Buď jako kočka aneb jak přitáhnout ty nejlepší doteky od svého muže

Mnoho žen si s povzdechem říká, že by se jich jejich partner mohl dotýkat lépe.

Pokud mezi tyto ženy patříš, možná zatím nevíš, jak to udělat, aby se Tě Tvůj muž dotýkal způsobem, který Ti dělá dobře. Proto Ti v tomto článku dám několik tipů, jak přitáhnout ty nejlepší možné doteky a pozornost, jakou si od svého muže přeješ.

Tato inspirace by se také mohla jmenovat: „INSPIRUJ SE KOČKOU!“ Kočka má ten dar, že přijde pod ruku a nastavuje se přesně tak, kde si přeje dotyk. Když se jí to líbí, tak vrní a je natolik blažená, že ta blaženost přechází i na Tebe. Na druhou stranu, když se jí něco nelíbí, tak se naježí a zavrčí. Když je potřeba, sekne drápkem. Pokud s Tebou není žádná řeč, tak se sebere a odběhne.

Ne nadarmo se o krásných přitažlivých ženách říká: „To je ale KOČKA!“ Mají v sobě totiž tu kočičí kvalitu. Kočky jsou velmi moudré, ony si umí užívat. Umí vše nastavit tak, že jim lidé kolem a svět, slouží přesně tím způsobem, který potřebují.

Teď se podívejte na situaci, kdy se muž dotýká těla ženy a slyší něco ve stylu: „Zase to děláš blbě!“

Co to s mužem udělá?

V nejbližší chvíli se urazí a vzdá to. Navíc přestane mít chuť se jakýmkoliv způsobem dotýkat své ženy a snažit se. Proto je důležité, abychom si pozornost partnera nevynucovaly. Abychom ho nekibicovaly, ale abychom si jeho pozornost, pokud chceme, přitahovaly jako kočičky.

Jak to aplikovat v praxi?

Jako žena se naladíš na radost a blaženost v sobě. Představíš si, podobně jako kočka, že Tvůj muž je tam přesně od toho, aby Tě hladil po Tvém tělíčku, tak jak ty potřebuješ.

„Kočky často přichází s tím očekáváním, že ten milý člověk nemá na práci nic jiného než se zabývat právě jimi.“

A tak s touto sebedůvěrou přichází a nastaví svůj kožíšek. Můžeš to udělat podobně. Když se Ti to líbí, tak je důležité nějakým svým způsobem vrnět. Tvůj muž tak bude v kontaktu s tím, že Tvoje tělo je plné radosti a blaženosti a hlavně, že on na tom má svůj podíl. On na to bude náležitě pyšný a bude Tě chtít hladit víc a víc.

Stejným způsobem s ním můžeš komunikovat, když nějaký dotek netrefí. Můžeš trochu ucuknout, malinko zavrčet, ale s láskou, tak aby ho to nezranilo. Proto spíš, než skrze vrčení jej naviguj skrze vrnění. K tomu možná budeš potřebovat prohloubit sama svoji znalost toho, co máš ráda a jaké doteky se Ti líbí.

„Tak jako je nesmírně důležitá radost v každodenním životě, je velmi důležitá prožitá a vyjádřená rozkoš v oblasti těla.“

Cokoliv Ti dělá dobře v Tvém těle, cokoliv je balzámem pro Tvé smysly, cokoliv způsobuje rozkoš, je důležité abys vnímala, kultivovala a vyjadřovala. Když se Tě partner hezky dotkne, neboj se mu dát zpětnou vazbu.

Uvidíš, že pomalounku, polehounku budete mít více a více radosti ve vašem vztahu, a že on pro Tebe bude dělat, co Ti na očích vidí. Klíčem je, abys vyjadřovala radost a potěšení skrze svoje tělo. Abys ho touto svojí radostí obohacovala a odměňovala tak často, jak je to jen možné.

Jestli jsi v situaci, že je pro Tebe těžké vykřesat jiskřičku radosti a blaženosti, můžeš využít možnost masáže. Nemusí to být Tvůj muž, kdo Ti pomůže trochu dobít baterky a odpočinout si ve svém těle.

Navíc pro některé ženy není přechod z hlavy do těla úplně snadný, protože za sebou mají celoživotní trénink, jak být chytrá holka, která to všechno zvládne. Jako ženy jsme si zvykly, že je důležité abychom byly chytré a výkonné. Což je dobrá vlastnost do práce, ale nikoliv do partnerství.

„A tak jako ženy touží po mužské pozornosti, muži touží, aby jejich partnerky byly více v těle a projevovaly více radosti, rozkoše a blaženosti skrze tělo na všech úrovních.“

Skutečně je mnohem zábavnější, být ženou, která si užívá, prožívá a cítí blaženost v každé buňce svého těla. Proto pokud budeš chtít, přijď se inspirovat na některou z mých ženských skupin. Například víkendový seminář pro ženy Radost a potěšení je zaměřený právě na to, jak to udělat, aby to, o čem mluvím nebylo pouze konceptem, ale zkušeností.

Od žen, které tímto seminářem prošly, vím, že velká část z nich okamžitě viděla efekt této své nové zkušenosti na svém vztahu. Říkaly mi, že partner najednou udělal, co jim na očích vidí. Vnímaly, jak oceňuje jejich krásu. Pečuje o ně způsobem, který už dlouho nezažily.

Také říkaly a psaly, že mají chuť více tančit, více zpívat, více se radovat ve svém životě. A navíc pro tento pocit radosti nepotřebují žádný speciální důvod, že se s ním prostě budí.

Doufám, že jsem Tě inspirovala, protože mým záměrem je, aby se ženy mnohem více radovaly a mnohem více radosti pohody a blaženosti přinášely do světa kolem.

Chcete se dozvídat o nových inspiračních videích? Přihlaste se k odběru mých videí na YouTube.

A pokud dáváte přednost poslechu audia:

Pravidelná inspirace
pro šťastný život a vztahy?

Vyplň svůj e-mail a nejnovější články a videa budou chodit přímo do Tvé schránky.

Stáhni si ZDARMA videoseriál 3 KLÍČE PRO NAPLNĚNÝ VZTAH

Stáhni si jako dárek ode mě SBLIŽOVACÍ KARTY

Potkáme se na Facebooku

Sleduj můj Instagram

Pravidelná inspirace na YouTube

Přihlas se k odběru!