PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU (25. 8., 17:00 - 22:00) - online workshop a vedená meditace. Do 8.8. za zvýhodněnou cenu 990 Kč 888 Kč   Více ››

Co potřebuje muž cítit od ženy, aby měl chuť s ní naplno být?

Co dělat, když si muž není jistý, zda chce ve vztahu zůstat? Proč se to děje?
Co potřebuje od ženy cítit, aby měl chuť s ní naplno být?

Dostávám často dotazy od žen, které se týkají situací, kdy je muž nejistý a ze vztahu ustupuje.

CO ODRAZUJE MUŽE ZE VZTAHU?

Mladí muži v dnešní době neprocházejí přechodovými rituály, jako tomu bylo v minulosti, nemají příležitost dozrát, což ovlivňuje jejich přístup ke vztahům a životu vůbec. Nepřipadají si připravení.

Zároveň mužský element potřebuje svobodu a má pocit, že o ní ve vážném dlouhodobém vztahu přichází.

CO UDRŽUJE MUŽE VE VZTAHU

Je důležité, aby muž cítil, že je žena šťastná sama v sobě a on není zodpovědný za její (ne-)štěstí. Pokud je žena sama sobě zdrojem, je vnitřně ukotvená (což muž podvědomě očekává) bude šťastnější a spokojenější i muž.

Pokud žena dokáže vytvářet zdroj štěstí, radosti a klidu sama v sobě a nepotřebuje potvrzení z venku, je magnetem pro muže, protože ten se vedle ní může uvolnit, a o to více se o ní bude chtít starat!

Chcete se dozvídat o nových inspiračních videích? Přihlaste se k odběru mých videí na YouTube

A pokud dáváte přednost poslechu audia:

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2019

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora (Denisa Říha Palečková) a zdroje článku (odkaz na tuto stránku). Zároveň nás prosím informujte na email info@denisapaleckova.cz a pošlete nám odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn. Děkujeme!

Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:

Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu, Tajemství šťastného vztahu a Jak se otevřít do vztahu

Pravidelná inspirace
pro váš šťastný vztah?

Vyplňte svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do vaší schránky.

Regular inspiration
for your happy relationship

Fill in your email and the latest articles and videos will go straight to your inbox...

Komentáře