Online program s velkou transformační silou

LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ

Přečti si svědectví žen, které kurzem už prošly

Všechny reference na této stránce jsou ověřené a pochází od skutečných účatnic tohoto kurzu, některé si přály zůstat v anonymitě. 

 Toto je ten nejvíce laskyplný kurz, který jsem kdy absolvovala.

Sunny Leib

Je to krásný program, který jsem si mohla vůbec kdy dopřát.... Každý den cítím, jak jsem v sobě a k sobě blíž. Posouvá mne to i v práci (jsem učitelka ve školce) , kde jsem víc laskavější a chápavější... Děkuji Denisko ❤️❤️❤️

Absolventka kurzu

Mila Denisa
Dakujem za krasny kurz. Je nadherny svojou hlbkou. Som vdacna, ze som tu s vami mohla byt.
Dakujem.

Lucia Hacioglu

Děkuji moc Denisko za naplněné a láskyplné 4 týdny. 🥰 Dlouho jsem vás sledovala na FB a jsem šťastná, že jsem se do programu zapojila.

Leona Zatloukalová

Ráda bych vyjádřila neskonalou vděčnost za účinky online kurzu Láska je tvůj zdroj! Jsem učitelka a v práci mám tolik chuti do učení jako nikdy před tím. Vidím a cítím změny v mém prožívání všeho, co dělám, protože to dělám s větší láskou.
Veronika Sedláčková
Nikdy bych nevěřila, že přes online kurz lze udělat reálný prožitek a změnu vnímání sama sebe. Kurz byl úžasný, občerstvující a pro mě s kořenovým prožitkem a proměnou, která mě vysvobodila ze sebe prožívání v bolesti a spojila mě s místem v sobě, ze kterého mohu čerpat sílu.
Klára Markuci

Citim pokoru a vdecnost k tve praci, mila Deniso, k procesu kterym jsem diky tomu mohla projit a najit sama sebe, naplnit se zevnitr (svoji potrebu po bezpeci, podpore a hluboke intimite sama se sebou).

Spolecna 4tydenni cesta nas vsech tady konci, citim posun ve svem zivote a vnitrni naplneni, v ktere jsem ani nedoufala.

Ilona Svitáková

Perfektně připravené podklady = dobře zvládnutelné i pro ty, co nikdy podobný program nepotkaly. Překvapivě pestré „dopady“:

→ rozvážnější vztah k mamince,
→ lepší vztah sama k sobě,
větší otevřenost vůči nejbližším,
návrat hravosti a bezbřehé radostnosti.
Jo a ztráta 4 kg jakoby mimochodem, 🙂

Bára Bednářová, 52 let

Kurz laskavě a nenásilně inspiruje k drobným změnám, které můžou mít hluboký dopad na sebepoznání a lásku k sobě samé.

Videa i meditace jsou krásné, úkoly časově přiměřené a moc dobře zvolené.

Hana Krejčí

Kurz Láska je Tvůj zdroj by měla absolvovat každá žena, které nejsou lhostejné vztahy a ona sama. Je to náročné, ale léčivé a otevírající.

Absolventka kurzu březen 2023

Kurz je moc pěkný. Denisa vše vysvětluje lidsky, souvisle. Působí upřímným dojmem a vždy mě příjemně naladí.

V kurzu jsem zažila mnoho AHA momentů a hlavně se mi nejvíc líbí, že se k němu můžu vracet. V meditacích krásná hudba. Jako velký plus považuji možnost pokládání otázek.

 Eva Štrynková, 36 let

Vřele bych tento kurz doporučila všem ženám, protože se stále celý život točíme kolem dětí, partnera, rodičů a na sebe zapomínáme. Nedobíjíme baterky a pořád jen dáváme a dáváme, až nakonec nemáme z čeho.

Je skvělé a nanejvýš potřebné odhalit, že láska je náš zdroj a navíc je v nás samých.

Absolventka kurzu březen 2023

Kurz je velmi dobrá cesta „na cestě k sobě“. Dotýká se 4 důležitých oblastí v životě ženy (vnitřního dítěte, vztahu k mamince, vztahu ke svému tělu a jak pracovat s emocemi). Po absolvování kurzu se cítím víc jistě, víc žensky a cítím větší sebe-hodnotu a sebe-vědomí.

Eva Foltýnová, 40 let

Deniso mnohokrát děkuju za tento on-line program. Moc mi pomohl a můj život je teď krásnější a žiju s větší lehkostí 😍🥰 A rovněž velké díky celé skupině. Energie tady je úžasná. 🌈❤️

Klára Truppová

Získala jsem zpět své sebevědomí a našla svou sebehodnotu.


Kurz mi pomohl zbavit se starých bolestí, zbytečných obav a nánosů negativity z minulosti. Pomohl mi uvědomit si, že ne všechno, o čem jsem si myslela, že funguje, doopravdy fungovalo. Získala jsem zpět své sebevědomí, našla svou sebehodnotu a začala tak nějak zdravěji víc milovat sebe i lidi kolem. Víc se usmívám.

Petra Kopecká

Pochopila jsem, proč a kam mi odchází má energie.


Za kurz jsem vděčná. Dovolil mi zaměřit plně pozornost na sebe a nechat vše ostatní volněji plynout.

Pochopila jsem, proč a kam mi odchází má energie. Že nejsem ve svém těle. Wau poznání, takřka na prahu padesátky!

Petra Suchá

Každý den cítím, jak jsem v sobě a k sobě blíž.


