Legendární seminář pro páry s Denisou a Richardem

RETREAT PRO PÁRY

Autentické záběry a ochutnávku atmosféry partnerského kurzu ve Ville Pepita.

Zúčastněte se našeho legendárních seminářů pro páry, který oslovuje šťastné partnery i dvojice v krizi. Od roku 2006 pomohly naše kurzy stovkám párů radikálně zlepšit vztah.

Ať již prožíváte krásný vztah plný porozumění, nebo jste ve fázi provázející bolest a neporozumění, na tomto kurzu budete mít příležitost lépe porozumět rozdílům mezi sebou a naučit se spolu komunikovat a vycházet tak, abyste se navzájem lépe podporovali.

Vyberte si místo, kde chcete RETREAT zažít

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. 

VÁŇŮV STATEK

Krásné ubytovací zařízení na Vysočině, v blízkosti Pelhřimova. Váňův statek nese příjemnou partnerskou energii. Kolem lesy a spousta zeleně.

Více informací →

VILLA PEPITA

Noblesní prvorepubliková Villa Pepita v polském Mezihoří (u českých hranic) vás uchvátí svou neopakovatelnou, pohádkovou atmosférou.

Více informací →

CHATEAU MCELY

Perla našich lokalit pro semináře. Ubytování a gurmánská strava pro ty nejnáročnější. Místo, které vzniklo z osudové lásky a životní moudrosti.

Více informací →

Aktuální termíny kurzů:

Tato skupina je otevřená pro jednotlivce a páry, kteří se chtějí naučit používat sexuální energii pro naplňování svého záměru. V průběhu skupiny budeme pracovat na utváření a formulování své vize pro rok 2018. V novoročním rituálu pak využijeme sílu sexuální energie pro naplnění osobního záměru. Prostor bude také pro radost, lehkost, tanec a oslavu v kruhu lidí, kteří mají chuť setkat se v upřímnosti a bez masek na cestě osobní transformace.
"Silvestr po Silvestru" - pro velký zájem tento rok pořádáme "silvestrovský" seminář dvakrát po sobě! Rituál splněných přání je jedinečným zážitkem. Přináší mnoho informací a vhledů. Inspiruje k pochopení toho, co pro vás představuje štěstí. Pomůže vám přetavit podvědomé vzorce, které vás brzdí. Podpoří vás v posílení a vybroušení vaší životní vize a ukáže vám praktické kroky k jejímu naplnění.

Otevři své srdce

12.1. - 13.1.Praha
Toužíte po vztahu a blízkosti? Přály byste si cítit víc propojení a souznění s partnerem? Chcete naplno cítit a žít své poslání? Na tento víkend zveme všechny ženy, které chtějí zažívat ve svém životě více radosti, intenzity a lásky. Které touží po hlubším kontaktu se sebou, s druhými a s tím, kam vede jejich životní cesta.
přepis limbického otisku
Vedená terapeutická meditace inspirovaná metodou Eleny Tonetti. Pro uvolnění limitujících vzorců a jejich přepis. Osvobozující a inspirující!