Legendární RETREAT PRO PÁRY - víkendový kurz pro páry ve Villa Pepita (2. - 4.6.). Poslední 2 volné pokoje! Více ZDE

MÁJOVÁ INSPIRACE & SLEVY na vybrané online programy a dárkové poukazy - pouze do 31.5. 

(LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ VE VZTAHU - sleva 2.000 Kč, Tajemství šťastného vztahu, Jak uspokojit ženu, Přepis limbického otisku, masáže v ARKAYA® a další.)

Legendární RETREAT PRO PÁRY - víkendový kurz pro páry ve Villa Pepita (2. - 4.6.). Poslední 2 volné pokoje! Více ZDE. 

MÁJOVÁ INSPIRACE & SLEVY - na vybrané online programy a dárkové poukazy pouze do 31.5. 
(LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ VE VZTAHU - sleva 2.000 Kč, Tajemství šťastného vztahu, Jak uspokojit ženu, Přepis limbického otisku, masáže v ARKAYA® a další.)

Přepis limbického otisku: obrat o 180 stupňů

„Chtěla bych Vám nesmírně poděkovat za naprosto úžasný terapeuticko-meditační seminář Přepis limbického otisku v Brně. A také za všechny ty skvělé akce a semináře, co pro lidi děláte. Jste úžasní a moc Vám fandím! Přeji Vám, ať se Vám skvěle daří a ať lidí, které činíte šťastnými geometrickou řadou, jen a jen přibývá! 🙂

Ano, je to už hodně dávno, už asi před 8 lety jsem o Vás slyšela úplně poprvé, ale šlo to všechno úplně mimo mě. Můj tehdejší partner se zajímal hodně o tantru, a to jsem se poprvé začala o toto téma zajímat i já, ovšem nijak do hloubky. A roky uplynuly a jste v mém životě zpět 🙂

meditation

O přepisu limbického otisku jsem se dozvěděla z FB od Alice Kirš… Přilákala mě zvědavost zakusit něco nového a také touha změnit svůj život k lepšímu. Jsem psycholog a o této metodě jsem nikdy předtím neslyšela, tím spíš to pro mě bylo nesmírně zajímavé a inspirující. Upoutávka a video mě nadchly od samého začátku. Věděla jsem, že tohle je přesně to ono, co právě teď pro svůj osobní rozvoj a cestu vpřed, potřebuji. Už jsem nemohla od samého začátku dočkat, až ten den D nastane… Rozhodla jsem se pro seminář okamžitě, neváhala jsem ani minutu.

Na kurzu byla od začátku skvělá a láskyplná atmosféra, cítila jsem se velice dobře, a to i přes počáteční lehký šok a rozpaky, jak se tolik lidí může „poskládat“ do jedné místnosti. Líbilo se mi úplně všechno, výborná organizace, skvělí lektoři-terapeuti, výběr hudby v průběhu celého kurzu vyzdvihuji obzvláště, neboť výrazně umocnila veškeré prožitky. Smekám před Deniskou, jak nás nádherně, něžně, procítěně a láskyplně provedla celou meditací, byl to pro mě neuvěřitelně silný zážitek na celý život.

Skvělá byla rovněž přípravná fáze – uvolnění těla tancem, to jsem si užila neskutečně moc a pořádně se vyřádila. Smála jsem se sama sobě ještě dlouho předlouho poté, co tanec skončil.

Po semináři jsem se cítila skvěle, milovaně, nádherně. Je moc fajn, že v závěru bylo možné své zážitky sdílet, bylo to velmi inspirativní. Měla jsem chuť obejmout celý svět a vykřičet to do Vesmíru, jak je mi nádherně.

Poprvé v životě jsem v této meditaci okusila lásku svých rodičů, kterou mi nikdy nedali pořádně najevo (a to je mi už 32 let!). Stejně tak mi za celý můj dosavadní život neřekli, že mě mají rádi. A během této meditace mi pořád od dětství až do dospělosti ukazovali své láskyplné projevy a gesta a ujišťovali mě svými činy o tom, že mě skutečně milují a také mi to i říkali. Neskutečný pocit! 

