DENISA ŘÍHA PALEČKOVÁ uvádí

Online program pro ženy s velkou transformační silou s okamžitým přístupem

LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ

Když dáš víc lásky sama sobě, přitáhneš si víc lásky do celého života

Dovol si mít se skutečně ráda

Buď v hlubším spojení se sebou a svými pocity. Poznej své dary a probuď svoji tvořivou sílu. 

Program nabízí nejen nové informace, ale je zejména pozvánkou k prožitku a objevování uvnitř sebe. Skrze vnitřní prožitek a cítění se dějí reálné změny. 

Získáš okamžitý přístup k programu, který obsahuje vše potřebné k tomu, aby došlo k vnitřním posunům, uvědomění, uvolnění a k reálným změnám. Program jsem vytvořila tak, aby ho mohla sledovat i časově velmi vytížená žena, odkudkoliv na světě.

Mohla bych Ti o tomto kurzu dlouze povídat a básnit. Ale...

Raději dám slovo ženám, které jím už prošly, aby Ti samy řekly, jaký kurz LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ je.

Všechny reference na této stránce jsou ověřené a pochází od skutečných účatnic tohoto kurzu. Protože se ženy často sdílí s osobními nebo citlivými věcmi, některé si přály zůstat v anonymitě. 

 Toto je ten nejvíce laskyplný kurz, který jsem kdy absolvovala.

Sunny

Je to krásný program, který jsem si mohla vůbec kdy dopřát.... Každý den cítím, jak jsem v sobě a k sobě blíž. Posouvá mne to i v práci (jsem učitelka ve školce) , kde jsem víc laskavější a chápavější... Děkuji Denisko ❤️❤️❤️

Absolventka kurzu

Mila Denisa
Dakujem za krasny kurz. Je nadherny svojou hlbkou. Som vdacna, ze som tu s vami mohla byt.
Dakujem.

Lucia

Děkuji moc Denisko za naplněné a láskyplné 4 týdny. 🥰 Dlouho jsem vás sledovala na FB a jsem šťastná, že jsem se do programu zapojila.

Leona

Citim pokoru a vdecnost k tve praci, mila Deniso, k procesu kterym jsem diky tomu mohla projit a najit sama sebe, naplnit se zevnitr (svoji potrebu po bezpeci, podpore a hluboke intimite sama se sebou).

Spolecna 4tydenni cesta nas vsech tady konci, citim posun ve svem zivote a vnitrni naplneni, v ktere jsem ani nedoufala. Jsem velmi vdecna i vsem zenam za jejich otevrenost ve sdileni osobnich pribehu, podporu, lasku a odhodlani a spolecnou intenci a energii, kterou vnimam se kazda posunula tam kam mela.

Absolventka kurzu

Kurz laskavě a nenásilně inspiruje k drobným změnám, které můžou mít hluboký dopad na sebepoznání a lásku k sobě samé. Videa i meditace jsou krásné, úkoly časově přiměřené a moc dobře zvolené.

Hana

Kurz Láska je Tvůj zdroj by měla absolvovat každá žena, které nejsou lhostejné vztahy a ona sama. Je to náročné, ale léčivé a otevírající.

Absolventka kurzu

Kurz je moc pěkný. Denisa vše vysvětluje lidsky, souvisle. Působí upřímným dojmem a vždy mě příjemně naladí. V kurzu jsem zažila mnoho AHA momentů a hlavně se mi nejvíc líbí, že se k němu můžu vracet. V meditacích krásná hudba. Jako velký plus považuji možnost pokládání otázek.

 Eva, 36 let

Denisa Říha Palečková mnohokrát děkuju za tento on-line program. Moc mi pomohl a můj život je teď krásnější a žiju s větší lehkostí 😍🥰 děkuju děkuju děkuju.

Klára

Vřele bych tento kurz doporučila všem ženám, protože se stále celý život točíme kolem dětí, partnera, rodičů a na sebe zapomínáme. Nedobíjíme baterky a pořád jen dáváme a dáváme, až nakonec nemáme z čeho.

Je skvělé a nanejvýš potřebné odhalit, že láska je náš zdroj a navíc je v nás samých.