Je to krásný program, který jsem si mohla vůbec kdy dopřát.... Každý den cítím, jak jsem v sobě a k sobě blíž.

Posouvá mne to i v práci (jsem učitelka ve školce) , kde jsem víc laskavější a chápavější... Děkuji Denisko. ❤️❤️❤️

Absolventka kurzu

Cítím se mnohem lehčí, radostnější a více ve svém středu.


Když srovnám svoje pocity před vstupem do kurzu a teď, cítím se mnohem lehčí, radostnější a více ve svém středu. Změnu, která se odehrává uvnitř mne samotné vnímám i na svých dětech, které jsou lépe naladěné a vše plyne ve větší lehkosti, kterou evidentně vyzařuji.

Martina, 44 let

Až nyní se v životě začínám zabývat sama sebou. Vím, že čas prakticky neexistuje, přesto mě mrzí ten, který jsem promrhala tím, že jsem na sebe zapomínala.

Ostatním ženám bych doporučila začít pro sebe dělat cokoliv, co povede k jim samým. A pokud začnou kurzem LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ, udělají už tento první krok tím nejlepším směrem.

Absolventka kurzu březen 2023

Láska je Tvůj zdroj je kurz, který mi pomohl uvědomit si svojí hodnotu a to co je a není v životě důležité.

Veronika Žemličková

I já chci Ti velmi poděkovat Denisko. Poděkovat za krásný online kurz. Za lásku, kterou si mi i ostatním skvělým ženám v kurzu pomohla znovu v sobě objevovat...

Za tvoji velkou vášeň, kterou sdílíš, a tím pomáháš ostatním, za podporu ... za „Lásku, která je můj zdroj".

❤DĚKUJI🍀

Jana Polásková

Díky kurzu se nejen dotkneš svého nejvnitřnější já, ale taky se celá obejmeš a už nepustíš!

Jana Fránková, 41 let

Krásne ženy, rada by som s vami zdieľala svoj príbeh, ktorý sa aktuálne deje v mojom živote po absolvovaní online kurzu „Láska je tvoj zdroj".

Môj vzťah s mamkou a sestrou bol dlhé roky veľmi chladný a bojovne naladený. Tento posledný týždeň sa to úplne zmenilo. Mamka ma skutočne objala s citom a láskou a moja o 17 rokov mladšia sestra bola u mňa na návšteve. Cítim veľkú podporu od svojho rodu a rodiny... Denisa dakujem. 

Vladenka Čechová

Veľmi príjemný kurz. Nesnaží sa informačne presýtiť, zato ide do jadra presne tam, kde je to dôležité, s malými dennými úlohami, kt. postupne menia naše nastavenie.

Za mňa najväčšie AHA prišlo v časti o emóciách, už dva roky som sa snažila z rôznych zdrojov zistiť, ako by som s nimi mohla lepšie pracovať, ale najlepšie mi funguje Denisin prístup, aj si myslím, že je najprirodzenejší a najzdravší. ❤️

Ida

Kurz mi pomohol uvedomiť si svoju ženskosť, vyjadriť emócie a nehanbiť sa za ne, mať sa rada a s láskou sa o seba starať.

Absolventka kurzu

Krasny den,
Deniso, rada bych Ti z celého srdce podekovala za Tvuj kurz Laska je Muj Tvuj (nas) zdroj. Je velmi jednoduchy, velmi efektivni a vede me do velkych hloubek. Otevira mi hluboka temata, o kterých jsem do ted vůbec nevedela. Prijde mi, ze po mesici pro me teprve zacina a ne konci. Moc Ti dekuji ze jsi a ze sdilis svou vasen a sve dary s nami vsemi.

Absolventka kurzu

Kurz mi pomohl k většímu otevření se a prožitku. Cítila jsem a cítím se více žensky. Odraz nevnímám pouze na sobě, ale i na svém okolí. Z mých proměn měl radost i můj muž.

Absolventka kurzu březen 2023

Vzkázala bych ženám, které tíží témata ženství, maminky, emocí a těla..., že bolest a tíhu v tomto kurzu s Deniskou mohou odložit - a že je to vlastně ve výsledku velmi příjemné - i když se člověk se svou bolestí samozřejmě potká.

To potěšení a radost ze života, které byly kdysi někde pohřbeny spolu s ženstvím, se vrací. Díky.

Absolventka kurzu březen 2023

Doporučuji všem ženám nehledě na věk. Jednotlivá témata poskytují postupné uvolnění jak tělesné, tak duševní schránce. Snad každá žena si nese z dětství nějaké ty bolístky a tento kurz Vám je pomůže zhojit.

Absolventka kurzu březen 2023

Největší přínos byl asi v tom, že jsem se dokázala otevřít a i přesto, že to bylo hodně bolestné a skoro pořád jsem plakala, tak jsem vytrvala a nevzdala to. Opravdu takové množství potlačených vzpomínek, bolestných zážitků vyplavalo na povrch... 

Teď jsem mnohem klidnější, něžnější a jemnější.

Iris Galmusová, 60 let

Díky sdílení žen jsem zjistila, že je nás hodně co máme bolavé srdíčko a uvězněnou dušičku.

Už nemám pocit, že jsem ta špatná ve všem co dělám. Zažila jsem štěstí, radost, pokoru a lásku.

