Objednávka semináře pro páry
RETREAT PRO PÁRY - VIRTUÁLNĚ
přímý přenos z Váňova statku

13. - 15. 10. 2023

Objednávku virtuálního Retreatu pro páry vyplň ZDE:

Předáme Ti metody, které dokáží vztah skutečně proměnit:

  • Jak komunikovat, abyste si skutečně rozuměli, a aby muž ženu skutečně slyšel,
  • jak transformovat hádky v porozumění,
  • jak proměnit rutinu a překážky v sexu v milování vytvářející lásku a radost,
  • jak může muž milovat ženu i s jejími "temnými" emocemi,
  • jak se dotýkat ženy a jak muže,
  • a mnoho dalšího.
Tenhle kurz je to nejlepší, co můžete udělat, abyste se do sebe zase zamilovali a zase táhli za jeden provaz. Forma kurzu je bezva hlavně proto, že ho učí Denisa s Richardem - jako muž a žena - a pro obě dvě pohlaví je to, co předávají, srozumitelné. No a hlavně předávají jednoduché a funkční věci, které jsou použitelné i v běžném životě.
S manželem jsme už několik let žili jen vedle sebe, ve velkém psychickém i fyzickém odcizení. Přemýšlela jsem o odchodu. Od Retreatu jsem očekávala, že mi pomůže se rozhodnout, jestli to má ještě cenu nebo ne. Ale to, co jsme zažili, byl opravdový zázrak. Ještě v pátek večer jsem si nedokázala představit, že budeme vykonávat intimní cvičení, když jsme na sebe několik let nesáhli. A v neděli jsme se od sebe nemohli odtrhnout. Za ten víkend jsme se neskutečně sblížili a znovu se do sebe zamilovali.
Děkujeme, kurz předčil naše očekávání a budeme z něj čerpat ještě dlouho! A určitě není naším posledním kurzem s Vámi. Děláte to skvěle
„Pro manžela byl online daleko komfortnější varianta.“
Kurz předčil mé očekávání, s manželem jsme začali lépe komunikovat. Uvědomila jsem si, že jsem byla po celé léta v mužské energii a od toho se odvíjel celý náš život. Kurz je naprosto skvělý, hluboké prožitky. Vše dokonalé. Cítím se teď klidnější, víc se směji, zároveň víc přemýšlím. Denisa a Richard jsou naprosto skvělí učitelé a toto by se mělo učit už ve škole, neboť člověk zbytečně zahodí spoustu let hádkami, přitom stačí málo a vše je najednou jiné.
Hana

Kurzem vás provedou

Přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Autorka knihy Tajemství šťastných vztahů. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak skrze práci s tělem a sexualitou mohou zažívat lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech.

Vede také semináře pro ženy zaměřené na probouzení lásky v sobě, šťastný život a prožívání radosti a rozkoše skrze vlastní tělo. Ženám i mužům pomáhá objevovat skutečná přání jejich srdce a manifestovat je v realitě života na seminářích s tématem život snů.

Je zakladatelkou masážního studia ARKAYA® a profesionálního výcviku CORE TOUCH®.
Učitel a průvodce v oblasti osobního a partnerského rozvoje. Více než 20 let pomáhá lidem měnit vědomí sebe sama a zlepšovat jim život, sexualitu a vztahy s partnery.

Přirozeným a lehce pochopitelným způsobem předává vědomosti a zkušenosti, o kterých se doma ani ve škole nemluví. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech.

Podílel se na projektu CESTA PRAVÉHO MUŽE. Richard vede od roku 2005 samostatně mužské semináře, které jsou od roku 2016 jsou řazeny v jednom celku Mužská cesta Richarda Vojíka. Tento celek je zaměřen na všestranný rozvoj muže.

Potřebuješ poradit? 

Máš otázku ohledně kurzu, na kterou jsi nenašel/nenašla odpověď ani zde na stránce?  

Nejde Ti dokončit objednávka a potřebuješ pomoct? 

Kontaktuj mou asistentku Zuzku:

Telefon

+420 774 77 66 88 (volej kdykoli mezi 10-16h)
v případě nepřítomnosti prosím pošlete SMS.