Přihláška na legendární seminář pro páry

RETREAT PRO PÁRY

Zamilujte se znovu (nebo ještě více)
do svého partnera

Váňův statek, 1. - 3. prosince 2023

Podrobnosti kurzu

Datum

1. - 3. 12. 2023

Místo

Váňův statek, Dubovice 28, 393 01 Pelhřimov
www.vanuv-statek.cz

Lektoři

Mgr. Denisa Říha Palečková
Ing. Richard Vojík

Harmonogram

pátek 20:00 – neděle 14:00
Registrace začíná v pátek v 18 hodin, v 19 hodin je večeře,
program začne krátce po 20:00.

Cena: 14 990 Kč / pár

Výše uvedená částka se skládá z ceny kurzu 9 550 Kč a ubytování a stravy 5 440 Kč.
Částka za ubytování a stravu je splatná v hotovosti na místě poskytovateli ubytování.

PS: V tuto chvíli je ubytovací kapacita Váňova statku naplněna.
Volná místa na kurzu ještě jsou, můžete se tedy stále přihlásit.
Po přihlášení Vás kontaktuje naše asistentka
a bude Vás informovat ohledně ubytovacích možností v okolí.

Ubytování a strava

Ubytování na Váňově statku ve dvoulůžkových pokojích.
Strava formou plné penze.

Facebooková stránka

Kurz najdete také na Facebooku.
Kurz byl skvělý, jsem z něj ještě teď nadšená. Bylo to přesně to, co jsme s mužem po 16 letech potřebovali - vztah osvěžit, dát nový rozměr intimitě, naučit se otevřeně sdělovat svoje emoce a přání… A dovoluji si tvrdit, že opravdu cítím, jako bychom se do sebe znovu zamilovali.

Těšíme se na sebe, manžel chodí i dříve z práce, abychom měli na sebe čas… a mohli plnit „domácí úkoly“ s pomalým milováním :-). I pár týdnů po kurzu se stále cítím krásně, zamilovaně, nabitá energií, naplněně, šťastně, radostně, uvolněně… nejradši bych jela znovu…

Kurz RETREAT PRO PÁRY doporučuji snad jako žádný jiný kurz doposud - je transformační, hravý a zároveň neskutečně hluboký, praktický, úplně pro všechny páry v různých fázích vztahu…
Eva
Kurz předčil mé očekávání, s manželem jsme začali lépe komunikovat. Uvědomila jsem si, že jsem byla po celé léta v mužské energii a od toho se odvíjel celý náš život. Kurz je naprosto skvělý, hluboké prožitky. Vše dokonalé. Cítím se teď klidnější, víc se směji, zároveň víc přemýšlím.

Denisa a Richard jsou naprosto skvělí učitelé a toto by se mělo učit už ve škole, neboť člověk zbytečně zahodí spoustu let hádkami, přitom stačí málo a vše je najednou jiné.
Hana
Víkendový Retreat pro páry bylo něco úžasného, tak silné emoce a okamžité účinky na oba partnery jsou nevídané. Mně se moje manželka, která byla poslední rok a půl chladná jako led ve vztahu v průběhu víkendu roztála jako ledovec. Konečně měla v očích tu jiskru a následně až živočišný oheň. Prostě paráda! Děkuji Denise a Richardovi.
Jan
Klobouk dolů, ta praxe a vaše zkušenosti jsou znát. Je vidět, že už to děláte řadu let, a hlavně, že to lidem OPRAVDU pomáhá. S manželkou nám to otevřelo úplně nové rozměry v našem vztahu. Byť jsme měli docela hezký vztah, nebyly tam žádné hádky ani nic podobného. Ale najednou jsme objevili nové příležitosti, které nás dříve ani nenapadly. Za to vám moc děkuju a myslím si, že tohle nebyla poslední aktivita, které jsme s manželkou dělali v rámci vašich programů.
Lukáš Eder

Přihláška

Jsme rádi, že jste se rozhodli pro náš kurz.

Vyplňte, prosím, přihlášku i za Vašeho partnera / partnerku.

Pro rezervaci Vašeho místa na kurzu je potřeba, abyste zaplatili zálohu 3 000 Kč za pár. Záloha slouží současně jako rezervační poplatek a je nevratná. Platbu zálohy prosím provádějte s variabilním symbolem, který pro Vás bude vygenerován po odeslání této přihlášky.

Nejdéle do 3 pracovních dnů Vás kontaktuje naše asistentka a zašle bližší informace k semináři.

Těšíme se na Vás!

Kurzem vás provedou

Přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Autorka knihy Tajemství šťastných vztahů. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak skrze práci s tělem a sexualitou mohou zažívat lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech.

Vede také semináře pro ženy zaměřené na probouzení lásky v sobě, šťastný život a prožívání radosti a rozkoše skrze vlastní tělo. Ženám i mužům pomáhá objevovat skutečná přání jejich srdce a manifestovat je v realitě života na seminářích s tématem život snů.

Je zakladatelkou masážního studia ARKAYA® a profesionálního výcviku CORE TOUCH®.
Učitel a průvodce v oblasti osobního a partnerského rozvoje. Více než 20 let pomáhá lidem měnit vědomí sebe sama a zlepšovat jim život, sexualitu a vztahy s partnery.

Přirozeným a lehce pochopitelným způsobem předává vědomosti a zkušenosti, o kterých se doma ani ve škole nemluví. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech.

Podílel se na projektu CESTA PRAVÉHO MUŽE. Richard vede od roku 2005 samostatně mužské semináře, které jsou od roku 2016 jsou řazeny v jednom celku Mužská cesta Richarda Vojíka. Tento celek je zaměřen na všestranný rozvoj muže.

Potřebuješ poradit? 

Máš otázku ohledně kurzu, na kterou jsi nenašel/nenašla odpověď ani zde na stránce?  

Nejde Ti dokončit objednávka a potřebuješ pomoct? 

Kontaktuj mou asistentku Zuzku:

Telefon

+420 774 77 66 88 (volej kdykoli mezi 10-16h)
v případě nepřítomnosti prosím pošlete SMS.

Tento seminář pořádá:

ŠKOLA ŠŤASTNÉHO PARTNERSTVÍ s.r.o.
se sídlem: Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice
IČ: 07073348