🥳 21. května vychází má druhá kniha TAJEMSTVÍ LÁSKY K SOBĚ  ❤️ Jak být šťastná v životě, v partnerství i v poslání ➡️ nyní v předprodeji s mimořádnou slevou + DOPRAVA ZDARMA + bonusové video + překvapení! Objednat knihu📘ZDE

 🌸 MÁJOVÁ INSPIRACE & SLEVY 💸 » na vybrané online programy, masáže a dárkové poukazy, které podpoří LÁSKU ❤️ v Tvém životě (nejen v partnerství). Pouze do 31.5.2024! Více ZDE

10denní transformační výcvik CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže 💆28.6. - 7.7. na Váňově statku 🏡 PROMĚŇ ZPŮSOB, JAKÝM PROŽÍVÁŠ SVŮJ ŽIVOT. Více ZDE

🥳 21. května vychází má druhá kniha TAJEMSTVÍ LÁSKY K SOBĚ  ❤️ Jak být šťastná v životě, v partnerství i v poslání ➡️ nyní v předprodeji s mimořádnou slevou + DOPRAVA ZDARMA + bonusové video + překvapení! Objednat knihu📘ZDE

 🌸 MÁJOVÁ INSPIRACE & SLEVY 💸 » na vybrané online programy, masáže a dárkové poukazy, které podpoří LÁSKU ❤️ v Tvém životě (nejen v partnerství). Pouze do 31.5.2024! Více ZDE

10denní transformační výcvik CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže 💆28.6. - 7.7. na Váňově statku 🏡 PROMĚŇ ZPŮSOB, JAKÝM PROŽÍVÁŠ SVŮJ ŽIVOT. Více ZDE

Tajná technika, kterou okamžitě uspokojíš ženské emoce (odhalila žena)

Cítíš se jako muž bezradný, když žena – obzvlášť pokud je tvou partnerkou – začne projevovat tzv. negativní emoce? Pravděpodobně znáš situace, kdy nějaká žena ve tvém okolí – ať už partnerka, sestra, matka, kamarádka, kolegyně z práce… začala náhle projevovat neočekávané nálady. Pokud jsou vyjádřené emoce pozitivní a radostné, je to příjemné.

Nicméně když žena vstoupí do napětí, a začne být náhle smutná nebo vzteklá a kritická, možná tvůj systém přeskakuje do modu “fight or flight” – útok či útěk.

Vědecké studie vs. krutá realita

Mužsko-ženským tématům se věnuji jako lektorka a poradkyně už deset let. A navzdory tomu, že například tzv. genderová studia tvrdí, že muži a ženy jsou v zásadě stejní a projevují odlišnosti ve svém chování jen díky společenskému vlivu (tzn. že holčičky jsou odmala “trénované” projevovat se tzv. žensky, a kluci zase mužsky), moje pozorování a zkušenosti vypovídají o něčem zcela jiném.

Dalo by se říct, že jsme dva odlišné živočišné druhy. A k mnoha nedorozuměním dochází na základě tichého předpokladu, že partner či partnerka prožívá a uvažuje stejně jako já.

Na následujících řádcích stručně a trochu zjednodušeně vysvětlím, proč se tomu tak děje. A prozradím ti metodu, se kterou rozněžníš – a možná dokonce rozvášníš – i tu nejzuřivější ženu!

Dramatické rozdíly mezi muži a ženami

Řada kultur a tradic vypovídá o tom, že ženské bytosti jsou mnohem citlivější a vnímavější než muži. Zachytávají a prožívají daleko více informací současně, a na nesrovnatelně jemnější úrovni než většina jejich mužských protějšků.

Toto platí i na tělesné rovině: ženské tělo má po celém povrchu mnohem více nervových zakončení než tělo mužské, kde je nejcitlivější oblast penisu.

Zatímco jemné hlazení na ruce či šíji vynese řadu žen do nebeských výšin, stejný dotek pro muže může být něco jako – “Hm, dobrý, a když už se mě KONEČNĚ dotkne TAM DOLE?!” (Ovšem, neplatí to vždy a všude…).

Proč vědí ženy dělat více věcí naráz muži jenom jednu?

Můžeš si to představit tak, že jako muž jsi mnohem lépe izolovaný od okolního dění, blízkého i vzdáleného, než žena. Navíc tvá pozornost má tendenci být zaměřená na jednu věc, a ostatní jsou na okraji vnímání či zcela vytěsněné.

Naopak ženské vnímání bývá rozprostřené na několik věcí najednou, v bezprostředním i vzdáleném okolí. Vypadá to pak například tak, že žena vaří, telefonuje s kamarádkou, občas přidá něco na facebook, jedním okem hlídá dítě a do toho ještě sleduje televizi… – vše najednou!

Ženské tělo si pak můžeš představit jako jemný radar, který má tendenci být někdy až přehlcený množstvím různých impulsů, nálad, myšlenek… vlastních i okolních.

No a když se to v ženě v jednom okamžiku nahromadí…

Žena tedy vnímá, co se odehrává v ní, co s dítětem, co s tebou, co s kamarádkou, co v práci… zpravidla všechno naráz!

K tomu se přidávají impulsy a nálady kolemjdoucích, sousedů… a nepřeberné množství vnitřních impulsů.