Absolventka kurzu

Kurz je velmi dobrá cesta „na cestě k sobě“. Dotýká se 4 důležitých oblastí v životě ženy (vnitřního dítěte, vztahu k mamince, vztahu ke svému tělu a jak pracovat s emocemi). Je mi sympatické, že meditace si můžu pouštět několikrát za sebou a přístup do kurzu mam i po skončení daných 4 týdnů. Po absolvování kurzu se cítím víc jistě, víc žensky a cítím větší sebe-hodnotu a sebe-vědomí.

Eva, 40 let

Moc děkuji za tento kurz, to že se k němu můžu vracet a jít krok po kroku svým tempem je pro mě důležité. Na kurzech jsem se snažila spíše přizpůsobit tempu a potřebám druhých. Stejně tak doma, v práci i při milování se svým mužem. Děkuji , děkuji, děkuji.

Absolventka kurzu

Až nyní se v životě začínám zabývat sama sebou. Vím, že čas prakticky neexistuje, přesto mě mrzí ten, který jsem promrhala tím, že jsem na sebe zapomínala.

Ostatním ženám bych doporučila začít pro sebe dělat cokoliv, co povede k jim samým. A pokud začnou kurzem LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ, udělají už tento první krok tím nejlepším směrem.

Absolventka kurzu

Láska je Tvůj zdroj je kurz, který mi pomohl uvědomit si svojí hodnotu a to co je a není v životě důležité.

Veronika

Díky kurzu se nejen dotkneš svého nejvnitřnější já, ale taky se celá obejmeš a už nepustíš!

Jana, 41 let

Když se budeš mít víc ráda, začne se Tvůj život měnit. 

 • Začneš k sobě přitahovat lidi, kteří Tě podporují na Tvé cestě.
 • Budeš mít víc energie.
 • Přirozeně a zdravě vzroste Tvé sebevědomí.
 • Budeš vnímat svou hodnotu a s lehkostí tvořit, co chceš a co ne.
 • Budeš prožívat víc radosti.

Znáte mě z médií: 

Vystoupení na TEDx Prague

Rozhovor pro DVTV

Vystoupení v pořadu ČT Sama doma

Napadlo Tě někdy, že... 

 • Tě partner nemá dost rád, jinak by se nemohl chovat tak, jak se chová?
 • Tě dostatečně neoceňují v práci?
 • Nezapadáš do kolektivu?
 • Se spíš díváš než jednáš?

Nebo si dokonce sama vyčítáš, že... 

 • V tom či onom nejsi dost dobrá?
 • Bys na sobě měla víc pracovat?
 • Nejsi dost dobrá partnerka a milenka?
 • Nejsi dost dobrá máma?
 • Bys měla zamakat na tom, abys lépe vypadala?

Pokud něco nezměníš, tenhle kolotoč výčitek a nároků na sebe sama nikdy neskončí.

A tím něčím, co můžeš změnit, je VZTAH K SOBĚ SAMA.

Během 4 týdnů Ti pomůžu najít cestu k tomu úžasnému zdroji lásky, který máš sama v sobě. A láska se stane Tvým životním zdrojem energie, radosti a štěstí. 

Kurz mi pomohl zbavit se starých bolestí, zbytečných obav a nánosů negativity z minulosti. Pomohl mi uvědomit si, že ne všechno, o čem jsem si myslela, že funguje, doopravdy fungovalo. Získala jsem zpět své sebevědomí, našla svou sebehodnotu a začala tak nějak zdravěji víc milovat sebe i lidi kolem. Víc se usmívám.“
Petra Kopecká
Za kurz jsem vděčná. Dovolil mi zaměřit plně pozornost na sebe a nechat vše ostatní volněji plynout.

Pochopila jsem, proč a kam mi odchází má energie. Že nejsem ve svém těle. Wau poznání, takřka na prahu padesátky!


Petra Suchá

Veľmi príjemný kurz. Nesnaží sa informačne presýtiť, zato ide do jadra presne tam, kde je to dôležité, s malými dennými úlohami, kt. postupne menia naše nastavenie.

Za mňa najväčšie AHA prišlo v časti o emóciách, už dva roky som sa snažila z rôznych zdrojov zistiť, ako by som s nimi mohla lepšie pracovať, ale najlepšie mi funguje Denisin prístup, aj si myslím, že je najprirodzenejší a najzdravší. ❤️

Absolventka kurzu

Kurz mi pomohol uvedomiť si svoju ženskosť, vyjadriť emócie a nehanbiť sa za ne, mať sa rada a s láskou sa o seba starať.

