Pro všechny, kteří chtějí ve vztahu objevit skutečnou lásku a porozumění.

Objevte tajemství šťastného vztahu plného lásky díky vyjímečné metodě, která zachránila vztah už více než 11.000 párům u nás i ve světě

(...i když zažívali menší krize, anebo jejich vztah byl v naprostých troskách)

Objevte revoluční přístup, který přináší trvalé řešení pro páry s častými hádkami či neporozuměním ve vztahu. Na rozdíl od tradičních párových terapií se tato unikátní metoda zaměřuje na posílení vaší individuální osobnosti a sebevědomí, aby vytvořila prostor pro harmonii, lásku, pochopení, radost a vášeň ve vašem vztahu.

Denisu můžete znát z těchto médií:

Myslíte si, že už nejde váš vztah zachránit?

Cítíte se frustrovaní a nespokojení ve svém vztahu kvůli častým hádkám, neporozuměním, nedostatku lásky či empatie?

Máte obavy, že váš vztah selže, nebo že budete jen přežívat ve vztahu, ve kterém se cítíte osamělí, nepochopení a nepodporovaní?

Nebo máte vcelku pohodový vztah, ale chcete ho posunout na úplně novou úroveň komunikace, intimity a vniřního naplnění?

Ve vaší ložnici už není ta vášeň co dřív a často vůbec nemáte pomyšlení na sex a další intimnosti? Chtěli byste znovu zažívat oheň, tak jako na začátku vztahu? 

Možná už jste se tyto problémy pokoušeli vyřešit, ale nikam to nevedelo...

 • Snažili jste se mluvit o svých pocitech a problémech, ale stále se zdá, že nerozumíte druhému a situace se nelepší.
 • Nebo jste navštívili manželskou poradnu, terapeuta nebo sexuologa, ale nedaří se vám najít řešení a situace se spíše zhoršuje.
 • Možná jste se snažili pracovat společně s partnerem a zlepšit své neshody, ale vaše vztahové problémy zůstávají nerozřešeny.
 • Nebo jste se snažili najít řešení sami, ale stále nevíte, jakým směrem se ubírat, aby se situace zlepšila.

Obáváte se co se stane, když se problémy ve vztahu nevyřeší?

 • Stres a negativní emoce mohou mít negativní dopad na fyzické i duševní zdraví. Pokud problémy vztahu nejsou řešeny, může to vést k zhoršení zdraví jednotlivců v něm i celkově.

 • Pokud vztah není fungující, mohou se jednotlivci v něm cítit osamělí a izolovaní, což může vést k depresi a úzkosti.

 • Pokud jsou problémy vztahu ignorovány nebo nevyřešeny, může to vést k emocionálnímu traumatu u jednotlivců v něm.

 • Pokud se problémy vztahu nevyřeší, může to vést k rozpadu vztahu. To může mít vážné dopady na vás jako jednotlivce i celou vaši rodinu, včetně vašich dětí.

"Co kdyby existoval přístup, který přináší trvalé řešení neporozumění a hádek ve vztahu? Chtěli byste o něm vědět?..."

Mým cílem v životě je pomáhat lidem žít spokojené a šťastné vztahy. Důvod, proč se věnuji poradenství v oblasti vztahů, začal u mě již v dětství. Můj rodinný strom ukazoval, že se v naší rodině vztahy a manželství nedaří. Moje maminka se rozvedla dvakrát, obě babičky byly rozvedené a prababička se s nespokojeným manželstvím potýkala také. Viděla jsem, jak to může být těžké a bolestivé pro ty, kteří se snaží vytvořit trvalý a šťastný vztah.

0
párů prošlo mými programy
0
živých vztahových retreatů
0
let
zkušeností se vztahovým poradenstvím

O DENISE

Přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. A jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství,  prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapováníléčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo.

ŘEKLI O DENISE ...

