Objednávka semináře pro páry
RETREAT PRO PÁRY - VIRTUÁLNĚ
přímý přenos lektorů z Váňova statku

21.-23.6. 2024

Objednávku virtuálního Retreatu pro páry vyplň ZDE:

„Pro manžela byl online daleko komfortnější varianta.“

Předáme Ti metody, které dokáží vztah skutečně proměnit:

  • Jak komunikovat, abyste si skutečně rozuměli, a aby muž ženu skutečně slyšel,
  • jak transformovat hádky v porozumění,
  • jak proměnit rutinu a překážky v sexu v milování vytvářející lásku a radost,
  • jak může muž milovat ženu i s jejími "temnými" emocemi,
  • jak se dotýkat ženy a jak muže,
  • a mnoho dalšího.
„Klobouk dolů, ta praxe a vaše zkušenosti jsou znát. Je vidět, že už to děláte řadu let, a hlavně, že to lidem OPRAVDU pomáhá. S manželkou nám to otevřelo úplně nové rozměry v našem vztahu. Byť jsme měli docela hezký vztah, nebyly tam žádné hádky ani nic podobného. Ale najednou jsme objevili nové příležitosti, které nás dříve ani nenapadly. Za to vám moc děkuju a myslím si, že tohle nebyla poslední aktivita, které jsme s manželkou dělali v rámci vašich programů.“
Lukáš Eder
„Tenhle kurz je to nejlepší, co můžete udělat, abyste se do sebe zase zamilovali a zase táhli za jeden provaz. Forma kurzu je bezva hlavně proto, že ho učí Denisa s Richardem - jako muž a žena - a pro obě dvě pohlaví je to, co předávají, srozumitelné. No a hlavně předávají jednoduché a funkční věci, které jsou použitelné i v běžném životě.“
„S manželem jsme už několik let žili jen vedle sebe, ve velkém psychickém i fyzickém odcizení. Přemýšlela jsem o odchodu. Od Retreatu jsem očekávala, že mi pomůže se rozhodnout, jestli to má ještě cenu nebo ne. Ale to, co jsme zažili, byl opravdový zázrak. Ještě v pátek večer jsem si nedokázala představit, že budeme vykonávat intimní cvičení, když jsme na sebe několik let nesáhli. A v neděli jsme se od sebe nemohli odtrhnout. Za ten víkend jsme se neskutečně sblížili a znovu se do sebe zamilovali.“

Kurzem vás provedou

Přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Autorka knihy Tajemství šťastných vztahů. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak skrze práci s tělem a sexualitou mohou zažívat lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech.

Vede také semináře pro ženy zaměřené na probouzení lásky v sobě, šťastný život a prožívání radosti a rozkoše skrze vlastní tělo. Ženám i mužům pomáhá objevovat skutečná přání jejich srdce a manifestovat je v realitě života na seminářích s tématem život snů.

Je zakladatelkou masážního studia ARKAYA® a profesionálního výcviku CORE TOUCH®.
Učitel a průvodce v oblasti osobního a partnerského rozvoje. Více než 20 let pomáhá lidem měnit vědomí sebe sama a zlepšovat jim život, sexualitu a vztahy s partnery.

Přirozeným a lehce pochopitelným způsobem předává vědomosti a zkušenosti, o kterých se doma ani ve škole nemluví. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech.

Podílel se na projektu CESTA PRAVÉHO MUŽE. Richard vede od roku 2005 samostatně mužské semináře, které jsou od roku 2016 jsou řazeny v jednom celku Mužská cesta Richarda Vojíka. Tento celek je zaměřen na všestranný rozvoj muže.

Potřebuješ poradit? 

Máš otázku ohledně kurzu, na kterou jsi nenašel/nenašla odpověď ani zde na stránce?  

Nejde Ti dokončit objednávka a potřebuješ pomoct? 

Kontaktuj mou asistentku Zuzku:

Telefon

+420 774 77 66 88 (volej kdykoli mezi 10-16h)
v případě nepřítomnosti prosím pošlete SMS.