Absolventka kurzu

Krasny den,
Deniso, rada bych Ti z celého srdce podekovala za Tvuj kurz Laska je Muj Tvuj (nas) zdroj. Je velmi jednoduchy, velmi efektivni a vede me do velkych hloubek. Otevira mi hluboka temata, o kterých jsem do ted vůbec nevedela. Prijde mi, ze po mesici pro me teprve zacina a ne konci. Moc Ti dekuji ze jsi a ze sdilis svou vasen a sve dary s nami vsemi.

Absolventka kurzu

Kurz mi pomohl k většímu otevření se a prožitku. Cítila jsem a cítím se více žensky. Odraz nevnímám pouze na sobě, ale i na svém okolí. Některé dny mne až překvapilo, kolik lidí, i vzdálených, mi mělo potřebu říct, že jsem krásná. A skutečně jsem se tak i cítila. Z mých proměn měl radost i můj muž.

Absolventka kurzu

Naučím Tě naladit se na sebe…

a to znamená pustit to, co Ti v tom brání.

Dovolit vrstvám obrany a výkonu, které jsi v průběhu života nabalila kolem sebe, aby se rozpustily a odplavily. Tím se uvnitř Tebe naplno probudí život a tvořivost. Tím se napojíš na svou esenci a sílu. Tím se rozsvítíš do celé své krásy. V životě se budeš cítit lehce a volně.

Tvé tělo i duše se UVOLNÍ a ZAZÁŘÍ. 

Tento program ti může přinést změnu, po které možná už dlouho toužíš

Můžeš uvolnit i dlouho potlačované emoce.
Můžeš odložit bolest, kterou si v sobě neseš možná už spousty let. 
Můžeš odložit to, čím sebe samu uvádíš do napětí.
Můžeš odložit všechny své limity, vše, čím sebe samu limituješ.
Můžeš získat hlubší kontakt se sebou sama. A díky tomu větší jistotu a větší jasno v sobě.
Můžeš mít víc energie a víc radosti.

Vzkázala bych ženám, které tíží témata ženství, maminky, emocí a těla..., že bolest a tíhu v tomto kurzu s Deniskou mohou odložit - a že je to vlastně ve výsledku velmi příjemné - i když se člověk se svou bolestí samozřejmě potká.

To potěšení a radost ze života, které byly kdysi někde pohřbeny spolu s ženstvím, se vrací. A to je moc krásné. Takže velké díky.

Absolventka kurzu

Doporučuji všem ženám nehledě na věk. Jednotlivá témata poskytují postupné uvolnění jak tělesné, tak duševní schránce. Snad každá žena si nese z dětství nějaké ty bolístky a tento kurz Vám je pomůže zhojit.

Absolventka kurzu

Největší přínos byl asi v tom, že jsem se dokázala otevřít a i přesto, že to bylo hodně bolestné a skoro pořád jsem plakala, tak jsem vytrvala a nevzdala to. Opravdu takové množství potlačených vzpomínek, bolestných zážitků vyplavalo na povrch... 

Teď jsem mnohem klidnější, něžnější a jemnější.

Iris, 60 let

Díky sdílení žen jsem zjistila, že je nás hodně co máme bolavé srdíčko a uvězněnou dušičku.

Už nemám pocit, že jsem ta špatná ve všem co dělám. Zažila jsem štěstí, radost, pokoru a lásku.

Absolventka kurzu

Na co se v programu Láska je Tvůj zdroj můžeš těšit

V průběhu 4 týdnů společně projdeme tyto oblasti:

1. týden: VNITŘNÍ DÍTĚ – HOLČIČKA

Setkáme se s vnitřní holčičkou, jejím poselstvím a sílou. Vrátíme se do stavu, který jsme měly předtím, než jsme začaly potlačovat svoje přirozené vyjadřování a snažily se stát oblíbenými a poslušnými holčičkami.

