RETREAT PRO PÁRY 19. - 21.4. na Váňově statku + přímý přenos 👩‍❤️‍💋‍👨 Vneste více radosti, lásky a harmonie do Vašeho vztahu a zamilujte se znovu (nebo ještě více) do svého partnera. Více ZDE

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU 24.4. (17 - 22 h) online workshop a vedená meditace » Projdi hlubokou vnitřní transformací ... a zvol si, jakou cestou se vydáš. Více ZDE

LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ 1.5. (10 - 19 h) jednodenní seminář pro ženy 💃 na Chateau Mcely » Pro ženy, které chtějí zažít láskyplnou péči a které se chtějí více propojit s tím, kam ve svém životě směřují. Více ZDE

RETREAT PRO PÁRY 19. - 21.4. na Váňově statku + přímý přenos 👩‍❤️‍💋‍👨 Vneste více radosti, lásky a harmonie do Vašeho vztahu a zamilujte se znovu (nebo ještě více) do svého partnera. Více ZDE

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU 24.4. (17 - 22 h) online workshop a vedená meditace » Projdi hlubokou vnitřní transformací ... a zvol si, jakou cestou se vydáš. Více ZDE

LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ 1.5. (10 - 19 h) jednodenní seminář pro ženy 💃 na Chateau Mcely » Pro ženy, které chtějí zažít láskyplnou péči a které se chtějí více propojit s tím, kam ve svém životě směřují. Více ZDE

Jak uspokojit ženu

Kdo by netoužil vidět svou partnerku, jak křičí blažeností a svíjí se v extázi? Když se mužů na kurzu pro páry zeptám, zda jim je milejší jejich vlastní orgasmus, nebo dívat se na orgasmus partnerky, hádejte, na co se zvednou všechny ruce? Kdo tipujete orgasmus ženy, jste správně.

Pro muže je žena odevzdaná v extázi zajímavější, než když prožívají své vyvrcholení.

Přestože muži po potěšení partnerky tolik touží, velká část neví, jak na to. Jako muži i ženy často děláme chyby, že partnera chceme obdarovat tím, po čem toužíme my sami. V oblasti intimních doteků ale mívají muži a ženy odlišné touhy.

Zatímco v mužském světě vytvoříte hodně radosti, když bez zdlouhavých „tanečků“ obdaříte láskou a pozorností to nejcennější, co má, u ženy s takovým postupem nepochodíte. Opravdu, někdy partnera či partnerku zbytečně frustrujeme i s těmi nejlepšími záměry. Ženy se zpravidla snaží s partnerem navázat emocionální kontakt, popovídat si, pak pozvolna hladí na rukách a podobně… a muž si v duchu říká, tak kdy se mě konečně dotkne už TAM?!

Zatímco ženy strádají, když se jich partner dotkne poměrně přímočarým způsobem mezi nohama. Některé se stáhnou a urazí, jiné si říkají, že to není zase tak hrozné… ale většině se to nelíbí. A přitom partner se zpravidla dotýká s těmi nejlepšími úmysly, protože proč bychom ztráceli čas méně zajímavými činnostmi? Ovšem ženě chybí příprava.

Jak tedy ženu připravit, aby se skutečně uvolnila, otevřela, odevzdala a prožívala hlubokou rozkoš?

Určitě jsou výjimky, které potvrzují pravidlo… ale u většiny žen zkuste tento postup:

1/ EMOCIONÁLNÍ NALADĚNÍ aneb Pozornost je sexy

Aby se vám žena skutečně odevzdala, potřebuje se hluboce uvolnit. Uvolnění začíná důvěrou. A tu získáte, když partnerka vidí, že ji vnímáte. Že jste plně s ní. Zkrátka, když má vaši plnou pozornost. Pozornost je nesmírně sexy! Spočívá v tom, jak se na ni díváte. Když ona cítí, že ji vidíte a slyšíte a vnímáte.

Kouzelná věta je: „Jak se cítíš?“ Neznalého muže by možná nenapadlo takovou větu položit, protože v mužském světě by byla trochu zvláštní. Muži by na takovou otázku možná zabručeli „Dobře…“ nebo „Mám hlad…“ Ovšem žena ožije, když se může rozpovídat o svých pocitech, a je jí přitom nasloucháno.

Její vyprávění většinou není třeba komentovat, hlavně se zajímat a věnovat jí plnou pozornost. Spíš než nad jejími slovy přemýšlet, tak se dívat, jak jí to při vyprávění sluší. Vnímat její krásu a energii. Pokud se ženě líbíte, tak ji rozhodně neurazí, když se na ni se zálibou díváte 😉

2/ TANEC aneb Vedení je sexy

Tanec odnepaměti dával ženám a mužům prostor, aby navázali hlubší kontakt a radovali se společně z pohybu. Při tanci se jeden o druhém dozvěděl spoustu věcí. Žena vycítila, zda se muži může odevzdat a on ji povede. A on mohl pozorovat její živost a záři, pokud věděl, jak ji podpořit ve víru tance.

