Retreatem to teprve začíná ... 

Proměňte svůj vztah natrvalo!

Vydejte se s námi na cestu k trvalé proměně Vašeho vztahu 👫 ...

1.

Vezměte si diář 📲 a stanovte si s partnerem pravidelný čas pro integraci praxí, které jste se naučili na Retreatu, do Vašeho každodenního života (například i 10 minut klidného intimního spojení denně může udělat zázraky✨).

Domluvte si už dnes termín, kdy si uděláte rande 👩‍❤️‍💋‍👨 (bez dětí) a další komunikační rituál.

2.

V horizontu tří až šesti měsíců doporučujeme zúčastnit se Retreatu pro páry ještě jednou. Ať už živého kurzu, nebo virtuálního Retreatu pro páry a připojit se tak z pohodlí svého domova. 🏡

Opakování je matka moudrosti a možná budete překvapeni, kolik nového 💡uslyšíte a zažijete při druhém opakování.

3.

Pokud rádi studujete online, kupte si Denisy program Tajemství šťastného vztahu. Pro Vás jako absolventy Retreatu pro páry se slevou 💸 1500,- po zadání kódu CHCISTASTNYVZTAH při nákupu do 7 dnů ⏰ od termínu Retreatu. 

Tajemství šťastného vztahu - pro naplněný vztah

Harmonické vztahy plné lásky a vyživující intimity.

Po omezenou dobu je cena 

10 550 Kč 5 550 Kč

4. SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ŽENY:

Zúčastni se online programu pro ženy Láska je Tvůj zdroj. Denisa touto trilogií (Láska je Tvůj zdroj - vztah k sobě;  Láska je Tvůj zdroj ve vztahu - vztah k mužům; Láska, tělo, intimita - sexualita) provedla už tisíce žen, a je velmi transformační.

Pro Tebe jako absolventku Retreatu pro páry za zvýhodněnou cenu 💸 3888,-. (Běžná cena je 5888,-). Slevu získáš po zadání kódu JSEMLASKA při nákupu 👉 do 7 dnů ⏰ od termínu Retreatu.

Pokud cítíš, že bys potřebovala probudit své tělo, abys mohla prožívat více potěšení a radosti, zúčastni se programu vaginálního mapování („Potěšení a léčení“) v našem centru ARKAYA® v Praze na Vinohradech. Nebo si zde můžeš užívat potěšení při některé z našich masáží  CORE TOUCH®.

Pošli svého muže na některý z mužských seminářů k Richardovi Vojíkovi. Ženy jsou překvapené, jak proměněný muž se jim vrátí po pár dnech domů.

Láska je Tvůj zdroj - pro ženy

4týdenní transformační online program 

Se slevou 2000 kč
5 888 Kč 3 888 Kč

Více o online programu pro ženy

5. SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO MUŽE:

Zúčastni se některého z mužských kurzů Richarda, např. Sraz hustých mužů. Najdeš a podpoříš svou sílu, vnitřní klid i směr v životě. Spolu s tím se i Tvá žena zpravidla mění do větší jemnosti, přístupnosti a živosti. Bude pro Tebe mnohem snažší rozpouštět její emoce a proměnit ji ve vášnivou a odevzdanou milenku.

Můžeš se také naučit techniku Velkého tahu, která Ti umožní provádět celotělový orgasmus a stát se skvělým milencem, který vydrží v posteli tak dlouho, jak chce, a spoustu dalších super věcí.

Kup si Denisin online program Jak uspokojit ženu a staň se mistrem ženského potěšení. Pro Tebe jako absolventa Retreatu pro páry za zvýhodněnou cenu 💸 3110,- (oproti běžné ceně 3888,-). Slevu získáš po zadání kódu USPOKOJITZENU při nákupu 👉 do 7 dnů ⏰ od termínu Retreatu. 

Jak uspokojit ženu - pro muže

Intimní život plný jiskry a vášně i po mnoha letech.

Se slevou - 20%
3 888 Kč 3 110 Kč

Více o online programu speciálně pro muže

6.

Přijeďte v páru na náš nejsilnější transformační seminář CORE TOUCH® I a naučte se jak žít radost 🤩 v každé buňce vašeho těla 😊 !

7.

Podpořte ve vztahu vášeň a přitažlivost!  👩‍❤️‍💋‍👨 Stejně jako jóga pomáhá srovnat tělo, jóga vztahu pomáhá partnerům nalézt rovnováhu mezi vášní a přitažlivostí, a hlubokou láskou a porozuměním.

Tento kurz pořádáme pouze 1x do roka!

Ze srdce ❤️ Vám přejeme krásný vztah,

Denisa a Richard