Legendární seminář pro páry

RETREAT PRO PÁRY
v Chateau Mcely

Vneste více radosti, lásky a harmonie do Vašeho vztahu a zamilujte se znovu (nebo ještě více) do svého partnera.

Seminář je určen

 • jak šťastným párům, které přijíždějí zlepšit fungující vztah,
 • tak dvojicím, které procházejí partnerskou krizi.

Těmito legendárními kurzy prošly od roku 2005 již tisíce párů z celého světa.

Aktuální termíny semináře:

Tento seminář nemá momentálně vypsaný termín.

Podívejte se na naše Retreaty pro páry v jiných lokalitách ZDE.

Pokud máte o seminář zájem a chtěli byste dostat informaci o jeho konání do mailu,
vyplňte prosím náš formulář níže.

Stačí málo. Vědět, jak na to. A rozhodnout se to použít.

Ať již prožíváte krásný vztah plný porozumění, nebo procházíte partnerskou krizí, na tomto kurzu budete mít příležitost lépe porozumět rozdílům mezi sebou a naučit se spolu komunikovat a vycházet tak, abyste se navzájem lépe podporovali.

80 % párů odjíždí z našich kurzů nejen v harmonii, ale většinou také znovu zamilovaní, stejně nebo ještě více, než tomu bylo na začátku vztahu. Přitom na kurz nepřijíždí jen šťastné dvojice, ale některé i před rozvodem. Za pouhé dva dny zde často vyřeší problémy, které je trápily několik měsíců či let.

Jak je to možné?

Na kurzu předávám metody, které nás ve škole neučili, a které dokáží vztah skutečně proměnit. Seminář je pro každou dvojici, není třeba žádné předchozí znalosti. Výklad je veden srozumitelnou, přímou a praktickou formou s důrazem na využití v každodenním životě. 

Témata semináře

Některá z témat tohoto intenzívního semináře pro páry najdete níže. Další témata budou vycházet z vaší životní zkušenosti a otázek.

 • jak komunikovat, abyste si skutečně rozuměli, a aby muž ženu skutečně slyšel;
 • jak transformovat hádky v porozumění;
 • jak proměnit rutinu a překážky v sexu v milování vytvářející lásku a radost;
 • jak může muž milovat ženu i s jejími "temnými" emocemi;
 • jak se dotýkat ženy a jak muže;
 • a mnoho dalšího.

Dozvíte se také

 • že vášnivá a žhavá sexualita (kterou vidíme ve filmech a pornografii), je pouze jedna strana mince, která má svůj protějšek – intimitu, která je klidná, hluboká a naplňující, a právě ta je nezbytná jako zdroj trvalé sexuality;
 • že se potřebujeme přeučit návyky v oblasti těla a sexuality;
 • že skutečné porozumění může vznikat nikoli skrze slova, ale díky tělesnému propojení, kdy komunikují naše těla;
 • že milování s otevřeným srdcem a uvolněným tělem v plné přítomnosti je léčivé, podporuje porozumění mezi milenci, obnovuje životní sílu, prohlubuje naši lásku a duchovní napojení;
 • a mnoho dalšího.

Zamilujte se znovu (nebo ještě více)
do svého partnera

 Během několika dní se blíže podíváte na to, co vás na vaší společné cestě brzdí a co vás podporuje.

Naučíte se transformovat konflikt vytvářející odstup v energii láskyplného spojení. Lépe pochopíte, čím můžete obdarovat sebe navzájem i své okolí, a svou společnou cestu uvidíte v širších souvislostech.

Výklad společně, praxe v soukromí

Vedení kurzu je živé, humorné, provokativní, plné vhledů a praktického porozumění a moudrosti, které inspiruje muže i ženy k životu z hloubi jejich srdcí. 

Program skupiny zahrnuje výklad, sdílení, komunikační a tělesná cvičení pro prohloubení láskyplného spojení a intimity. Intimní cvičení budou probíhat v soukromí vlastních pokojů. 

sexem k lepšímu vztahu - rozhovor pro DVTV

Rozhovor s Denisou Říha Palečkovou
o partnerských vztazích pro DVTV

Podívejte se na rozhovor pro DVTV o partnerských vztazích, vztahové polaritě a o tom, jak může vědomé milování zlepšit intimní život.“

Chateu Mcely:
Perla našich lokalit pro semináře

Ubytování a gurmánská strava pro ty nejnáročnější. Zámek Mcely jsme “objevili” v roce 2006. Hned jsme cítili, že je to skvělá lokalita pro naše semináře. A postupně jsme se i “dozvídali” proč, a vše nám perfektně zapadalo.

