🥳 21. května vychází má druhá kniha TAJEMSTVÍ LÁSKY K SOBĚ  ❤️ Jak být šťastná v životě, v partnerství i v poslání ➡️ nyní v předprodeji s mimořádnou slevou + DOPRAVA ZDARMA + bonusové video + překvapení! Objednat knihu📘ZDE

 🌸 MÁJOVÁ INSPIRACE & SLEVY 💸 » na vybrané online programy, masáže a dárkové poukazy, které podpoří LÁSKU ❤️ v Tvém životě (nejen v partnerství). Pouze do 31.5.2024! Více ZDE

10denní transformační výcvik CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže 💆28.6. - 7.7. na Váňově statku 🏡 PROMĚŇ ZPŮSOB, JAKÝM PROŽÍVÁŠ SVŮJ ŽIVOT. Více ZDE

🥳 21. května vychází má druhá kniha TAJEMSTVÍ LÁSKY K SOBĚ  ❤️ Jak být šťastná v životě, v partnerství i v poslání ➡️ nyní v předprodeji s mimořádnou slevou + DOPRAVA ZDARMA + bonusové video + překvapení! Objednat knihu📘ZDE

 🌸 MÁJOVÁ INSPIRACE & SLEVY 💸 » na vybrané online programy, masáže a dárkové poukazy, které podpoří LÁSKU ❤️ v Tvém životě (nejen v partnerství). Pouze do 31.5.2024! Více ZDE

10denní transformační výcvik CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže 💆28.6. - 7.7. na Váňově statku 🏡 PROMĚŇ ZPŮSOB, JAKÝM PROŽÍVÁŠ SVŮJ ŽIVOT. Více ZDE

10denní výcvik CORE TOUCH® I

Už jen necelý měsíc zbývá do zahájení jedné z nejsilnějších zkušeností, kterou nabízíme. Začala vznikat před 15 lety a vytvořila základ pro tradici vědomé intimní práce s tělem v Čechách a na Slovensku.

10denní transformační výcvik CORE TOUCH® dnes už vyhledávají nejen ti, kteří se celostní smyslné masáži a práci s lidmi chtějí věnovat profesionálně. Dnes už většinu účastníků představují ti, kteří pochopili, že se jedná o velmi intenzivní a rychlý způsob, jak restartovat, obnovit a transformovat určité (či všechny) oblasti našeho života.

Naše tělo je náš domov. Je to základ, ze kterého vycházíme.

Naše tělo do značné míry určuje, jak se cítíme, jaké vztahy navazujeme, jak prožíváme partnerskou intimitu a nakolik jsme schopní se otevřít do lásky. Ale nejen to – určuje i míru naší kreativity, hladinu naší životní energie, napětí či uvolnění.

Často naše těla nesou zbytečně moc stresu a zátěže z minulosti. Skrze vědomý, láskyplný dotek se nezřídka otevírá i konfrontace s naší nedořešenou minulostí, dětskými křivdami a traumaty a dalšími událostmi našeho života, které nás ve své době zranily a uzavřely. Pokud tyto bolesti nebyly vědomě prožité a vyjádřené, ale více či méně úspěšně jsme je zavřeli pod pokličku, je dost pravděpodobné, že budou limitovat kvalitu našeho života a vztahů i dnes.

10denní výcvik CORE TOUCH® I je velmi intenzivní rámec, ve kterém vás citlivě a s ohledem na vaše tempo povedeme k hlubšímu procítění, pochopení a milování sebe sama. Na této cestě se přirozeně odplavuje přebytečná zátěž z minulosti, ať už to byly zranění z doby dětství, dospívání či dalšího života, fyzické či psychické.

Současně je tento “10den” pro většinu zcela zásadním “doučováním” pro svět sexuality a doteku. Ti, co kurz absolvovali, se shodují v tom, že kdyby se s těmito znalostmi a zkušenostmi seznámili na střední či vysoké škole, mohli si v životě ušetřit mnoho zbytečných přehmatů, neporozumění a trápení. Přitom se jedná o vzdělání, které je podstatné nejen s ohledem na schopnost lépe rozumět partnerovu tělu a naučit se jej rozeznít do větší radosti, lásky a vášně… ale i v porozumění sobě a své duši.

Sexualita je nedílnou součástí našeho života, a to i když žijeme v celibátu.

Díky tomu, že se naši rodiče, milovali, jsme mohli přijít na svět. Je to základní tvořivá síla nejen pro nový život člověka, ale i pro zrození dalších myšlenek a projevů. 

Díky vědomé práci se svým tělem a dotekem se naučíte, jak svou životní energii nechat proudit volně, a současně vědomě. Jak ji rozpoznat a osvobodit v celé její síle a kráse. Přičemž vás vedeme k tomu, abyste byli vždy v kontaktu se svým srdcem, duší a vědomím. Abyste se naučili zacházet se svým tělem jemně, vědomě a s respektem k sobě i druhým. Abyste se cítili komfortně ve svém vlastním těle, v kontaktu se svými pocity, s úctou k sobě i druhým. Abyste dobře rozuměli svým potřebám a dokázali je s lehkostí komunikovat.

Tyto schopnosti se odrazí ve všech aspektech vašeho života. Přinesou radost a energii nejen do vašich osobních vztahů, ale celkově zlepší kvalitu vašeho života.

Zažijete příval inspirace a chuti ŽÍT naplno.

