PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU 24.4. (17 - 22 h) online workshop a vedená meditace » Projdi hlubokou vnitřní transformací ... a zvol si, jakou cestou se vydáš. Více ZDE

LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ 1.5. (10 - 19 h) jednodenní seminář pro ženy 💃 na Chateau Mcely » Pro ženy, které chtějí zažít láskyplnou péči a které se chtějí více propojit s tím, kam ve svém životě směřují. Více ZDE

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU 24.4. (17 - 22 h) online workshop a vedená meditace » Projdi hlubokou vnitřní transformací ... a zvol si, jakou cestou se vydáš. Více ZDE

LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ 1.5. (10 - 19 h) jednodenní seminář pro ženy 💃 na Chateau Mcely » Pro ženy, které chtějí zažít láskyplnou péči a které se chtějí více propojit s tím, kam ve svém životě směřují. Více ZDE

10-ti denní profesionální výcvik: Každý den byl plný emocí a prožitků

Jak vypadá 10-ti denní profesionální výcvik z pohledu účastníků?

Přečtěte si výpověď Kateřiny, seznamte se s unikátní celostní smyslnou masáží a zázrakem jménem Vaginální mapování.

Milá Deniso a Richarde,

už dříve jsem se zajímala o tantru a tantrické milování, četla knihy a články, ale případné kurzy, které jsem nacházela na internetu, na mě vždy působily, jako by překračovaly příliš mnoho mých hranic a bála jsem se, že jsem příliš stydlivá a své tělo znám tak málo, že bych takový kurz nedokázala absolvovat. Takže můj zájem byl jen teoretický a spíše z povzdálí. Asi před rokem a půl jsem si poprvé všimla vašich stránek. Postupně jsem si pouštěla vaše videa i pár webinářů a přemýšlela, jak je možné, že o pro mě tak intimních věcech dokážete s Richardem mluvit otevřeně a přirozeně, jako byste popisovali, jak si namazat máslo na chleba.

Abych si ověřila, jestli ve skutečnosti působíte stejně jako ve videích, jestli z vás ucítím ten stejný pocit důvěry, přihlásila jsem se na jednodenní kurz Přepis limbického otisku (Limbic Imprint Recoding). Název mi nic moc o průběhu akce neprozrazoval, ale termín řízená meditace mi byl již srozumitelnější a myslela jsem si, že vím, do čeho jdu. Oslovila mě možnost vytvořit si během meditace novou minulost, kterou si prožiju a tudíž si i zapíšu do svého těla. Byla jsem hodně překvapena, kolik lidí se v jedné malé místnosti sešlo, a neuměla jsem si představit, že budeme v takovém počtu a tak blízko sebe schopni soustředit se na meditaci. Neměla jsem ráda prostory plné lidí. Neměla jsem ráda, když cizí lidé byli příliš blízko mě. Ale když už jsem v té místnosti seděla, snažila jsem se uvolnit a vyčkat, co se bude dít. Bylo to příjemné, legrační, uvolňující a následně i osvobozující. Na krátký úsek jsem při meditaci asi usnula (samozřejmě v tom pro mě nejdůležitějším momentu), ale i tak jsem si odnášela z kurzu dobrý pocit z vlastních rodičů a důležité bylo pro mě setkání s mým prapůvodním kmenem, který byl v mé mysli.

intenziv_2015_115Na intenzivní kurz Celostní smyslné masáže jsem odjížděla s tím, že po zkušenosti z kurzu Přepis limbického otisku, mi jste s Richardem příjemní, že umíte pracovat s energií skupiny a hodně jsem doufala, že budou platit slova psaná na webu u tohoto kurzu, že nikdo není do ničeho nucen a že jsou respektovány individuální hranice každého účastníka. To bylo takové moje malé zaklínadlo, které mi dodávalo odvahy. Protože jsem se nejela vzdělávat pro profesní praxi, ale pro osobní rovinu. Netušila jsem, kolik mých obav se během kurzu rozplyne a že překročím vlastní (dnes už vím, že zbytečné) limity. Nevěřila jsem, jak silné a léčivé může být sdílení prožitku ve skupině. Zdráhala jsem se uvěřit, jak léčivé mohou být doteky, které dávám nebo přijímám. Jsem moc ráda, že jsem to mohla zažít. Zapomněla jsem, kolik energie dám sama sobě tancem a pohybem nebo jakou pozitivní moc pro mé tělo má použití mého hlasu.

intenziv_2015_132Nevěděla jsem, jestli budu schopná přestát své obavy po dobu celého kursu. Deset dní mi připadalo jako celkem dlouhá doba na takovou nejistotu. Ukázalo se ale, že to je velmi krátká doba na zjištění, co vše vlastně o těle a sexualitě (své, ženské i mužské) nevím a najednou toužím vědět. Den ze dne jsem při kurzu pociťovala proměnu v myšlení, v pohledu na intimitu i v přijímání svého těla. A proměny byly viditelné i u ostatních účastníků kurzu. Každý den byl plný emocí a prožitků. Měla jsem pocit, že i výuka jednotlivých masáží byla dokonale naplánovaná. 

Velmi silným a novým zážitkem pro mě bylo (mimo jiné) vaginální mapování. To první bylo bolestivé a nepříjemné, druhé bylo téměř bez bolesti, velmi uvolňující a léčivé. Ve svých 37 letech jsem již třetím rokem marně procházela hormonální léčbou pro navrácení ztracené menstruace.

intenziv_2015_153Už druhé vaginální mapování probudilo vaječníky a přišlo slabé krvácení trvajíci 4 dny. Vnímala jsem to jako osvobozující návrat ženskosti do mého těla. Zjištění, že mé tělo bude fungovat, tak jak má, že se zas probudí, bylo silně emotivní. Třetí mapování proběhlo devátý den kurzu. Nejenže jsem nepociťovala žádnou bolest, ale bylo příjemné a doslova jsem se jím prochechtala. Deset dní po třetím mapování a tedy víc než týden po kurzu, jsem při intimní masáži zažila poprvé v životě vaginální orgasmus. Rychlost proměny i síla léčby je pro mne racionálně až neuchopitelná. Určitě mi moc pomohlo propojení teoretických informací s následnými ukázkami, která vždy prolomila můj strach i ostych. Díky tomu jsem mohla jít k vlastnímu prožitku ve formě přijímání i dávání. Po skončení kurzu mám pocit, že jsme se neučili nic zvláštního, nic neslušného nebo zakázaného, ale naopak věci velmi potřebné a užitečné.  Mrzí mě, že tyto informace nejsou součástí sexuální výchovy na školách. 

Děkuji, za pocit bezpečí a péči.

Kateřina, 37, Praha

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2015

Tantra-Seminare-Couples136

Dopřejte si individuální sezení Celostní smyslné masáže/tantra masáže z rukou námi vyškolených profesionálů v jedinečném prostředí Tantra Spa.

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora a zdroje článku (ODKAZ NA NÁŠ WEB kde se ten článek nachází). O tomto nás prosím informujte na email [email protected], kam pošlete i odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn.
 
Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:
Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu, Tajemství šťastného vztahu a Jak se otevřít do vztahu

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Regular inspiration
for your happy relationship

Fill in your email and the latest articles and videos will go straight to your inbox...

Komentáře