Absolventka kurzu březen 2023

Poznala jsem více sama sebe i to, co mi dělá dobře. Dříve těžké téma mi už nepřijde neřešitelné. Nemusím hledat mnoho jiných metod, abych se posunula. Když přijde špatný den, netopím se v pocitech. Mamka se ke mně chová jinak, vstřícněji, lépe. Vím, co chci (pracovně) a nebojím se za tím jít.
Marie Valášková
Díky kurzu cítím větší vnitřní klid, víc vnímám sebe, jsem víc v pohodě a sebejistější.
Eva Kováčová

Děkuji Ti za Tvou inspiraci a vedení, i když jsem si prošla jen malou holčičkou, přesto jsem objevila vše. Uvědomila jsem si svou celistvost a nejsilnější informaci, kterou jsem  si potřebovala uvědomit, je to, že LÁSKA JE MÚJ ZDROJ. Tak jak ovoce dozraje v pravou chvíli, aby nám mohlo prostřednictvím sebe  předat dary matky přírody i vesmíru, tak i my uzráváme na našem stromě života, abychom mohli v ten správný čas vydat ze sebe své dary. 

Děkuji  Ti a přeji světlo sílu a všeobjímající lásku v srdci .

Věra

Všechny vás zdravím po dnešní meditaci, ze které je mi zase tak hezky a smutno zároveň. Nejvíc ale cítím takový pocit... klid nebo smíření nebo... útlum... nevím moc jak to popsat. Musím ale říct, že v poslední době jsem po dlouhém čase zase šťastná. 

Po prvním týdnu (s malou holčičkou) mi přišel do hlavy nápad, který mi přijde jako řešení na všechny ty starosti a věci které mě trápily. A vlastně se mi tím potvrdilo to, co mi moje vnitřní holčička v první meditaci řekla. Tím nápadem se spojily všechny mé tři přání od zlaté rybičky dohromady. Jedna věc je řešením pro všechno 🙂 Takže mám zase konečně směr, cíl... smysl - na co se mám zaměřit.

Jéééžišmarja děkuju, mně se tak ulevilo! A s touhle úlevou ejhle... manžel je, mazlivější, víc v klidu, víc se mnou... nebo možná, to víc vidím, vnímám? Nevím, každopádně mám zase ten náboj, vizi, cestu. Děkuju

Pavla Šebková

Prošla jsem meditací pro vnitřní holčičku, mou malou Mišku ... a pocity ?

Přiznám se, že jsem měla trochu... trochu hodně strach, co mne tam čeká, zda a jak to bude bolavé.... před týdnem umřel táta a těch emocí teď bylo velmi mnoho.
No. Nevím jestli to nazvat bolestí, ale bylo to rozhodně silné a emotivní a intenzivní, bušilo mi srdce a při prvních slovech Denisky mi začaly téct slzy proudem. Neměla jsem potřebu je zastavit, chtěla jsem prožít to co přijde. 

Při druhé meditaci  jsem taky plakala, ale už ne tolik a malá Miška už byla veselejší a ptala se, proč víc nedělám to co umím ... tak malá a tak moudrá, Miška, Mišička moje. ❤️
Jak to, že jsem tě dřív neslyšela a zapomněla, jak umíme obě zářit na celý svět?  🤲🏻🌸

Míša

Dřív jsme se s mámou nesnášely, pořád mě stírala a navážela se do mě. A teď mám pocit, jako by mi maminku někdo úplně vyměnil.

Zuzka

Kurz doporučuju. Já se s maminkou smířila, ona se asi nezměnila, ale já najednou vidím, jak se snaží. Moje mamča se nemění, já přístup ano.

Absolventka kurzu

Pokud chce někdo zlepšit vztah se svojí maminkou a začít mít rád víc sám sebe, určitě je tento kurz skvělou volbou.

Jana, 38 let

Můj vztah s maminkou byl katastrofální. Doslova. Utekla/utíkala jsem z domova, nemohly jsme si přijít na chuť, na společnou řeč nemluvě. Zlomovým pro mě byl kurz Láska je Tvůj zdroj.

Vyřešila jsem své „neodpuštění“ mamince v sobě, šla jsem do hloubky, přijala ji jako ženu, jako bytost, jako matku. Z teoretické roviny jsem si VŽILA slova, že „i ona dělala to nejlepší, co mohla“.

Můj vztah s maminkou začal být krásný až teď. Když začne najíždět na tu svou "náladu", vnímám maminku úplně jinak. Vnímám ji jako nepochopenou holčičku, která se trápí, která má své bolesti, a která je možná nikdy (v tomto životě) nevyřeší, protože neví jak. A bojuje a kope kolem sebe, a (znovu) dělá to, co podle sebe považuje za nejlepší.

Mamince jsem po třiceti letech poprvé od malinka (a za týden a za měsíc znovu) dokázala říct upřímné: „Miluji Tě.“

Náš vztah je jiný, maminka tolik nekope, nebojuje. Jsme si blíž, jsme k sobě upřímné. Nebere si osobně cokoli, co řeknu, co dělám. Nepovažuje každý můj pohled jako útok na sebe.

Ještě jednou Ti, Deniso, děkuju, že jsi mi poskytla příležitost k obrovskému životnímu skoku v tak raném věku. Že nemusím maminku vláčet jako kotvu za sebou, že ji mohu chtít navštěvovat, těšit se za ní, že ji mohu milovat a přijímat ji.

Kvendolína Tripleton

Ahoj všechny ❤️
Dnes jsem mamince napsala dopis vděčnosti, těším se, až jí ho zabalím do nějaké hezké stuhy a az bude ten správný čas tak předám.

