Srdečně tě zvu ZDARMA na

KŘEST KNIHY

TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÝCH VZTAHŮ

1. 11. 2022 v 18hod online

Připoj se k vysílání ze křtu knihy a vyhraj online kurz

TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO VZTAHU

Ze všech přihlášených účastníků vylosujeme na konci vysílání výherce, který získá online kurz TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO VZTAHU v hodnotě 5.500 Kč.

TAJEMSTVÍ

ŠŤASTNÝCH VZTAHŮ

Kniha o lásce, partnerství a intimitě v otázkách a odpovědích
Více info o knížce najdete tady >>

PŘEDPRODEJ KNIHY do konce října se slevou 20% za 399 Kč 319 Kč!
Zažádej si o kód pro DOPRAVU ZDARMA ↓

* Očekávaná expedice knih od 1. 11. 2022

Kniha je skvělý průvodce světem (nejen) partnerských témat a ukazuje novou cestu, jak přistupovat nejen ke vztahům, ale i sám k sobě. Je plná témat a otázek, které si pokládá spousta lidí, ale často jsou příliš intimní na to, aby se o nich otevřeně mluvilo. Vztahy bez intimity a upřímnosti ale nikdy nemohou být šťastné.
Jana
Velmi milá knížka o tom, co denně zažíváme ve vztazích. Je napsaná formou autentických otázek a odpovědí a obsahuje mnoho témat včetně těch, o kterých se leckdy mluvit bojíme, stydíme, nebo jsou společensky tabuizována. A přitom jsou zásadní pro vztah, pro spokojený život. Každý si určitě v knížce najde „to svoje“ téma, které ho nejvíc zajímá, nebo získá nový pohled na věci, které se zdály být dané. Kéž by pomohla co nejvíce lidem mít hezký, fungující vztah a žít naplněný život dle svých představ. O to tu jde především.
Zuzana
Skvělá kniha! Moc hezky se čte. Líbí se mi, jak v knize vše krásně plyne … Denisy povídání, otázky – odpovědi, různé návody, inspirační okénka, citace ... Nejprve jsem si přečetla témata, která mě v knize zaujaly hned po otevření knihy, pak jsem pokračovala i s dalšími, všechny jsou přínosné. Věřím, že pro spousty lidí bude požehnáním.
Petra