18. - 20.6. 💻 3denní online výzva pro ženy 👩 TAJEMSTVÍ LÁSKY K SOBĚ 🥰 Jak být šťastná v životě, v partnerství i v poslání. ZDARMA jako dárek 🎁 pro Tebe. Více ZDE

RETREAT PRO PÁRY na Váňově statku + (VIRTUÁLNĚ) - přímý přenos lektorů z kurzu 21. - 23.6. ‍Víkendový program pro páry 👫, které si přejí do fungujícího vztahu vnést víc jiskry ✨ a porozumění, nebo které procházejí partnerskou krizi. Více ZDE

10denní transformační výcvik CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže 💆28.6. - 7.7. na Váňově statku 🏡 PROMĚŇ ZPŮSOB, JAKÝM PROŽÍVÁŠ SVŮJ ŽIVOT. Více ZDE

18. - 20.6. 💻 3denní online výzva pro ženy 👩 TAJEMSTVÍ LÁSKY K SOBĚ 🥰 Jak být šťastná v životě, v partnerství i v poslání. ZDARMA jako dárek 🎁 pro Tebe. Více ZDE

RETREAT PRO PÁRY na Váňově statku + (VIRTUÁLNĚ) - přímý přenos lektorů z kurzu 21. - 23.6. ‍Víkendový program pro páry 👫, které si přejí do fungujícího vztahu vnést víc jiskry ✨ a porozumění, nebo které procházejí partnerskou krizi. Více ZDE

10denní transformační výcvik CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže 💆28.6. - 7.7. na Váňově statku 🏡 PROMĚŇ ZPŮSOB, JAKÝM PROŽÍVÁŠ SVŮJ ŽIVOT. Více ZDE

Dokázali jste mému muži otevřít srdce a bez skalpelu

Jedna z velmi silných zpětných vazeb po kurzu pro páry. Přečtěte si příběh Soni a Pavla, za který moc děkujeme a jsme šťastní, že se můžeme podílet na takových „zázracích“ !

Ahoj Denisko a Richarde,

dovolila jsem si vám napsat pár pocitů a postřehů z vašeho posledního úžasného kurzu na Váňově statku – RETREAT PRO PÁRY – který se konal 11.3. – 13.3. 2016 takže to budou příští týden už dva měsíce :-).

O vašich kurzech jsem se dozvěděla asi před 4 lety, kdy jsem sama hledala na internetu možnosti a pomoci párům v manželské krizi, problémech a starostech. Nacházela jsem samozřejmě psychologické poradny – hodinové terapie, které jsme s manželem několikrát vyzkoušeli, ale nenacházeli jsem v tomto žádnou pomoc ani radu. Po celé dlouhé 4 roky jsem pravidelně docházela do ambulance na psychoterapie, i když byly přínosné, tak naši krizi neřešilo ani 100 sezení a terapií. Procházeli jsme 3-4 letou manželskou hnusnou krizí, až jsem v tomto roce v lednu požádala o rozvod, ale zároveň jsem ze svého zhrouceného podvědomí zaplatila právě tento váš kurz pro páry a řekla si – děj se vůle Boží !!!!

Udělala jsem to nejlepší rozhodnutí – v pravý ČAS na pravém MÍSTĚ :-)))). S manželem jsme v době krize komunikovali – teda spíž vůbec nekomunikovali, a tak jsem jeden den před odjezdem řekla Pavlovi, že jedeme na pěkný víkend a uvidíme, co bude s náma dál… Nechtěl vůbec slyšet o ničem, natož jet na společný víkend :-(( . Nevěděl vůbec nic o tom, kam pojedeme a co tam budeme dělat. Jen jsem mu řekla, že to je moje poslední aktivita a pomoc pro nás dva a na kurzu se rozhodne, zdali se rozvedeme a nebo zamakáme na našem vztahu. Cítila jsem mravenčení v prstech a přála jsem si, aby ho kurz polapil a uvědomil si, zda stojí za to žít po mém boku nebo ne.

O Denise a Richardovi jsem měla načteno a zhlídnuto všechno, co bylo na trhu, takže z mé strany jsem neměla žádné obavy, že by mě nebo manželovi kurz ublížil nebo nezaujal. Četla jsem spousta děkovných dopisů k srdcím Denisy a Richarda, a tak jsem se také chtěla dostat do této skupiny šťastných párů a manželů po absolvování kurzu, abych si udělala tečku, že jsem pro nás – pro náš vztah – udělala maximum !!!

Úžasné tři dny na Váňově statku – na kurzu pro páry – nám změnily život !!! Po prvních třech hodinách kurzu manžel začal koukat, naslouchat a hltat informace o lidech, kteří byli na tomto samém kurzu před námi, že Richard je expert pro muže a Deniska pro nás něžná stvoření ženy. Že to, co nám vkládají do uší a duší, je lidské a pragmatické, a hlavně účinné a fungující.

Na pohled na mého manžela v tu chvíli nikdy nezapomenu. Začaly se mu koutky úst zvedat a byl milý a pozorný. A když vám říkám pozorný, tak to, co mi za dobu hnus krize nedělal ani neřekl, tak jeho stisk ruky byl milý, srdečný a upřímný. Asi z poslechu těchto dvou lídrů, milých slov a vyprávění o jiných smutných párů, se k manželovi dostávala vlna blaha, pokory a klidu. V ten moment jsem pocítila v celém mém těle teplo a poděkovala jsem si, že jsem nevzdala tuto poslední šanci a příležitost a zaplatila před rozvodem tento kurz pro páry !!!!