Jsem sama v údivu co hezkého jsem ji byla schopna napsat...diky vizualizacím z tohoto týdne jsem byla schopna změnit úhel pohledu a také to jak maminku vnímám. Z představy slabé a nespokojené ženy jsem se dostala a navnímala na silnou stastnou a láskyplnou zenu, pocítila jsem její podporu a přijetí a nacítila její vlastní zranění. Dovolila jsem si byt tou slabou, holčičkou, která nic nemusí, která nemusí zachraňovat maminku a která naopak cítí bezpečí a lásku u maminky... 🥰

Absolventka kurzu

Krásný den ženy, tak i já se jdu podělit s pokrokem. Včera jsem si prošla druhou lekci Vztah s maminkou, ještě mě čeká psaní dopisů, ale při prvním poslechu meditace jsem se pěkně odbourala. Většina meditace byla o intenzivním pláči, který až dusil. Cítila jsem ale otevřené srdce, neskutečnou lásku a vděčnost. I pres programy, které od maminky mám a které teď hodně intenzivně řeším, přes spoustu přešlapů, které v mé výchově udělala a jaký nezdravý vzor vztahu mi dala, tak k ní cítím neskutečnou lásku a vím, že dělala co uměla.

Absolventka kurzu

Vlastně celkem snadná, finančně nenáročná, a přitom velmi naplňující a smysluplná cesta ke (trvalým!) změnám a přenastavením v životě, bez zbytečných oklik a prodlužování, s návodem k práci na sobě na další dny, týdny, měsíce...
Marie Valášková
V mém životě došlo k mnoha změnám. Cítím se uvolněně a vymizely konfliktní situace v mém každodenním životě. Současně s tím se zvýšila afinita mužů, od kterých cítím aktivní přístup, podporu a úctu. Něco takového jsem nikdy dříve ve svém životě nezažívala. A tak jsem se cítila nemilovaně a na všechno sama. Nyní se cítím opečovaně, i přestože se mé povinnosti nezmenšily.
Klára Markuci

Milé, musím se podělit o naprosto úžasný zážitek z meditace s tělem. Zalila mě taková vlna lásky a uvědomění, že se nemusím snažit milovat své tělo. Ale otevřít se té milující bezpodmínečné lásce těla ke mně. Že to, jak vypadá, dělá z lásky pro mě. ❤ Je tak moudré! Tolik moudrých slov a vjemů mi předalo, že to samo o sobě stačilo k naprostému přijetí mého těla a pochopení, že ono je zhmotněnou LÁSKOU. Děkuji. 🥰💝💃💐

Sunny Leib

Dnešní meditace na téma Láska k tělu byla opravdu krásná. ☺️ Plakala jsem vděčností. 🙏♥️ Doposud jsem měla z jiných lekcí spíš pocity uvědomění, ale teď se cítím opravdu...
🌸nádherně 🌸uvolněně 🌸 lépe se mi dýchá 🌸 cítím přijetí sama sebe 🌸 odhodila jsem starosti 🌸 cítím se lehčí 🌸 mám čistší hlavu 🌸 vím, že jsem krásná 🌸

Po této meditaci cítím konečně změnu. Chci být víc sama sebou, vím, že se nemám nutit do věcí, ve kterých se necítím dobře.
Děkuji sama sobě, že jsem si vybrala právě toto tělo a tento vzhled.

MUDr. Michaela Svobodová

Mile zienky, prave som si vypocula meditaciu ukotvenia vo svojom tele. Ten pocit je nadherny, vnimam svoje dotyky seba aj inych zrazu inak. Hlbsie, citlivejsie, vedomejsie, pocit tepla z dlani je horuci. Vnimam samu seba zrazu inak. Viac si vazim samu seba. Citim iny pohlad na svoje telo. Uctu a vdaku. Dakujem, dakujem, dakujem ❤

Lucia Hacioglu

Vážím si vic sama sebe a svého těla, pečuji o nej více a lépe.

Absolventka kurzu

Tak za me tato meditace byla nejsilnejsi a byla tak emocne silna ze jsem si sama behem meho skoro az hysterickeho place rikala,co blbnu a co se to deje 🙂 I kdyz miluju svoje brisko jake je,svoje prsa a i zadek, tak mi vždycky prislo takove divne se sama sebe dotykat. 

Tato meditace me poprve „donutila" se sebe opravdu laskyplne a s vdecnosti dotknout a prepadl me takovy hrozny pocit smutku, ze jsem sve telo tak moc zanedbavala, ze mu toho tolik dluzim, ze je tak uzasne a do teto chvíle jsem mu to opravdu uprimne nedala nikdy najevo..no..musim rict, ze je to opravdu pecka.

Je to fakt bozi a hrozne necekane. 🙂 Dekuji, dekuji, dekuji. 🤗

Ivana Janková

Vim, ze vyjadrovani emoci je me velke tema. U nas doma se vzdy o pocitech mlcelo, vse se zaviralo pod poklicku. A kdyz male mimi moc kricelo, tak bylo okriknuto. Ale po malych kruckach to jde. Treba kdyz hraju s detmi nejakou hru, tak se do toho cela „zazeru", necham emoce proudit a jednak si hru uprimne uziju, druhak mi je pote lehceji.