To, co se dělo bezprostředně pár dní po meditaci, byl docela fičák. Zejména „bouře“ nastala v našich rodinných vazbách. Taťka skončil v nemocnici s operací páteře a já se najednou musela starat nejen o svoji babičku s demencí (to už dělám 4,5 roku), ale navíc i o 4 letého synovečka a také taťku po návratu z nemocnice. Ač jsme se jako rodina nemohli dlouho vystát, nestačím se divit tomu, co se bezprostředně pár dní po meditaci seběhlo a co všechno se muselo stát, aby nás to jako rodinu stmelilo. Domnívám se, že meditace výrazně vývoj situace urychlila.

Začala jsem konečně vídat synovečka, poprvé v jeho 4 letech jsem ho konečně mohla hlídat, vztahy s bratrem i rodiči se zlepšily. Obrat o 180 stupňů. Dívala jsem se rázem na svět jinýma očima a svět se díval jinak na mě. Těžko slovy uchopitelná zkušenost! Doporučuji každému tohle zažít.

Měla jsem pocit, že se od základů mění vztahy v rodině i moje nahlížení na okolní svět. Jako bych si sundala brýle a vše najednou viděla v jasných barvách. Ta šance, změnit si život od základů, a přepsat vše staré, přežité, nefunkční a nevyhovující, je jedinečná a ohromující, a měl by se jí každý chopit.

Za sebe můžu říct, že coby psycholog jsem na sobě v životě vyzkoušela už mnoho a mnoho metod, terapií a meditací, ale tahle byla pro mě jednoznačně nejpřínosnější, nejživější a šla nejvíc do hloubky a také do akce. Kurz předčil i má nejlepší možná očekávání.

Deni a Ríšo, jsem Vám opravdu nesmírně vděčná, že lidem přinášíte krásné poselství E. Tonetti, ještě jednou děkuji. Budu na tenhle nádherný den i zážitek z přepisu velmi dlouho vzpomínat. A nejen vzpomínat, nově přepsané „vzpomínky“ přijmu do svého života, pozvu je dál, ať jsou tu doma a ať slouží pro moje dobro. Už těm starým (které se nyní začínají ocitat v mlze) nedovolím pracovat proti mně.

O kurzu jsem již řekla několika nejbližším přátelům s obrovským nadšením a doporučila jim ho. Popsala jsem tuhle zkušenost jako příběh z pohádky: „Představ si, že přijdeš na planetu Zemi a můžeš si vybrat svou maminku i tatínka. Budeš svědkem toho, jak vznikne nový život, tvůj život – vědomě a z lásky, uvidíš tu všechnu nádheru a Vesmír se bude točit kolem Tebe. A prožiješ nádherné dětství a terapeuti Tě dovedou až do dospělosti, na té cestě zažiješ mnoho krásného a dost možná i nějaké dobrodružství. A až meditace skončí, budeš mít pocit, že jsi možná prožil jiný život, že jsi někdo jiný a můžeš začít znovu s čistým štítem. Budeš mít dost možná pocit, že to byl jen nádherný sen, ale s postupem času (a dost možná velmi brzy) poznáš, že to nebyl jen sen… A tvůj život se začne měnit od základů.”

Závěrem bych jen dodala, že jsem již rozhodnutá, že Přepis limbického otisku znovu absolvuji i v budoucnu a dovolím si jít do ještě větší hloubky a intenzity. A určitě si to ještě víc užiju. Samozřejmě, věřím, že poznám a ucítím, až nastane ten správný čas…“

Lenka z Brna, 32 let

Více informací a nejbližší termín Přepisu limbického otisku naleznete v našem kalendáři akcí ZDE.

 

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2015

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora (Denisa Říha Palečková) a zdroje článku (odkaz na tuto stránku). Zároveň nás prosím informujte na email [email protected] a pošlete nám odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn. Děkujeme!

Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:

Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu, Tajemství šťastného vztahu a Jak se otevřít do vztahu

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Regular inspiration
for your happy relationship

Fill in your email and the latest articles and videos will go straight to your inbox...

Komentáře