Někteří si teď možná povzdechnete, že tančit neumíte… Ale tady nejde ani tak o to, znát perfektně kroky nebo dobře při tanci vypadat – pokud jste muž. Mnohem důležitější je ženu vést, aby mohla tančit ona. Stačí se naučit, jak ji hezky zaklonit a udělat pár otoček, a už jste na dobré cestě. Cílem totiž je, aby si dobře zatančila žena pod vaším vedením.

K tomu, aby tanečník dobře vedl, musí být přítomný a pozorný. A opět jsme u toho: žena jde do kolen, když má plnou pozornost muže, který jí imponuje. Jde o druh pozornosti, kdy on ji vidí v její krásce, hloubce, potenciálu… a díky tomuto pohledu ona může nově prožít sebe sama.

3/ DOTEKY aneb Pravidlo „kolem

V oblasti doteků ženy se vyplatí chodit kolem pomyslné horké kaše. Zkrátka se veeeeeeeeelmi dlouho nedotýkáte tam, kde byste se možná dotýkat chtěli. Intimní místa jsou tabu alespoň tak dlouho, kdy vás žena začne prosit, abyste se tam dotkli.

A co děláte do té doby? S plnou pozorností a péči se dotýkáte zdánlivě neintimních zón jako jsou její vlasy, chodidla anebo ruce. Například začnete tím, že vezmete její ruku do své, hladíte její dlaň a prsty…. přitom si s ní povídáte… a pak už nepovídáte, a jen se jí tu a tam dlouze zadíváte do očí…

Konečky prstů se pak dotýkáte zápěstí a vnitřní strany předloktí… pak jí odhrnete vlasy z tváře, a něco jí zašeptáte do ucha… Nebo jí namasírujete chodidla a hladíte její kotníčky. Dotýkáte se jí jako drahokamu.

Pak byste mohli k lýtkům a vnitřní straně stehen. Nebo na šíji a krk. Stále nedobýváte její intimní zóny jako prsa nebo pohlaví… máte spoustu času… na nic netlačíte… to ženě bude divné, a protože se jí výše zmíněné doteky líbí, bude chtít víc.

Možná začne víc zhluboka dýchat a nastavovat další části těla k doteku. Možná začne vrnět a vlnit jako kočička. Prohloubený dech a uvolnění v těle jsou skvělá znamení.

4/ POMALOST aneb Za čím se hnát?

Máte přece spoustu času. Chcete být několik pomyslných kroků za ženou. Potřebujete, aby ona chtěla víc, než vy. A tak máte na vše dost času. A vaše doteky jsou také pomalé. A když už si myslíte, že jsou pomalé, znovu zpomalíte. A pak znovu. Pomaleji je více. Pomalé hlazení vytváří víc intenzity. A to chcete 😉

5/ PŘÍTOMNOST je afrodisiakum

Možná si říkáte, jak to máte vydržet vy? Když už je žena rozpálená doběla, žadoní o víc… a vy jste stále o pár kroků za ní. Jak to udělat? Klíčem je být TADY A TEĎ. Ano, snadno se to řekne a mnohem hůř provádí. Hlava plná myšlenek, nadějí, představ… a to přesně nechcete!

Proto nádech… a výdech… plná pozornost na dech a ženu. A zas a znovu. Hluboký dech nám pomáhá do přítomného okamžiku. Uvolňuje tělo a mysl. Možná vám to zní jako meditace… a skutečně, nejintenzivnější prožitky při sexu budete mít, když vaše myšlenky nebudou těkat z místa na místo… k pracovním záležitostem či erotickým představám… Koncentrace na dech je jednoduchou, ale účinnou pomůckou, jak uvolnit přetlak v hlavě.

Plně přítomný muž je pro ženu totální afrodisiakum! Je vzrušující, aniž by cokoliv dalšího udělal. Zaplavuje ženu svou pozorností, je ukotvený sám v sobě a nikam nespěchá…

Chtěli byste se dozvědět další praktické tipy, jak uspokojit ženu? Pak není nic snazšího, než si nastudovat online program JAK USPOKOJIT ŽENU. V programu pro muže JAK USPOKOJIT ŽENU vás seznámí s praktickými kroky, které můžete podniknout, aby se vám žena otevřela a odevzdala – se vším všudy.

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2020

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora (Denisa Říha Palečková) a zdroje článku (odkaz na tuto stránku). Zároveň nás prosím informujte na email [email protected] a pošlete nám odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn. Děkujeme!

Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:

Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu, Tajemství šťastného vztahu a Jak se otevřít do vztahu

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Regular inspiration
for your happy relationship

Fill in your email and the latest articles and videos will go straight to your inbox...

Komentáře