Jak podpořit přitažlivost, mužovu pozornost a větší jiskru ve vztahu?

Dnes reaguji na otázku od Zuzky, která mi psala e-mail, že s mužem mají velmi málo intimních chvil. Muž vůbec nereaguje a milují se jednou za dlouhou dobu.

Pokračování e-mailu: „… ale mezitím jsme s mužem o našem neuspokojivém milování mluvili a řekl mi, že čeká iniciativu ode mne. Já naopak zase od něj. Takže nejspíš budeme oba v ženské energii.

Celkově doteky, objetí a líbání nemusí. Milování opravdu tak jednou za 2 měsíce a čeká iniciativu ode mne. Já se navíc přiznám, že mě jeho doteky začínají být nepříjemné, protože jsou povrchní, nejsou přítomné, cítím to tak. Poradila bys nám, co s tím dělat, jakým směrem se vydat, na jaký kurz případně jet?“

Abychom cítili jiskru ve vztahu a abychom cítili tah k sobě, tak potřebujeme mít ten element, kdy jeden partner je tím, kdo dává pozornost a druhý partner je ten, který přitahuje pozornost. To je to, co se nám vlastně i na vztazích líbí, kdy se nám pak i podlamují kolena a cítíme krásné pocity. To způsobuje vzájemná polarita ve vztahu.

„Ženská polarita je ve formě přitahování a poutání pozornosti.“

Jenže mnoho žen pochopitelně neví, jak se to dělá, nejsme na to už tak připravovány. Svým způsobem jsme prošly vývojem ve společnosti, kdy někdy být svůdná je chápáno i ponižujícím způsobem a řada žen je hrdá na to, že je chytrá holka a nikoho nepotřebuje. Tím snižujeme určité aspekty ženského světa.

Nicméně je to právě určitá křehkost, zranitelnost, měkkost i tajemství, které jsou pro muže přitažlivé. Právě to poutá jejich pozornost.

Žena přirozeně touží po pozornosti. Je to ženská esence mít plnou pozornost muže. Je to velmi sexy, když na Tebe muž, který se Ti líbí, zaměří svoji pozornost. Ty současně cítíš jak jeho plnou pozornost, tak jeho sílu.

Jak v sobě podpořit ženskou polaritu?

Tím, že budu partnera více přitahovat. To znamená, že nebudu více akční v tom smyslu, že já udělám první krok a řeknu: „Pojďme se pomilovat." Ale ta ženská pozvánka do milování je, že si třeba na sebe vezmu nějaké hezké kalhotky a jdu vařit v těch kalhotkách a do toho si tancuji v radosti.

To je příklad jedné z těch pozvánek svádění a poutání pozornosti. Protože to, co spolehlivě poutá mužskou pozornost, je ženská radost, energie a potěšení prožité v těle. Když je naše tělo živé, radostné, plné potěšení a života, tak on se na Tebe bude přirozeně dívat. To je největší magnet na mužskou pozornost.

Dostávám krásné ohlasy od účastnic kurzu Radost a potěšení, kdy jim okolí dává příjemné zpětné vazby na jejich vyzařování. To se právě děje, když svoje tělo podpoříme do radosti, potěšení a uvolnění. Což je něco, co právě na tomto víkendovém kurzu trénujeme dva dny v kuse.

„Uvolnění skrze pohyb, dech, uvolňování bříška, pánevního dna, oblast srdce a hrdla je ohromný klíč.“

My ženy dnešní doby máme velké téma a tím je uvolnění. Výborně jsme se naučily, jak se zaměřovat na cíl, jak být efektivní a všechny tyto maskulinní jangové kvality. Stažené tělo pochopitelně partnera nepřitahuje, ale odpuzuje.

Jako žena si můžeš položit tyto klíčové otázky:

  • Jak se v sobě můžu uvolnit?
  • Jak to můžu udělat, aby mi bylo krásně v mém těle?
  • Jak se můžu cítit opravdu dobře?
  • Jak tohle podpořit v každodenním životě?

Doporučuji například tanec nebo výbornou vyživující láskyplnou celostní smyslnou masáž, jako děláme v masážním studiu Arkaya. Kdy opravdu vstupujeme do nádherného, blaženého, uvolněného prožitku v těle.

„Výživa skrze dotek je něčím, co nás přirozeně ukotvuje v sobě. Navíc nás to nádherným způsobem polarizuje do vztahu.“

Z kurzu pro ženy už jsem zmínila kurz Radost a potěšení, z online kurzů je to například Trilogiie Láska je Tvůj zdroj, kde s ženami trénuji, jak být ukotvená ve svém těle, jak povolit i jak cítit. Tím se přirozeně podporuje ženská přitažlivost.

Polarita také často mizí v období, kdy máme malé děti. Tento čas může výrazným způsobem přispět k depolarizaci, protože tam někdy vzniká konstelace takových přetížených partnerů. Tím jde často polarita ve vztazích dolů.

Praktické kroky jsou tedy určitě ženské semináře a pro páry pak transformační kurz Láska a Polarita. Pro ženy je to možnost, jak být jako žena přitažlivější a získat víc pozornosti, což je něco po čem my ženy toužíme, ať už vědomě, nebo nevědomě, ale zpravidla velmi vědomě.

Mužům to dává příležitost hlubšího ukotvení v sobě, ve svojí síle. Co je na tom krásné, že čím více jdeme k sobě, do té své polarity, do toho zdravého extrému, tím víc polarizujeme i opačné pohlaví. To znamená, že :

„Velmi přítomný muž uvolňuje ženu a velmi živá, zářivá žena posiluje přítomnost a pozornost muže.“

Chcete se dozvídat o nových inspiračních videích? Přihlaste se k odběru mých videí na YouTube.

A pokud dáváte přednost poslechu audia:

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Stáhni si ZDARMA videoseriál 3 KLÍČE PRO NAPLNĚNÝ VZTAH

Stáhni si jako dárek ode mě SBLIŽOVACÍ KARTY

Potkáme se na Facebooku

Sleduj můj Instagram

Pravidelná inspirace na YouTube

Přihlas se k odběru!