RETREAT PRO PÁRY 19. - 21.4. na Váňově statku + přímý přenos 👩‍❤️‍💋‍👨 Vneste více radosti, lásky a harmonie do Vašeho vztahu a zamilujte se znovu (nebo ještě více) do svého partnera. Více ZDE

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU 24.4. (17 - 22 h) online workshop a vedená meditace » Projdi hlubokou vnitřní transformací ... a zvol si, jakou cestou se vydáš. Více ZDE

LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ 1.5. (10 - 19 h) jednodenní seminář pro ženy 💃 na Chateau Mcely » Pro ženy, které chtějí zažít láskyplnou péči a které se chtějí více propojit s tím, kam ve svém životě směřují. Už jen pár dní nejnižší možná cena! Více ZDE

RETREAT PRO PÁRY 19. - 21.4. na Váňově statku + přímý přenos 👩‍❤️‍💋‍👨 Vneste více radosti, lásky a harmonie do Vašeho vztahu a zamilujte se znovu (nebo ještě více) do svého partnera. Více ZDE

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU 24.4. (17 - 22 h) online workshop a vedená meditace » Projdi hlubokou vnitřní transformací ... a zvol si, jakou cestou se vydáš. Více ZDE

LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ 1.5. (10 - 19 h) jednodenní seminář pro ženy 💃 na Chateau Mcely » Pro ženy, které chtějí zažít láskyplnou péči a které se chtějí více propojit s tím, kam ve svém životě směřují. Už jen pár dní nejnižší možná cena! Více ZDE

Jak poznáš, že je Ta Pravá?

Jak poznáš, že žena, se kterou jsi začal chodit, je “Ta Pravá”?

  • Cítíš, že se ti líbí. Vzrušuje tě. Je ti s ní příjemně.
  • Někdy má své nálady, ale je to v mezích a snad to přejde, říkáš si… (nepřejde ;-), tak jako v našich zeměpisných šířkách v dohledné době nepřestane pršet a sněžit…).
  • Zeptáš se svých kamarádů? Asi ti dají zpětnou vazbu, zda je sexy a milá. Ale zda je to partnerka pro život? To oni posoudit nemohou.

Mám pro tebe jednu cennou radu: Až budeš s dívkou, která tě přitahuje, máš ji rád, v mnohém si rozumíte, v mnohém si nerozumíte (ano, i toto je nejen normální, ale je to třeba – i právě proto se přitahujete a je mezi vámi vášeň).

A ty si říkáš: je to Ona? Je to Ta Pravá? …

zeptej se žen v tvém okolí, co na ni říkají.

Vyber si několik žen, kterým důvěřuješ. Může to být tvá sestra, sestřenice, kolegyně v práci, dobrá kamarádka… možná i tvá teta či maminka.

Je hodně pravděpodobné, že od většiny z nich budeš dostávat podobnou odpověď. Sleduj, zda jsou při “hodnocení” tvé vyvolené nadšené a radostné. Nebo váhavé a říkají něco zdvořile vyhýbavého.

Před lety mi jeden kamarád vyprávěl svůj příběh

V jeho životě bylo vždycky hodně žen. Byl to muzikant, urostlý, vtipný, vřelý a citlivý. Ženy ho měly rády pro jeho otevřenost, hřejivý dotek a to, jak jim dokázal naslouchat i je bavit.

Nebylo pro něj těžké získat krásné ženy, modelky, ženy úspěšné a pro mnohého “nedostižné”. Dokázal vnímat jejich duši, a tak se mu otevíraly a důvěřovaly mu.

Ovšem žádná z nich nebyla Ta Pravá. Do jedné pro něj byly takovými sexuálními kamarádkami. Byla tam výměna, sdílení, hra… ale ani jeden z těch vztahů nenasvědčoval tomu, že by měl jít “dál”.

Až se objevila Ona. Přestože to byla krásná žena, nebyla vizuálně ani jeho typ. Nebyla to žena, kterou by si vědomě vybral. Ale něco je velmi přitahovalo.

Setkávali se, hladili a milovali, vyprávěli si… A přestože ani jeden z nich na začátku neměl záměr dlouhodobého vztahu, chovali se k sobě jako dlouholetí milenci i přátelé. Takoví, co se znají od nepaměti. V jejich vztahu bylo cosi samozřejmého, hluboce přirozeného.

Navzdory tomu, co si jeden i druhý na začátku mysleli, jejich vztah nabral rychlé obrátky a dnes to je již skoro 10 let, co jsou spolu.

A víte, co se dělo ještě předtím?

Ten muž je cizinec, a tak jeho maminka i sestra pro něj byly pouze “na telefonu”. Aniž by budoucí nastávající ještě vůbec viděly, hned věděly, že to je Ona. Věděly to mnohem dřív, než si to uvědomil on. Nepotřebovaly ji vidět, zkoumat, hodnotit. Měly pro to svůj šestý smysl.

A to je něco, na co můžeš dát i ty. Obrať se na moudré ženy ve svém okolí, a sleduj jejich spontánní reakce a odpovědi. Pravděpodobně více z nich bude mít stejný názor… Pak nemůžeš střelit vedle.

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2015

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora (Denisa Říha Palečková) a zdroje článku (odkaz na tuto stránku). Zároveň nás prosím informujte na email [email protected] a pošlete nám odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn. Děkujeme!

Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:

Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu, Tajemství šťastného vztahu a Jak se otevřít do vztahu

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Regular inspiration
for your happy relationship

Fill in your email and the latest articles and videos will go straight to your inbox...

Komentáře