RETREAT PRO PÁRY (VIRTUÁLNĚ) » přímý přenos z Váňova statku 13. - 15.10. » Vneste více radosti, lásky 👩‍❤️‍💋‍👨 a harmonie do Vašeho vztahu a zamilujte se znovu (nebo ještě více) do svého partnera. Více ZDE

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU » online workshop a vedená meditace 18.10. od 17 - 22h » Projdi hlubokou vnitřní transformací ... a zvol si, jakou cestou se vydáš. Více ZDE

RETREAT PRO PÁRY (VIRTUÁLNĚ) » přímý přenos z Váňova statku 13. - 15.10. » Vneste více radosti, lásky 👩‍❤️‍💋‍👨 a harmonie do Vašeho vztahu a zamilujte se znovu (nebo ještě více) do svého partnera.

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU » online workshop a vedená meditace 18.10. od 17 - 22h »Projdi hlubokou vnitřní transformací ... a zvol si, jakou cestou se vydáš.

10 nejdůležitějších dnů na cestě za mou životní transformací

Tuto krásnou zpětnou vazbu jsem dostala od absolventky 10denního výcviku CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže.

Na mnoho z otázek, které jsem si v životě pokládala, jsem na kurzu našla odpověď. Nebo možná ne odpověď, ale cestu, která – jak už teď vím – je mnohem důležitější než výsledek a cíl. Naučila jsem se lépe přijímat věci tak, jak jsou, a nepřemýšlet nad tím, proč se staly. Všechny a všechno kolem sebe vidím z pozice milujícího člověka, což je velmi osvěžující a výživné. Našla jsem v sobě klid a lásku, která mnou prostupuje, a úžasný tok energie, o který se učím pečovat a udržovat jej. Ze zasmušilé oběti vlastního života se stala žena, která díky výcviku našla pramen své síly.

Slovy nelze vyjádřit pocit vděčnosti Denisce a Richardovi za to, co sdílí se světem. I já k tomu všemu byla zpočátku skoupá (s manželem za sebou máme spoustu jejich kurzů) a nyní už vím, že jsou to ty největší dary, které jsem v dosavadním životě dostala, a jsem moc ráda, že jsem se touto cestou vydala už před třicítkou.

DĚKUJI každou buňkou svého těla, které se teď s dětskou zvídavostí a radostí učí tomu, jak si – přes počáteční bolest, nechuť k sexu a dotyku obecně, slzy a vztek – užívat radost a potěšení.

Každou buňkou svého těla, které už teď ví, že je dokonalé takové, jaké je, i když jsem od svých 12 let bojovala s mentální bulimií, a věřím, že na kurzu jsem toto téma jednou provždy odložila.

Děkuji D&R a celému týmu CORE TOUCH® asistentů, celým svým srdcem, za bezpečí, lásku a důvěru. A v neposlední řadě děkuji za úžasné nové přátele.

PS: Kdybych mohla poradit svému minulému já, které s nedůvěrou a úšklebkem odolávalo zúčastnit se kurzu necelý rok, poslala bych přihlášku za něj už mnohem dříve!

Děkuji a moc se těším na další kurzy a setkání!

Klára Bucharová

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2020

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora (Denisa Říha Palečková) a zdroje článku (odkaz na tuto stránku). Zároveň nás prosím informujte na email [email protected] a pošlete nám odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn. Děkujeme!

Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:

Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu, Tajemství šťastného vztahu a Jak se otevřít do vztahu

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Regular inspiration
for your happy relationship

Fill in your email and the latest articles and videos will go straight to your inbox...

Komentáře