Absolventka kurzu

Když srovnám svoje pocity před vstupem do kurzu a teď, cítím se mnohem lehčí, radostnější a více ve svém středu. Změnu, která se odehrává uvnitř mne samotné vnímám i na svých dětech, které jsou lépe naladěné a vše plyne ve větší lehkosti, kterou evidentně vyzařuji. Děkuji za laskavé provázení Denisou, která má moc příjemnou energii. 

Martina, 44 let

Kurz zejména prostřednictvím meditací velmi jemně a do velké hloubky pomáhá zvědomovat zranění a jejich uzdravení a tím podporuje emoční rozvoj. Cítím se uvolněnější, otevřenější, sebejistější, ženštější, citlivější, rozhodnější. Děkuji za skvělý program.

Zdeňka Poncarová, 49 let

Naučila jsem se nebát se prožívat emoce a vyjadřovat své pocity. Někomu v okolí to není příjemné, ale mně je dobře a mnohem lépe zvládám stresové náročné situace, že mě neničí a zvládám je výborně.

Katarinka, 42 let

Co konkrétně se změnilo v životě absolventek kurzu: 

Jsem na sebe více napojená, uvnitř sebe jistější a spokojenější. (Alena)

Proměnil se vztah k mému tělu.
Přestala jsem jej vnímat jako stroj, který nepotřebuje nic víc než spánek a jídlo. Začala jsem mu věnovat laskavou pozornost, a to zcela proměnilo můj vztah nejen k tělu, ale celkově sama k sobě.

Viem lepsie pomenovat svoje strachy a vzorce.
Vdaka tomuto poznaniu na nich mozem zacat pracovat a menit k lepsiemu. Zvedomenie vsetkych tem mi odznieva v hlave aj teraz a kazdy den z toho cerpam. Bola to velmi laskava cesta sebapoznania.

Je mi se sebou lépe.
Více se usmívám, zářím, ještě je na čem pracovat, ale je mi se sebou lépe, pomohl mi čas strávený se mnou, více jsem se postavila na svoje nohy.

Lépe pracuji s emocemi.
Už nemám potrebu bojovať s mojimi zlými emóciami tak, aby som ich vylievala na svoje okolie.

Máme väčšiu pohodu v rodine.
Žijem s vacsou lahkostou, u nas doma viac vladne humor a pohoda s mojim manzelom a detmi. Mamina a sestricka mi vravia, ze ziarim.

Máme lepší sex.
Můj partner i šéfová jsou teď ke mně mnohem laskavější! A prožitky při milování - i když i předtím byly krásné, jsou teď ještě příjemnější, žhavější a extatičtější.

Uzasne, laskave, zaujimave, dobrodruzne spoznanie seba. Bola to uzasna cesta.

Františka

Citlivé provádění, hluboké výhledy, výborná koncepce.

Absolventka kurzu březen 2023

Kurz LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ už jsem doporučila více ženám. Říkám jim, že je transformační, neuvěřitelný.

Absolventka kurzu březen 2023

Častěji si vzpomenu, že na sebe můžu být vlídná, mít ráda své tělo, nevyčítat si svoje pocity. Vnímám zase o něco větší soucit sama se sebou.

Absolventka kurzu březen 2023

Kurz je skvělý pro znovuobjevení své ženské síly, sex-appealu a sebedůvěry.

Lenka, 38 let

Program je úžasný, transformační a přitom jednoduchý. Dostal mě do těla a probudil lásku k sobě samé. Jednoduše se mám ráda a od toho se vše krásně odvíjí. Ostatní se s láskou přidají a pokud ne, tak je mi to jedno a neovlivní to moji hodnotu. A to je tak osvobozující. 🙂

Pája, 34 let

Určitě se změnil tok mých myšlenek, mám se zase víc ráda a změna probíhá i v partnerském vztahu. Dopřávám si víc svobody rozhodování o svém čase, jsem klidnější a přestože už moje maminka nežije, cítím, že je mezi námi čisto a láska.

Zdeňka

Manžel sa pomaly mení vďaka tomu, že sa mením ja.

Iveta Koppová

Kurz byl naprosto ojedinělý, výjimečný a transformační

Absolventka kurzu březen 2023

Jsem lépe naladěná a s větším klidem čelím stresovým situacím, nejsem tolik lítostivá, pominulo napětí při setkáních s mámou, jsem více ukotvená v sobě. 🙂

Absolventka kurzu březen 2023

Kurz LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ mi pomohl probudit se k životu a víc cítit a respektovat své emoce.

Absolventka kurzu březen 2023

Po kurzu se více usmívám, jsem spokojenější, mám více energie, dělám si domov krásnější, nosím více sukně a zmizely hádky s manželem. A pustila jsem se do pečení kváskového chleba. <3

Katka Zůrková, 42 let

Hodnotný prakticky kurz, ktory zvýši tvoju sebahodnotu a sebavedomie, spokojnost, zharmonizuje vztahy…

Viktoria, 37 let

Každá žena by tímto kurzem měla projít, aby se začala mít více ráda a částečně přišla na to, proč má nějaké bloky v sobě.

Milena, 56 let

Jsem více naladěná na sebe, na přítomný okamžik, neodsuzuji se, jsem k sobě vlídná.

Eva

Celá táto cesta, ktorú som tu spolu s vami prešla na mňa až doteraz pôsobila veľmi liečivo, som šťastná, že som sa sem zapojila. Veľká vďaka, Denisa Říha Palečková 🥰“

Lucie

Kdybych měla shrnout jedním slovem, byla by to LASKAVOST, která z toho kurzu byla cítit. Něha. Návody jsou jednoduché, ze života, meditace krásné s úžasnou hudbou. I v té jemné formě to mělo neuvěřitelnou sílu.

