DENISA ŘÍHA PALEČKOVÁ & RICHARD VOJÍK

Online workshop a vedená meditace

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU

Můžeš si zvolit, jakou cestou se vydáš.

Projdi hlubokou vnitřní transformací ...

... a zvol si, jakou cestou se vydáš.

Během online workshopu a vedené meditace si znovu projdeš životní fáze od narození až po dospělost, a budeš mít možnost "přepsat" ty, které nebyly ideální nebo byly bolestné.

Jak ovlivnit, co PROŽÍVÁME?

 • Zažij hlubokou relaxaci, vystředění a ukotvení se v sobě.
 • Rozpusť staré vzorce, které Ti neslouží.
 • Podpoř ve svém životě energii, radost, svěžest a lásku.
Dnes jsem zažila úžasnou zkušenost, jak každý z nás může být tvůrcem vlastního života... Cítím svou sílu, svou hodnotu, své sebe-vědomí. Vím, čím mohu obohatit sebe i druhé. To vše a ještě mnohem víc díky prožitku nejen v myšlenkách a obrazech, ale hlavně díky plnému prožitku ve svém těle. Pohyb, dech a otevřené srdce mě přivedly zpět domů, k sobě samé.
Markéta
Poprvé v životě jsem v této meditaci okusila lásku svých rodičů, kterou mi nikdy nedali pořádně najevo. Po semináři jsem se cítila skvěle, milovaně, nádherně. Je moc fajn, že v závěru bylo možné své zážitky sdílet, bylo to velmi inspirativní. Měla jsem chuť obejmout celý svět a vykřičet to do Vesmíru, jak je mi nádherně.
Lenka

Aktuální termíny workshopu

22. 8. 2024

(17:00 - 22:00)

z pohodlí Vašeho domova (online)

UPOZORNĚNÍ

Jedná se o přímý přenos, ze kterého

NEBUDE k dispozici záznam

Co Ti online workshop a vedená meditace přinese?

 • Objevíš nové možnosti a svobodu ve svém životě.
 • Formou řízené vnitřní cesty budeš moci znovu projít své prenatální období, zrození, dětství, dospívání... a vědomě si vytvořit takovou realitu, která Tě maximálně podporuje.
 • Získáš cenné nástroje pro vědomou transformaci škodlivých přesvědčení u sebe i ostatních, ať už v kontextu práce s tělem a dotekem či jiném.
„21 let dělám kineziologii a váš kurz jsem si zakoupila spíše ze zvědavosti - ale bylo to super a opravdu se dějí věci! Vnímám víc radosti ze světa, ze života jako takového - to je největší bonus - radost a vnímaní krásy okolo sebe. Vnitřní klid a jistota, že změnit se dá vše. Ze své práce jsem zvyklá na změny, ale toto je nezvykle jemné a velmi účinné. Výsledek vaší práce je fakt skvělý - je mi 56 a cítím se fakt skvěle. Je to čistá radost, láska k sobě a nadhled.“
Šárka Hlavičková

Možná je to i Tvůj příběh...

Včera jsem se potkala s kamarádkou Evou. Prosím tě, můžou být lidi, kteří se nehodí do vztahu?“, ptala se mě už mezi dveřmi. „Jak to myslíš?” odvětila jsem a už tušila, že se asi něco děje mezi ní a přítelem, který byl ještě před týdnem tím nejlepším mužem na světě. Za poslední rok již několikátý v řadě. Jak dlouho jsi zpravidla ve vztahu, než se rozejdete?” ptala jsem se dál a už jsem tušila, že to bude pokaždé zřejmě stejná doba…

Eva byla evidentně nešťastná. Nechtěla se už zase rozcházet s mužem, který je tak skvělý. Ale nevěděla si rady s pocity, které se jí v souvislosti se vztahem objevovaly. Podvědomě jej od sebe začala odhánět. A přemýšlela vážně nad tím, zda nebude nejjednodušší pokusy o vztah nadobro vzdát: “Víš co? Mám svoji práci, kterou miluju. Když nemám chlapa, všechno skvěle funguje. Jakmile někdo přijde do mého života, je to chvíli skvělý, ale pak z toho začnu být nervózní. Stojí mě to čas a soukromí…”

Proč máme jako dospělí často tendenci vybírat si partnery, kteří nám připomínají naše rodiče, a zažívat s nimi situace, které známe z dětství, i když byly třeba zraňující? Poslechni si v tomto videu >>>