Chateau Mcely je místem, které vzniklo z osudové lásky a životní moudrosti. Z touhy přinášet ostatním inspiraci a užitek. Nad očekávání opečovat své zákazníky na těle i duši. Vytvořit pro ně prostředí, které na 200% uspokojí chuťové pohárky a vyživí tělo těmi nejkvalitnějšími ingrediencemi v restauraci Piano Nobile. Nechá své hosty spočinout na měkkých matracích v individuálně laděných pokojích a apartmánech. Nabídne masážní terapie s těmi nejkvalitnějšími oleji a vůněmi. Pozvedne mysl svou jedinečnou atmosférou, která je vtištěná do zámeckých komnat i rozlehlého zámeckého parku s košatými stromy, bylinkovou zahradou a relaxačním altánem se saunou a venkovní vířivkou, ze které můžete obdivovat například i noční oblohu.

Manželé Cusumanovi stvořili Chateau Mcely z hluboké lásky a vazby k tomuto místo. A z touhy, vytvořit pro své hosty prostředí, které je inspiruje k tomu, aby dále z tohoto světa tvořili lepší místo k životu. Pro nás každá návštěva na zámku Mcely tuto rovinu měla; přinesla nám nadhled a inspiraci do dalšího počínání. Proto se o Mcely chceme podělit i s Vámi. A na kurzu pro páry Vám na tomto jedinečném místě pomoci nabrat inspiraci do vztahu a do života, do lásky i smyslu-plného života a podnikání.

Zkušenosti účastníků a účastnic kurzu

"Náš život je posledních 14 dní neuvěřitelný. Po semináři s vámi. Nic se vlastně nezměnilo, ale všechno je jiné, krásné a já jsem se tak ještě nikdy necítila ve svém těleKrásná, milovaná, plná života. Uf uf. DĚKUJI ZA TO, CO DĚLÁTE!

P.S.: Ta praxe vědomého milování je neuvěřitelná. Zase se někdy budu těšit na setkání s vámi. Nejen kdybychom byli s mužem v krizi. I kdybychom se měli dobře." ;o)"

Tereza

"Richarde a Deniso, setkání s Vámi na Retreatu pro páry koncem září na Slapech, bylo pro náš vztah s partnerkou velmi důležité. Přesto, že jsme neměli zkušenosti s žádnou jinou podobnou školou, bylo to přesně ONO.

Konečně jsem pochopil věci, o kterých jsme se v mládí doma, ani ve škole neučili. Věci tak důležité pro život a tak opomíjené školským systémem. Byli jste pro mě první, opravdoví, životní učitelé.

Děkuji, že jste a hluboce se klaním Vašim vědomostem. Děkuji, že své vědomosti předáváte dál tak přirozeným a lehce pochopitelným způsobem. Otevřeli jste mé srdce a naplnili ho láskou."

Tomáš

"Těší mě, že jste ukázali, zprostředkovali zkušenost, jak se osvobodit od niterných očekávání/ schémat  v mé sexualitě. Dosah toho je větší, ještě dále než je partnerství."

Jiří

"Moc děkujeme za Váš seminář Retreat pro páry na Váňově statku.  Vědomé milování mě naplnilo báječnou spokojeností, slastným hřejivým a tetelivým pocitem, který u mě přetrvává ještě celý další den i déle. Připadám si jako “nakojená” láskou. Je to úžasná technika, díky které jsme se opět s manželem k sobě přiblížili tak, jak po tom asi já někde uvnitř toužím.
I když vědomé milování aplikujeme v praxi jen sem tam, (3 hodiny jsou 3 hodiny ;o))
Důležité je, že vím jak na to, když se potřebuji dostat do rovnováhy, když hladovím po lásce a přijetí.
Také musím říct, že mi naprosto zmizely občasné vaginální mykózy. Váš kurz i projekt Ženy ženám nás posunul dál, jsem nadšená a rozhodně se chceme dál rozvíjet.
 
Tisíckrát děkuji a pokračujte v této práci - jste s Ríšou báječní!!"
 
Irena

"Na kurz jsme se přihlásili, myslím jako většina, abychom si to mohli zkrátka “užít”.Avšak to, co se tam stalo, asi nikdo neočekával včetně nás. Dokázali jste otevřít srdce absolutně všem účastníkům kurzu. A to pouze svojí myšlenkou. Ve vzduchu něco chrlilo a naplňovalo nádherným pocitem přítomnosti, bezpečí a lásky. Tyto energie nás doslova pohltily. Konec kurzu nás úplně dojal. Marně jsem se snažila se nerozbrečet. Fraz teda se snažil “držet”, jako chlap. Ale i jemu tekly slzy po tváři.Jedním slovem bylo to naprosto úžasné! Ještě jednou děkujeme."

