🌞 LETNÍ AKCE ➡️ NOVINKA!!! 🥳 LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ 🌸 KURZ + KLUB 🌸 3měsíční cesta s velkou transformační silou + VSTUP DO KLUBU NA 3 MĚSÍCE ZDARMA . Více ZDE

LÁSKA & POLARITA - 5denní transformační kurz pro páry 24. - 28.7. na Váňově statku PODPOŘTE VE VZTAHU VÁŠEŇ A PŘITAŽLIVOST. 🧲 Více ZDE 

23.- 25.8. RETREAT PRO PÁRY na Váňově statku 🏡 (+ přímý přenos lektorů z kurzu) Vneste více radosti, lásky a harmonie do Vašeho vztahu. 👩‍❤️‍💋‍👨 Více ZDE  

 🌞 LETNÍ AKCE ➡️ NOVINKA!!! 🥳 LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ 🌸 KURZ + KLUB 🌸 3měsíční cesta s velkou transformační silou + VSTUP DO KLUBU NA 3 MĚSÍCE ZDARMA . Více ZDE

LÁSKA & POLARITA - 5denní transformační kurz pro páry 24. - 28.7. na Váňově statku PODPOŘTE VE VZTAHU VÁŠEŇ A PŘITAŽLIVOST. 🧲 Více ZDE 

23.- 25.8. RETREAT PRO PÁRY na Váňově statku 🏡 (+ přímý přenos lektorů z kurzu) Vneste více radosti, lásky a harmonie do Vašeho vztahu. 👩‍❤️‍💋‍👨 Více ZDE  

Živý online program pro ženy s velkou transformační silou

LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ

během 4 týdnů Ti k němu pomůžu najít cestu

Živý online program pro ženy s velkou transformační silou

LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ

během 4 týdnů Ti k němu pomůžu najít cestu

Ještě máš možnost se k nám přidat!

Přihlašování do programu prodlouženo do 8.2.

Brány programu otevíráme 2. 2. 2021. Od tohoto dne můžeš začít vstupovat, přístup ke všem materiálům budeš mít v členské sekci po dobu minimálně jednoho roku. Nenech se stresovat časem, je na Tobě, který den začneš, v kterou hodinu budeš program sledovat.

Co se v Tvém životě změní, když budeš mít víc ráda sebe sama?

Spadne z Tebe velké napětí.

Začneš k sobě přitahovat lidi, kteří Tě podporují na Tvé cestě.

Budeš mít víc energie.

Přirozeně a zdravě vzroste Tvé sebevědomí.

Budeš vnímat svou hodnotu a s lehkostí tvořit, co chceš a co ne.

Budeš prožívat víc radosti.

V programu Tě naučím:

 • Naladit se lépe na své tělo, ctít sama sebe a mít se skutečně ráda.
 • Poznat své dary a probudit svoji tvořivou sílu.
 • Být v hlubším spojení se sebou a svými pocity.
 • Cítit se lehce, svobodně a šťastně na těle i na duši.

Získáš:

 • 4x video, 4x meditace pro transformační prožívání.
 • 4x živá vysílání s odpověďmi na aktuální otázky.
 • Spoustu inspirace a praktických cvičení.
 • Vzájemnou podporu a sdílení v uzavřené skupině žen.

Ještě máš možnost se k nám přidat!
Přihlašování do programu prodlouženo do 17.11.

Od doby, co jsem prošla kurzem, jsem vědomější, vnímavější a trpělivější. Jako by mi přestalo záležet na tom být dokonalá, což jsem dřív hodně chtěla. Teď mi stačí být prostě taková, jaká jsem.
Získala jsem důvěru v sebe, ve vlastní tělo, emoce, víc se vnímám, jsem otevřená, dokážu prožít a procítit to, co jsem si předtím nedovolila, jsem živá a zářivá. Vrátila se mi chuť do života. Mám energii. Vím, co chci a co nechci. Stojím pevně na vlastních nohách.
Díky kurzu jsem si všimla hodně změn, nejprve sama u sebe, ale myslím, že i okolí mě vnímá jinak. Ale hlavně vnímám, že jsem víc v klidu a když mě něco rozhodí, tak si vzpomenu na něco z kurzu a umím se vrátit do svého klidu. Jsem na sebe laskavější, dělám si čas sama na sebe, dovoluji si i to, co bych si normálně nedovolila.
Během kurzu jsem si zpracovala některá témata, která mě tížila a nedovolila mi posunout se dál. Podařilo se mi odložit některé staré křivdy, strachy, přepsat vnitřní programy, které mi nesloužily a už nepatřily do mého života. Cítím se lehčeji a svobodněji.