Děkuji Ti za Tvou inspiraci a vedení, i když jsem si prošla jen malou holčičkou, přesto jsem objevila vše. Uvědomila jsem si svou celistvost a nejsilnější informaci, kterou jsem  si potřebovala uvědomit, je to, že LÁSKA JE MÚJ ZDROJ. Vše máme na dosah a v tu pravou chvíli pro nás se vše vyjasní, objasní a my jsme schopni vidět. Tak jak ovoce dozraje v pravou chvíli, aby nám mohlo prostřednictvím sebe  předat dary matky přírody i vesmíru, tak i my uzráváme na našem stromě života, abychom mohli v ten správný čas vydat ze sebe své dary. 

Děkuji  Ti a přeji světlo sílu a všeobjímající lásku v srdci .

Věra

Po prvním týdnu (s malou holčičkou) mi přišel do hlavy nápad, který mi přijde jako řešení na všechny ty starosti a věci které mě trápily. A vlastně se mi tím potvrdilo to, co mi moje vnitřní holčička v první meditaci řekla. Tím nápadem se spojily všechny mé tři přání od zlaté rybičky dohromady. Jedna věc je řešením pro všechno 🙂 Takže mám zase konečně směr, cíl... smysl - na co se mám zaměřit.

Jéééžišmarja děkuju, mně se tak ulevilo! A s touhle úlevou ejhle... manžel je, mazlivější, víc v klidu, víc se mnou... nebo možná, to víc vidím, vnímám? Nevím, každopádně mám zase ten náboj, vizi, cestu. Děkuju

Pavla 

Prošla jsem meditací pro vnitřní holčičku, mou malou Mišku ... a pocity ?

Přiznám se, že jsem měla trochu... trochu hodně strach, co mne tam čeká, zda a jak to bude bolavé.... před týdnem umřel táta a těch emocí teď bylo velmi mnoho.
No. Nevím jestli to nazvat bolestí, ale bylo to rozhodně silné a emotivní a intenzivní, bušilo mi srdce a při prvních slovech Denisky mi začaly téct slzy proudem. Neměla jsem potřebu je zastavit, chtěla jsem prožít to co přijde. 

Při druhé meditaci  jsem taky plakala, ale už ne tolik a malá Miška už byla veselejší a ptala se, proč víc nedělám to co umím ... tak malá a tak moudrá, Miška, Mišička moje. ❤️
Jak to, že jsem tě dřív neslyšela a zapomněla, jak umíme obě zářit na celý svět?  🤲🏻🌸

Míša

2. týden: MAMINKA

Je těžké, ne-li nemožné milovat sebe sama, když nemáme vyřešený vztah se svou mámou. Podpořím Tě v tom, abys vztahu s maminkou co nejvíc narovnala a posílila. Protože čím víc lásky a smíření ve vztahu s vlastní mámou máme, tím víc můžeme milovat i sami sebe.

Dřív jsme se s mámou nesnášely, pořád mě stírala a navážela se do mě. A teď mám pocit, jako by mi maminku někdo úplně vyměnil.

Absolventka kurzu

Kurz doporučuju. Já se s maminkou smířila, ona se asi nezměnila, ale já najednou vidím, jak se snaží. Moje mamča se nemění, já přístup ano.

Absolventka kurzu

Pokud chce někdo zlepšit vztah se svojí maminkou a začít mít rád víc sám sebe, určitě je tento kurz skvělou volbou.

Jana, 38 let

Můj vztah s maminkou byl katastrofální. Doslova. Utekla/utíkala jsem z domova, nemohly jsme si přijít na chuť, na společnou řeč nemluvě. Zlomovým pro mě byl kurz Láska je Tvůj zdroj.

Vyřešila jsem své „neodpuštění“ mamince v sobě, šla jsem do hloubky, přijala ji jako ženu, jako bytost, jako matku. Z teoretické roviny jsem si VŽILA slova, že „i ona dělala to nejlepší, co mohla“.

Můj vztah s maminkou začal být krásný až teď. Když začne najíždět na tu svou "náladu", vnímám maminku úplně jinak. Vnímám ji jako nepochopenou holčičku, která se trápí, která má své bolesti, a která je možná nikdy (v tomto životě) nevyřeší, protože neví jak. A bojuje a kope kolem sebe, a (znovu) dělá to, co podle sebe považuje za nejlepší.