Naprosto mě opustila chuť na sladké. Zhubla jsem snad během jednoho dne o 2 kg. Projasnil se mi hlas, když dětem večer zpívám. Nepotřebuji tolik spát. Spím tak o dvě hodiny méně než dřív. Jsem daleko lépe naladěná. Mám spoustu energie...“
Alena
... mám pocit, že se cítím čím dál lépe, a mám dojem, že všichni kolem mne jsou úžasní a skvělí, a pořád mám takové příjemné šimrání kolem žaludku. Nedovedu to pořádně ani popsat, ale chce se mi létat a tančit. …
Jarmila

Svůj příběh tvoříme na základě svých vzorců

Podobný příběh nám před lety vyprávěla jedna z našich srdcových učitelek Elena Tonetti. Sdílela tehdy, že její vztahy trvaly pokaždé jen tři roky. A pak se něco změnilo. Jeden vztah za druhým měl stejný průběh. Po třech letech konec…

Když už se takto loučila s několikátým mužem, došlo jí, že zřejmě něco bude v ní, co po uplynutí “navyklé doby” vztah ukončí.

A rozhodla se tento vnitřní vzorec překonat. Vytvořila - nejen kvůli sobě - metodu PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU (Limbic Imprint Recoding).

Co stojí za úspěchem a silou
PŘEPISU LIMBICKÉHO OTISKU?

Máme sílu tyto vzorce proměňovat

Díky ní získáváme svobodu měnit hluboce uložené vzorce v nás. Návyky z dětství a životní zkušenosti, které nám dávají pocit, že “takhle funguje svět”.

A nevidíme, že je to náš osobní filtr, který zabarvuje naše prožitky. Se skutečností nemá nic společného, ale my mu nevědomě dovolujeme ovládat celý náš život.

Myslela jsem si, že člověk se musí vyrovnat s tím, co ho v minulosti potkalo zlého nebo nepříjemného. Ovlivňuje to jeho další život. Ale to, co si pamatujeme, není realita. Realita je tady a teď. Jsou to jen pocity a emoce, které jsme měli. Všechno jde! Záleží jen na nás. Život je pohádka, kterou si píšeme sami.
Zuzana
Přilákala mě zvědavost zakusit něco nového a také touha změnit svůj život k lepšímu. Jsem psycholog a o této metodě jsem nikdy předtím neslyšela, tím spíš to pro mě bylo nesmírně zajímavé a inspirující…
Lenka

Kolik online workshop a vedená meditace stojí?

Cena online workshopu a meditace je

990 Kč

880 Kč

UPOZORNĚNÍ

Jedná se o přímý přenos, ze kterého

NEBUDE k dispozici záznam

Díky zakoupení programu navíc získáš jako DÁREK*

Záznam přednášky Denisy & Richarda

3 NEJČASTĚJŠÍ CHYBY PŘI SEXU

V tomto videu Ti prozradíme:

 • Jaké 3 nejčastější chyby děláme v sexu a jak se jim vyhnout?
 • Jak udržet lásku a vášeň i v dlouhodobém vztahu?

Dozvíš se:

 • Jak v intimitě dávat partnerovi to, co jemu / jí dělá dobře a co si skutečně přeje?
 • Jak komunikovat svoje potřeby a zároveň „mluvit jazykem“ toho druhého?
 • Proč je tlak na rychlost a výkon v sexualitě špatným modelem?
 • Jak si rozšířit pohled na sex skrze VĚDOMÉ MILOVÁNÍ?
 • Jak se více uvolnit ve vlastním těle a otevřít se do větší energie a živosti?

Aktuální termíny workshopu

22. 8. 2024

(17:00 - 22:00)

z pohodlí Vašeho domova (online)

UPOZORNĚNÍ

Jedná se o přímý přenos, ze kterého

NEBUDE k dispozici záznam

Poprvé mám pocit, že vím, kam patřím, že vím, kde je doma!
Monika
Ten pocit přijetí sama sebe byl nepopsatelný.
Berenika
Moc děkuji za možnost projít seminářem online, protože sama za sebe vím, že bych se tolik neotevřela, kdyby vedle mě bylo plno dalších lidí. Jsem na semináři podruhé a nekončím, vždy tolik slz mnou projde, přímo gejzír. Obrovská úleva a neskutečný zážitek. Obrovská pokora, děkuji moc.
Olga
Děkuji, že jsem mohla podruhé dospět, tentokrát v mladou sebevědomou a milovanou ženu. Slzy byly a vím, že se v průběhu večera budou ještě vracet, ale nejsou smutné, jsou očistné.
Adriana
Metodu Eleny Tonetti můžeš prožít i Ty na našem kurzu. Několikahodinová hluboká vnitřní cesta, během níž ve stavu hluboké relaxace projdeš svůj život od prenatálního stavu, raného dětství až do počátků dospělého života. Je to meditace, při které zpravidla oko nezůstane suché dojetím. A ty máš příležitost, všechny bolestivé zkušenosti svého života přepsat…
 
