Víkendový kurz pro ženy

OTEVŘI SVÉ SRDCE

Láska se rodí v nás

11.-12. května 2019

Praha, Centrum kultury Etnomir
Kurzovné: 2 800 Kč

CHCI SE PŘIHLÁSIT

“Pro trochu lásky šel bych světa kraj…”

... jak zavádějící!

 • Lásku nenajdeme VENKU, pokud jí neuděláme prostor V SOBĚ.
 • Lásku najdeme jen ve svém SRDCI.
 • A díky otevření SRDCE ji můžeme vidět a cítit i všude kolem sebe.
 • Když je naše SRDCE zavřené,
  nemůžeme žít šťastný a naplněný život.
 • Když naším tělem a životem neproudí láska,
  tvrdneme a vysycháme.
 • Láska nepřichází zvenku.
 • Láska je něco, co se rodí v nás.
 • Lásku musíme tvořit a dávat.

Nemyslím tím dávat se sebezapřením.
ALE DÁVAT Z PLNOSTI LÁSKY, KTEROU V SOBĚ MÁME.
K tomu potřebujeme také přijmout a milovat sebe. Své tělo. Své pocity. Bez výhrady.

Pro nás ženy je láska esencí. Pokud žena neprožívá lásku ve své bytosti a ve svém těle, tak chřadne a tvrdne. Nejspolehlivější a jediný způsob, jak prožívat hlubokou lásku a plnost ve svém životě a vztazích, je OTEVŘÍT LÁSKU V SOBĚ.

Denisa o kurzu Otevři své srdce

O čem je kurz s názvem Otevři své srdce? Co vás čeká a co si můžete z kurzu odnést?

CHCI SI POSLECHNOUT AUDIO

Na kurzu OTEVŘI SVÉ SRDCE se naučíš:

 • Jak prosytit své tělo i duši láskou
 • Jak otevřít a rozzářit své srdce
 • Jak neprožívat nedostatek lásky, ale naopak cítit, že láskou jsi

Lásku bys neměla hledat venku - láska je Tvou podstatou.

Když se naučíš naplno žít a cítit, tak se stane darem pro Tvůj osobní život a pro lidi, kteří Tě obklopují.

Zkušenosti žen, které se zúčastnily seminářů

„Můj muž se mě už druhý den ptal, co se se mnou stalo. Cítím v sobě neuvěřitelný pokoj a klid, jakoby se mi proud myšlenek, které mi stále běží hlavou, částečně zastavil…“

Olga

„Cítím velkou úctu a vděčnost ke Tvojí práci, cítila jsem se báječně mezi tolika rozmanitými ženami, moc se mi líbily všechny techniky i cvičení (byť mnohé nebyly snadné). Dost se odehrálo přímo na kurzu, ale další procesy probíhají i dál, dostávají nové rozměry... “

Petra

"Ještě jednou chci ze srdce poděkovat Denise za ohromný víkendový prožitek! Byla to úžasná akce, odešla jsem obohacena o nový úhel pohledu na sexualitu nejen obecně, ale i na tu svoji vlastní. Zažila jsem řadu aha-okamžiků, dostala se konečně blíže k sobě a k tomu jsem ještě poznala skupinu úžasných žen!"

Radka

"Milá Deniso, vikend byl plný hrozne silných zážitku a mockrát jsem si všimla, jak dokážeš velice citlivě zásahnout a usměrnit lidi správným směrem a pomoct jim si prožít veci, které jsou důležité pro jejich léčení. Je to pro me neuvěřitelné, jak to funguje. Díky za tvoji práci."

Lenka

"Milá Denisko, už je to měsíc, co jsem byla na Tvé ženské skupině. Od té doby přemýšlím, prociťuji, žiju všechno to, co jsi tam s náma udělala. V dobrém slova smyslu! Skutečně celou dobu vnímám a naciťuji si svoje tělo. Neustále kontroluji, jestli jsem napojena na tu svoji úžasnou vnitřní moudrost. Tento kurz byl tak obohacující a transformující, že by jej měla prožít každá žena. Krásně, citlivě s trpělivostí jsi nás všechny provázela. Odpovídala na všechny naše dotazy. Obdivovala jsem, jakou jsi dokázala vytvořit atmosféru, ve které se všechny ženy otevřely a podporovaly se navzájem. Nádhera být součástí takového silného ženského propojení! Děkujeme za tvoji nádhernou práci. Jsi pro mnohé velkou, velkou inspirací…”

Světlana

"Ahoj Deniso, zúčastnila jsem se o velikonocích kurzu a moc se mi líbil. Líbí se mi Tvé vedení, nelítáš v ezoterických výšinách a Tvůj výklad je stravitelný pro každý typ ženy 🙂. Já jsem si kurz moc užila, cítila jsem se i po kurzu velmi příjemně a ukotveně. Kurz byl pro mě inspirací také pro vedení mých cvičebně-relaxačních pobytů pro ženy (jsem fyzioterapeutka), ale i pro práci individuální se ženami v ordinaci.”

Iveta

"Přijela jsem domů tak šťastná a vyklidněná, pořád se mi chtělo jen vnitřně tančit, nezávisle na naší situaci doma, nádhera. Manžela to fakt přilákalo, to se nedá jinak popsat. A ještě ten večer nádhernej sex a i všechno kolem. Ráno mi říkal, že neví, co se tam o víkendu dělo, ale že mu přijdu proměněná a zářivá."

Martina

"Konečně se vnímám jako ŽENA. Snáze se mi říká, co se mi líbí, co ne, co bych potřebovala. Dovolím si „nic nedělat“. Do našeho manželství to (spolu s Retreatem pro páry u vás) vneslo větší otevřenost, zažehlo jiskru vášně a prohloubilo lásku mezi námi."

Lucie

"Z celého srdce děkuji za nesmírně silný prožitek tohoto víkendu. Někdy vděčnost ani nejde vyjádřit slovy."

Lucie

“Kurz mi nastartoval cestu vnitřního léčení…”

Alena

Termín a přihláška:

11.-12. května 2019

Praha, Centrum kultury Etnomir
Kurzovné: 2 800 Kč

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Další kurzy a semináře

Je pro nás homo sapiens přirozené, že máme v životě více partnerů? Je přirozené, že se zamilujeme do více lidí nebo je nevěra známkou toho, že něco nefunguje? Jak to udělat, abyste se ve svém vztahu cítili radostní a naplnění? Že i ty nejintimnější chvíle svého života budete chtít prožívat stále spolu?
Pokročilý výcvik pro absolventy 10denního výcviku Školy celostní smyslné masáže (výjimečně i jiného obdobně hlubokého programu práce s tělem a intimitou). Kurz začíná 1. 4. 2019 domácí praxí a pokračuje individuální formou až do konce roku 2019 (uvádění získaného vědění a zkušeností do praxe a psaní protokolů).

OTEVŘI SVÉ SRDCE

11.5. 2019 - 12.5. 2019Praha
Toužíte po vztahu a blízkosti? Přály byste si cítit víc propojení a souznění s partnerem? Chcete naplno cítit a žít své poslání? Na tento víkend zveme všechny ženy, které chtějí zažívat ve svém životě více radosti, intenzity a lásky. Které touží po hlubším kontaktu se sebou, s druhými a s tím, kam vede jejich životní cesta.