Maryna a Franz, Mcely

"Náš vztah se dělí na období “před Denisou a Richardem” a “po Denise a Richardovi”. Náš sexuální život se dělí na stejné dvě etapy se stejným milníkem. A nemyslím tím konkrétně sexuální život nás dvou. Myslím to globálně, to, co zažívám za poslední půlrok, jsem v oblasti sexu a vnímání lásky a energie nikdy předtím neprožila a ani neumím stručnými slovy popsat."

Celý příběh si můžete přečíst zde.

Stáňa Mrázková, podnikání z pláže

Malá ochutnávka z kurzu...

Pusťte si miniochutnávku z kurzu pro páry a dozvíte se, žemu se budeme na Retreatu také věnovat. Délka audia je 2,5 minuty.
CHCI SI POSLECHNOUT AUDIO

Kurzem vás provedou

Přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. A jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech.

Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, masážního studia ARKAYA® a profesionálního výcviku CORE TOUCH®. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapováníléčení jizev.

Vede také semináře pro ženy, které jsou zaměřené na probouzení lásky v sobě, šťastný a harmonický život a prožívání radosti a rozkoše skrze vlastní tělo.

Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu a Tajemství šťastného vztahu.
Učitel a průvodce v oblasti osobního a partnerského rozvoje. Více než 20 let pomáhá lidem měnit vědomí sebe sama a zlepšovat jim život, sexualitu a vztahy s partnery.

Přirozeným a lehce pochopitelným způsobem předává vědomosti a zkušenosti, o kterých se doma ani ve škole nemluví. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech.

Podílel se na projektu CESTA PRAVÉHO MUŽE. Richard vede od roku 2005 samostatně mužské semináře, které jsou od roku 2016 jsou řazeny v jednom celku Mužská cesta Richarda Vojíka. Tento celek je zaměřen na všestranný rozvoj muže.

Aktuální termíny semináře:

Tento seminář nemá momentálně vypsaný termín.

Podívejte se na naše Retreaty pro páry v jiných lokalitách ZDE.

Pokud máte o seminář zájem a chtěli byste dostat informaci o jeho konání do mailu,
vyplňte prosím náš formulář níže.

DARUJ SEMINÁŘ SVÝM BLÍZKÝM

Věnuj poukaz na některý z našich KURZŮ A VÝCVIKŮ pro ženy, páry i jednotlivce jako dárek.

Aktuální termíny kurzů:

3denní výzva pro ženy (zdarma) TAJEMSTVÍ LÁSKY K SOBĚ

18.6. 2024 - 20.6. 2024Facebooková skupina
🌸 Chceš být jako žena spokojená, v sobě ukotvená, zakořeněná a magnetická pro to, po čem ve svém životě toužíš? 🌸 Přála by sis mít krásné partnerství a víc pozornosti od muže? 🌸 Cítit lásku a radost v každé buňce svého těla a zářit ji do světa? Pak jsem právě pro Tebe připravila třídenní výzvu, která bude probíhat online ve Facebookové skupině.

RETREAT PRO PÁRY, Váňův statek

21.6. 2024 - 23.6. 2024Váňův statek
VNESTE VÍCE RADOSTI, LÁSKY A HARMONIE DO VAŠEHO VZTAHU A ZAMILUJTE SE ZNOVU (NEBO JEŠTĚ VÍCE) DO SVÉHO PARTNERA. Víkendový program pro páry, které si přejí do fungujícího vztahu vnést víc jiskry a porozumění, nebo které procházejí partnerskou krizi. Uvidíte Vaši společnou cestu v širších souvislostech!
ZAŽIJTE JEDINEČNOU ATMOSFÉRU LEGENDÁRNÍHO KURZU NA VÁŇOVĚ STATKU Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA. Víkendový program pro páry, které si přejí do fungujícího vztahu vnést víc jiskry a porozumění, nebo které procházejí partnerskou krizi. Uvidíte Vaši společnou cestu v širších souvislostech!
PROMĚŇ ZPŮSOB, JAKÝM PROŽÍVÁŠ SVŮJ ŽIVOT. Vědomá a citlivá práce s tělem, dotekem a intimitou je jedním z nejmocnějších nástrojů rozvíjení osobní síly, životní radosti, procítění vlastní životní cesty a možností, které v životě máš. Intenzivní trénink pro osobní rozvoj i profesionální vzdělání.