„Pokud nejste šťastní, pokud nezažíváte radost a blaženost a lásku ve svém vztahu, a nevidíte vztah jako cestu k růstu a celistvosti ve svém životě, Denisa vám může pomoct. Využijte toho."
Jack Canfield
„Přináší nový pohled na téma sexuality v našich životech, a jak můžete využít sílu intimity k vytvoření dlouhodobého vztahu, kde je láska a vášeň."
Tosin Ogunnusi
„Intimita a sexualita jsou témata, která se obecně považují za" tabu ", ale Denisa o nich dokáže mluvit způsobem, který je přirozený, snadný a velmi citlivý."
Alice Kirš

Trvalo mi mnoho let, než jsem svou metodu vypilovala k dokonalosti

Abych ji objevila, prošla jsem osobním vedením od největších světových velikánů v oblasti vztahů

Absolvovala jsem mnoho výcviků a seminářů a potkala mnoho inspirativních učitelů, kteří mě nasměrovali a pomohli mi seznámit se se sebou samou a pochopit, jak fungují vztahy. Mezi mými největšími inspiracemi byli David Deida, Diana Richardson, Tony Robbins, Elena Tonetti, šamanská tradice Quodoushka, německá škola Diamond Lotus a její zakladatel Andro.

Začala jsem aplikovat inovativní postupy a získala si pozornost renomovaných médií

V mnoha ohledech jsem byla průkopnicí nových přístupů: vědomé milování, vaginální mapování, celostní smyslná masáž CORE TOUCH™, do té doby nezvyklý přístup pro práci s páry pro posun ve vztahu a řešení partnerských problémů. Už od samého počátku jsem měla velkou podporu ve formě médií. Vycházely úžasné články a reportáže. Například když jsem vedla víkendový kurz tantry v Horní Jelení, tak o tom kurzu vyšla krásná reportáž v časopise ELLE, od redaktorek, které se za tím účelem účastnily. A já jsem do Vesmíru tímto počinem řekla: TOHLE chci dělat...

To všechno mi pomohlo vytvořit unikátní holistickou metodu pro partnerské vztahy

Vždy jsem v sobě cítila potřebu lidem pomáhat, jen jsem nevěděla konkrétně v čem a jak. Ale něco mě pudilo přispívat k tomu, aby lidi byli víc šťastní ve svém životě. Přirozeně jsem to samé hledala pro sebe. A chtěla jsem se o to i s ostatními dělit. Postupně jsem tak základě všech mých životních zkušeností a syntézy ostatních programů vytvořila unikátní celistvý přístup k řešení partnerských vztahů.

"Již od začátku jsem věděla, že mým posláním je pomoci co nejvíce lidem objevit tajemství šťastného vztahu."

„Manžel mě téměř na Nový rok opustil. Přiznal se k nevěře. Prý se už nemůže déle dusit v naší rodině. Byl to pro mě šok, ale druhý den řekl, že nechce odejít a mohli bychom zkusit všechny možné terapie – asi si konečně uvědomil, co všechno by ztratil.
A tak jsme se dohodli, že si koupíme Váš online program TAJEMSTVÍ ŠŤATSNÉHO VZTAHU a budeme jej společně sledovat. Manžel byl nadšený hned po prvním videu a je dodnes. Myslím, že tohle je přesně to, co jsme potřebovali.
Už 39 dní žijeme svůj sen a díky Vám věřím, že ještě dlouho budeme. Vlastně se milujeme každý den od té doby, co jsme viděli první video. Včera jsme si prohlédli už i druhou kapitolu druhé části a naše polaritní hlazení skončilo nádherným milováním. Manžel chtěl odejít a dnes mi říká, jak je se mnou šťastný. Určitě tento program doporučíme i našim dcerám, snad budou mít zájem ho vidět dříve, než bude pozdě.“
Lenka
„Pokud nejste šťastní, pokud nezažíváte radost a blaženost a lásku ve svém vztahu, a nevidíte vztah jako cestu k růstu a celistvosti ve svém životě, Denisa vám může pomoct. Využijte toho."
Jack Canfield
„Za mě by se místo rodinné výuky na školách mělo vyučovat, jak se chovat k partnerovi, co je to sex a jak funguje muž a žena. Možná by to budoucím generacím usnadnilo život v partnerství a mohli se z něj doopravdy těšit.“
Tereza
„Je ťažké opísať slovami, čo cítime, čo prežívame - a úžasné je, že je to zo dňa na deň krajšie. Objavujeme stále nové a nové pocity lásky, nehy, dotykov, emócií...“
Eva a Alex
„Co zažívám za poslední půlrok, jsem v oblasti sexu a vnímání lásky a energie nikdy předtím neprožila a ani neumím stručnými slovy popsat.“
Stáňa Stiborová
„Za posledních pět dní jsme se ženou promilovali více času než za posledních pět let!!!! Neuvěřitelné. Ještě jednou moc díky.“
Pavel a Jitka
„Cítím v sobě více důvěry a lásky, bezpečí vůči mému muži.“
Nikol

„Vytvářet naplňující vztah, lásku a vyživující sexualitu není něco, co bychom uměli automaticky. Je to umění, ve kterém se každý z nás potřebuje a může vzdělávat.”

