VYSÍLÁNÍ webináře:

ŽIJ ŽIVOT SVÝCH SNŮ

ve středu 14.11. 2018 od 20:00

Věnujte radost svým blízkým

Vánoce se blíží.
Darujte poukaz na seminář nebo masáž v našem masážním studiu Tantra Spa.

KOMENTÁŘE A OTÁZKY

 1. Anděla Anděla napsal:

  Dobrý den, nefunguje přehrání videa, mohli byste se na to prosím mrknout?

 2. Peter napsal:

  Ahoj Deniso, zúčastnili sme sa s manželkou kurzu pre páry a tiež Prepisu limbického otisku. Oba prišli v pravý čas a pomohli nám posunúť sa ďalej. Retreat pre páry bol zároveň zaujímavým oddychom od rodiny a povinností. Komunikácia medzi mnou a manželkou získala na kurze novú úroveň a zomklo nás to ešte viac k sebe. Ďakujem!

 3. Denisa Palečková napsal:

  Vysílání probíhá zde http://www.youtube.com/watch?v=XNSwVOIxhr4

 4. Milan Málek napsal:

  Ahoj Deniso,
  jakým způsobem je možné umocnit společné přání, při propojení s partnerkou?
  Respektive jak daný mechanismus funguje?

  Díky

  Milan

 5. Anna Mocová napsal:

  Moc se mi líbil kurz Moudrost těla ženy, doporučuji každé ženě! ❤️?

 6. Anna Vrbovcová napsal:

  Milá Deniso,
  mě velmi zajímá jak se udržet v tom příjemném stavu napojení a radosti který zažívám když se vracím z tvých seminářů.. Vždy si říkám že si chci ten pocit udržet ale pak mě semele realita všedních dní a je to pryč..
  Každý víkend nemohu jít na seminář..i když by to bylo super..:o))

 7. Karel Ištok napsal:

  Velmi se těším.
  Desetidenní kurz byl Super.
  Jak takové velké přání vlastně formulovat?

 8. Danuška napsal:

  Ahoj Deny, máš prosím recept, jak odolávat negativnímu okolí, i tomu nejbližšímu (partner)? Těším se na webinář i osobní setkání Danuška:-)

 9. Jana napsal:

  Mna by zaujimalo, aky ma Deniska oblubeny ritual, vdaka ktoremu sa udrziava “ v pohode”, napojena na seba, vo flow, stastna… dakujem ❤️

 10. Roman napsal:

  Milá Deniso, zúčastnil jsem se 10 denního kurzu masáží. Byly to pro mě opravdu silné zažitky, kdy jsem každý den musel vykročit ze své komfortní zóny a posunout se dál, což nebývá vždy úplně příjemné. Při pohledu zpět to však splnilo svůj účel a pomohlo mi rozšířit můjpohled na život a více si uvědomit sebe sama i svoji sebehodnotu. Děkuji.

 11. Jitka napsal:

  Jak v sobě najít odvahu a sílu udělat první krok (ten bývá nejtěžší) na cestě ke svým snům?

 12. Marie Drkulová napsal:

  Milá Denisko, Vaše kurzy mi doslova změnily život. Našla jsem sama sebe, napojila se na svou vnitřní sílu a moudrost svého těla. Díky, že jste mi inspirací, jste mí nejlepší učitelé a průvodci.
  Díky Marie

 13. Katka napsal:

  Denisko, přání mám, opouštění dobrého pro skvělé probíhá, ale pořád si nejsem jistá tím, jak se tomu skvělému otevřít, všimnout si toho a pustit to k sobě. Jinak než tlačit na pilu a chtít a chtít a chtít ? děkuji (i Stáně)

 14. Já jsem měla tu čest absolvovat 10ti denní kurz celostních smyslných masáží.

  Deniska, Richard i ostatní asistenti byli úžasní. Starali se o nás jako strážní andílci a vytvářeli krásný, láskyplný a bezpečný prostor projevit cokoliv. Bolest, radost, vzrušení, pláč, křik… Každý z nás si mohl dovolit být sám sebou. A tohle přesně v dnešní době potřebujeme. Uvolnění a radost, kterou jsem na 10ti denním kurzu zažívala přeji všem!

  Vřele doporučuji navštívit jakýkoliv z jejich kurzů a akcí. 🙂

  Více o svém prožitku a zážitku píši ve svém článku na uvedené webové stránce.

  Děkuji a těším se na vysílání. S láskou
  Lenka

 15. Iva napsal:

  Vzdycky jsem se stydela zucastnovat se soutezi a losovani.po vic jak roce s vami jsem se zmenila natolik,ze i tohle dovolim.jsem stastna a hraju si se sebou, se zivotem…jsem vdecna.

 16. Gabi napsal:

  Chtěla bych taktéž poděkovat, vas přístup mne přinesl neuveritelne mnoho, jen se těším na partnera, který půjde se mnou do toho. Pohled na sexualitu, který prezentujete, je pro mne blízký a zajímavý, než ten “obecně známy”, už proto se jedna o zkvalitnění celého zivota?.

