PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU 24.4. (17 - 22 h) online workshop a vedená meditace » Projdi hlubokou vnitřní transformací ... a zvol si, jakou cestou se vydáš. Více ZDE

LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ 1.5. (10 - 19 h) jednodenní seminář pro ženy 💃 na Chateau Mcely » Pro ženy, které chtějí zažít láskyplnou péči a které se chtějí více propojit s tím, kam ve svém životě směřují. Více ZDE

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU 24.4. (17 - 22 h) online workshop a vedená meditace » Projdi hlubokou vnitřní transformací ... a zvol si, jakou cestou se vydáš. Více ZDE

LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ 1.5. (10 - 19 h) jednodenní seminář pro ženy 💃 na Chateau Mcely » Pro ženy, které chtějí zažít láskyplnou péči a které se chtějí více propojit s tím, kam ve svém životě směřují. Více ZDE

Čarovný dotek aneb jak na to, aby po vás žena toužila?

„Ty mě vůbec nehladíš…” Pokud už jsi byl alespoň nějaký ten měsíc se ženou, možná jsi tento výrok zaslechl.

Nebo „Mohl bys mi namasírovat záda?” A pak často následuje: „Ne, takhle ne…”

Zkrátka, ženských stvoření nebývá zrovna lehké se správně dotknout. To, co se jí jednou líbilo, může být podruhé úplně špatně. 

Už 10 let se živím jako lektorka masáží a vědomého doteku. A tak vím, že žen někdy opravdu není lehké se “správně” dotknout. Již mnohokrát jsem slyšela i z úst dalších žen, které s námi absolvovaly kurzy masáží: „Uf, namasírovat ženu, to je mnohem těžší než u mužů!”. Je na tom hodně pravdy.

Ale neházej flintu do žita!

Prozradím ti, jak se ženy dotýkat tak, aby pod tvými dlaněmi doslova tála, odevzdávala se a toužila.

Možná už jsi pročetl pár článků nebo i příruček o tom, kde jsou tzv. ženské erotogenní zóny a jak ženu správně stimulovatTakže víš, jak se ženě líbí, když ji hladíš po tváři, po šíji, jemně vískáš ve vlasech, pozorně přejedeš dekolt. Nebo vezmeš její ruku do svých dlaní, a masírovaním či jemným hlazením postupně probouzíš její prsty, dlaň a každý centimetr kůže.

Zkrátka to, co pro velkou část mužů může vypadat jako nezajímavá nuda, většinu žen dostává a roztává. 

Když to řeknu polopatě…

…tak nejcitlivější a nejzajímavější místo pro doteky na mužském těle je penis, oblast hráze, varlata a zadeček.

Ale navzdory předpokladu mnoha mužů, ženské tělo neprožívá stejně! Takže tím, když ženu hladíš pozorně po její šíji, způsobuješ minimálně stejné blaho, jako kdyby tě ona jemně škrabala na varlatech nebo ti hladila špičku penisu. Proto – alespoň v první relativně dlouhé fázi – zapomeň na klitoris, vaginu a bradavky. Ženu otevřeš a nažhavíš skrze doteky “zvenku dovnitř”. Tím myslím z periferních částí těla směrem ke středu. A na “periferii” by jsi se měl zdržovat tak dlouho, dokud žena není touhou bez sebe.

Důležité je také to, abys byl co se týká vzrušení vždy o krok za ženou. Ne naopak. Když ji “hrneš”, ona tě bude brzdit. Umožni jí, ať je vzrušená více než ty. A ona tě pak bude zvát dál a dál. Do rovin prožitku, o kterých jsi ani netušil, že existují.

Tyhle podněty ale ještě nejsou vším

Dalším a nejdůležitějším klíčem k úspěchu je přítomnost. Přítomnost v doteku. To znamená, že když se dotýkáš, nemyslíš v tu chvíli na nic jiného. Nemyslíš ani na to, co bude tvá ruka dělat za chvíli. Nepřemýšlíš nad tím, zda dosáhneš svého cíle. Nepřemýšlíš dokonce ani nad tím, zda je či není spokojená. Nepřemýšlíš nad tím, co dalšího by jsi s ní dělal. A už vůbec nepřemýšlíš nad jinýma babama či co budeš dělat zítra odpoledne.

Zkrátka jsi tady a teď. A ona to neomylně vycítí, i když u toho vypadáš pořád stejně a hladíš pořád stejně. Má šestý smysl na to, zda tam “jsi” či “nejsi”. Právě přítomnost je magická ingredience, která dělá z obyčejného doteku božský. Z běžného okamžiku magický. A z příjemného extatické.

A jak být přítomný?

Asi už chápeš, že nejde jen o fyzickou přítomnost. Jde o to, abys udržel svou pozornost na jednom místě. Abys zahnal či nechal volně plynout všechny ostatní myšlenky, aniž by jsi se jich zachytával a rozvíjel je. Nebo s nimi bojoval a odháněl je. I tím jim totiž dáváš pozornost a rozptylují tě pak ještě víc.

Pozoruješ její tvář. Vnímáš i ty nejjemnější pohyby její tváře. Vpíjíš se do rytmu jejího dechu a dýcháš na jedné vlně spolu s ní. Cítíš dotek vašich kůží. Cítíš teplo jejího těla. Nadechuješ její vůni. Nadechuješ ji celou.

Je to tak jednoduché

Tohle je přímá cesta k tomu, jak uvést do blaženosti a extáze nejen ženu, ale i sám sebe. Stačí, když vypneš svou hlavu, která ti bude našeptávat další a další myšlenky –“líbí se jí to… nelíbí se jí to… mám se dotknout tady či tam… kdyby tady byla ještě jedna a hladily se spolu… za chvíli začne fotbal…” a podobně…

Když na chvilku dokážeš vystoupit z toho kolotoče, kdy jedna myšlenka střídá druhou a “kecá” ti do života, máš vyhráno!

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2018

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora (Denisa Říha Palečková) a zdroje článku (odkaz na tuto stránku). Zároveň nás prosím informujte na email [email protected] a pošlete nám odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn. Děkujeme!

Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:

Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu, Tajemství šťastného vztahu a Jak se otevřít do vztahu

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Regular inspiration
for your happy relationship

Fill in your email and the latest articles and videos will go straight to your inbox...

Komentáře