Co potřebuje muž cítit od ženy, aby měl chuť s ní naplno být?

Co dělat, když si muž není jistý, zda chce ve vztahu zůstat? Proč se to děje?

Dostávám často dotazy od žen, které se týkají situací, kdy je muž nejistý a ze vztahu ustupuje.

CO ODRAZUJE MUŽE ZE VZTAHU?

Mladí muži v dnešní době neprocházejí přechodovými rituály, jako tomu bylo v minulosti, nemají příležitost dozrát, což ovlivňuje jejich přístup ke vztahům a životu vůbec. Cítí v sobě, že by se v něm mělo něco odehrát, aby byl tím zralým mužem připraveným do vztahu. Proto si přirozeně nepřipadají připravení.

„Zároveň mužský element potřebuje svobodu ... a má pocit, že o ní ve vážném dlouhodobém vztahu přichází.“

Muž cítí, jak je žena úžasná, miluje jí, chce být s ní, ALE zároveň může cítit podprahovou hrůzu, že o něco ve svém životě přijde.

Ženský element je naopak o tom, že se rády propojujeme, prolínáme a vztahujeme.“

Pro většinu žen je na prvním místě vztah a na druhém místě svoboda. Pro většinu mužů je na prvním místě svoboda a na druhém místě vztah, vztahování a propojování se. Proto si někdy v této oblasti nerozumíme.

CO UDRŽUJE MUŽE VE VZTAHU?

Muž po Tvém boku bude mnohem šťastnější a spokojenější, a bude mít chuť Ti být blíž ve chvíli, kdy cítíš, že jsi šťastná sama v sobě. Neznamená to, chodit s úsměvem na tváři a být vždy a všude v pohodě, ale je to takové vnitřní ukotvení, což muž podvědomě očekává. On není zodpovědný za Tvé štěstí a neštěstí.

Ve chvíli, kdy je žena ukotvená sama v sobě, je opřená sama o sebe, což v tom ženském světě znamená, že jsme doma ve svém těle a jsme zadobře se svými vlastními pocity. Nepotřebujeme zvenku potvrzení o tom, jestli jsme dobře, nebo špatně. Dokážeme vytvářet zdroj pro svůj vlastní život, zdroj štěstí, radosti i klidu sama v sobě, pak jsme magnetem pro muže.

On se vedle nás může uvolnit, a s o to větší chutí o nás pečovat.

„Muži v sobě mají přirozeně kód rytíře, který chce ženu zachraňovat a opečovávat.“

Nicméně žijeme ve světe samostatných žen, které jsou chytré, soběstačné, které si zvládnou vydělat peníze, postarat se o sebe a děti, či si s čímkoliv poradit, a tím mužům tato doba tuto roli rytíře spíše bere.

Proto ve svém každodenním partnerském životě můžeš vědomě svého muže pozvat, aby Tě podpořil. Záměně mu dovol, aby pro Tebe věci dělal. Vnímat to jako něco, čí Tě může obdarovat, a tak to muži i komunikovat. Vyjádřit mu, co pro Tebe může udělat, a to bez tlaku a nucení, v rozpoložení královny, která ukáže, co by potřebovala.

Když to děláme z téhle kvality, z tohoto rozpoložení, tak ten muž velmi rád z hloubky svého srdce přichází a naplňuje to, protože on se chce cítit jako rytíř. On se chce pro ženu cítit jedinečný a nenahraditelný. Je to přesně ten moment, kdy muž ve vztahu víc je, než odchází.

Podívej se do svého života, do svých vztahů a popřemýšlej, kde se můžeš nechat podpořit. Čím Ti partner může rozjasnit a ulehčit život.

Když to uděláš, tak ho za to náležitě oceň. Ukaž mu, jakou máš radost. Ukaž to uvolnění, které přichází spolu s tím, když on Ti s něčím pomůže. Dej mu tu energii zpátky, protože muži chtějí živost ženského těla.

Je to možná něco, co jsi se v průběhu života odnaučila ... nebo byla odnaučována. Abys necítila tolik v těle, ale více jsi myslela v hlavě, což naše kultura podporuje, ale není to úplně nejlepší kvalita do intimních vztahů.

Nicméně pro spokojený ženský život a pro spokojené vztahy je naprosto zásadní, aby jsme byly ukotvené ve svém těle. Abychom byly ukotvené ve svých pocitech a abychom skrze tělo a emoce uvolněným způsobem komunikovaly se svým partnerem, protože to je to, odkud on získává energii a impuls do života.

Doporučuji abys ses spřátelila se svými pocity, abys je ctila jako důležitý ukazatel Tvého života. Aby ses naučila ve svém těle prožívat uvolnění a sebepřijetí, protože pak jsi doma ve svém těle, pak jsi KRÁLOVNOU svého života.

Navíc zjistíš, že situace, do kterých vstupuješ, a vztahy do kterých vstupuješ mají úplně jinou kvalitu. Ve všem je více lehkosti a radosti. A muž po Tvém boku se cítí radostný a naplněný. Protože Ty mu dodáváš energii a tu energii získává z Tvého těla a z Tvých emocí.  

Přeješ si více ukotvit sama v sobě i ve svém těle? Více se propojit sama se sebou i se svými pocity? Ale zatím nevíš jak? Krásnou inspirací je online program LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ. Transformační kurz s mým živým provázením. 

Chcete se dozvídat o nových inspiračních videích? Přihlaste se k odběru mých videí na YouTube.

A pokud dáváte přednost poslechu audia:

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Stáhni si ZDARMA videoseriál 3 KLÍČE PRO NAPLNĚNÝ VZTAH

Stáhni si jako dárek ode mě SBLIŽOVACÍ KARTY

Potkáme se na Facebooku

Sleduj můj Instagram

Pravidelná inspirace na YouTube

Přihlas se k odběru!