Láska je Tvůj zdroj.

Během 4 týdnů Ti k němu pomůžu najít cestu.

1x týdně se spustí nová lekce (hlavní video s výkladem a zadáním praxe na doma + meditace). V uzavřené FB skupině bude probíhat sdílení, interakce, vzájemná podpora.
Čas sledování si určíš sama, protože vše je možné si pustit i ze záznamu.
Videa a meditace Ti zůstávají už napořád.

Kurz doporučuji každé ženě, která se v dnešní uspěchané době nemá čas věnovat sama sobě a je vyčerpaná a potřebuje dobít energii. Aby si zpracovala ta témata, která jí brání čerpat energii sama ze sebe a spojit se sama se sebou.
Kurzu bych dala z 10 bodů 10, protože mě osobně se velmi líbil. Jak Denisy videa, meditace, videa na naše otázky, to že jsme měly svojí skupinu, kde se ta naše ženská síla spojila a my se motivovaly, respektive stále motivujeme, navzájem.

Napadlo Tě někdy ...

 • ... že Tě partner nemá dost rád, jinak by se nemohl chovat tak, jak se chová?
 • ... jak je to možné, že si do života nedokážeš přitáhnout muže, se kterým bys chtěla žít?
 • ... že Tě dostatečně neoceňují v práci?
 • ... že nezapadáš do kolektivu?
 • ... že se spíš díváš než jednáš?

Nebo si sama vyčítáš ...

 • ... že v tom či onom nejsi dost dobrá?
 • ... že bys na sobě měla víc pracovat?
 • ... že nejsi dost dobrá partnerka a milenka?
 • ... že nejsi dost dobrá máma?
 • ... že bys měla zamakat na tom, abys lépe vypadala?

Pokud něco nezměníš, tenhle kolotoč výčitek a nároků na sebe sama nikdy neskončí.

A tím něčím je VZTAH K SOBĚ SAMA.

Ještě máš možnost se k nám přidat!
Přihlašování do programu prodlouženo do 17.11.

Díky absolvování kurzu teď cítím RADOST. Doteď jsem neměla žádný důvod k neradosti. Mám kolem sebe úžasnou rodinu, fajn lidi, práci, sport… ale stále jsem neměla takovou tu usměvavou radost. A za tu mooooc děkuji!
O kurze by som odkázala všetkým ženám, aby si ho dopriali. Aby si dopriali zažiť to nádherné prijatie, ten príval lásky k sebe, ktorý nádherne hreje niekde na dne duše...a odtiaľ ďalej žiari do okolia…
Kurz je krásný, ženský, jemný a přitom velmi silný a prospěšný.
Vidím změny v mém světě, v mém vnímání, sama v sobě, jsem klidnější, hodně jsem sedla sama do sobě, uvnitřnila se, zcelila se, postavila se do své síly.

Kolik to stojí?

1 490 Kč včetně DPH

Ještě máš možnost se k nám přidat!
Přihlašování do programu prodlouženo do 17.11.

Co všechno dostaneš?

 • Program s velkou transformační silou!
 • 4x video s výkladem a zadáním praxe na doma.
 • 4x meditaci pro transformaci svého prožívání.
 • 4x vysílání, kde budu odpovídat na otázky účastnic kurzu.
 • Inspiraci a podporu od ostatních žen, které jsou v programu s Tebou.
 • Mojí podporu v reálném čase pro tuto konkrétní skupinu.

Vše ti zůstane k dispozici i poté, až kurz skončí.