Mgr. Denisa Říha Palečková

Proč běžné metody k uzdravení vztahu selhávají...

 

 • Když jdete za psychologem, tak vás učí jak mezi sebou lépe komunikovat a často se stane, že nevnímá hloubku propojených problémů

 • Když naopak řešíte vaše problémy jen se sexuologem, dostáváte většinou rady směřující pouze k sexu…

 • Když jdete do manželské poradny, nebo za vztahovým poradcem, tak to v mnoha případech vaši frustraci spíš ještě zhorší...

 • Když to zkoušíte svou vlastní cestou, tak bez skutečně funkční mapy často po cestě zabloudíte... 

 • Prostě žádná z těchto cest nemá kompletní celistvý přístup k uzdravení partnerských vztahů... 

Díky naší metodě jste schopni během jediného víkendu zachránit již dávno rozbitý vztah

Přicházejí za mnou páry, které se často léta snaží u sexuologů, psychologů, v manželských poradnách, anebo se často jen zbytečně roky trápí. Díky naší unikátní metodě „Tajemství šťastného vztahu“ jsme schopni tyto vztahy schopni za jediný víkend nejen zachránit, ale uvést partnery do stavu zamilovanosti, jakou zažívali na začátku vztahu. Je to tím, že naše metoda kombinuje jak komunikaci mezi partnery na úrovni slov, tak intimitu i milování

9 klíčů ke šťastnému vztahu

Představuji vám program Tajemství štastného vztahu™ 

Online program pro ty, kteří si přejí partnerský život plný

LÁSKY - VÁŠNĚ - RADOSTI - HLOUBKY

Jediný vztahový program s celistvým přístupem k potřebám mužů i žen založený na naší vyjímečné metodě

1. POLARITA V OBLASTI KOMUNIKACE

UŽ ŽÁDNÉ VYČERPÁVAJÍCÍ KONFLIKTY S VAŠÍM PARNTEREM

Dokážete si představit jaké by to bylo, kdybyste mohli vyjádřit své pocity a potřeby, aniž byste se museli obávat zranění nebo nepochopení? 

V modulu "POLARITA V OBLASTI KOMUNIKACE" se naučíte, jak rozpoznat a překonat běžné komunikační překážky ve vašem vztahu. Zjistíte, jak efektivně využívat polaritu v komunikaci, což vám umožní dosáhnout harmonie a porozumění se svým partnerem.

2. POLARITA NA ÚROVNI TĚLA

OBJEVÍTE JAK VYUŽÍT VAŠE ROZDÍLNOSTI K VYBUDOVÁNÍ SILNÉHO VZTAHU

Skvělé vztahy vyžadují hluboké porozumění a komunikaci, ale také pozornost k polaritě na úrovni těla. Ve 2. modulu se budeme věnovat polaritě, tedy schopnosti vstoupit do kontaktu s vlastním tělem a tělem partnera. Dokonale porozumíte tomu, jak tělo ovlivňuje naše emoce.

Zjistíte, jaké jsou rozdíly mezi mužskou a ženskou polaritou a jak může být tento rozdíl využit pro zlepšení vašeho vztahu. Naučíte se, jak se přizpůsobit polaritě partnera a jak tuto schopnost využít ke komunikaci a porozumění. Zkrátka, tento modul vám pomůže objevit, jak využít polaritu na úrovni těla pro vytvoření hlubokého a harmonického vztahu. 

3. EMOCE A JEJICH CIRKULACE

OD TEĎ UŽ VÁS NEGATIVNÍ EMOCE NEROZHÁZÍ

Strach, žárlivost, hněv nebo nespokojenost...Tyto emoce mohou vést k narušení komunikace, konfliktům nebo dokonce ke konci vztahu. Pokud nevíte, jak správně reagovat na tyto negativní emoce, tak se to může stát zdrojem stresu a napětí ve Vašem vztahu. V takových situacích je důležité znát mechanismy, kterými emoce cirkulují v našem těle a jak je ovlivnit, aby nám nepřinášely škodu.

