které byste samy nezkusily. Budete dostávat syrovou zpětnou vazbu jiných žen, které vás budou pozorovat, abyste se i vy mohla poznat. A budete se inspirovat od přitažlivosti jiných žen. A nacházet aha momenty.
Přesvědčíte se, že můžete odložit své deprese a smutky, že to jde i bez nich, že není, co řešit. Stačí jedna hudba, jeden tanec, kdy vypnete hlavu a začnete poslouchat své tělo, a svět se vám otočí o 180°.
Workshopy Denisy i Richarda vás budou dále posouvat za takovou láskou sama k sobě, která už se neztratí, ledaže byste chtěla. Ale vy se chtít vracet nebudete.

Když je muž ženou a žena mužem.

Podle lektorů chybí v dnešní společnosti nám ženám i mužům rysy, které z nás dělají právě pohlaví, kterým jsme. V mnohém jsme se propracovali do tak uniformní jednoty, že už pomalu ani nerozeznáme ani neprociťujeme rozdíly mezi mužem a ženou (mimo vizuální vzezření).
Faktem je, že jsme pak unavení, vysátí, „zneutralizovaní“, že hledáme, ale nenacházíme. Protože:

Ženám chybí plná a přítomná mužská pozornost. Taková, do které se žena může uvolnit a nechat život i sebe plynout bez nutnosti kontrolovat situaci nebo mít přehled, co se děje.

Mužům chybí specifická záře a ženskost nás žen. Naše radost, kterou zdobíme a vtahujeme tuto mužskou pozornost do svých tužeb a přání.

Obě kvality vytváří ve vztahu k protějšku přitažlivost, ingredienci, která nezávisí na vzhledu, statusu ani věku, ale především na vnitřním vyzařování a magnetismu.

Seminář Radost a potěšení je pro každou ženu, která chce začít pomalu měnit prostor i život kolem sebe.

Přestat si stěžovat a vymlouvat se na deprese, objevit sílu, kterou jako ženy máme. Během víkendu budete v krásném prostředí, v srdci Prahy, naučně relaxovat.
Budete objevovat možnosti vlastní krásy.
Budete chtít tančit, sdílet, užívat si života jako žena, radostně.
Zakusíte sílu sdílení v podpůrném kruhu dalších žen, které vám dají zakusit emoce, které jste možná ještě nikdy neprocítila (od „konkurentek“ – nebo nových přítelkyň?) Uvidíte vlastní život z jiného úhlu pohledu, skrze zkušenosti jiných žen, v mnohém podobných. Můžete si také odnést cenné rady.
Jsem opět zamilovaná do našeho ženského světa. Do světa, do kterého jsem dlouho neuměla a nechtěla najít cestu, protože jsem žila ve světě, který vyhovoval mužům, a především jejich potřebám. Přitom toto je mnohem větší síla. Do světa, ve kterém se poznávám.

Ten víkend pro mě znamenal kvalitně strávený čas jen pro sebe, kdy jsem pochopila, co potřebuji změnit a co mám udělat, aby věci fungovaly lépe. Našla jsem cestu domů a našla jsem i průvodkyně.
Dokázaly jsme si s druhou ženou ještě další dny po kurzu posílat láskyplné smsky se srdíčky:) A dokázala jsem přijmout její lásku a podporu, kterou mi posílala. I když bydlí na opačném konci republiky – ve městě, kde jsem se narodila. Díky ní se vracím domů… jinak.

Jsem přesvědčená o tom, že se správným přístupem dokážete v sobě najít vřelost, oheň, vášeň a lásku, o které jste si myslela, že Ji snad ani nemáte.
Nevěřte tomu, kdo vám říká, že taková být nemůžete.
Hledejte cesty, kde se budete radovat.

Na závěr nasdílím svoje poznání ze zkušenosti:
Kdekdo může říkat, jak je skvělé překonávat svoje hranice a limity, být lepší. Růst, růst, růst, stále jen jít dál, i když je to přes čáru, tak jít a jít.. Jenže tohle je jen jedna část.
Ta druhá je, že tyto limity nemůžete posouvat z prostoru, kde jste nešťastná, z prostoru, ze kterého chcete utéct nebo sebe „opravit“. Takhle nedojdete ani růstu, ani štěstí. (A mi to trvalo roky, než mi to konečně došlo.)
Potřebujete první přijetí sebe sama, vlastní radost a štěstí. Když tohle najdete, budete v návaznosti i spokojené. A teprve z prostoru spokojenosti můžete vycházet za zónu komfortu. Protože teprve ve své radosti se v této zóně nacházíte. Teprve pak můžete jít zdravě dál..

A už jen proto se mi líbí kousek textu, který na webu uvádí popis této skupiny:
SEMINÁŘ PRO ŽENY, KTERÉ SE ROZHODLY BÝT ŠŤASTNÉ.

napsala Eva Černíková

(Celý článek najdete na webu www.evacernikova.com)

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2018

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora (Denisa Říha Palečková) a zdroje článku (odkaz na tuto stránku). Zároveň nás prosím informujte na email [email protected] a pošlete nám odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn. Děkujeme!

Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:

Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu, Tajemství šťastného vztahu a Jak se otevřít do vztahu

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Regular inspiration
for your happy relationship

Fill in your email and the latest articles and videos will go straight to your inbox...

Komentáře