Chceš, aby se ti partner více věnoval? Podívej se na záznam webináře Denisy Palečkové  do středy 24. 1. Shlédnout zdarma zde >>

Pozdravy z Thajska

V těchto dnech již probíhá týdenní seminář v naší oblíbené lokalitě na ostrově Koh Phangan, kde jsou naše kurzy již mnohaletou tradicí.

I zde budeme za rok pokračovat. Zkrátka máme rádi teplo, kvalitní thajské jídlo a moře, a proto tu plánujeme “zazimovat” i v roce 2016.

A co pro vás připravujeme nového?

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2015

Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Spoluzakladatelka Školy celostní smyslné (tantrické) masáže, Školy šťastného partnerství, masážního studia Tantra Spa a profesionálního výcviku Core Touch. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev.

Podívej se na záznam vysílání:

CHCI, ABY SE MI PARTNER VÍCE VĚNOVAL!

Nauč se, jak získat pozornost muže

Záznam bude k dispozici pouze
do středy 24. 1. 2019.

"Záleží hodně na Tobě, kolik pozornosti Ti partner bude dávat.”
Denisa Říha Palečková

Pravidelná inspirace
pro váš šťastný vztah?

Vyplňte svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do vaší schránky.

Komentáře