Mamince jsem po třiceti letech poprvé od malinka (a za týden a za měsíc znovu) dokázala říct upřímné: „Miluji Tě.“

Náš vztah je jiný, maminka tolik nekope, nebojuje. Ne se mnou. Jsme si blíž, jsme k sobě upřímné. Nebere si osobně cokoli, co řeknu, co dělám. Nepovažuje každý můj pohled jako útok na sebe. Jak vnímá své okolí, nevím. Mně ale začala vnímat jinak. U mě jako by už vzdala věčnou snahu mne od sebe neustále odhánět.

Ještě jednou Ti, Deniso, děkuju. A poděkuju Ti ještě tisíckrát a jednoho dne snad i osobně, že jsi mi poskytla příležitost k obrovskému životnímu skoku v tak raném věku. Že nemusím maminku vláčet jako kotvu za sebou, že ji mohu chtít navštěvovat, těšit se za ní, že ji mohu milovat a přijímat ji.

Zuzana

Ahoj všechny ❤️
Chtěla bych zase s vámi po dalším týdnu podílet pár slov na téma maminka. Dnes jsem mamince napsala dopis vděčnosti, těším se, až jí ho zabalím do nějaké hezké stuhy a az bude ten správný čas tak předám.

Jsem sama v údivu co hezkého jsem ji byla schopna napsat...diky vizualizacím z tohoto týdne jsem byla schopna změnit úhel pohledu a také to jak maminku vnímám. Z představy slabé a nespokojené ženy jsem se dostala a navnímala na silnou stastnou a láskyplnou zenu, pocítila jsem její podporu a přijetí a nacítila její vlastní zranění. Dovolila jsem si byt tou slabou, holčičkou, která nic nemusí, která nemusí zachraňovat maminku a která naopak cítí bezpečí a lásku u maminky... 🥰

Absolventka kurzu

Krásný den ženy, tak i já se jdu podělit s pokrokem. Včera jsem si prošla druhou lekci Vztah s maminkou, ještě mě čeká psaní dopisů, ale při prvním poslechu meditace jsem se pěkně odbourala. Většina meditace byla o intenzivním pláči, který až dusil. Cítila jsem ale otevřené srdce, neskutečnou lásku a vděčnost. I pres programy, které od maminky mám a které teď hodně intenzivně řeším, přes spoustu přešlapů, které v mé výchově udělala a jaký nezdravý vzor vztahu mi dala, tak k ní cítím neskutečnou lásku a vím, že dělala co uměla.

Absolventka kurzu

3. týden: LÁSKA K TĚLU

Budeme se učit vnímat, jaké to je, když je nám dobře v těle. A tento pocit “dobře” mít jako barometr na cestě životem. Povedu Tě k tomu, abys své tělo milovala a ctila. Abys ho cítila zevnitř a nejen posuzovala a hodnotila zvenku. Aby sis vážila toho, jaký poklad ve svém těle máš.

Milé, musím se podělit o naprosto úžasný zážitek z meditace s tělem. Zalila mě taková vlna lásky a uvědomění, že se nemusím snažit milovat své tělo. Ale otevřít se té milující bezpodmínečné lásce těla ke mně. Že to, jak vypadá, dělá z lásky pro mě. ❤ Je tak moudré! Tolik moudrých slov a vjemů mi předalo, že to samo o sobě stačilo k naprostému přijetí mého těla a pochopení, že ono je zhmotněnou LÁSKOU. Děkuji. 🥰💝💃💐

Sunny 

Dnešní meditace na téma Láska k tělu byla opravdu krásná. ☺️ Plakala jsem vděčností. 🙏♥️ Doposud jsem měla z jiných lekcí spíš pocity uvědomění, ale teď se cítím opravdu...
🌸nádherně 🌸uvolněně 🌸 lépe se mi dýchá 🌸 cítím přijetí sama sebe 🌸 odhodila jsem starosti 🌸 cítím se lehčí 🌸 mám čistší hlavu 🌸 vím, že jsem krásná 🌸

Po této meditaci cítím konečně změnu. Chci být víc sama sebou, vím, že se nemám nutit do věcí, ve kterých se necítím dobře.
Děkuji sama sobě, že jsem si vybrala právě toto tělo a tento vzhled.

Michaela

Mile zienky, prave som si vypocula meditaciu ukotvenia vo svojom tele. Ten pocit je nadherny, vnimam svoje dotyky seba aj inych zrazu inak. Hlbsie, citlivejsie, vedomejsie, pocit tepla z dlani je horuci. Vnimam samu seba zrazu inak. Viac si vazim samu seba. Citim iny pohlad na svoje telo. Uctu a vdaku. Dakujem, dakujem, dakujem ❤

Lucia

Vážím si vic sama sebe a svého těla 😁, pečuji o nej více a lépe.

