Jak navazovat vztahy (nejen) ve vyšším věku?

„V 50 letech jsem se rozvedla po 30letém manželství. Důvodem byl zvyšující se alkohol a nevěry partnera. Nyní jsem pátý rok sama. Jsem celkem spokojená, mám tři dospělé syny, dobrou práci. Ale ráda bych přece jen nějakého partnera – na občasná setkání, sdílení zážitků. Někoho, ke komu budu mít hezký vztah a on ke mně... chtěla bych prožít ještě něco hezkého, nějaké jiskření jako za mlada…“

Je velký rozdíl, zda se seznamujeme ve 20 nebo v 50 letech, kdy už máme za sebou určitou historii, rodinu, mnoho zkušeností, příběhů a také mnoho zranění.

Poté, co děti "vyletí z hnízda", začínáme novým způsobem objevovat sebe sama.

KROKY, na které bych se zaměřila:

1) Snaž se být sama sobě tou nejlepší kamarádkou.

Podporuj sebe sama ve svých zájmech a radostech, vyživuj se a pečuj o sebe. Starej se o to, abys byla naplněná, plná radosti a Tvůj život dával smysl nezávisle na tom, zda v něm je nebo není muž.

Dívej se na to, jak by sis přála žít dál, jakým způsobem, do čeho chceš dávat svojí energii, čas a kreativitu.

Je to období objevování toho, co Tě těší a přináší Ti radost, kdy zažíváš příval energie, co Ti dává smysl.

2) Dívej se na to, jak se otevřít do nového vztahu, ve kterém Ti bude dobře.

V první řadě si představuj, jak se chceš v partnerství cítit, co chceš prožívat ve vztahu s novým mužem. Až poté se dívej na konkrétní věci jako jsou vzhled, kvality a záliby partnera.

Vždy si představuj tu nejlepší možnou variantu! Představ si vztah, který je třeba plný jiskry, vášně, lásky, nadšení.

Můžeš narážet na řadu limitujících přesvědčení, které je dobré si zvědomit a pracovat s nimi.

Už tyto dva kroky mají obrovskou sílu, protože mění Tvé vnitřní nastavení. Najednou kolem sebe uvidíš nové možnosti. Budeš něco jiného vyzařovat, a tím pádem přitahovat i nové situace. Kam zaměřujeme naše pozornost, tam jde naše energie!

  • S tématem tvorby života a reality, která nás baví a dává nám smysl, pracuji v online programu JAK ŽÍT SVÉ SNY + BONUS: možnost zúčastnit se online kurzu s živým provázením v lednu 2022.
  • Vhodný je také program JAK SE OTEVŘÍT DO VZTAHU, určený ženám, které si přejí sdílet naplněný a šťastný život po boku někoho druhého. Mimo jiné se věnuje i limitujícím přesvědčením.
  • A ze srdce doporučuji NOVÝ online kurz s mým živým provázením LÁSKA, TĚLO, INTIMITA, který je určený pouze ženám. Začínáme v pátek 19.11.

    Je o vztahu k sobě, ke svému tělu a intimnímu prožívání. Protože hlubší spojení se svým tělem a zdravení určitých témat, které s ním souvisí, velmi podporuje i to, abychom k sobě přitáhly muže, se kterým budeme šťastné a spokojené na všech úrovních našeho života.

Chcete se dozvídat o nových inspiračních videích? Přihlaste se k odběru mých videí na YouTube.

A pokud dáváte přednost poslechu audia:

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Stáhni si ZDARMA videoseriál 3 KLÍČE PRO NAPLNĚNÝ VZTAH

Stáhni si jako dárek ode mě SBLIŽOVACÍ KARTY

Potkáme se na Facebooku

Sleduj můj Instagram

Pravidelná inspirace na YouTube

Přihlas se k odběru!