Ve 3. modulu se naučíte, jak fungují emoce a jaký vliv mají na náš vztah. Budete se učit techniky, které Vám pomohou zvládat negativní emoce, jako je například meditace, dechová cvičení nebo jiné relaxační techniky. Naučíte se také, jak správně komunikovat se svým partnerem, aby nedocházelo k nedorozuměním a konfliktům. Tento modul Vám umožní objevit, jakým způsobem můžete udržet zdravé a harmonické emoce ve Vašem vztahu a tím i vytvořit základ pro šťastný a spokojený vztah.

4. KOMUNIKAČNÍ RITUÁL

POSTAVTE NEROZBITNÉ ZÁKLADY PRO VÁŠ VZTAH

Cítíte, že ve vašem vztahu často dochází k nedorozuměním a hádkám, které vám brání v tom prožívat harmonii a štěstí? Představte si, jak by bylo úžasné, kdyby jste s partnerem byli schopni otevřeně a bez zábran sdílet své pocity, myšlenky a potřeby. Jak by bylo skvělé, kdyby jste si navzájem naslouchali a rozuměli, co ten druhý potřebuje a co by mohl zlepšit. 

Modul "KOMUNIKAČNÍ RITUÁL" je přesně to, co potřebujete, aby se komunikace s partnerem stala silným základem vašeho šťastného vztahu. V tomto modulu se naučíte praktickým technikám a osvědčeným strategiím, které vám pomohou lépe porozumět potřebám svého partnera a zlepšit váš komunikační styl.

5. KLÍČE K NAPLNĚNÉ SEXUALITĚ A INTIMITĚ

ZAŽEHNĚTE ZNOVU VÁŠEŇ A JISKŘENÍ MEZI VÁMI

Máte pocit, že váš milostný život není tak naplňující a vzrušující, jak byste si přáli? Cítíte se nespokojení se svou intimní a sexuální stránkou vztahu? Zamyslete se nad tím, jak by bylo úžasné, kdyby jste s partnerem zažívali naplňující sexuální život. Jak by to obohatilo váš vztah a posílilo vaši vzájemnou blízkost Bez naplněné sexuality a intimity váš vztah může postupně ztrácet vášeň a stát se rutinní.

Modul "KLÍČE K NAPLNĚNÉ SEXUALITĚ A INTIMITĚ" vám pomůže obnovit jiskru a posílí intimitu ve vašem vztahu. V tomto modulu se naučíte, jak rozpoznat a odstranit překážky, které brání naplňujícímu sexuálnímu životu, a jak prohloubit intimní propojení s vaším partnerem.

6. KLÍČE K VĚDOMÉMU MILOVÁNÍ

OBJEVTE ÚPLNĚ NOVOU DIMENZI INTIMITY

Představte si, jak by bylo fantastické, kdyby vaše intimní chvíle s partnerem byly plné emocí, vášně a hlubokého spojení. Jak by bylo nádherné, kdyby jste se oba mohli navzájem objevovat, prožívat nové zážitky a užívat si váš intimní život na maximum. Bez vědomého milování váš vztah bude prostě neúplný.

Modul "KLÍČE K VĚDOMÉMU MILOVÁNÍ" vám nabídne nástroje a techniky, které vám pomohou zlepšit váš intimní život a prohloubit intimní spojení s partnerem. V tomto modulu se zaměříme na důležité prvky vědomého milování, které vám umožní dosáhnout hlubšího uspokojení a harmonie ve vašem vztahu.

7. POLARITNÍ HLAZENÍ

MAGICKÁ SÍLA DOTYKU, KTERÁ UZDRAVÍ VÁŠ VZTAH

Chtěli byste zažívat větší pochopení a přitažlivost mezi vámi a vaším partnerem? Pak musíte začít používat principy polaritního hlazení. 