 17. Naďa Hemrlíková napsal:

  V době vašich začátků jsem se zúčastnila nejen smysluplně podaného výkladu, ale hlavně jsem prakticky poznala sama na sobě skvělé pocity, vjemy,emoce se stejně naladěnými citlivými lidmi, a nikdy na tento vyjímečný zážitek nezapomenu. Bylo to prostě skvělé,bezvadná atmosféra,praktické ukázky, které jsme si mohli vyzkoušet i s úplně cizí osobou v bezpečném přátelském duchu. Ráda bych se opět zúčastnila s odstupem času vašeho dalšího skvělého kurzu,který je prostě jednička v tomto oboru:-)

 18. Gabriela Ž. napsal:

  Jak poznat,které přání je to opravdové? Kdy přestat hledat a plně se ponořit do splnění přání? Jak zjistit,že některá přání jsou jen uhybne manévry před tím opravdovým?

 19. Kristýna napsal:

  Milá Deniso, v prvé řadě bych ti chtěla velice moc poděkovat za pomoc s odblokováním některých mých psychických traumat, u kterých jsem myslela, že už se jich nikdy nezbavím. A to jsem se vždycky tak snažila. I když se říka, že trpělivost růže přináší, tak v mém případě mi to nepřišlo, a to protože jsem se roky stále různými způsoby snažila, ale u některých věcí jsem nikdy nic nevyřešila. Až díky tobě. Přiznám se, že když jsem šla poprvé k vám, přesněji na přepis limbického otisku, tak jsem tomu nevěřila. A to byl důvod, proč jsem si vybrala právě tento kurz,byl ze všech vaších kurzů nejlevnější. Jsem typ člověka, který když jde do něčeho nového, tak není na začátku uchvácený. Já do všeho jdu se slovy “Nezavrhuji to, ale ani nepodporuji. Buď mě to překvapí nebo ne.” A právě vy jste mě překvapili. Díky vám jsem se konečně v životě naučila starším lidem tykat, když mi to nabídnou, a to bez nějakých vyčítek a předsudků, a dokonce to zvládnu přirozeně (koněčně ne nuceně). Sice ješte pracuji na tom, abych to zvládla nabídnout já sama lidem. Ale když mi to nabídnou oni, tak už v tom není žádný problém, prostě mi to už vůbec nevadí, a dokonce mám z toho i radost, protože potom je ta diskuze příjemnější. Tedy po této změně jsem neváhala vyzkoušet i něco dalšího. Takže jsem už absolvovala oba tvé ženské semináře, co jsi měla letos na podzim. A přiznám se, opět jsem šla do obou seminářů s pocitem, že nic neočekávám, ale ani nic nezavrhuji. Seminář Radost a potěšení na mě nezapůsobil tak intenzivně, jako Moudrost těla ženy – Síla středu. Ta se mnou udělala takové změny, že jsem to dokoce poznala, i na některých lidech v mém okolí. Ti se mnou začali jednat úplně jinak než doposud. A přitom ani nevěděli, že jsem byla na nějakém semináři. Ale co je opravdu zajímavé a dokonce i vtipné, tak po obou seminářích se změnil přístup mého pejska ke mě. Po Radosti a potěšení mě několik dní vůbec nevítala po příchodu z práce a to se mi jinak nikdy nestalo, vypadalo to jako bych byla pro ni nějaký cizí člověk. Ale naštěstí potom se to nějak srovnalo. A po semináři Moudrost těla ženy – Síla středu to bylo přesně naopak. Už na cestě z Prahy domů se chtěla neustále mazlit a byla extrémně mazlivá. A to i přes situaci, že od štěňátka není moc mazlivá, má ráda svůj odstup, jinak řečeno není vůbec mazlivý pejsek, kromě teda vítání nebo když se jí něco stane. A právě proto jsem se na vlastní kůži přesvědčila, že když změníme sebe, i když nám to třeba moc nepříjde, že jsme se nějak změnili, tak jsme schopni změnit i okolí. Dokonce i u těch lidí, u kterých bychom to vůbec nečekali.

  Jenom bych se ještě chtěla zeptat, na seminářích bylo řečeno, že žena se čistí pláčem, jak se tedy čistí muži?

  Děkuji a přeji příjemný večer 🙂
  Kristýna

 20. Katka napsal:

  Ahoj, právě jsem se přihlásila a Váš odkaz na facebooku mne zaujal „Žij život svých snů“. Je to mé celoživoní přání a také i má pracovní náplň. Můj dotaz směřuje k tomu, že mám představu, jakým člověkem bych chtěla být a jaký život chci žít. Problémem je strach. Mám strach, že kdybych byla skutečně sama sebou, mé okolí by to neuneslo. Již od mala jsem zavírána do „klece“, protože maminka má strach, že budu lepší než ona. A toto se se mnou táhne celý život. Jsem v pozadí, protože se bojím, že svou sílou ublížím ostatním. Mým přáním je zbavit se tohoto zakořeněného strachu a být konečně sama sebou a šťastná. Jsem přesvědčená, že to přinese štěstí i mým nejbližším. S tímto bych potřebovala pomoct.

