PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU (25. 8., 17:00 - 22:00) - online workshop a vedená meditace. Do 8.8. za zvýhodněnou cenu 950 Kč 888 Kč   Více ››

Jak vyjadřovat své pocity tak, že je partner nepřehlédne?

Dnes odpovídám na otázku Míšy, která ve vztazích opakovaně zažívá, ŽE JÍ MUŽ NEROZUMÍ. I když je frustrovaná, partner se domnívá, že je spokojená. O ZMĚNU SE MUŽ ZAČNE SNAŽIT AŽ VE CHVÍLI, KDY UŽ JE UZAVŘENÁ a nechce s ním spát.

Ve vysílání ženám radím, JAK VYJADŘOVAT SVÉ POCITY TAK, ŽE JE PARTNER NEPŘEHLÉDNE, A SOUČASNĚ MÁ CHUŤ ŽENĚ POMOCT, ochránit ji a pečovat o ni.

„Ve všech svých vztazích zažívám velmi podobné pocity. Vybírám si citově uzavřené partnery (moje matka), kteří mi projeví svou náklonnost tak, jak ji potřebuji, vždy až po rozchodu. Ale v tu chvíli jsem už tak uzavřená, že přes veškerou snahu se nedokážu vrátit zpět. Řekla bych, že se snažím komunikovat, jemně, ale cítím, že jsem v tomhle ohledu odmítána nebo nepochopena. Partneři mají pocit, že mi je hezky, působím prý spokojeně. Řeší většinou něco až ve chvíli, kdy s nimi přestanu spát.
Mám taky problémy s intimitou, ale to je na další/delší dotaz, zaujalo mě vaginální mapování. Je k tomu nějaká kniha, nebo průvodce?
Děkuji za případnou radu, nebo co vás k tomu napadá.
Hezký večer, Míša“

Více o VM: www.vaginalnimapovani.cz – zde je řada článků i 40 min video k tématu.

Chcete se dozvídat o nových inspiračních videích? Přihlaste se k odběru mých videí na YouTube

A pokud dáváte přednost poslechu audia:

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2018

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora (Denisa Říha Palečková) a zdroje článku (odkaz na tuto stránku). Zároveň nás prosím informujte na email info@denisapaleckova.cz a pošlete nám odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn. Děkujeme!

Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:

Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu, Tajemství šťastného vztahu a Jak se otevřít do vztahu

Pravidelná inspirace
pro váš šťastný vztah?

Vyplňte svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do vaší schránky.

Regular inspiration
for your happy relationship

Fill in your email and the latest articles and videos will go straight to your inbox...

Komentáře