V průběhu 4 týdnů společně projdeme tyto oblasti:

 

1. týden: VNITŘNÍ DÍTĚ – HOLČIČKA

Setkáme se s vnitřní holčičkou, jejím poselstvím a sílou. Vrátíme se do stavu, který jsme měly předtím, než jsme začaly potlačovat svoje přirozené vyjadřování a snažily se stát oblíbenými a poslušnými holčičkami.

2. týden: MAMINKA

Je těžké, ne-li nemožné milovat sebe sama, když nemáme vyřešený vztah se svou mámou. Podpořím Tě v tom, abys vztahu s maminkou co nejvíc narovnala a posílila. Protože čím víc lásky a smíření ve vztahu s vlastní mámou máme, tím víc můžeme milovat i sami sebe.

3. týden: LÁSKA K TĚLU

Budeme se učit vnímat, jaké to je, když je nám dobře v těle. A tento pocit “dobře” mít jako barometr na cestě životem. Povedu Tě k tomu, abys své tělo milovala a ctila. Abys ho cítila zevnitř a nejen posuzovala a hodnotila zvenku. Aby sis vážila toho, jaký poklad ve svém těle máš.

4. týden: POCITY A EMOCE

Naše pocity jsou důležitým kompasem v našem životě. Potřebujeme s nimi nebojovat, ale naopak být v souladu. Být hluboce spojené sami se sebou. Zaměříme se na to, jak své pocity volně vyjádřit a současně na nich nelpět. A jak využívat jejich sílu, kterou poskytují pro náš život.

Naučím Tě naladit se na sebe… a to znamená pustit to, co Ti v tom brání. Dovolit vrstvám obrany a výkonu, které jsi v průběhu života nabalila kolem sebe, aby se rozpustily a odplavily. Tím se uvnitř Tebe naplno probudí život a tvořivost. Tím se napojíš na svou esenci a sílu. Tím se rozsvítíš do celé své krásy. V životě se budeš cítit lehce a volně.

Tvé tělo i duše se UVOLNÍ a ZAZÁŘÍ. 

Čeho jsem si všimla za 20 let práce s lidmi? 

Že se většina žen snaží vylepšovat lidi a situace kolem sebe (nejčastěji to odnáší jejich partner) místo toho, aby si udělaly pořádek uvnitř sebe – ve svých pocitech, potlačených křivdách, ve vztahu k sobě sama.

Být "tam venku" a vylepšovat ostatní je prostě jednodušší. Ale nefunguje to. Je to ve skutečnosti vyčerpávající a nevede to ke štěstí ani spokojenosti. Protože to, co se děje kolem nás, jen odráží naše vnitřní nastavení a pocity. Ať se je snažíme potlačit sebevíc.

Protože tohle vnímám jako téma číslo 1 pro ženy všech věkových kategorií (a v různých fázích života), vytvořila jsem:

Program, který lze SNADNO začlenit do běhu každodenního života.

Ať už jsi maminka s malými dětmi, žena pracovně velmi vytížená nebo babička. Ať jsi v Čechách nebo na Slovensku, či na druhém konci světa.

Máš šanci se zúčastnit programu, který obsahuje vše potřebné k tomu, aby došlo k vnitřním posunům, uvědomění a uvolnění. Který vede k reálným změnám.

Zvu Tě na 4týdenní cestu se skupinou dalších žen, na které Tě budu v reálném čase provázet. Program jsem vytvořila tak, aby ho mohla sledovat i časově velmi vytížená žena, odkudkoliv na světě.

Zvu Tě, abys vstoupila do online programu LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ.

Ještě máš možnost se k nám přidat!
Přihlašování do programu prodlouženo do 17.11.

Co nám napsaly absolventky programu?

