VYSÍLÁNÍ webináře:

CHCI, ABY SE MI PARTNER VÍCE VĚNOVAL!

ve středu 16. 1. 2019 od 20:00

Navštiv seminář pro ženy
Radost a potěšení
již 2.-3. února

KOMENTÁŘE A OTÁZKY

Nenašli jste odpověď na svou otázku?

Podívejte se na můj facebook Denisa Říha Palečková, kde pravidelně odpovídám na vaše dotazy ve vysílání ŽIVĚ. Na některé otázky jsem odpovídala už před vysíláním webináře, na další budu reagovat postupně ve dnech a týdnech po odvysílání webináře. Většinu Živě najdete i na mém YouTube kanálu Denisa Říha Palečková.

 1. Dagmar napsal:

  Ahoj Deniso, děkuji za motivujícící videa, jsi velmi inspirativní. Absolvovali jsme u Vás Retreat pro páry a požád z něj čerpáme. Vím, že Vaše práce pomohla i lidem v mém okolí a chci Vám tímto poděkovat. S manželem plánujeme celý týdenní pobyt (prý už nebude v Thajsku) a těšíme se na další setkání. Díky ti moc. Dagmar

 2. Lilu napsal:

  Můj přítel má o vztahu představu, že by nikdy nemělo dojít ke neshodám s negativní emocí, a už vůbec ne k hádce. Jak ho mám šetrně vyvést z omylu?

  Když k nim dojde, nevíme jeden jak na druhého. On setrvává ve své tiché uraženosti, i když jsem k němu vlídná a konstruktivní. Když jsem uražená já, nechá mě v tom, a nebo odchází.

 3. Lída napsal:

  Zdravim Deniso! S manzelem jsme 15 let a za poslednich 5 let, co se nam narodily 3 deti, jsme se vzajemne odcizili. Krom provoznich zalezitosti, nic. Intimita temer nulova. Nyni se muz snazi ukoncit rok trvajici mimomanzelsky pomer. Jaka je tvoje zkusenost? Da se i z takoveho dna odrazit? Doporucila by jsi v nasi situaci Retreat?
  Diky moc za veskerou inspiraci.

 4. Míša napsal:

  Milá Deniso, nastotisíckrát děkuji za všechny vědomosti a zkušenosti, které s námi sdílíš – otevírá mi to oči i srdce! Má zkušenost v dlouhodobém vztahu (5 let) je taková, že pokud se mi partner nevěnoval („mám moc práce“), našla jsem si své vlastní aktivity, které mi pak byly předhazovány („jsme málo spolu“, „pořád někde lítáš a vůbec nejsi doma“). Plánovala jsem také společný čas, kterého se partner účastnil, ale sám pro nás málokdy něco připravil – nebyl aktivní ve vymýšlení tak, jako na začátku vztahu… Jak nenechat partnera zlenivět v této oblasti?:)

 5. Martina napsal:

  Děkuji za všechny rady a videa. Jsou velmi inspirující.

 6. Markéta napsal:

  A je možné dosáhnout hlubší komunikace i ve vztahu, kde nikdy úplně nebyla? S manželem jsme 6 let a máme 3 děti. Komunikace o praktických věcech je v pohodě, ale já bych si přála důvěrnější sdílení než jen kdo vyzvedne děti ze školky nebo co bude na večeři.

 7. Katka napsal:

  Patrner nejeví zájem o dovolenou ve dvou už od počátku vztahu. Je velmi společenský a na dovolenou chce jezdit i s dalšími lidmi, jak ho motivovat k tomu, abychom jeli jen my dva, dá se to vůbec (jsme spolu už 10let)?
  Dá se opravdu vztah přechodit, jak všichni tvrdí, nebo je to jen o tom, že se lidé sobě nevěnují a pak to dopadá, tak že se poohlížíme jinde?