V 7.modulu našeho kurzu "Tajemství šťastných vztahů" se naučíte, jak obnovit a udržovat polaritu ve vašem vztahu a jak pracovat s neuvěřitelnou sílou našeho dotyku. Budete prozkoumávat hluboké principy mužské a ženské energie a jak je vyvážit pro harmonický a šťastný vztah. Prostřednictvím praktických cvičení a konkrétních nástrojů vám tento modul pomůže navrátit vášeň a přitažlivost do vašeho vztahu

8. PRAXE VĚDOMÉHO MILOVÁNÍ

SMYSLNOST, KTERÁ JDE AŽ DO HLOUBKY VAŠEHO NITRA

Vědomé milování je způsob, jak prohloubit své emocionální pouto a užívat si intenzivní a smyslné milostné chvíle. Praxe vědomého milování vám umožní objevit tajemství šťastných vztahů a změnit váš milostný život k lepšímu.

V modulu "PRAXE VĚDOMÉHO MILOVÁNÍ" vám ukážeme, jak můžete vědomě milovat a jak tyto techniky začlenit do svého každodenního života. Naučíme vás, jak rozpoznat své potřeby a potřeby svého partnera, jak efektivně komunikovat svá přání a jak dosáhnout hlubšího emocionálního propojení. V rámci tohoto modulu se zaměříme na praktické cvičení, které vám pomohou rozvíjet vaše dovednosti v oblasti vědomého milování.

9. RITUÁL VDĚČNOSTI

OBJEVTE NEUVĚŘITELNĚ HOJIVOU SÍLU VDĚČNOSTI

Je těžké udržet vztah šťastný a harmonický v dnešní uspěchané době. Často podceňujeme sílu vděčnosti a jak může změnit náš pohled na vztah. Váš vztah je jako zahrada, která potřebuje pravidelnou péči a zavlažování. Bez pozornosti a uznání vašeho partnera, vaše zahrada začne usychat. Tím, že si neuvědomujete a neoceníte to, co pro vás váš partner dělá, zanedbáváte vlastní štěstí a vztah. 

V modulu "RITUÁL VDĚČNOSTI" se naučíte, jak vnést vděčnost do vašeho života a jak ji můžete s partnerem sdílet. Pomocí specifických cvičení a technik vám ukážeme, jak můžete svoji vděčnost vyjadřovat každý den, což vám pomůže zlepšit komunikaci a pochopení mezi vámi a vaším partnerem. Začnete si opět vážit malých radostí a úspěchů ve vašem vztahu, čímž se maximálně posílí vaše spojení i láska.

VŠE CO POTŘEBUJETE KE ŠŤASTNÉMU VZTAHU

 • Online program Tajemství šťastného vztahu
 • 9 modulů ke šťastnému a naplněnému vztahu
 • 34 videí plných informací, praktických rad a tipů
 • 7 hodin inspirace a návodů
 • MP3 na cesty ke stažení.
 • Doživotní přístup ke všem materiálům
 • Speciální dárek v hodnotě 1 500 Kč

10 580 Kč

5 580 Kč vč. DPH

Celý program se ti otevře ihned po zakoupení, přesto doporučuji jeho sledování rozdělit do období devíti týdnů, a nechat si tak mezi jednotlivými lekcemi dostatek času nově nabyté znalosti a dovednosti zažít a aplikovat praxi.

Navíc získáš bonus v hodnotě 1 500 Kč!

Díky zakoupení programu navíc získáš jako DÁREK*

Slevu 1 500 Kč na legendární víkendový kurz Retreat pro páry

* O slevu se přihlas při objednávce kurzu (do poznámky). K uplatnění slevy budeš potřebovat variabilní symbol, který se váže k objednávce tohoto online programu. Slevu můžeš uplatnit při uhrazení zálohy na Retreat pro páry v období 12 měsíců od zaplacení online progamu. Slevy se nesčítají.