 21. Jana napsal:

  Denisko, když jsem odcházela z kurzu Moudrost těla ženy – Síla středu, tak mi bylo příjemně, cítila jsem se hodně napojená sama na sebe, ale ještě jsem netušila, co vše mi to přinese… V následujících týdnech se věci kolem mě začali měnit, lidé, které jsem ve svém životě už nepotřebovala a naopak mi sílu brali než dávali, začali odcházet, a objevovali se nové příležitosti. Díky tomu se hodně věcí vyplavilo, vyčistilo a já jsem našla sama sebe a svojí sílu. A za to všechno moc děkuji ♥

 22. Michaela napsal:

  Říká se, že při tom opravdovém přání od srdce se člověk rozpláče… pokud jej takto poznám, jak nastavit svou mysl na to, aby se toto přání opravdu splnilo? Jak zahnat strach a pochybnosti? Jak najít dostatek trpělivosti a důvěry? Děkuji moc za sdílení a otevírání očí i srdce:)

 23. Terezka napsal:

  Ahoj Denisko ♥ Jsi úžasná, v tom co děláš a moc ti fandím ♥ Poradíš, jak hluboce otevřít své srdce ♥♥♥ a být chodící LÁSKOU? Moc se o to snažím a myslím, že momentálně se mi to i daří, ale jak tento mentální i fyzický stav zafixovat? Tak, aby i nepříjemné věci v mysli (strachy, vzpomínky) byly neustále i do budoucna touto LÁSKOU přepisovány ♥ 🙂 Moc děkuju ♥ S láskou Terezka

 24. Michal napsal:

  Ahoj D&R,
  moc děkujeme za Retreat! Hodně mě překvapily možnosti komunikace v páru, hloubka vztahu, ale také partnerčiny bolesti a životní touhy. Dává mi to sílu na sobě pracovat, pomalu si také začínám vzpomínat na sny, které jsem dřív měl, a které se semlely kdesi ve stereotypu. Těším se na webinář… 🙂

 25. Radek napsal:

  Ahoj D a R,
  zase bych moc rád chtěl prožívat, zažívat ,užívat a hlavně se plnými doušky znovu nadechnout nového života a žít nejen život svých snů, ale odstartovat novou dráhu mého života, který padl na samé dno. Moc rád bych se chtěl od tohoto dna odrazil a letěl přímo až do oblak a po cestě sebou nabral, tu která si to zaslouží a společně žil život našich společných snů. Váš retreat na V.statku byla pro mě inspirující naděje,která nevyšla :o( , proto si přeji žít můj život snů, který je mnohonásobně čistší, než ten ,který momentálně prožívám… Od Vás už je jen kousek k projití branou za kterou je ten svět snů, který se dá žít. A Vašim prostřednictvím se dá tato brána otevřít dokořán, protože vím, že máte k této bráně klíč.
  Díky Radek

 26. Jana Kubíková napsal:

  Děkuji za vaše kurzy, jsou skvělé. Už se s manželem moc těšíme na Silvestrovský rituál splněných přání ? Jana

 27. Karolina napsal:

  Nejdrive bych chtela moc podekovat Denisa a Richardovi za to co delaji. S partnerem jsme se zustastnili Retreatu pro pary 1 a Ritualu splnenych prani. Seminar mi prinesl splneni meho snu – to, ze se muzu citit stale zamilovana do sveho partnera i po letech, a ze neustale objevuji nove a nove vlastnosti a schopnosti ktere na svem partnerovi miluji. Ukazalo mi to hodne veci o sobe same a i kdyz bych tomu neverila byli pro me kurzy hodne transformacni, vyplavili na povrch spoustu emoci a zastrcenych bolestnych vzpominek. Kurzy mi prinesli sebeduveru, vetsi vdecnost, porozumeni, lasku a hlavne spoustu radosti do zivota.

  Muj dotaz na Denisu a Richarda je: Jak se dostat a udrzet se dlouhodobe ve vysoke vibracni frekvenci (radost, vdecnost, laska..) kdyz si chci manifestovat sve prani a zit zivot svych snu? Kdyz vim, ze aby prislo to co si preji znamena prioritne byt stastna a zazivat radost a pak muze prijit vse co si ze srdce preji.

  Dekuji moc

  Karolina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

NEJBLIŽŠÍ KURZY

Chceš se potkat také osobně? Vyber si z živých kurzů ten, který tě nejvíc osloví:

“Už 13 let učím kurzy, zaměřené na splnění přání - hmotných i nehmotných. Velmi mě baví ten moment uvědomění, nakolik si utváříme svou skutečnost. A jak to udělat, abychom si tvořili takovou, se kterou jsme šťastní - k tomu patří najít, co to opravdu je, o co nám (v životě) jde… Jak uvolnit a pustit limitující přesvědčení a hlasy, které nám říkají, že to, po čem toužíme, nejde… A jak sny uvést ve skutečnost.”

© 2017 Denisa Říha Palečková | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky
Made by Webdílna on MioWeb