Když je toho moc, může se vše zkondenzovat do případného “nelogického” výbuchu, který míří často i jiným směrem, než co je skutečným zdrojem nepohody ženy.

Jak na to my chlapi běžně (nesprávně) reagujeme?

Přirozenou mužskou tendencí je, buď se z “minového pole” někam odklidit a vyčkat ztišení. Bohužel, ke ztišení dochází málokdy.

Naopak může mít žena, obzvlášť pokud je tvou partnerkou, tendenci svůj projev vystupňovat, aby tě zasáhl i ve vzdálenějším okolí.

Druhou mužskou strategií bývá snaha ženský projev pochopit, a tedy ji žádat o vysvětlení, zdůvodnění – zkrátka logiku.

Pokud má žena v této hře chuť spolupracovat, možná se zamyslí a začne ti něco popisovat. Nevýhodou je, že případné napětí dále zůstává v prostoru.

A že se často dozvíš všechno možné, jen ne skutečnou příčinu. A i pokud dostaneš logické vysvětlení, nic to nemění na emočním dusnu.

Jak pochopit a zvládnout ženské emoce?

Prozradím ti teď tajemství, které se ti může zdát nepochopitelné, nicméně v kontaktu se ženou je nesmírně efektivní, a pro úspěch intimního vztahu dalo by se říct až nezbytné.

Po čem žena touží, když se projevuje tak nepříjemně, že bys nejraději utekl na druhou polokouli? Po LÁSKYPLNÉM PŘIJETÍ A KONTAKTU.

Co to znamená? Nesnažíš se její pocity analyzovat. Nežádáš zdůvodnění. Nedáváš protiargumenty. Neutíkáš.

Ale jsi tam, vnímáš ji v celé její (někdy zuřivé) kráse, nadechuješ její vůni a energii a necháváš se tím zcela prostoupit. Vnímáš ji s otevřeným srdcem, aniž bys se snažil ji změnit.

Dýchej srdcem, vydechuj penisem

Pokud je to tvá partnerka, představ si, že vše, co vyjadřuje, nadechuješ do svého srdce, a vydechuješ z penisu – a s každým výdechem ji penetruješ. S nádechem opět čerpáš energii z jejího srdce, bez výhrad a filtrů.

Pokud zuří, nadechuješ její zuřivost. Pokud je smutná, necháš se s každým nádechem prostoupit jejím smutkem. A každý tvůj výdech je láskyplná “energetická” penetrace – zkrátka si představíš, jak nádech jde skrze tvé srdce až dolů do koulí, a výdech z penisu ji proniká…

Chce to trochu praxe, abys se v tomto typu dechu a vizualizace cítil jako doma. Nicméně účinky tohoto jednoduchého postupu jsou v praktickém životě se ženou nedocenitelné!

Když to konečně pochopíš a děláš to dobře

Pokud to děláš dobře, žena se zpravidla během relativně krátké chvíle zjemní a zjihne. Pokud jste si blíže, můžeš ji zkusit i obejmout a pevně chytit.

Třeba se ještě chvilku bude bránit a vztekat, ale když vytrváš, jsi přítomný, otevřený a tzv. cirkuluješ její emoce (nádech do srdce, výdech “penetrace” z penisu), dříve či později se ti v náručí odevzdá.

A jako bonus možná oba zjistíte, jak je tato výměna nesmírně nabíjející a vzrušující!

Nejdřív si to však natrénuj „nanečisto”

Tuto techniku si můžeš nejlépe natrénovat v mnoha běžných, každodenních situacích, kdy se nic zvláštního neděje. Jste na procházce, jste doma, žena vaří, žena sedí za počítačem, žena si s tebou povídá… a ty ji tzv. cirkuluješ: nádech do srdce, výdech z penisu.

Žena si v ideálním případě vůbec nevšimne, že provádíš nějakou techniku. Ale pokud ji děláš správně, tak automaticky během chvilky začne být jemnější, přitažlivější a milejší. Zkus to!

A pak stejný postup použiješ, když se žena vzteká, zuří, brečí, kritizuje tě. V těchto chvílích bývá náročnější si postup připomenout… a proto trénuj, když je pohoda. Je to jedna z nejúčinnějších metod, jak hádku nejen zastavit, ale i transformovat někdy ve velmi vzrušující hru.

P.S.

Jeden háček tu přece jenom je. A to, pokud partnerčino zuření, brblání, výtky a kritika nejsou jen výsledkem běžného denního stresu, předmenstruačního napětí apod.

Pokud se její nepříjemné emoce týkají nějaké situace, která ve tvém životě vyžaduje praktické kroky a řešení, tak má zklidnění, které cirkulační technikou docílíš, pouze dočasný charakter.

A asi dříve či později budeš muset podniknout další praktické kroky, pokud s danou ženou budeš chtít i nadále zůstat…Věřím však, že ti tahle moje ženská rada pomohla.

Denisa Palečková pro Svět kolem nás.info

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2015

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora (Denisa Říha Palečková) a zdroje článku (ODKAZ NA NÁŠ WEB kde se ten článek nachází). O tomto nás prosím informujte na email [email protected], kam pošlete i odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn.
 
Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:
Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu, Tajemství šťastného vztahu a Jak se otevřít do vztahu

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Regular inspiration
for your happy relationship

Fill in your email and the latest articles and videos will go straight to your inbox...

Komentáře