„Děkuji za to, jak nádherně dokážeš dva protikladné světy spojit v harmonický celek…“
Jana
„Je to zvláštní, že se učíme věci, které bychom měli umět … ale není to tak, naopak. Jsme šťastní jako malí natěšení žáčci ve škole!“
Jitka
„Vědomé milování mě naplnilo báječnou spokojeností, slastným hřejivým a tetelivým pocitem, který u mě přetrvává ještě celý další den i déle.“
Irena
„Po rokoch som pochopila veci, ktorymi som sa trapila dlhe roky a nevedela som si rady. Deniska komunikuje vsetky temy s velkou jemnostou a empatiou, pritom je citit skusenost s pracou s ludmi a ich pribehmi a jej hlboku vieru, ze v tejto oblasti ide vsetko zmenit v akomkolvek veku.“
Alena
„Online program Tajemství šťastného vztahu vnímám jako skvělé rozšíření Retreatu pro páry, který jsme s mým mužem absolvovali. Díky videím mám teď možnost se vracet k nástrojům, které jsme si osahávali během kurzu, a navíc je rozšířit o další informace a tipy, které se do prožitkového víkendu nevešly. Děkuji a doporučuji všem účastníkům.“
Lucie Jeřábková
„Denisa se krásně vyjadřuje o mužích, ženách, milování a skrze svou práci je spojuje. Je to nádherné.“
Bibi

online program pro páry i nezadané

TAJEMSTVÍ
ŠŤASTNÉHO VZTAHU

Co všechno získáte?

 • jak znovu obnovit, posílit a rozvinout vzájemnou přitažlivost,
 • jak se skrze vzájemnou odlišnost doplňovat a obohacovat v běžném i pracovním životě,
 • jak podpořit více blízkosti, intimity a vášně i ve chvílích konfliktu,
 • jak se naučit jeden druhému více porozumět,
 • jak díky prožitku v těle efektivně léčit zranění na těle i na duši,
 • jak díky intimnímu prožitku v těle navrátit do života přirozenou rovnováhu a radost.
 • jak mít v oblasti sexuality hlubší a intenzivnější prožitky,
 • jak přinést víc radosti do života, vztahu i milování,
 • jak se ještě více propojit s partnerem či partnerkou,
 • jak se dotýkat a sexuálně otevřít tělo muže a ženy,
 • jak skrze intimní spojení prožívat více rozkoše, radosti a lásky,
 • jak získat do svého těla nové návyky, které sytí intimní kontakt,
 • jak překlopit hádky a konflikty do lásky a vášně skrze intimní spojení,
 • jak podpořit hojnost a radost nejen ve světě intimity.

Získej klíče ke šťastnému vztahu

Pronikneš do tajemství:

 • Odlišností
  ve vnímání, prožívání a vyjadřování muže a ženy v každodenním životě i intimitě...
 • Ženských emocí
  jak s nimi zacházet a vytvářet energetické propojení a přitažlivost...
 • Komunikace
  která přináší skutečné porozumění...
 • Návyků
  které prohlubují prožitek při milování a propojení s partnerem...
 • Doteků
  které sexuálně otevírají tělo muže a ženy...
 • Milování
  jako nevyčerpatelného zdroje lásky i vášně...

Vykroč do nového etapy partnerské lásky, vášně, intimity a důvěry!

„I vy můžete mít šťastný a naplněný vztah a být (znovu) zamilovaní i po 20letech.“

„Dva a půl měsíce hledám cestu jak a kudy dál. Leccos jsem pochopil a objevil a našel. Tohle mi ale dává smysl zatím největší ze všech "internetových" cest.“
Slávek K.
„Program Tajemství šťastného vztahu mi přinesl:
- uvědomění si rozdílného myšlení a chování ženy a muže;
- uvědomění si, že o vztah je nutné pečovat po celou dobu;
- lepší pochopení chování ženy;
- možnost slepení pošramoceného vztahu;
- lepší přístup k vzájemné toleranci."
Luboš S., 57 let
„Věřím, že tento kurz pomůže mnoha lidem otevřít jejich srdce a žít radostný a naplňující život.“
Karolína Pěnkavová
„Z programu jsem nadšená a každý den se těším, až si pustím další video. Z Denisy cítím radost a nadšení. Velmi hezky popisuje a vysvětluje i ty nejintimnější záležitosti. Manžel sleduje program se mnou.”
Marie F.
„Konečně jsem pochopil věci, o kterých jsme se v mládí doma ani ve škole neučili. Věci tak důležité pro život a tak opomíjené školským systémem.“
Tomáš
„Když jsem manželovi pustila Polaritní hlazení z Denisina kurzu Tajemství šťastného vztahu, asi po týdnu jsem zažila něco, co bylo úplně nádherné. Protože jsme to oba praktikovali i navzdory tomu, že jsme byli maximálně unavení, zažila jsem nakonec velmi nádherné milování, jako ještě v životě ne.“
Ingrid

Pokud na některou z následujících otázek odpovíš ANO, pak je tento program právě pro Tebe.

