RETREAT PRO PÁRY 19. - 21.4. na Váňově statku + přímý přenos 👩‍❤️‍💋‍👨 Vneste více radosti, lásky a harmonie do Vašeho vztahu a zamilujte se znovu (nebo ještě více) do svého partnera. Více ZDE

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU 24.4. (17 - 22 h) online workshop a vedená meditace » Projdi hlubokou vnitřní transformací ... a zvol si, jakou cestou se vydáš. Více ZDE

LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ 1.5. (10 - 19 h) jednodenní seminář pro ženy 💃 na Chateau Mcely » Pro ženy, které chtějí zažít láskyplnou péči a které se chtějí více propojit s tím, kam ve svém životě směřují. Už jen pár dní nejnižší možná cena! Více ZDE

RETREAT PRO PÁRY 19. - 21.4. na Váňově statku + přímý přenos 👩‍❤️‍💋‍👨 Vneste více radosti, lásky a harmonie do Vašeho vztahu a zamilujte se znovu (nebo ještě více) do svého partnera. Více ZDE

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU 24.4. (17 - 22 h) online workshop a vedená meditace » Projdi hlubokou vnitřní transformací ... a zvol si, jakou cestou se vydáš. Více ZDE

LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ 1.5. (10 - 19 h) jednodenní seminář pro ženy 💃 na Chateau Mcely » Pro ženy, které chtějí zažít láskyplnou péči a které se chtějí více propojit s tím, kam ve svém životě směřují. Už jen pár dní nejnižší možná cena! Více ZDE

Cítím se jako puberťačka, co se poprvé zamilovala

S laskavým svolením se s Vámi dělím o referenci na víkendový kurz Retreat pro páry.

Ahoj Denisko a Richarde,

včera jsme se vrátili z Retreatu pro páry, který byl naprosto fantastický a přelomový.

Náš vztah byl na prahu krachu. Už koncem června jsem se s partnerem chtěla po několikáté rozejít. Tentokrát to mělo být navždy, přetekl hrnec.

Ale nakonec jsme se rozhodli ještě využít příležitosti srpnového Retreatu pro páry a že uvidíme, zda nám to pomůže. Během léta jsme chtěli už nějak vylepšovat a pracovat na vztahu, ale bylo to pořád stejné. Nic se neměnilo.

V pátek ráno jsem pocítila absolutní odpor jet na kurz. Moje mysl hledala výmluvy a příležitosti, abych se mohla z toho nějak vyvléci. Partner mi lezl na nervy a neměla jsem chuť někam jet. Věděla jsem, že to bude obrovský výstup z komfortní zóny a nejradši bych to zapekla. Cítila jsem i nevolnost v těle… ale vyrazili jsme.

A bylo to to nejlepší rozhodnutí v životě.

Nejtěžší na kurzu pro mě bylo začít s fyzickým kontaktem, který u nás byl už měsíce a s pár výjimkami roky nefunkční a neměla jsem chuť se ho dotýkat, natož intimně.

Ale atmosféra kurzu a malinká naděje, že to bude fungovat mi pomohly to překonat a jít do toho naplno. A bylo to skvělé. Mnoho slz očistilo naše rány a cítili jsme se mnohem lépe. Byli jsme oba otevření a vzájemná přitažlivost se začala znovu probouzet.

On tu byl konečně pro mě a cítila jsem přijetí a lásku. Oporu a podporu. Přesně to, co jsem potřebovala a chybělo mi. A já tu byla pro něj, abych se mu tělesně i emocionálně oddala.

Nebyla to jen procházka růžovou zahradou, na kurzu proběhla i krize a pár neshod… po komunikačním cvičení nám to trochu zaskřípalo, ale promluvili jsme si a partner se mi otevřel jako snad ještě nikdy… pobrečeli jsme si a pokračovalo se dál.

Bála jsem se, že až přijedeme domů, do prostředí, kde proběhla spousta zranění a hádek a špatné energie, tak se mi nebude chtít to dělat dál a pokračovat v praxích.

Ale cestou domů jsme si krásně povídali o tom všem a já pak začala cítit dole nějak živo… přemýšlela jsem, co to je… jestli to tam mám nějak namožené… protože jsme to fakt dlouho nedělali… nebo jestli se mi tam probouzí nějaké chutě… úplně mi to tam vibrovalo a pulzovalo… a pak mi partner řekl, že za cestu párkrát cirkuloval!

No já byla s prominutím nezvykle nadržená. A šťastná, že se to děje.

Doma jsem si všimla, že ho pozoruju s naprostým zájmem a vzrušením a touhou.

Ten kurz úplně změnil energii mezi námi. Zase se mi velice líbí, přitahuje mě, voní mi.  Jsem z něj šílená… to jsem fakt roky nezažila. Cítím se jako puberťačka, co se poprvé zamilovala. Jsme spolu téměř 8 let a máme děti… a já se do něj znovu zamilovala jako na začátku.

Večer jsme samozřejmě udělali všechny naučené praxe a nebylo to pár minut „aby se neřeklo“… byly to hodiny a byli jsme velice probuzení a nabuzení.

Dnes na něj celý den myslím, pouštím si love songy a těším se, až se zase obejmeme a večer budeme praktikovat.

Když jsme na retreat jeli, vůbec jsem netušila, co nás tam čeká, neměla jsem očekávání a trochu jsem se bála.

Ale tohle, co se stalo, tenhle nádherný výsledek, to jsem fakt nečekala… když jsem tě Deni slyšela ve videích říkat, že můžeme i po letech prožívat znovu zamilování, tak jsem tomu moc nevěřila. Ale jde to! Je to tak bomba.

A věřím, že když budeme dál pokračovat v doporučených praxích, bude to tak natrvalo. A časem se budeme posouvat ještě dál.

Děkujeme, děkujeme, děkujeme, zachránili jste nás.

Někdy na viděnou (třeba na kurzu CORE TOUCH).

Market a Petr

Vneste více radosti, lásky a harmonie do Vašeho vztahu a zamilujte se znovu (nebo ještě více) do svého partnera na některém z našich RETREATŮ PRO PÁRY.

Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu, Tajemství šťastného vztahu a Jak se otevřít do vztahu

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Regular inspiration
for your happy relationship

Fill in your email and the latest articles and videos will go straight to your inbox...

Komentáře