 8. Eva napsal:

  Dobrý den, působíte velice žensky přitažlivě, i pro mne, ženu :-).Mám dotaz: jak moc souvisí naplnění ženy ve vztahu s mužem s tloustnutím? Dá se říci, že žena může tloustnout, když má strach se otevřít muži?
  Děkuji předem za odpověď.Eva

 9. Tereza napsal:

  Mila Denisko, rada bych se zeptala na nejaky tip, jak muze nalakat na vedome milovani. Mame 4 mesicni miminko a od porodu jsme oba s partnerem vice unaveni. Chybi mi intimita, asi vice nez partnerovi a po zkusenostech s timto typem milovani uz vim, jak naplnujici muze byt. Partner ovsem vetsinu mych pozvani odmitne s tim,ze je unaveny. Nechci tlacit na pilu, vim co je to unava, jen bych rada, aby se nevytratil intimni kontakt uplne. Dekuji a mejte krasne a pohodove dny.

 10. Tony napsal:

  Denisko, chci se zeptat, zda naopak existuje způsob, jak přimět ženu, aby se více věnovala svému muži, moc děkuji za odpověď. Tony

 11. Milena napsal:

  Ahoj Denisa,
  absolvovala som už množstvo seminárov na tému ženskosti, sebalásky, partnerských vzťahov, z ktorých som odchádzala s pocitom eufórie a s tým, že už konečne nastane v mojom živote želaná zmena. Bohužiaľ, po čase tieto pozitívne pocity pomaly vyprchali a všetko sa vrátilo do starých koľají. Prosím, môžeš mi poradiť, ako zabezpečiť trvalú zmenu a neskĺznuť do rezignácie?

 12. Iveta napsal:

  Ahoj Denisko,
  poraď mi prosím, jsem rozvedená a hledám si nový vztah. Našla jsem prima muže, který je dokonalý, přesně takového muže bych do života brala, mám na mysli to jak se ke mě chová apod…ale nemám tam vůbec žádnou chemii :(, mám se přemluvit a žít s ním, nebo mám hledat dál. Je to muž co by mne na rukou nosil, a moje hlava ví, že je to poklad, ale moje srdce nic necítí :(.

 13. Zdeňka Klemšová napsal:

  Milá Deniso,
  jak správně reagovat na chování dospělé dcery, která není ochotná přijmout jakoukoli partnerku svého otce, protože ho chce mít jen pro sebe. Moje snažení se i po několika letech nezviditelnilo, spíše mne „trpí“ ráda bych vřelejší vztah. Je dobré se stále snažit? Aktivita partnera v tomto směru je velmi malá. Máme spolu hezký vztah, proto mne to více mrzí. děkuji Zdeňka

 14. Petra napsal:

  Můj partner neunáší, nemá rád, odmítá projevy (nejen) mých emocí – zejména nesouhlas, nelibost, obavy, strach, pláč, bolest, zvýšený hlas apod. Nesvůj je i v případě silnějších pozitivních emocí. Sám emoce projevuje výjimečně. Deniso, prosím, poradíte, co bych mohla v tomto ohledu dělat já. Něco jsem již vyzkoušela, bohužel bez většího efektu. Děkuji.

 15. Simona napsal:

  Moc zdravím, Denisko, potřebovala bych radu, jak najít s maželem společnou cestu. Bohužel nefunguje ani jako manžel a ani jako otec, ani jako mužská ruka domácnosti. Na prvním místě je u něj práce, když to stíhá tak „relax“ v hospodě a domů chodí prakticky jen přespat. Trpí tím děti dvojnásob, za něj i za mě, protože jsem samozřejmě nešťastná a né vše jde roky úspěšně maskovat. Přijde mi, že je manžel nějaký rezignovaný a je mu vše jedno. Intimita nula, max. tak pusa na tvář. V ani né mých 40 letech je to vnitřně i biologicky neúnosné a bolestné. Cokoliv s ním prohovořit odjakživa nejde, buď problém není nebo „vybouchne“ a jen hází špínu na mě. Žádné víkendy či dovolené, ani s dětmi ani ve dvou. Stále jen práce. Je pravda, že po dětech jsem přibrala, a nejde mi kila shodit, vše je na mě a nemám čas ani sílu na nějaké cvičení (navíc mám i nějaké zdrav. problémy, které rychlé sporty vylučují), ale model jeho nefunování ve vztahu a rodině je poslední roky pouze prohloubený, nikdy vlastně „nefungoval“, vždy si jednoduše dělal co chtěl a kdy chtěl, přicházel, odcházel, a péče o mě ani později o rodinu u něj tak nějak nikdy nenaskočila. Žije si ve svém světě a má pocit, že je to normální (to je z celé široké rodiny i okolí jediný). Lze něco změnit, nebo je to marný „boj“. Kvůli dětem chci, abychom fungovali jako rodina. I když sama už asi nevím, zda-li bych ho ještě byla vnitřně schopná přijmout a začít důvěřovat. Velmi Vám děkuji.