Doporučila bych ho každé ženě, která jede v režimu dnešní doby, ve výkonu. Každé, která chce zpomalit, zjemnit sama sebe. Poznat sebe, svoje tělo, emoce....
Jana Šátková
Cítím se hluboce vděčná za svůj život. To je ten nejsilnější vjem, který ve mně kurz zanechal.

Našla jsem v sobě energii tvořit svůj obchod, vyladila jsem ho ještě více žensky a daří se mu lépe než dřív. Odpočívám, když to tak cítím, bez výčitek, a užívám si svou rodinu. Jsem klidnější a sebejistější.


Zuzana Miškufová

Kurz bych určitě doporučila. Denisa v něm předává to, co by ideálně měla dostat každá žena. Až teď si uvědomuji, že bych se do tématu ženství nikdy nepustila bez vedení, kterému důvěřuji.

Vzkázala bych ženám, které tíží témata ženství, maminky, emocí a těla..., že bolest a tíhu v tomto kurzu s Deniskou mohou odložit - a že je to vlastně ve výsledku velmi příjemné - i když se člověk se svou bolestí samozřejmě potká. To potěšení a radost ze života, které byly kdysi někde pohřbeny spolu s ženstvím, se vrací. A to je moc krásné. Takže velké díky.

Absolventka kurzu březen 2023

Mám tak nějak lehčí a laskavější pohled na svět. Manžel mi řekl: „Máš takový rozzářenější obličej.

Absolventka kurzu

Po zpracování každé lekce mě zničehonic můj 7letý syn vždycky přišel opusinkovat. To byl okamžitý signál, že došlo k vyčištění nějakého starého balastu. Následně jsem zažívala můj změněný přístup k sobě a k různým situacím, už neřeším situace tolik direktivně, ale mnohem měkčeji a v lásce. Stejně tak přistupuji i k sobě.

Absolventka kurzu

Nejlépe koncipovaný on-line kurz, který jsem absolvovala. Důležité mi přišlo osobní provázení ve formě aktuálních reakcí na dotazy.

Alena, absolventka kurzu v září 2021

Denisko, děkuji moc za to co děláš, Tvoje moudré a láskyplné rady mi mění život každým videem.

Lucie Zlatohlavková

Mně ty čtyři týdny programu Láska je můj zdroj tak pomohly, že sdílím nabídku úžasné průvodkyně Denisy. Měsíc vnitřní práce stojí za to má radostný výsledek. Doporučuji.

Absolventka kurzu

Pokud se chceš navrátit sama k sobě, k přirozenosti ženství, zažít spolupráci, inspiraci a podporu od ostatních žen, zainvestuj svůj čas a peníze. I malý krůček tímto směrem Tě může neuvěřitelně změnit. Tak se neboj otevřít. 🙂

(Po kurzu) jsem klidnější a šťastnější sama se sebou. Nevyžaduji tolik lásky a pozornosti od ostatních, jelikož si to dodávám sama. Díky silné podpoře ve skupině jsem nyní i já více podporující, vnímavější a přející. Také se cítím svobodnější a plně na SVÉ cestě.

Eva Stillerová, 30 let

Je to skvělý kurz. Nejenom tím, že se člověk propojí se svým já, zvědomí svá traumata a zranění a tím může změnit své staré programy, ale i tím, že získá spoustu spřízněných duší a pozná, že na to není sám.

Zdenka Becková, 64 let

Začala jsem být více autentická a to je pro mě velká úleva. Prostě jsem se přestala snažit v každé chvíli všem vyhovět, dávat jim emoční odezvu, všem poklonkovat. Hrozně se mi tím ulevilo.

Taky mi kurz pomohl cítit hněv, místo toho abych obviňovala sebe. Schopnost cítit hněv je pro mě veliký přínos, protože to pak neobracím proti sobě, a taky si pak mohu určit lepší hranice, aby mi bylo líp, bezpečněji a spokojeněji.

Absolventka kurzu 

Celý kurz LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ je úžasný a já jsem velmi vděčná, že jsem ho mohla absolvovat. Denise velké díky za její velmi přínosnou práci, která pomáhá ženám objevit v sobě lásku k sobě.

Absolventka kurzu

Po absolvování kurzu všechno jde a jde to hladce, s úsměvem, a přibylo mi do života mnohem více klidu. Žiju a užívám. Je to super.

Absolventka kurzu

Co konkrétně se změnilo v životě absolventek kurzu: 

Viem pracovat s emociami, viem ako ich prezit a pustit.

Mám lepší vztahy
Mam více energie a uvolněnéjší vztahy.

Mám lepší vztah se svým tělem
Cítím větší vyrovnanost a mám bližší vztah ke svému tělu.

Myslím víc na sebe
Myslím víc na sebe, s ostatními mám více méně vylepšené vztahy (matka, sestra atd).

Jsem více uvolněná
Cítím se uvolněnější, otevřenější, sebejistější, ženštější, citlivější, rozhodnější.

Som šťastnejšia
Vnímám zmenu v sebe, som šťastnejšia a to má vplyv aj na moje okolie.

Mám větší sebejistotu
Po kurzu se cítím lépe a sebejistěji ve svém okolí.

Jsem hluboce vděčná za to, že nejspíš díky uvolňování při meditacích mi přestaly návaly horka v souvislosti s menopauzou. Děkuji Denisce za citlivé vedení a také za nespočet vhledů při odpovědích. Postupně jsem se osmělila i k reakcím na fb. Byla to pro mě důležitá uvědomění. 