Absolventka kurzu

Tato meditace me poprve „donutila" se sebe opravdu laskyplne a s vdecnosti dotknout a prepadl me takovy hrozny pocit smutku, ze jsem sve telo tak moc zanedbavala, ze mu toho tolik dluzim, ze je tak uzasne a do teto chvíle jsem mu to opravdu uprimne nedala nikdy najevo..no..musim rict, ze je to opravdu pecka. Necekala bych, ze zrovna telo bude asi mym hlavnim tématem a tesim se, az se spolu skamaradime vic a vic. Ted uz ho nenecham jen tak byt a pokusim se mu venovat co to pujde. 😊 Je to fakt bozi a hrozne necekane. 🙂 Dekuji, dekuji, dekuji. 🤗

Ivana

Dobre ranko Ženy, snad to nebude poburovat, ale i tak to napíšu 🙂 Dnes ráno jsem si po hodně dlouhé době udělala dobře. V lásce ke svému tělu mám řekneme jistě mezery či výhrady, ale vše v tomto životě vnímám smysly a hodně přes tělo. Když nemám přítele (a to je většina času z 5 let, které trávím po rozvodu sama se synem), většinou nad nějakým sebeukojenim mávnu rukou. A když přece jen, tak si vše odbudu rychle, skoro jakoby. S pocitem sebe pohrdání, že něco takového vůbec potřebuju, a výsledkem je jen takové malé uvolnění a někdy spíš vyčerpaní.

Dnes ráno jsem ale dopřála péči a lásku sama sobě, ze sebe, a dopřála jsem si nejen jeden, ale hned 2 orgasmy. Nespechala jsem a potom jsem jen tak ležela a usmívala se nad tím, jak úžasne se cítím, a jak miluji svoje tělo a jsem vdecna za to, že je takové, jaké je. 🙏♥️🌈

Musím říct, že jedu do práce s úplně jiným pocitem.. Myslím, že dnešní vděčnost za mé tělo se mi bude psát úplně sama. 😇 Krásný a požehnany den vám všem Úžasným Ženám. 🌹🌺🌻🌼🌸

Ivana 

4. týden: POCITY A EMOCE

Naše pocity jsou důležitým kompasem v našem životě. Potřebujeme s nimi nebojovat, ale naopak být v souladu. Být hluboce spojené sami se sebou. Zaměříme se na to, jak své pocity volně vyjádřit a současně na nich nelpět. A jak využívat jejich sílu, kterou poskytují pro náš život.

Vim, ze vyjadrovani emoci je me velke tema. U nas doma se vzdy o pocitech mlcelo, vse se zaviralo pod poklicku. A kdyz male mimi moc kricelo, tak bylo okriknuto. Ale po malych kruckach to jde. Treba kdyz hraju s detmi nejakou hru, tak se do toho cela „zareru", necham emoce proudit a jednak si hru uprimne uziju, druhak mi je pote lehceji.

Absolventka kurzu

Když srovnám svoje pocity před vstupem do kurzu a teď, cítím se mnohem lehčí, radostnější a více ve svém středu. Změnu, která se odehrává uvnitř mne samotné vnímám i na svých dětech, které jsou lépe naladěné a vše plyne ve větší lehkosti, kterou evidentně vyzařuji. Děkuji za laskavé provázení Denisou, která má moc příjemnou energii. 

Martina, 44 let

Kurz zejména prostřednictvím meditací velmi jemně a do velké hloubky pomáhá zvědomovat zranění a jejich uzdravení a tím podporuje emoční rozvoj. Cítím se uvolněnější, otevřenější, sebejistější, ženštější, citlivější, rozhodnější. Děkuji za skvělý program.

Zdeňka, 49 let

Naučila jsem se nebát se prožívat emoce a vyjadřovat své pocity. Někomu v okolí to není příjemné, ale mně je dobře a mnohem lépe zvládám stresové náročné situace, že mě neničí a zvládám je výborně.