Druhý den kurzu jsme byli natěšení už oba dva :-))). Můj manžel není moc výřečný, ale jeho řeč těla znám už 17 let, a můžu přiznat, že dokonale. A tak se chci s vámi podělit o pár mých pocitů. Stačilo mi, že snídani mi přinesl až na stůl, stále mi koukal do očí a ptal se: „co by sis ještě dala, Soňko“ ??? Takhle mě neoslovil čtyři dlouhé roky, natož aby mi přinesl snídani !!! Úplně mě dostal a opět jsem cítila, že náš vztah – manželství má šanci !!!

Dále probíhal intenzivní kurz – já tomu říkám skvělá terapie – a to už manžel seděl u mě nalepený a držel mě za ruce anebo hladil na kolenou. To ti vám byl tak nádherný čas a pocit, že kdybych vám to měla vypsat – tak vám to raději názorně ukážu :-)). Přišel čas oběda a opět jsem se cítila jako princezna, jelikož manžel mi našel místo a jen se mě optal: „Soňko, co budeš chtít?“ Odpověď zněla cokoliv mi donese… „děkuju, vždyť víš co mám ráda…“

A můžu vám všem říct, že teď po tomto obědě jsem už věděla, že se díky Richardovi v mém manželovi cosi změnilo, a teď už můžu napsat, že Richard dokázal Pavlovi otevřít srdce a bez skalpelu. Stačil to v neuvěřitelných cca 10 minutách !!! Asi tak dlouho trvala silná terapie mého muže, aby se opět vrátil do svého těla a srdce. Víte, on totiž manžel byl do doby naší hnus krize moc fajn chlap, a pak žil vedle mě 4 roky úplně cizí chlap, který byl hnusný, vulgární, zlý a bála jsem se ho já i naše dcerka !!!

Proč tohle všechno píši a otevírám své soukromí ??? Protože vím a cítím, že když je člověk otevřený, upřímný tak k němu prostoupí pozitivní energie a uzdraví se, a také toto veřejné prohlášení může pomoci spoustě lidem, kteří jsou v krizi nebo jí prochází.

Richardova metoda je silná, otevřená a fascinující a každému Muži pomůže.

Zní to všechno jako pohádka, ale za mě tento ,, KURZ PRO PÁRY “ je neuvěřitelný zážitek, který nám zachránil manželství. To víte, že jsou chvilky, kdy na sebe štěkneme, ale hned v ten moment si vzpomenu na metody, které nám ukazovala Deniska a Richard a věřte – nevěřte, v ten moment jednám jinak i já sama, ale v minutě je jasno a krásně.

Nechci tady prozradit metody, protože pro každého může být účinek něco jiného, ale díky kurzu jsem se naučila komunikovat s mužem fyzicky a nééé to moje letité: “… a Pavle můžeme tohle prosím probrat a prosím tě posloucháš mě vůbec a zavolal si té svojí mamince ?“ atd. atd.atd.

Když píši „komunikace fyzicky“ to neznamená, že svého muže mlátím, to néé, ale naučila jsem se s mužem komunikovat jinak a funguje to !!!!

Minulý týden měla naše dcerka třídní schůzky, na které jsem se moc těšila. Když jsme procházeli hnus krizí, tak jsem samozřejmě otevřeně sdělila paní učitelce, jaká je u nás hnus krize a kdyby někdy byla dcerka plačtivá, tak aby paní učitelka byla v obraze. Teď na schůzce jsem si vyžádala první slovo a sdělila jsem paní učitelce, že jsme byli na kurzu pro párynerozvádíme se a jsme po kurzu opět pevnýma nohama na zemi !

Proč to zmiňuji ??? Paní učitelka mi řekla: “Paní Svobodová, Vy úúúplně záříte jak SLUNCE, jak jste šťastná a v pohodě – na Vás je to vidět už z dálky :-))))). Jsem za Vás moc ráda,“ podotkla paní učitelka.

Také jsem šťastná, že moje maličkost – řeč těla – mluví za všechno, i když jsem také děsně moc upovídaná hi hi hi… Tak to je jen střepeček důkazů, jak se po třech dnech změní nejen naše životy, ale i životy lidí, kteří žijí kolem nás…

Na závěr z mých pocitů a postřehů z ,, KURZU PRO PÁRY “ se můžu svěřit, že poslední hodinu kurzu, když už jsme se loučili, jsme měli říct svému partnerovi, za co si ho nejvíce vážíme. Když budu stručná, tak napíši asi pro mě to nejdůležitější, co mi muž řekl. Že je moc rád, že jsem ho vzala na tento kurz, ač o něm nechtěl ani slyšet. Že si mě moc váží, že i přes to, že byl na mě hnusný, jsem ho nepřestala milovat !!! “Soňko, miluju tě…“

Denisko a Richarde – máte můj obrovský obdiv a z celého srdce vám MOC MOC MOC děkujeme!

S láskou, Soňa a Pavel Svobodovi

VY, kteří chcete něco se svými životy – manželstvím – udělat, a nezahodit ho jen tak za záda jako kus hadru, na nic nečekejte a buďte v pravý ČAS na pravém MÍSTĚ !!!!!!! Jako jsem to udělala já.

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2019

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora (Denisa Říha Palečková) a zdroje článku (odkaz na tuto stránku). Zároveň nás prosím informujte na email [email protected] a pošlete nám odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn. Děkujeme!

Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:

Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu, Tajemství šťastného vztahu a Jak se otevřít do vztahu

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Regular inspiration
for your happy relationship

Fill in your email and the latest articles and videos will go straight to your inbox...

Komentáře