Legendární seminář pro páry s Denisou a Richardem

RETREAT PRO PÁRY

Autentické záběry a ochutnávku atmosféry partnerského kurzu ve Ville Pepita.

Zúčastněte se našeho legendárních seminářů pro páry, který oslovuje šťastné partnery i dvojice v krizi. Od roku 2006 pomohly naše kurzy stovkám párů radikálně zlepšit vztah.

Ať již prožíváte krásný vztah plný porozumění, nebo jste ve fázi provázející bolest a neporozumění, na tomto kurzu budete mít příležitost lépe porozumět rozdílům mezi sebou a naučit se spolu komunikovat a vycházet tak, abyste se navzájem lépe podporovali.

Vyberte si místo, kde chcete RETREAT zažít

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. 

VÁŇŮV STATEK

Krásné ubytovací zařízení na Vysočině, v blízkosti Pelhřimova. Váňův statek nese příjemnou partnerskou energii. Kolem lesy a spousta zeleně.

Více informací →

VILLA PEPITA

Noblesní prvorepubliková Villa Pepita v polském Mezihoří (u českých hranic) vás uchvátí svou neopakovatelnou, pohádkovou atmosférou.

Více informací →

CHATEAU MCELY

Perla našich lokalit pro semináře. Ubytování a gurmánská strava pro ty nejnáročnější. Místo, které vzniklo z osudové lásky a životní moudrosti.

Více informací →

Aktuální termíny kurzů:

retreat pro páry - škola šťastného partnerství

Retreat pro páry, Váňův statek

26.10. - 28.10.Váňův statek
Skupina pro posílení a prohloubení vašeho vztahu. Tento již legendární seminář Denisy a Richarda oslovuje šťastné partnery i páry v krizi. Lektoři v něm využívají nejen znalosti z oblasti nauk o posvátné sexualitě, ale především svou zkušenost z každodenního života. Jejich učení je praktické, pravdivé, přímé a srozumitelné.
PROMĚŇ ZPŮSOB, JAKÝM PROŽÍVÁŠ SVŮJ ŽIVOT. Vědomá a citlivá práce s tělem, dotekem a intimitou je jedním z nejmocnějších nástrojů rozvíjení osobní síly, životní radosti, procítění vlastní životní cesty a možností, které v životě máš. Díky láskyplné pozornosti zaměřené do těla i duše pročistíš staré programy a uvolníš svůj systém pro více radosti a nasměrování z hloubi své duše. Naučíš se mnoho o sobě i ostatních. O polaritě muže a ženy na úrovni těla. O mnoha významech rozkoše a potěšení. Poznáš, kolik vrstev a významů má naše sexuální (= životní) síla, a jak díky ní můžeš rozvíjet sebe i ostatní. Kurz je určen jednotlivcům i párům. Laikům i profesionálům.
vaginální mapování - kurz
Otevřít se lásce a potěšení... Seminář pro ženy (a muže), kteří touží prožívat více radosti, lásky, otevřenosti, smyslnosti, ukotvení a směru ve svém životě. Léčení traumat, uvolnění "zamrzlých" emocí, zvyšování citlivosti a potěšení 🙂 KURZ JE PRO ŽENY I MUŽE!!! PŘIJÍMAJÍ POUZE ŽENY!
přepis limbického otisku
Vedená terapeutická meditace inspirovaná metodou Eleny Tonetti. Pro uvolnění limitujících vzorců a jejich přepis. Osvobozující a inspirující!