Katarinka, 42 let

Navíc získáš tyto DÁRKY 

Video zdarma: JAK MÍT VÍC LÁSKY A POZORNOSTI SVÉHO MUŽE

Toužit po lásce a pozornosti muže je naší ženskou přirozeností. Klíčem je naše vyzařování a energie proudící naším tělem. Pomohu Ti ji najít a aktivovat.

Video zdarma: HLUBOKÉ PONOŘENÍ DO VZTAHU: VĚDOMÁ SEXUALITA

Předám Ti, jak skrze dech víc prožívat a cítit, jak podpořit lásku k sobě, jak probudit své cítění a vnímání vlastního těla, a jak být pro svého partnera zdrojem výživy skrze lásku, která Tebou proudí.

Video zdarma: SEXUÁLNÍ ENERGIE JAKO ZDROJ SÍLY ŽENY

Sexualita je naše základní životní síla, se kterou jako ženy potřebujeme být bytostně spojeny. Současné pojetí sexu je přitom jen malou výsečí toho, čím sexualita v našem životě je. V rozhovoru, kde mě vyzpovídala Lucie Ratajská, se dozvíš o tom, jak se víc napojit na své tělo, jeho signály, moudrost a sílu.

Všechna videa a materiály Ti zůstanou v členské sekci přístupná jeden rok.

Co konkrétně se změnilo v životě absolventek kurzu: 

Jsem na sebe více napojená, uvnitř sebe jistější a spokojenější.

Proměnil se vztah k mému tělu.
Přestala jsem jej vnímat jako stroj, který nepotřebuje nic víc než spánek a jídlo. Začala jsem mu věnovat laskavou pozornost, a to zcela proměnilo můj vztah nejen k tělu, ale celkově sama k sobě.

Viem lepsie pomenovat svoje strachy a vzorce.
Vdaka tomuto poznaniu na nich mozem zacat pracovat a menit k lepsiemu. Zvedomenie vsetkych tem mi odznieva v hlave aj teraz a kazdy den z toho cerpam. Bola to velmi laskava cesta sebapoznania.

Je mi se sebou lépe.
Více se usmívám, zářím, ještě je na čem pracovat, ale je mi se sebou lépe, pomohl mi čas strávený se mnou, více jsem se postavila na svoje nohy.

Lépe pracuji s emocemi.
Už nemám potrebu bojovať s mojimi zlými emóciami tak, aby som ich vylievala na svoje okolie.

Máme väčšiu pohodu v rodine.
Žijem s vacsou lahkostou, u nas doma viac vladne humor a pohoda s mojim manzelom a detmi. Mamina a sestricka mi vravia, ze ziarim.

Máme lepší sex.
Můj partner i šéfová jsou teď ke mně mnohem laskavější! A prožitky při milování - i když i předtím byly krásné, jsou teď ještě příjemnější, žhavější a extatičtější.

4týdenní online program pro ženy s velkou transformační silou s okamžitým přístupem

LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ


Než Ti řeknu, kolik tento ucelený program stojí, pojďme si ještě shrnout, co vše dostaneš: 

 • 4× video s výkladem;
 • 4× praktický úkol pro převedení výkladu do Tvého vlastního života a situace;
 • 5× meditaci pro transformaci Tvého prožívání;
 • BONUS 1: Video Jak mít víc lásky a pozornosti svého muže (44 minut);
 • BONUS 2: Video Hluboké ponoření se do vztahu: VĚDOMÁ SEXUALITA (46 minut);
 • BONUS 3: Rozhovor Sexuální energie jako zdroj síly ženy (66 minut);

Toto vše nyní získáš za

5 888 Kč / 233 €

Všechna videa a materiály Ti zůstanou v členské sekci přístupné 1 rok.

„Pojď objevovat sebe samu a lásku, kterou máš v sobě. “

Uzasne, laskave, zaujimave, dobrodruzne spoznanie seba. Bola to uzasna cesta.

Absolventka kurzu

Citlivé provádění, hluboké výhledy, výborná koncepce.

Absolventka kurzu

Kurz LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ už jsem doporučila více ženám. Říkám jim, že je transformační, neuvěřitelný.

Absolventka kurzu

Častěji si vzpomenu, že na sebe můžu být vlídná, mít ráda své tělo, nevyčítat si svoje pocity. Vnímám zase o něco větší soucit sama se sebou. A mám ráda vědomí, že se ke kurzu, resp. k nástrojům a praxím, můžu kdykoli vrátit.

