RETREAT PRO PÁRY 19. - 21.4. na Váňově statku + přímý přenos 👩‍❤️‍💋‍👨 Vneste více radosti, lásky a harmonie do Vašeho vztahu a zamilujte se znovu (nebo ještě více) do svého partnera. Více ZDE

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU 24.4. (17 - 22 h) online workshop a vedená meditace » Projdi hlubokou vnitřní transformací ... a zvol si, jakou cestou se vydáš. Více ZDE

LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ 1.5. (10 - 19 h) jednodenní seminář pro ženy 💃 na Chateau Mcely » Pro ženy, které chtějí zažít láskyplnou péči a které se chtějí více propojit s tím, kam ve svém životě směřují. Už jen pár dní nejnižší možná cena! Více ZDE

RETREAT PRO PÁRY 19. - 21.4. na Váňově statku + přímý přenos 👩‍❤️‍💋‍👨 Vneste více radosti, lásky a harmonie do Vašeho vztahu a zamilujte se znovu (nebo ještě více) do svého partnera. Více ZDE

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU 24.4. (17 - 22 h) online workshop a vedená meditace » Projdi hlubokou vnitřní transformací ... a zvol si, jakou cestou se vydáš. Více ZDE

LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ 1.5. (10 - 19 h) jednodenní seminář pro ženy 💃 na Chateau Mcely » Pro ženy, které chtějí zažít láskyplnou péči a které se chtějí více propojit s tím, kam ve svém životě směřují. Už jen pár dní nejnižší možná cena! Více ZDE

12 kroků, jak přivést ženu k orgasmu

Víš, jak přivést ženu k orgasmu? Přináším ti 12 tipů, jak rozvášnit ženu. Pojďme hned na to.

1. Vezmi ji na nějaké hezké místo

kde může něco příjemného prožít a také si s tebou popovídat. Můžete jít na večeři, do kavárny, na procházku do parku, či do přírody… Fantazii se meze nekladou.

Také můžeš vymyslet něco originálního, čím ji překvapíš. Důležité je, aby dané místo bylo příjemné.

2. Při rozhovoru jí naslouchej

Zajímej se o její pocity. Nech ji vyprávět. Zpravidla se hezky rozpovídá, když tu a tam opakuješ to, co ti právě řekla.

Například ti vypráví, že dnes měla v práci perný den, a ty jen zopakuješ například “Mělas dnes těžký den…?” nebo “Bylo to dnes v práci pro tebe moc náročné…?

Díky tomu hned cítí, že ji vnímáš. A to ženy milují. Chce tvou plnou pozornost!

3. Nech ji ať se uvolní

Pokud se s tebou uvolní – což poznáš tak, že je víc a víc upovídaná, bezstarostná a sdílná – můžeš tu a tam přidat také dotek.

Například zavadíš o její ruku. Nebo se jí podíváš na hodinky, a přidržíš přitom její zápěstí déle, než by bylo třeba. Nebo pohladíš její prstýnek (a prst) se slovy, že je krásný nebo zajímavý. A že jí moc sluší.

4. Pochval cokoliv, co se ti na ní bude líbit

Například vůně vlasů. A přitom jí můžeš vlasy lehce pročísnout, nebo k nim přivonět. Můžeš pochválit její řetízek, a lehce se přitom dotknout krku. Nebo náušnice.

Dotek na místech, která jsou “otevřená”, tedy ne zakrytá látkou, mají ženy rády. Na krku, ve vlasech, na zápěstí…

Takový dotek je intimní, a současně ženu nikam netlačí. Nesnaž se o víc. Alespoň ne v tuto chvíli!

5. Sleduj ji

Sleduj, zda se žena tvému doteku vyhýbá, či zda se mu nastavuje.

Pokud neuhne, ale “drží”, jsi na dobré cestě. Pokud uhybá, přestaň a dál si jen povídej. A nebo mlč a nech mluvit ji.

6. Vyhledává tvůj dotek?

Pozoruj, zda i ona začne vyhledávat tvůj dotek. Zda se k tobě svým tělem přibližuje.