Jsi žena a:

 • Chceš prožívat ve vztahu víc intimity, vzrušení i vášně?
 • Máš někdy pocit, že ti partner nerozumí, nebo ty jemu?
 • Nemáš na sex často ani pomyšlení?
 • Chceš zažívat více radosti a potěšení?
 • Chceš porozumět potřebám mužů?
 • Hádáte se někdy víc, než je ti milé?
 • Říkáš si někdy, že v sexu přece musí být něco víc, než co zažíváš?
 • Začíná vaše intimní spojení dříve, než se cítíš připravená?
 • Chtěla by ses při milování umět víc uvolnit a odevzdat?
 • Chtěla bys prohloubit porozumění s partnerem?
 • Ráda bys během intimního kontaktu s partnerem zažívala hlubší propojení?

Jsi muž a:

 • Chceš být skvělým milencem?
 • Chceš, aby se ti partnerka zcela odevzdala?
 • Přál by sis mít ve vztahu víc vášně a vzrušení?
 • Přál by sis vydržet déle a zažít svou partnerku v extázi?
 • Rozumíš si se svou ženou, ale váš intimní život by potřeboval vzpruhu?
 • Přál by sis milovat se se svou ženou častěji?
 • Přestal jsi mít chuť na sex se svou ženou?
 • Nerozumíš náladám své ženy a nechápeš, proč ti něco vyčítá?
 • Zažíváš se ženou vášeň a skvělý sex, ale už méně si rozumíte v běžném životě?
 • Hádáte se někdy víc, než je ti milé?

Opravdu se potřebuji učit o vztazích a intimitě?

Ano!

V tomto videu Ti řeknu proč:

V tomto online programu poprvé předávám to, co učím na úspěšných víkendových kurzech pro páry, které navštívily už tisíce šťastných párů i dvojic v krizi.

Pro koho je online program vhodný?

 • Pro ženy a muže, kteří chtějí zažívat skvělý vztah, sex a intimitu;
 • pro všechny, kteří si přejí do partnerství přinést více radosti, lásky a vášně;
 • pro nezadané, kteří se chtějí v této oblasti rozvinout, porozumět uplynulým vztahům a připravit se co nejlepším způsobem na vztah následující;
 • pro absolventy našich Retreatů pro páry, kteří se chtějí dál rozvíjet a jít ve vztahu do větší hloubky;
 • pro ty, co nemají partnera, ale rádi by se v oblasti vztahů vzdělávali;
 • pro ženy či muže, kteří partnera mají, ale on či ona nechce jet na živý kurz;
 • pro páry, které teď nemají čas zúčastnit se živého kurzu.

VŠE CO POTŘEBUJETE KE ŠŤASTNÉMU VZTAHU

 • Online program Tajemství šťastného vztahu
 • 9 modulů ke šťastnému a naplněnému vztahu
 • 34 videí plných informací, praktických rad a tipů
 • 7 hodin inspirace a návodů
 • MP3 na cesty ke stažení.
 • Doživotní přístup ke všem materiálům
 • Speciální dárek v hodnotě 1 500 Kč

10 580 Kč

5 580 Kč vč. DPH

Celý program se ti otevře ihned po zakoupení, přesto doporučuji jeho sledování rozdělit do období devíti týdnů, a nechat si tak mezi jednotlivými lekcemi dostatek času nově nabyté znalosti a dovednosti zažít a aplikovat praxi.

DARUJ ŠŤASTNÝ VZTAH

Online program můžeš také darovat někomu jinému ve formě dárkového poukazu.

Nejcennějším dárkem jsou harmonické vztahy

 • Vztahy s našimi blízkými - partnerem, rodinou a přáteli - jsou tím nejdůležitějším v našem životě.
 • Zejména partnerské vztahy mají velký dopad nejen na naše osobní štěstí, ale ovlivňují také naše nejbližší - děti a rodinu.
 • To, jaký základ dáme svým dětem do života, zda vyrůstají v harmonickém prostředí, se odráží na kvalitě a jejich přístupu k vlastnímu životu, včetně jejich budoucích vztahů.

Chceš se naučit, jak vytvářet vztah plný lásky a vyživující intimity?