Absolventka kurzu

Kurz je skvělý pro znovuobjevení své ženské síly, sex-appealu a sebedůvěry.

Lenka, 38 let

Program je úžasný, transformační a přitom jednoduchý. Dostal mě do těla a probudil lásku k sobě samé. Jednoduše se mám ráda a od toho se vše krásně odvíjí. Ostatní se s láskou přidají a pokud ne, tak je mi to jedno a neovlivní to moji hodnotu. A to je tak osvobozující. 🙂

Pája, 34 let

Určitě se změnil tok mých myšlenek, mám se zase víc ráda a změna probíhá i v partnerském vztahu. Dopřávám si víc svobody rozhodování o svém čase, jsem klidnější a přestože už moje maminka nežije, cítím, že je mezi námi čisto a láska.

Zdeňka

Manžel sa pomaly mení vďaka tomu, že sa mením ja.

Iveta

Kurz byl naprosto ojedinělý, výjimečný a transformační

Absolventka kurzu

Jsem lépe naladěná a s větším klidem čelím stresovým situacím, nejsem tolik lítostivá, pominulo napětí při setkáních s mámou, jsem více ukotvená v sobě. 🙂

Absolventka kurzu

Kurz LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ mi pomohl probudit se k životu a víc cítit a respektovat své emoce.

Absolventka kurzu

Po kurzu se více usmívám, jsem spokojenější, mám více energie, dělám si domov krásnější, nosím více sukně a zmizely hádky s manželem. A pustila jsem se do pečení kváskového chleba. <3

Katka, 42 let

Hodnotný prakticky kurz, ktory zvýši tvoju sebahodnotu a sebavedomie, spokojnost, zharmonizuje vztahy…

Viktoria, 37 let

Každá žena by tímto kurzem měla projít, aby se začala mít více ráda a částečně přišla na to, proč má nějaké bloky v sobě.

Milena, 56 let

Jsem více naladěná na sebe, na přítomný okamžik, neodsuzuji se, jsem k sobě vlídná.

Eva

Celá táto cesta, ktorú som tu spolu s vami prešla na mňa až doteraz pôsobila veľmi liečivo, som šťastná, že som sa sem zapojila. Veľká vďaka, Denisa Říha Palečková 🥰“

Lucie

Kdybych měla shrnout jedním slovem, byla by to LASKAVOST, která z toho kurzu byla cítit. Něha. Návody jsou jednoduché, ze života, meditace krásné s úžasnou hudbou. I v té jemné formě to mělo neuvěřitelnou sílu.

Doporučila bych ho každé ženě, která jede v režimu dnešní doby, ve výkonu. Každé, která chce zpomalit, zjemnit sama sebe. Poznat sebe, svoje tělo, emoce....
Jana Šátková
Cítím se hluboce vděčná za svůj život. To je ten nejsilnější vjem, který ve mně kurz zanechal.

Našla jsem v sobě energii tvořit svůj obchod, vyladila jsem ho ještě více žensky a daří se mu lépe než dřív. Odpočívám, když to tak cítím, bez výčitek, a užívám si svou rodinu. Jsem klidnější a sebejistější.


Zuzana Miškufová

Tento kurz je hluboký, laskavý a transformační 

A já si velmi přeji, aby si ho dopřála každá žena. Proto je vytvořený tak, aby ho bylo možné SNADNO začlenit do běhu každodenního života.

Ať už jsi maminka s malými dětmi, žena pracovně velmi vytížená nebo babička. Ať jsi v Čechách nebo na Slovensku, či na druhém konci světa.

Máš šanci se zúčastnit programu, který obsahuje vše potřebné k tomu, aby došlo k vnitřním posunům, uvědomění a uvolnění. Zúčastnit se programu, který vede k reálným změnám.

Zvu Tě, abys vstoupila do online programu LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ.

Těším se na Tebe v kurzu. 

Kdo je Denisa

Mgr. Denisa Říha Palečková

Přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. A jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství,  prožitkově-vzdělávacího centra ARKAYA® a výcviku CORE TOUCH® pro laiky i profesionály. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapováníléčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo.

DARUJ LÁSKU K SOBĚ

Online program můžeš také darovat někomu jinému ve formě dárkového poukazu.