Co vám kurz přinese:

  • léčení starých zranění (na těle a na duši – tj. fyzické a psychické zneužívání a “bezpráví”, nevěry, nevědomý mechanický sex, operace a gynekologické zákroky či zranění u porodu ad.)
  • porozumění svým hranicím a schopnost je s lehkostí a jasností nastavit ve svém životě
  • hlubší porozumění a prohloubení sou-citu s druhými
  • otevření srdce a prohloubení kapacity prožívat lásku
  • zvýšení hladiny životní energie
  • uvědomění své osobní síly a možností, které v životě máme
  • porozumění svému tělu a tělu opačného pohlaví (odlišné potřeby mužského a ženského těla v doteku a sexualitě)
  • hluboké setkání se sebou sama
  • posílení lásky a úcty k sobě – svému tělu, duši i svému životu
  • zvýšení kapacity prožívat lásku a potěšení, a přitahovat ji tak do svého života

10denní výcvik vás provede hlubokou cestou k porozumění a přijetí sebe sama, a uvolnění hlubší kapacity otevřít se životu a lásce.

Seminář je pro páry i jednotlivce. Partnery, pokud nemají jiné přání, podporujeme, aby intimnější zkušenosti na kurzu procházeli společně, a rozpoznali hloubku a krásu sdílené intimity. (Páry mají také možnost, pokud si to přejí, provádět intimní cvičení v soukromí na pokoji.) Jednotlivce naopak podporujeme, aby jednotlivá cvičení procházeli s mnoha různými partnery, a zaměřili se tak zejména na procítění a poznání sebe sama v kontextu různých setkání, a současně se učili rozumět dalším lidem a jejich tělům.

V každé chvíli účastníky podporujeme, aby byli citliví a respektující ke svým vlastním pocitům i limitům. Skupina je podpořena skrze přítomnost a aktivní podporu mnoha asistentů a facilitátorů, kteří jsou absolventy výcviků CORE TOUCH® I a pokročilého výcviku CORE TOUCH® II. Mnozí z nich se práci s lidmi věnují profesionálně. Díky tomu je zvýšená možnost psychické i praktické individuální podpory a asistence pro jednotlivce a páry. Společně vytváříme bezpečný a podporující rámec pro osobní růst.

CORE TOUCH® je jedna z nejrychlejších cest, jak ve svém životě podpořit jiskru, radost, lásku a smysl.

Pravděpodobně si po absolvování budete říkat, “Proč jsem toto nevěděl/a a nežil/a už dřív?!” Mnozí tuto zkušenost označují za nejlepší dovolenou svého života. A někteří se pak i opakovaně vrací, protože atmosféra na kurzu je nezapomenutelná a nenahraditelná. Navíc je to prostor, kde pravděpodobně získáte nové přátele na celý život.

Dopřejte si život naplno už TEĎ, a ne, “až” – až doděláte toto či tamto… až si zpracujete to či ono…

Kdybychom mohli, učinili bychom tuto zkušenost “povinnou” součástí našeho vzdělávacího systému… a žili bychom pak nepochybně ve společnosti, kde by bylo více lásky, moudrosti a radosti.

Reference absolventů CORE TOUCH® I: Školy celostní smyslné masáže

„Pro mě je to takové neustálé sebepoznávání, které jde do hloubky…“
Šárka

„…objevila jsem sílu v sobě samotné, o které jsem netušila, že ji vůbec mám…“
Martina

„…zjistila jsem, jak láskyplný a bezpečný může být dotek, pokud je vědomě dávaný a vědomě přijímaný…“
Kateřina

„Jsem naplněný štěstím, láskou a takovou novou energií do života.“
Jonáš

„Po třiceti letech našeho nádherného manželství je to teď ještě daleko, daleko krásnější…“
Karla

„Je to obrovský skok. Obrovský skok před a po…“
Lucie

„S manželem se nám otevřel nový svět a to jsme na začátku…“
Monika

„Najednou prostě víte kdo jste a proč jste na tomto světě!“
Hanka

„Když se vědomým dotekem začalo pracovat s mým tělem, tak se začaly otevírat staré bolesti, zranění, ale to mi pomohlo dostat se sama k sobě, k jádru mé podstaty a uzdravit si své ženství.“
Marie

„Pocítila jsem sílu, čistotu a nevinnost naší sexuální energie. Ukázala mi cestu, kterou jsem dlouho hledala, cestu k poznání sama sebe a k nekonečným možnostem, které se skrývají v mém těle a čekaly jen až je objevím, probudím a začnu používat pro blaho svého života.“
Monika

„Po kurzu jsem pozitivnější, mám víc energie a mnohem nižší návrat úporných myšlenek. Jsem radostná, ochotněji komunikující s dítětem. Jsem natěšená na své koníčky a realizaci plánů.“

Přijeďte i vy na 10-denní transformační výcvik CORE TOUCH® I a zažijte hlubokou cestu do vlastního nitra, i k duši ostatních.

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2019

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora (Denisa Říha Palečková) a zdroje článku (odkaz na tuto stránku). Zároveň nás prosím informujte na email [email protected] a pošlete nám odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn. Děkujeme!

Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:

Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu, Tajemství šťastného vztahu a Jak se otevřít do vztahu

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Regular inspiration
for your happy relationship

Fill in your email and the latest articles and videos will go straight to your inbox...

Komentáře