Jak obohatit život s partnerem skrze

VĚDOMÉ MILOVÁNÍ

Mám pro Vás několik tipů, jak můžete významným způsobem obohatit svůj intimní život s partnerem.

Nejedná se o žádné prvoplánové erotické tipy a triky, ale o způsob milování, který prohloubí Váš zážitek. Zavede Vás do mnohem hlubší intimity a dá Vám pocítit ještě intenzivnější vlny vášně, než jste vůbec čekali, že mohou být.

K tomu, abyste se dostali do tak silných stavů, do tak krásných prožitků, je zpravidla potřeba více času a praxe, ale Vy můžete začít hned teď a otevřít si tu cestu k milování něčím, co je jednoduché, netrvá moc dlouho, ale změní to kvalitu Vašeho intimního života.

  • Domluvte si společně nějaký krátký časový úsek (třeba 10min.), který Vás neodradí. Nečekejte na to, až budete mít spoustu času a chuť. V dlouhodobém partnerství je důležité vstupovat do intimního života často i v situacích, kdy jste unavení a kdy milovaní je to poslední, na co máte náladu.
  • Aniž byste byli naladění a vzrušení, tak se jen tak obejměte. Je skvělé, když se obejmete zepředu, takže Vaše srdce je na srdci, bříško na bříšku, intimní oblast se dotýká intimní oblasti partnera.
  • Slaďte svůj dech. Krásný způsob je, když se muž naladí na dech ženy. Muž tedy začne dýchat ve stejném rytmu jako ona. Po naladění můžete dech i prohloubit.
  • Přestaňte se zaměřovat na stimulaci a vzrušení, buďte v prožitku tady a teď.
    Spíše zaměřujete svoji pozornost do toho, jak je Vám v tu danou chvíli.

Vnímáte, abyste měli s partnerem kontakt, protože často k našemu sexu patří to, že myslíme na cokoliv jiného, než je náš partner. Přemýšlíme nad tím, co se dělo v práci, jak pomoct dětem s domácím úkolem, nebo nad nějakou vzrušující sexuální fantazií, ale to všechno znamená, že nejsme tady a teď. Jsme v hlavě.

Snažíme se dostat z hlavy do těla, do toho prožitku a do kontaktu. Je přirozené, že Vám to třeba hned nepůjde, že Vám to ze začátku přijde náročné, ale je důležité, že se k tomu znovu a znovu vracíte.

„Další zajímavá věc je, že toto Vaše intimní setkání nemusí mít žádný výsledek.“

Vy se nemusíte vzrušit ani vyvrcholit. Udržujte spolu kontakt. Hlaďte se. Sledujete, jak se máte. Pokud je večer, tak se jenom tak přitulíte a usnete. Pokud je ráno, tak se jemně rozpojíte a jdete každý do svého dne.

„Nesledujte jenom to, jak se cítíte přitom, ale zaměřte se i na to, jak se cítíte potom.“

Přestože máme někdy úžasný vzrušující zážitek, tak se můžeme přistihnout, že cítíme nevrlost. Jindy zažijeme nějakou krátkou chvilku, třeba ani nedojde k vyvrcholení, ale máme pocit takového nasycení a vyživení. Je nám příjemně na těle i na duši. Takové okamžiky ve svém životě hledejte a rozvíjejte.

Máte chuť se do VĚDOMÉHO MILOVÁNÍ ponořit ještě hlouběji? 

Tuto techniku učíme na víkendovém semináři pro páry nebo také v online programu Tajemství šťastného vztahu pro páry i nezadané

Chcete se dozvídat o nových inspiračních videích? Přihlaste se k odběru mých videí na YouTube.

A pokud dáváte přednost poslechu audia:

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Stáhni si ZDARMA videoseriál 3 KLÍČE PRO NAPLNĚNÝ VZTAH

Stáhni si jako dárek ode mě SBLIŽOVACÍ KARTY

Potkáme se na Facebooku

Sleduj můj Instagram

Pravidelná inspirace na YouTube

Přihlas se k odběru!