Bolo to skvele, ziadne ezo, ale prijemne vedene lekcie od “normalnej zeny”
Najmarkantnejsia zmena (po kurzu) je pokoj v rodine.
Meditace bola krásna, fakt nádherná, hrnuli sa mi slzy do očí a uvedomovala som si ako velmi svoje telo zanedbávam a ako ho skoro vôbec necítim… A som tak vďačná, že som si ňou mohla prejsť. Asi si ju pustim každý deň.
Všetkým ženám, ktoré sa nachádzajú na dlhej ceste za sebapoznanim a sebarozvojom by som tento kurz srdečne a vrelo odporučila, pretože si tú cestu môžu takýmto spôsobom skrátiť a zároveň sa ešte posilniť.
Vše z kurzu lze užívat v běžném životě a nezabere to tolik čas a přitom ten přínos je obrovský. Došlo mi, že láska, kterou dáme nejdříve sobě vlastně přinese velký prospěch i těm okolo nás.
Já byla pořád v hlavě, v konání v mužském principu, až s Denisou se dostávám do těla do čistého bytí, do srdce, do ženského principu, do lásky. Je to hodně osvobozující a pro mě návrat domů.
Bol to výborný kurz na priblíženie sa k samej seba a hlavne k vlastnej sebaláske a láske.

Budeš k tomu potřebovat:

 • internetové připojení,
 • facebookový profil
  (pokud žádný nemáš, můžeš si ho založit třeba i jen za účelem sledování tohoto programu, klidně pod pseudonymem),
 • celkem cca 3 hodiny týdně (rozděleno na více částí).

Pokud bys nestíhala, nic se neděje.
Videa, meditace a materiály k vytištění Ti zůstávají už napořád!

Díky programu získáváš:

 • 1x za týden video ode mě s výkladem tématu týdne a vysvětlení praxe na doma.
 • 1x za týden meditaci ode mě, kterou si budeš moct poslechnout zcela v klidu a nerušená.
  Třeba po ránu nebo před spaním se sluchátky na uších.
 • Členství v uzavřené facebookové skupině, vyhrazené pouze pro ženy, které také procházejí tímto programem.
  Průběžně Tě budu zvát ke sdílení o svých vhledech a zkušenostech. Zda a co napíšeš je čistě na Tobě.
  Budeš se moct inspirovat ze zkušeností ostatních.
  Zažiješ velkou podporu kruhu žen - uvidíš, kolik lásky a podpory můžeš získat, i když „jenom” virtuálně!
 • Možnost pokládat své otázky a já jednou týdně zodpovím vybrané otázky ve vysílání, které proběhne uvnitř naší uzavřené facebookové skupiny.
  Pokud vysílání nestihneš v čase, kdy probíhá, vůbec nic se neděje – záznam všech videí Ti zůstane k dispozici nejen po dobu měsíce, kdy program probíhá, ale potom. Pokud bych někdy časem z technických důvodů program ukončovala nebo přemisťovala, dostaneš na vyžádání materiály ke stažení.

Ještě máš možnost se k nám přidat!

Přihlašování do programu prodlouženo do 17.11.

Jakou podporu získáš v uzavřené facebookové skupině?

Uzavřená skupina je místem, kde získáš velmi mnoho ze sdílených příběhů ostatních žen.
Jsi zvána do sdílení vlastních prožitků a uvědomění, které přicházejí v průběhu kurzu, a v rámci skupiny dostáváš mnoho podpory a inspirace.

Pokud se ale ve sdílení z jakéhokoli důvodu necítíte komfortně, sdílet nemusíš! Můžete být ve skupině jen pasivním členem a čtenářem. Klidně i pod přezdívkou, pokud nechceš využívat facebookový účet pod Tvým skutečným jménem.

Časté dotazy / FAQ

Nemám Facebook, mohu se do programu také připojit?

Facebookový profil je v tomto případě důležitý. Pokud žádný nemáš, můžeš si ho založit třeba i jen za účelem sledování tohoto programu, klidně pod pseudonymem. Bez facebooku budeš mít přístup k videím a meditacím, ale bez interakce s ostatními.

Během programu budu několik dní offline, vadí to?

Pokud vysílání nestihneš v čase, kdy probíhá, vůbec nic se neděje. Záznam všech videí Ti zůstane k dispozici nejen po dobu měsíce, kdy program probíhá, ale i potom. Pokud bych někdy časem z technických důvodů program ukončovala nebo přemisťovala, dostaneš na vyžádání materiály ke stažení.