To například znamená, zda si přisedne blíž. Zda k tobě sedí čelem a nemá zkřížené ruce a nohy, nýbrž uvolněnou pozici.

7. Kdy raději ne?

Pokud ne, platí zde stopka.

Pokud ANO, tak můžeš pokračovat objetím. Stačí dát jí ruku kolem ramen. Když neucukne, boduješ! Pokud se z toho nějak vykroutí, opět nijak netlač.

8. Můžeš jít dál

Dejme tomu, že už jste se mezitím přemístili na nějaké neveřejné místo. Nebo jste na něm už od začátku.

Pokud se žena nechá tu a tam obejmout a pohladit, aniž by ucukla a aniž by se začala stahovat (tím, že poodejde, že při doteku ztuhne, že si dá paže před prsa a zkříží nohy, že se naklání směrem od tebe, a ne k tobě…), můžeš jít dál!

Tvé doteky mohou mířit na místa, která jsou intimnější. Co to znamená?

Ne, nevrhneš se rovnou na prsa či mezi nohy. Ale lehce přejedeš prsty či rukou do míst, kde končí holá kůže a začíná oblečení. Může to být i “jen” lem rukávu. Později lem výstřihu.

Tvůj dotek je lehký. A opět, netlačíš na pilu.

9. Sváděj ji dál

Pokud si to žena nechá líbit, a dál je přitom milá, směje se na tebe a směje se například i tvým vtipům (byť by byly trapné), můžeš ji svádět dál.

Jít hlouběji pod blůzku či šaty. Dotknout se například v oblasti prsou ze strany (ne přímo na prsou!) nebo na lýtkách, a pak vnitřní straně stehen. Nebo delší dobu hladíš zápěstí, či ucho.

Ano!

Ženy MILUJÍ doteky “kolem”. To znamená všude jinde, jen NE přímo na pohlaví či přímo na prsou.

V tomto ohledu je ženské tělo zcela jiné než mužské!!!

Tedy beze spěchu a tlaku ženu hladíš na místech, které třeba tobě mohou připadat naprosto nezajímavá. Jako krk či hlava či prsty u rukou.

ženu můžeš hladit DLOUHO a POMALU. Čím pomaleji a čím déle, tím více napínáš její touhu. Samozřejmě za předpokladu, že se jí líbíš a úspěšně proběhly předchozí body.

10. Nech ať se ti začne sama “nabízet”

Ideální je, když se ti žena začne sama “nabízet”.

To znamená, že intimní části svého těla začne natáčet tvým směrem. Najednou její prsa, bříško, vagina jsou pro tebe přístupné.

Také poznáš její vzrušení na tom, že se jí prohloubí dech.

11. Musí to chtít víc než ty

Udržuješ své vzrušení krok za ní.

Ano, klíčem k úspěchu je, že ona chce víc než ty. To jí umožňuje rozvinout její ženskou rozkoš.

V opačném případě ty ji “hrneš”, a ona se logicky brání a uzavírá. Jako úspěšný milenec ty ji otevíráš tak, že ona po tobě touží.

12. Už ji máš, už je “tvoje”

Když už je žena plná vášně, celé její tělo je “tvoje”.

Můžeš se jí kdekoliv dotýkat. Stále zůstávej přítomný a pozorný. Sleduj sekundu za sekundou její dech, její pohyby. Její tělo neustále komunikuje. U některých žen výrazněji, u jiných jemně.

Užívej si, buď s ní, těš se z její rozkoše. “Pomalu a jemně” v této fázi může vystřídat už i “divoce a prudce”. Ale i ve víru vášně buď pozorný, buď s ní, vnímej ji. To ji rozpálí ještě víc! 

Hodně radosti!

Tento článek byl napsán pro Akozbalit.sk

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2015

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora (Denisa Říha Palečková) a zdroje článku (odkaz na tuto stránku). Zároveň nás prosím informujte na email [email protected] a pošlete nám odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn. Děkujeme!

Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:

Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu, Tajemství šťastného vztahu a Jak se otevřít do vztahu

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Regular inspiration
for your happy relationship

Fill in your email and the latest articles and videos will go straight to your inbox...

Komentáře