Kurz zejména prostřednictvím meditací velmi jemně a do velké hloubky pomáhá zvědomovat zranění a jejich uzdravení a tím podporuje emoční rozvoj.

Cítím se uvolněnější, otevřenější, sebejistější, ženštější, citlivější, rozhodnější. Děkuji za skvělý program.

 Zdeňka Poncarová, 49 let

Každej žene by som kurz doporučila, toto nás neučili v škole, ani doma a myslím, že je to dosť podstatné a potrebné pre život. Hlavne zíral môj manžel, čo sa so mnou deje, našťastie neušiel, vypočul ma a dokonca mi aj pomohol pozrieť sa na vec z iného uhla. Ďakujem za "manuál" a som šťastná, že som zistila, že je to všetko v poriadku.

Lenka, 45 let

Denisko, moc Ti děkuju za Tvou práci, za Tvůj přínos tomuto světu. Jsem Ti neskutečně vděčná za to, co děláš. Sama dobře víš, že to MÁ smysl.

S maminkou jsem se sice zdánlivě "jen" ubezpečila, že mám své bloky z dětství skutečně vyřešené, nicméně tato zkušenost, tento zážitek byl NÁDHERNÝ! 🥰 Tolik lásky a vděku jsem k mamince opravdu cítila snad naposledy ve dvou letech. Že ji miluji jsem jí také žvatlala do ouška naposledy někdy v té době, a to hřejivé upřímné objetí, s ponořením se do její láskyplné mateřské náruče, to si vybavuji snad naposledy opravdu ještě z doby kojenecké.

Může to znít jako klišé. Ale myslím, že jsem prožila zázrak. Na vlastní kůži jsem zakusila, jaké to je, když člověk "změní" příběh ve své hlavě, nebo jakoby změní svůj úhel pohledu. V tomto případě - vcítění se do druhé osoby, do osoby, která nadělala mnoho chyb.

Kdo nečetl můj životní příběh s maminkou, už ve zkratce: Maminka mě týrala psychicky i fyzicky, v dětství jsem se několikrát pokusila odejít z domu, později jsem si prošla všemi výkyvy přes anorexii, bulimii, sebepoškozování, pokus o sebevraždu, všechno jen proto, abych přiměla maminku si mě všimnout, abych jí dala najevo, že jsem tady taky. Neměla jsem její lásku, neměla jsem její pozornost, důvěru, ani zájem.

Já ji dnes hluboce chápu, já jí rozumím. Já jsem jí odpustila a já ji znovu hluboce miluji (po osmadvaceti letech). Já jí to dokázala říct do očí! Dokázala jsem to myslet upřímně, dokázala jsem ji obejmout a na oplátku jsem dostala dávno ztracenou, měkkou, milující a hřejivou náruč své maminky.

Denisko, děkuji Ti! Včera, symbolicky za plného svitu úplňku, jsem prožila jeden z nejkrásnějších večerů, okamžiků, prožitků svého života. Nezískala jsem nic hmotného, ani zaručeného. Já jsem prostě prožila světlo. Prožila jsem lásku.

DĚKUJU!!!🥰

Zuzana, absolventka kurzu v květnu 2021

Tento kurz bych nejraději darovala všem ženám ve svém okolí.

Pracuji na sobě už asi 8 let, prošla jsem různými kurzy, sebeláskou, terapií, radikálním odpuštěním, mapováním a až díky tomuto kurzu se mi podařilo pustit a opravdu odpustit věci, které mě více než 10 let tížily. Díky kurzu jsem si uvědomila spoustu věcí, pouštím, uvolňuji se a zazdrojovávám, teď už vím, že mým zdrojem je opravdu láska.

Všimla jsem si mnoha změn. I partner si všiml 🙂 jsem uvolněnější, více v sobě a více emoční a pro partnera zajímavější. 😀

Lucie

Milé ženy 🙂

Vnímám posun v tom smyslu, že díky tomuhle semináři nejsem vždy k dispozici všem - a necítím se za to kdovíjak vinna....a začínám se řídit aktuálním pocitem. Uvědomila jsem si, že mě vyšťavuje už jen očekávání druhých - napíšu kdykoliv, protože ty tu jsi pořád... Odvolala jsem vyšťavující schůzky s vyšťavujícími lidmi. Vrba si odešla hovět 😀 

O víkendu jsem si zašla zaplavat a užívala jsem si, že jsem ve vodě....nadnášela mě, objímala mě...bylo to krásný...Dnes jdu zase 🙂 V sobotu večer jsem si udělala meditaci na přijetí těla a pak ještě masáž (s masážní rukavicí), taky jsem si udělala masáž obličeje s vanilkovým olejíčkem a quashou. Co bylo pro mě nový bylo to, že včera - po neskutečně dlouhý době - jsem se cítila v naprostým klidu, povolilo mi sevření sanice a celkově jsem vnímala takový hlubší klid....pro mě to je novinka, protože já jsem jinak živel neposednej 🙂 

Eva Malá

Dějí se věci, i po 28 letech manželství mám pocit že je to krásnější než kdy předtím. Prošla sem si Přepisem limbického otisku, nedávno Retreatem pro páry. Ve svých 53 si užívám života plnými doušky. Konečně muž vnímá mé pocity, které jsem dlouho potlačovala, nikdy jsme se snad ani nehádali...