Je to nejen meditace ve formě představivosti, ale také práce s tělem, které ve své paměti nese životní zkušenosti. A limitující vzorce je možné uvolnit, opustit a nahradit novými. Třeba i strach z blízkosti…

Informace o programu:

Přímý přenos bude probíhat přes ZOOM.

Program lze sledovat z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu (mobilu, PC, tabletu …).

Kdy

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ: 22. 8. 2024 => 17:00 – 22:00

Během vysílání bude krátká přestávka.

Co Tě čeká

Úvod a teorie
Pohybová příprava před meditací
Vedená meditace Přepis limbického otisku s hudbou
Uzemnění a ukotvení prožitku
Prostor pro dotazy na Denisu & Richarda
Závěr

Tipy pro Tebe

Zajisti si klidný prostor kolem sebe, dostatečně velký, aby ses mohl/a i hýbat, poskakovat, kde máš možnost si dát hudbu naplno - případně do sluchátek, ale s možností pohybu.

Připrav si také místo, kde můžeš pohodlně sedět nebo ležet a kde Ti bude teplo - doporučujeme deku, polštářek pod hlavu, teplé ponožky.

Měj po ruce vodu, zápisník a tužku (a kapesníčky 😉). A pokud budeš chtít, tak šátek přes oči, aby Tě nic nerušilo.

Důležité

Jedná se o přímý přenos, ze kterého nebude k dispozici záznam. Proto je důležité, aby sis opravdu udělal/a čas během samotného kurzu.

Časté dotazy / FAQ

Bude k dispozici záznam meditace?

Kurz probíhá pouze v živém přenosu, nebude z něho záznam k pozdějšímu shlédnutí.

Jakým způsobem se připojím?

Vysílání probíhá přes ZOOM a můžete ho sledovat z PC, tabletu nebo mobilu. Po přihlášení Ti přijde odkaz na ZOOM i podrobný návod pro ty z Vás, kdo ZOOM ještě nepoužívali.

Budu během vysílání vidět?

Záleží jen na Tobě, jestli budeš mít vypnutou/zapnutou kameru. Rádi vidíme obličeje a reakce účastníků během výkladu, ale pro Tvůj prožitek to není podstatné.

Jak nerušený prostor potřebuji?

Ideální je nebýt rušen po celou dobu, ale minimálně během samotné meditace (přibližně mezi 18:30-20:30).