Program nemohu sledovat v určených časech, je to problém?

Pokud vysílání nestihneš v čase, kdy probíhá, vůbec nic se neděje. Záznam všech videí Ti zůstane k dispozici nejen po dobu měsíce, kdy program probíhá, ale i potom. Pokud bych někdy časem z technických důvodů program ukončovala nebo přemisťovala, dostaneš na vyžádání materiály ke stažení.

Chci se zúčastnit, ale nechci se nikde svěřovat se svými zážitky, je to ok?

Budeš členem uzavřené facebookové skupiny, vyhrazené pouze pro ženy, které také procházejí tímto programem. Zda a co napíšeš je čistě na Tobě. Budeš se moct inspirovat ze zkušeností ostatních a zažiješ velkou podporu kruhu žen. Uvidíš, kolik lásky a podpory můžeš získat, i když „jenom” virtuálně!

Jak dlouho program poběží?

Program trvá 4 týdny. Záznam všech videí Ti zůstane k dispozici nejen po dobu měsíce, kdy program probíhá, ale i potom. Pokud bych někdy časem z technických důvodů program ukončovala nebo přemisťovala, dostaneš na vyžádání materiály ke stažení.

Jak dlouho budu mít k dispozici záznam programu?

Záznam všech videí Ti zůstane k dispozici nejen po dobu měsíce, kdy program probíhá, ale i potom. Pokud bych někdy časem z technických důvodů program ukončovala nebo přemisťovala, dostaneš na vyžádání materiály ke stažení.

Probíhá kurz v předem určené termíny?

Kurz probíhá 4 týdny, každou středu (9.9., 16.9., 23.9., 30.9) se spustí nová lekce, kde najdeš hlavní video s výkladem a zadáním praxe na doma a také meditaci pro ukotvení prožitku k danému tématu. Čas sledování si určíš sama, protože vše je možné si pustit i ze záznamu.

Jak dlouho každá lekce trvá?

Potřebuješ několik hodin času týdne.

Jak se dostanu do členské sekce programu?

Po zaplacení programu Ti přijde e-mail s přihlašovacími údaji. Ty poté vyplníš na této stránce.

Moje maminka již zemřela. Je kurz vhodná i pro mne?

Ano, určitě! Téma MAMINKY je aktuální pro všechny. V programu je mnoho žen, které budou integrovat maminčin odchod, ať už to bylo dávno nebo čerstvě.

Je možné si i pouštět ze záznamu časově neomezeně? Lze to i bez připojení k internetu?

Časově neomezeně ano. Připojení k internetu je potřeba.

Kolik zhruba denně času se potřebuji kurzu věnovat?

Minimum je zhruba 2 hodiny týdně, to je přibližně délka nahrávek a meditací. V praxi bývá pro různé ženy jinak dlouho. Přičítám čas na integraci, zápisky a sdílení s ostatními. Také pročítání příběhů ostatních je velmi inspirující a posilující. Čtení všech příspěvků rozhodně není nutné pro „úspěšné“ absolvování programu, je to bonus a lze mu věnovat tolik času, kolik se komu chce.

Případně, kdy se chystáte ještě kurz otevřít?

Zatím další konkrétní termín neplánuji. Doporučuji vstoupit teď. Materiály si lze procházet i v následujících měsících, po skončení programu. Věřím, že i naše společná facebooková skupina bude žít vzájemnou podporou a sdílením i poté, co program skončí 🙂

O DENISE

 • Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj.
 • Díky svým kurzům, přednáškám a videím pomohla od roku 2002 desetitisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu.
 • Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech.
 • Vede výcviky CORE TOUCH® v oblasti intimní práce s tělem a duší.
 • Je zakladatelkou ARKAYA® - centrum těla, kde můžete díky celostní smyslné masáži zásadním způsobem posílit své prožitky v oblasti intimity.
 • Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapováníléčení jizev.
 • Vede semináře pro ženy, které ženám pomáhají vést šťastný a harmonický život, plný lásky a potěšení. 
 • Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům.

Ještě máš možnost se k nám přidat!
Přihlašování do programu prodlouženo do 17.11.