Přihláška na legendární seminář pro páry

RETREAT PRO PÁRY

Zamilujte se znovu (nebo ještě více)
do svého partnera

Váňův statek, 18. - 20. říjen 2024

Podrobnosti kurzu

Datum

18. - 20. 10. 2024

Místo

Váňův statek, Dubovice 28, 393 01 Pelhřimov
www.vanuv-statek.cz

Lektoři

Mgr. Denisa Říha Palečková
Ing. Richard Vojík

Harmonogram

pátek 20:00 – neděle 14:00
Registrace začíná v pátek v 18 hodin, v 19 hodin je večeře,
program začne krátce po 20:00.

Kurzovné

14 990 Kč / pár
Výše uvedená částka se skládá z ceny kurzu 9 550 Kč a ubytování a stravy 5 440 Kč.
Částka za ubytování a stravu je splatná v hotovosti na místě poskytovateli ubytování.

V případě volby pokoje s vlastním sociálním zařízením je cena ubytování o 1 000 Kč vyšší.

Ubytování a strava

Ubytování na Váňově statku ve dvoulůžkových pokojích.
Strava formou plné penze.

Facebooková stránka

Kurz najdete také na Facebooku.
Kurz byl skvělý, jsem z něj ještě teď nadšená. Bylo to přesně to, co jsme s mužem po 16 letech potřebovali - vztah osvěžit, dát nový rozměr intimitě, naučit se otevřeně sdělovat svoje emoce a přání… A dovoluji si tvrdit, že opravdu cítím, jako bychom se do sebe znovu zamilovali.

Těšíme se na sebe, manžel chodí i dříve z práce, abychom měli na sebe čas… a mohli plnit „domácí úkoly“ s pomalým milováním :-). I pár týdnů po kurzu se stále cítím krásně, zamilovaně, nabitá energií, naplněně, šťastně, radostně, uvolněně… nejradši bych jela znovu…

Kurz RETREAT PRO PÁRY doporučuji snad jako žádný jiný kurz doposud - je transformační, hravý a zároveň neskutečně hluboký, praktický, úplně pro všechny páry v různých fázích vztahu…
Eva
Kurz předčil mé očekávání, s manželem jsme začali lépe komunikovat. Uvědomila jsem si, že jsem byla po celé léta v mužské energii a od toho se odvíjel celý náš život. Kurz je naprosto skvělý, hluboké prožitky. Vše dokonalé. Cítím se teď klidnější, víc se směji, zároveň víc přemýšlím.

Denisa a Richard jsou naprosto skvělí učitelé a toto by se mělo učit už ve škole, neboť člověk zbytečně zahodí spoustu let hádkami, přitom stačí málo a vše je najednou jiné.
Hana

Přihláška

Jsme rádi, že jste se rozhodli pro náš kurz.

Vyplňte, prosím, přihlášku i za Vašeho partnera / partnerku.

Pro rezervaci Vašeho místa na kurzu je potřeba, abyste zaplatili zálohu 3 000 Kč za pár. Záloha slouží současně jako rezervační poplatek a je nevratná. Platbu zálohy prosím provádějte s variabilním symbolem, který pro Vás bude vygenerován po odeslání této přihlášky.

Nejdéle do 3 pracovních dnů Vás kontaktuje naše asistentka a zašle bližší informace k semináři.

Těšíme se na Vás!

Kurzem vás provedou

Přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Autorka knihy Tajemství šťastných vztahů. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak skrze práci s tělem a sexualitou mohou zažívat lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech.

Vede také semináře pro ženy zaměřené na probouzení lásky v sobě, šťastný život a prožívání radosti a rozkoše skrze vlastní tělo. Ženám i mužům pomáhá objevovat skutečná přání jejich srdce a manifestovat je v realitě života na seminářích s tématem život snů.

Je zakladatelkou masážního studia ARKAYA® a profesionálního výcviku CORE TOUCH®.
Učitel a průvodce v oblasti osobního a partnerského rozvoje. Více než 20 let pomáhá lidem měnit vědomí sebe sama a zlepšovat jim život, sexualitu a vztahy s partnery.

Přirozeným a lehce pochopitelným způsobem předává vědomosti a zkušenosti, o kterých se doma ani ve škole nemluví. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech.

Podílel se na projektu CESTA PRAVÉHO MUŽE. Richard vede od roku 2005 samostatně mužské semináře, které jsou od roku 2016 jsou řazeny v jednom celku Mužská cesta Richarda Vojíka. Tento celek je zaměřen na všestranný rozvoj muže.

Potřebuješ poradit? 

Máš otázku ohledně kurzu, na kterou jsi nenašel/nenašla odpověď ani zde na stránce?  

Nejde Ti dokončit objednávka a potřebuješ pomoct? 

Kontaktuj mou asistentku Zuzku:

Telefon

+420 774 77 66 88 (volej kdykoli mezi 10-16h)
v případě nepřítomnosti prosím pošlete SMS.

Tento seminář pořádá:

Zuzana Vojíková
se sídlem: Na Poříčí 3872, Frýdek-Místek    
IČ:08773122