 16. Jiřina Ladická napsal:

  Vážená Deniso,

  láska nám ve vztahu ani po 26 letech společného soužití nevyprchala.
  Občas se dostáváme do střetů ohledně komunikace týkající se sexu, jakým způsobem zlepšit komunikaci, aby nezpůsobovala bolest?
  Zájem o semináře je pouze jednostranný.
  Předem děkuji

 17. Barbora napsal:

  Milá Deniso, byla bych ráda za nějaké rady jak s mužem projít období kdy má problémy s erekcí. Jak mu mohu jako partnerka pomoct? Přijímám to, jak to je a věřím tomu, že nejde o nic špatného. Je dobré masírovat penis rukou a snažit se o ejakulaci nebo raději pouze masírovat? Tvá videa nám velmi pomáhají, děkujeme.

 18. Michaela napsal:

  Nemám zatím osobní zkušenosti, ale informace od Denis jsou velmi přínosné. Děkuji.

 19. Denisa napsal:

  Krásný den Deniso,
  mam otázku… Můj muž nedokáže mluvit o vztahu a ja bych si moc přála vyřešit věci, které mě trápí…
  Náš vztah byl super, o všem jsme mluvili, vše bylo podle našich představ. Teď to bude přes rok, co se stahuje a nemluvi, neřeší a ja nevím co s tim. Zkoušela jsem mluvit (hádka), psát si o tom ( vztahovačný) a když si preju něco řešit je strohý…
  Děkuji moc

 20. Milada Vinická Strnadová napsal:

  hoj Denisko, před rokem jsme se s manželem zúčastnili vašeho retreatu pro páry. Změnilo to nejen náš pohled na sex, na vztah,ale i na nás samotné….pořád se motáme v kruzích a přecházíme od vědomého milování ke klasickému a zpátky.V našem vztahu máme asi hodně polarity a jsme přepříliš vzrušení (přitom jsme spolu už devět let). Manžel si mě všímá bud úplně moc a nebo mě naopak zcela ignoruje…..v sexu je to také bud rychlé tornádo s následným zklamáním nebo nic….léčí nás každičká vteřinka, kdy se přiblížíme VM. Dá se vůbec „naučit“, aby se mne manžel dotýkal s láskou? Moc po tom prahnu. Jak hledat ten střed mezi nadrženými doteky, za kterými něco očekává (a pokud to nemá to napětí bouchne) a absolutním chladem z jeho strany- vykomunikovat mi to nejde, to už jsem zkoušela :).Může s tím nějak pracovat on? Já? Je to vše zrcadlo sebe sama? Proč to tak bolí? Moc děkuji. Milada.
  To se mi líbí · Odpovědět · 5 min.

 21. Jitka Pustkková napsal:

  Dobré ráno,
  ztráta zdvořilosti a díky práci,řízení domácnosti,starost o tři děti a tpod.,jsme se s manželem potřech letech odcizili.Jsme spolu 5 let.Přátelé,čas pro sebe a sdílení společných věcí jako by neexistovali a bylo pro nás španělskou vesnicí a přitom ve svých očích a mého muže jsou patrné jiskřičky zájmu a chutě,ale jako by jsme spaly a nechtěly se jeden druhému odevzdávat jako na začátku našeho vztahu.Velmi nám chybí intimnost,sdílení společných věcí a hlavně čas pro sebe…

 22. Jana napsal:

  Zažili jsme s manželem Retreat pro páry, a to byl přesně ten typ páru, kdy manžel myslel, že jedeme na víkendovou dovču a netušil kam. Vzal vše sportovně a odjížděli jsme s novými poznatky a přátelstvími. Velmi nás kurz posunul ve vztahu dál, hlouběji, a to po 25 let soužití spolu. Byl nám otevřen nový prostor, jak vnímat naše těla, duši, vypnout v hlavě a prožívat energii, která se rodí mezi námi. Je dobré intimní chvíle neustále udržovat a věnovat si dostatek času. Děkujeme moc 🙂

