Jak být víc přitažlivá pro nového nebo stávajícího partnera?

„Muži mě berou jako kamarádku.“... napsala mi nedávno jedna žena, která mě prosí o radu. 

Přemýšlela jsem nad dynamikou, co se to vlastně v nás děje, že přitahujeme do svého života něco nebo někoho, co úplně nechceme. A naopak to, po čem toužíme, ne a ne přijít.

Jeden z těch faktorů je, že my se jinak cítíme uvnitř a jinak působíme navenek.

„Většinou je to energie hodná holka a hodný kluk, která z nás dělá takové bezpečné kamarádky a kamarády."

Chybí tam ingredience toho tajemna, co vytváří touhu, vášeň a jiskru. To, co dává naší energii do pohybu silnějším způsobem. A ta ingredience, která z nás dělá něco jiného než kamarády a kamarádky, je to, že nejsme hodná holka a hodný kluk.

Takže zůstává otázka: Jak tohle v nás aktivovat, projevit a prožít?

Určitě je dobré se podívat na to, proč se chováme jako hodné holky a hodní kluci. Většinou je to z toho důvodu, že je to bezpečné pro nás i pro ostatní.

Pravděpodobně jsme se to naučili jako důležitou strategii pro naše přežití. Je to způsob, který nám umožnil abychom proplouvali životem v bezpečí a my to bezpečí chceme vytvořit i pro ostatní. Někdy v našem životě tohle mělo význam.

Ve chvíli, kdy chceme vstoupit do vztahu, kde je i jiskra, sex-appeal a šťavnatost, tak potřebujeme tohle brnění hodné holky a hodného kluka odložit.

  • V prvním kroku uznáme a poděkujeme sami sobě, že jsme se toto naučili. Sehrálo to v našem životě důležitou roli.
  • Dalším krokem je spojení se s dalšími takovými hlubšími částmi sebe sama, protože ta jiskrnost vychází z temnějších vod našeho bytí. Na té duševní úrovni to znamená, spojit se s těmi temnějšími proudy v nás. Dotknout se svého smutku, vzteku, i toho, že i my máme své potřeby a hrany, a ne všechno se nám líbí.

Být přímočařejší a divočejší v tom nejlepším slova smyslu. Užívat si to, co potřebujeme. Nebát se něco říct nebo o něco požádat. Udělat občas něco špatně. Udělat něco, co se nedělá. Říct něco, co se neříká. Prolamovat ledy určitého ostychu a bezpečí, které jsme takhle ve svém životě vytvořili pro sebe i pro ostatní.

Další aspekt, který hraje důležitou roli v tom, jak nás ostatní čtou, se týká našeho vyzařování. Tedy způsobu, jak držíme svoje tělo, jak se oblékáme a pohybujeme svým tělem.

Když se podíváme na vyzařování hodný holky nebo spolehlivé spolupracovnice, tak jsou to například brýle, stažené vlasy, aby tam nebylo moc volnosti, rolák až ke krku nebo aspoň nějakou blůzičku ke krku, nejlépe v barvách černá, bílá, šedá.

Je to takový ten byznys svět. Vyzařujeme tím svou pracovní maskulinní kompetenci. V mnoha prostředích to má svůj význam, ale když chcete sbalit chlapa, který se vám líbí, tak je dobré si ty vlasy rozpustit, sundat brýle a odhalit dekolt.

„Ženy odjakživa muže balily na to, že měly odhalený dekolt. Ukazují se tak ve svojí zranitelnosti.“

Když na sobě máme oblečení, které je takové volnější měkčí, hravější a nosíme sukně, místo kalhot, tak jsme současně měkčí a dostupnější.

„Je to pár detailů, které dokáží to, že se změnou oblečení najednou měníte i svoje pohyby a chování.“

Je to tím, že se v těch nových látkách, materiálech a střizích jinak cítíte. S novým účesem se většinou také jinak cítíte.

Pozornost maskulinních mužů přitahují prvky určité měkkosti, otevřenosti, zranitelnosti, hravosti, ale současně i divokosti a nepředvídatelnosti. Kamarádka a hodná holka je předvídatelná. Sexy holka je taková tajemná, nepředvídatelná. V pozitivním slova smyslu je to trochu mrcha.

Pokud chceš začít poutat více pozornosti od mužů, tak toto jsou rozhodně aspekty, se kterými si stojí za to začít hrát.

Samozřejmě k tomuto tématu tam mohou být i další důvody. Třeba prostě ještě čekáš na toho pravého. Jsi v období, kdy máš dělat jiné věci než být ve vztahu, i když už je to čekání dlouhé. Ten pravý na Tebe určitě někde čeká. Proto je dobré se této myšlence otevřít.

Pro každého je na světě spousta potencionálních partnerů a partnerek. I to, že se otevřeš jenom té myšlence a tomu pocitu, že i pro Tebe tu někdo je, tak už tím můžeš udělat hodně.

Netlač na pilu. Užívej si sebe sama. Užívej si svůj život. Dělej věci tak, abys byla šťastná. Pokud chceš vstoupit do vztahu a máš chuť to nějakým způsobem podpořit, tak pro ženy je vhodný například program Jak se otevřít do vztahu, Láska je Tvůj zdroj nebo Láska je Tvůj zdroj ve vztahu.

Moc vám držím palce, ať svojí spřízněnou duši najdete co nejdříve.

Chcete se dozvídat o nových inspiračních videích? Přihlaste se k odběru mých videí na YouTube.

A pokud dáváte přednost poslechu audia:

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Stáhni si ZDARMA videoseriál 3 KLÍČE PRO NAPLNĚNÝ VZTAH

Stáhni si jako dárek ode mě SBLIŽOVACÍ KARTY

Potkáme se na Facebooku

Sleduj můj Instagram

Pravidelná inspirace na YouTube

Přihlas se k odběru!