Jak se naladit na milování, i když

nemám/e chuť

„Je možnost, nějak se naladit na milování? Jak to říct nebo co udělat, abychom měli sex, nebo se naladili?“

Takovou otázku jsem dostala v rámci on-line programu Tajemství šťastného vztahu.

Já na to odpovím možná netradičním způsobem, protože přesně to, že si spojujeme naladění s určitým specifickým rozpoložením, je přesně to, co nás limituje.

SPECIÁLNÍ NÁLADA

My si představujeme, že bychom měli mít nějakou speciální náladu. Že bychom na to měli mít chuť. Ale my se nepotřebujeme dostat do určité speciální nálady nebo chuti. To je často ten blok, proč se tak často ve výsledku nemilujeme, protože jeden či oba partneři tu náladu zkrátka nemají. Takže po sobě nechtějte, abyste měli speciální náladu.

1 KROK = NALADĚNÍ

Jak se naladit na milování, znamená to, naladit se na sebe. Naladit se na sebe sama. Naladit se na svoje tělo a z toho se pak naladit jeden na druhého.

„Speciálně pro ženy je důležité a naprosto zásadní naladit se na sebe sama, na svoje tělo a svoje pocity.“

2 KROK = SDÍLENÍ

Skrz své tělo, pohyby, výraz ve tváři, skrz zvuky to neverbálně sdílet s partnerem. Znamená to obnažit se v tom, jak se mám. Znamená to i zranitelnost. Zranitelnost, ve které je síla. Je to ta odvaha být tak, jak jsem. Nepředělávat se do nějaké speciální nálady. Nepředělávat se do toho, co si myslím, že se ode mě čeká. Být ve svém vlastním rozpoložení.

Pokud máš ženské tělo, tak je pro Tebe úplně klíčové, abys vnímala sebe sama. Abys vnímala své pocity, abys jim byla otevřená, aby ses v nich naučila číst. Abys je dokázala volně bez zábran nechat plynout a vyjadřovat.

„Nebojovat sama se svými vlastními pocity. Nesnažit se cítit něco jiného, než co cítím. To je velké téma pro ženy dnešní doby. Je to základ intimity.“

To, že jsem autentická a v podstatě riskuji v tom nejlepším slova smyslu. Riskuji, že mě ten druhý třeba nepochopí, ale ve výsledku zjistíte, že ten risk tam není. Naopak neztrácíš, ale získáváš, protože získáváš blízkost. Získáváš domov sama v sobě a získáváte blízkost mezi sebou ve vztahu. Tak to je to naladění se. A jak vidíte, není to jenom naladění se na milování. Je to naladění se na cokoliv dalšího.

Pokud jsi muž, tak naladění se na milování je, naladit se na partnerku. Jak dýchá, jak se pohybuje, jak pohne tváří …

„Čím víc láskyplné pozornosti dáš své ženě, tím víc ona bude sexy.“

AFRODIZIAKUM

Pro ženu je afrodiziakum, když dostane plnou pozornost partnera či muže, který se jí líbí.  Zatím co na druhou stranu pro muže není takové afrodiziakum, že jim partnerka dá plnou pozornost. Pro muže bývá sexy žena, která je živá a ve svém těle.

K tomu abys byla živá ve svém těle, potřebuješ cítit svoje tělo a svoje pocity. Jestli zatím nevíš, jak na to, tak se přidej do on-line programu Láska je Tvůj zdroj, kde máš prostor, nástroje a podporu, tuto dovednost prohloubit a rozvinout.

Chcete se dozvídat o nových inspiračních videích? Přihlaste se k odběru mých videí na YouTube.

A pokud dáváte přednost poslechu audia:

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Stáhni si ZDARMA videoseriál 3 KLÍČE PRO NAPLNĚNÝ VZTAH

Stáhni si jako dárek ode mě SBLIŽOVACÍ KARTY

Potkáme se na Facebooku

Sleduj můj Instagram

Pravidelná inspirace na YouTube

Přihlas se k odběru!