 23. Katka napsal:

  Milá Denisko, před čtyřmi lety jsme byli na retreatu pro páry s manželem, dostal to jako dárek k narozeninám. Po pravdě už více jak rok jsem toužila tam jet a nelitujeme ani jeden.Jsme spolu už 18 let a kurz nám život velmi obohatil. Přijela jsem tak nadšená, že jsem udělala setkání mých kamarádek a sdílela s nimi, co jsem tam prožila. I když zprostředkovaně je to nepředatelné. A jsem moc vděčná, že 3 z nich to oslovilo natolik, že jely na další kurz s partnery a nemohli si to vynachválit. A pro mě veliký bonus životní, na kurzu jsem otěhotněla a teď mám krásného tříletého synka ? Z vědomého milování se zrodilo krásné vědomé miminko ?. Za mě kurz doporučuji všem párům, bez rozdílu věku, kteří to se svým vztahem myslí vážně ?

 24. Olga napsal:

  Ahoj Denisko, co má žena dělat aby její drahá polovička se jí konečně začala všímat jako ženy?
  Jako své královny? Vyzkoušela jsem různé metody ale je to pořád jak házet do zdí hrách. Jsem smutná z toho a mám ještě chuť to nevzdat.
  Jsme spolu šest let, mně je 42 jemu 36 let. Já mám chuť se malovat víc krát než jednou za měsíc.
  Moc děkuji předem. S láskou Olga.

 25. Lumíra napsal:

  Partnerovi je nepříjemné se otevřít a mluvit o lásce a vztahu, protože jak říká, o tom mluvit neumí. Já se bez toho však neumím obejit, protože pak mám pocit, že se mnou doopravdy „neni“. Co s tím?

 26. Lidka napsal:

  Denisko, máte také zkušenosti s páry, které jsou spolu 40 a více let? Máme se stále rádi, umíme si vyjít vstříc v běžném životě, od začátku se doplňujeme, ale neporozumění v intimní oblasti nás rozděluje (manžel dodnes nezná moje intimní místa a nechce se ani vzdělávat. Jeho častá slova jsou: „Takhle je to dobrý, co bys chtěla?“) Umíte poradit?

 27. jana SIMAKOVA napsal:

  Seminář o vztazích a velmi fajn způsob vedené komunikace mezi partnery…uplně super jít na takovou to akci v páru a hned si to zažít.

 28. Petra Růžičková napsal:

  Absolvovali jsme s vámi Retreat pro páry a musím říct, že nám to ve vztahu moc pomohlo. Především jste dokázali více otevřít naše srdce, nalézáme vzájemné porozumění a učíme se spolu komunikovat (což nám předtím vůbec nešlo). Také jsme motivovaní na sobě neustále pracovat, sledovat webináře a zúčastnit se dalších kurzů. Jsme moc vděční za práci kterou děláte a že jste nám do vztahu přinesli více lásky <3 Děkujeme

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

NEJBLIŽŠÍ KURZY

Chceš se potkat také osobně? Vyber si z živých kurzů ten, který tě nejvíc osloví:

Využijte akci
SVATÝ VALENTÝN

Získejte slevu 20% na dárkové poukazy pro páry i jednotlivce.

Akce platí pouze do 28. února.

Udělejte radost partnerovi,
nebo obdarujte sami sebe.

“Už 13 let učím kurzy, zaměřené na splnění přání - hmotných i nehmotných. Velmi mě baví ten moment uvědomění, nakolik si utváříme svou skutečnost. A jak to udělat, abychom si tvořili takovou, se kterou jsme šťastní - k tomu patří najít, co to opravdu je, o co nám (v životě) jde… Jak uvolnit a pustit limitující přesvědčení a hlasy, které nám říkají, že to, po čem toužíme, nejde… A jak sny uvést ve skutečnost.”

© 2017 Denisa Říha Palečková | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky
Made by Webdílna on MioWeb