Zkušenosti těch, kteří se již semináře zúčastnily

Konečně mám pocit, že někam patřím a jsem tu dobře. Děkuji!
Kateřina
Děkuju, cítím, že se nějaká slupka odloupla. Slupka smutku a nepřijetí. Teď je to jinak…
Ivo
Jsem moc ráda, že seminář probíhá on-line, protože si nedovedu představit, že bych měla totéž prožívat před ostatními. Neotevřela bych se natolik ... moc děkuji!
Žanet
Já skeptik a racionalista jsem měla velmi silný zážitek...
Anna
Opravdu moc děkuji za dnešních 5 hodin, bylo to skvělé, moc mi to dalo a bylo to opravdu neskutečné.
Gabriela
Bylo to neuvěřitelné, tečou mi slzy štěstí, mám ty nejúžasnější rodiče a nejhezčí dětství.
Martina
Bylo to božské, krásné, naplňující, velmi zajímavé a hodně překvapující.
Hanka
Úžasné, úžasné, úžasné! Pokreslila jsem tři strany srdíčky…
Yanuška
Bylo to úžasné. Pociťovala jsem vlastně to, v co vnitřně toužím a bylo to někde v hloubi mě potlačeno.
Dana
Nádhera!!!! Cítím se zahrnuta tou nejdokonalejší láskou. Miluji svůj život.
Jarmila
Konečně mám pocit, že někam patřím a jsem tu dobře.
Kateřina
Já dnes si prošla po druhé a už se ptám kdy bude další.
Martina
Přepis limbického otisku mě úplně dostal do kolen. Ačkoliv mám se svými rodiči výborný vztah, tak mě dlouho mrzelo, že ačkoliv mě mají rádi a kdykoliv se na ně můžu obrátit o pomoc, tak mi nikdy nedali najevo lásku, chybělo mi projevení citů, pohlazení... A přesně tohle jsem si přepsala. Po otisku jsem si připadala prostě báječně!
Táňa
Na "limbiku" u Denisy jsem byla už 2x. Jednou v Brně jednou v Praze. Jednou v létě, jednou v zimě. Jednou s mužem, jednou sama. I když vše bylo stejné, pro mě pokaždé úplně jiné. Ráda půjdu zase, protože v každé životní situaci si tam najdu něco nového, co mne posouvá.
Eva
Meditace mi pomohla vykročit do mého nového života s lehkostí a radostí!
Lucia
Byla to moje vůbec nejsilnější meditace v životě.
Jana Mašková Zimolová
Bylo to laskavé a cítila jsem se absolutně milovaně.
Veronika
Neskutečně silné. Najednou jsem zase plný energie a vidím kolem sebe jen krásu života.
Michal
Cítím se naprosto nádherně. Během meditace jsem cítila neskutečnou lásku ode všech, kterým dávám lásku já. Mám pocit, že miluji celý svět! Neskutečná zkušenost! Naprosté ukotvení sama v sobě, vím že musím milovat především samu sebe, a pak jsem schopna rozdávat lásku dál. Mnohokrát děkuji za to, co vytváříte.
Míša
Cítila jsem, že jsem se znovu narodila. Jsem strašně dojatá.
Verča
Kdybych dnes neprožila absolutní přijetí, lásku, laskavost, důležitost svého života nevěřila bych, že to lze takto. Mockrát děkuji.
Pavlína
Bylo to neuvěřitelně silné... od tance až po meditaci. Skoro mi nestačila krabička s kapesníky... Věřím, že to bylo umocněno i tím, kolik nás bylo. Ta energie - nádhera. Prožila jsem lásku bez podmínek a ze srdce bych to přála prožít všem lidem. Děkuji z celého srdce.
Pavlína
Já se cítila tak milovaná a několikrát jsem brečela dojetím.
Stáňa
Chce se mě rozdávat láska kolem, nedokážu to ani popsat.
Veronika
Je mi krásně, úžasné, cítím se tak milovaná. Děkuji.
Anička
Jsem podruhé a teď jdou slzy dojetí nad tou krásou života, který má neomezené možnosti i pro mne, přesto, že už jsem podstatnou část odžila. Cítím se v těle oživená a plná naděje, že mám volbu si od života žádat a brát plnými doušky to, co přijde... Děkuji z celého srdce.
Elena
Bylo to nádherné. Velmi silné a uvolňující. Jsem šťastná, že jsem si uvědomila, že já sama jsem tou nejdůležitější a že mám právo žít tak, jak chci, a mám kolem sebe milující a podporující lidi.
Barbora
Moje maminka zemřela, když jsem byla hodně malá a vidět spolu moje rodiče a zažívat to všechno poprvé spolu ve třech bylo intenzivní, podporující a plné lásky, vděčných slz a emocí. Celé jsem si to moc užívala. Teď se cítím neuvěřitelně naplněně. Ještě jednou moc děkuji 🙂
Marie

Aktuální termíny workshopu

22. 8. 2024

(17:00 - 22:00)

z pohodlí Vašeho domova (online)

UPOZORNĚNÍ

Jedná se o přímý přenos, ze kterého

NEBUDE k dispozici záznam

Meditací Tě provedou

Přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. A jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech.

Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, masážního studia ARKAYA® a profesionálního výcviku CORE TOUCH®. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapováníléčení jizev.

Vede také semináře pro ženy, které jsou zaměřené na probouzení lásky v sobě, šťastný a harmonický život a prožívání radosti a rozkoše skrze vlastní tělo.

Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům.
Učitel a průvodce v oblasti osobního a partnerského rozvoje. Více než 20 let pomáhá lidem měnit vědomí sebe sama a zlepšovat jim život, sexualitu a vztahy s partnery.

Přirozeným a lehce pochopitelným způsobem předává vědomosti a zkušenosti, o kterých se doma ani ve škole nemluví. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech.

Podílel se na projektu CESTA PRAVÉHO MUŽE. Richard vede od roku 2005 samostatně mužské semináře, které jsou od roku 2016 jsou řazeny v jednom celku Mužská cesta Richarda Vojíka. Tento celek je zaměřen na všestranný rozvoj muže.