Dala jsem výpověď a už měsíc si užívám léta. Jsme tu jen jednou!💞

Petra Paříková, absolventka kurzu v listopadu 2020

Všem ženám bych kurz LASKA JE TVŮJ ZDROJ doporučila. Je to tak osvobozující, krásné, chvílemi velice těžké, ale naplňující a uvědomující si, co vše jde. Jsou to tak krásné pocity a stavy v mém těle, někdy se to slovy ani nedá popsat. 

Lidé jsou na mě milejší, hovornější, usmívají se na mně i mračouni, pes by se jen mazlil, syn je pozornější a takový uvolněnější a víc se usmívá, líbí se mi úplně jiní chlapi 🙂 a ženy na mě hezky reagují, cizí muži zdvořilejší…

Chtěla bych moc poděkovat za krásnou práci, srozumitelnou a hlavně změny, které fungují, když chcete. Moc děkuji Denise za vytvoření takového programu, doslova to mění život a to jsem na začátku. Moje tělo je i takové uvolněné, z obličeje mi přijde, že některé vrásky zmizely 🙂 I pokožka hlavy mi přijde taková nenapjatá a myslím, že ve všech rovinách života to má skvělý vliv.

Kateřina Vitáková, 43 let

Největší změna nastala ještě před kurzem a to díky videu, kde Denisa mluvila o prožívání emocí a o tom být autentická. To byl asi obrovský zlom k tomu pochopit, že to takhle mám správně a že se nemusím učit je ukazovat, protože mě se za těch mých 41 let nepodařilo se naučit je skrývat (hlavně když se mě něco dotkne a pláču). Takže obrovský vděk, že jsem taková od narození a můžu se tak přijímat!!! A všechny lekce v tomto kurzu mě vedly k tomu být autentická ve všem, nejen v emocích a přijímat své tělo. V týdnu jsem mluvila s kolegou po telefonu (skoro se nevídáme, nevoláme si...) a on mi říká: Ty ji taková veselá, úplně je to slyšet z hlasu, jak se máš? A já: dobře, mám radost ze života! 😀

Eva Nováčková, 41 let

Díky kurzu LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ jsem si dovolila plně cítit, bez okolků. Umím si udělat čas sama pro sebe, jsem k sobě laskavá a hýčkám se. Vím přesně, co a proč se ve mě děje s kteroukoli emocí. Jsem si sebou jistá a vím, že jdu cestou, kterou chci jít.

Vice si věřím, vážím si sama sebe, umím si dělat chvilky jen pro sebe, když jsem ve shonu, umím se bez výčitek zastavit.

Moje maminka, sestra a obě dcery vnímají mou změnu. Děti se víc mazlí. Mamka se ségrou říkají, že jsem jiná v dobrém, líp se se mnou mluví, sestra dokonce v jednom rozhovoru zmínila, že má pocit, že jsem já ta starší.

Eva Chvojková

Celý kurz LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ je úžasný a já jsem velmi vděčná, že jsem ho mohla absolvovat. Denise velké díky za její velmi přínosnou práci, která pomáhá ženám objevit v sobě lásku k sobě.

Absolventka kurzu

Milé ženy včera jsem si udělala meditaci. Tu s maminkou - jsem za ni nesmírně vděčná❤❤❤❤KONEČNĚ se cítím milovaná a milující. Jupiiii. Mooooooc díky . Úplně mi září oči.🙏🙏🙏

Stepanka Kahoun, 57 let

Byl to první online kurz, kterým jsem prošla od začátku do konce. To vypovídá o jeho atraktivitě.

Hana, 35 let

 Ďakujem za nádhernú meditáciu na tému maminka. Minulý týždeň v piatok som si túto meditáciu robila spoločne s priateľkou, ktorá bola veľmi chorá a ktorá v nedeľu ráno opustila tento fyzický svet. Som veľmi šťastná a dojatá zároveň, že moja priateľka odišla zmierená s maminkou. Obe tieto nádherné ženy sú teraz spolu. Ďakujem 🙏

Vladenka Čechová

Co konkrétně se změnilo v životě absolventek kurzu: 

Mám nyní krásnější a jemnější prožívání pocitů, lehkost bytí. Větší empatie k lidem. (Pavla)

Víc o sebe pečuji
Cítím vděčnost vůči svému tělu. Víc o sebe pečuji. (Vendula)

Mám více soucitu
Mám sama k sobě větší soucit a tudíž i ke svému okolí. (Jana)

Mám se víc ráda
Získala jsem více sebejistotu, víru v sebe sama, v to co dělám. Mám se více ráda a daří se mi i lásku šířit kolem sebe.

Reaguju na ostatní jemněji.
Reaguju na ostatní jemněji. Vzpomínám na Denisinu větu: nejsilnější zbraní ženy je něha. (Petra)

O víkendu jsem náhodou potkala po tři čtvrtě roce kamarádku a co mi poté napsala? Že vyzařují příjemnou pozitivní energii, díky které mi to sluší. Věřte sobě a rybce. Splní se Vám tak, co si hluboce a upřímně přejete. Držím všem pěsti a budu se těšit na sdílení Vašich zážitků.

Eva Stillerová

Ahoj ženy, jsem opravdu dojata z toho jak program funguje. Včera jsem si zažila něco, co se nedá popsat slovy. Bolest, pláč, pocit odcizeni a pak večer a dnes pocit odpusteni a neskutečna úleva❤🙏 myslím, že léčení zenske linie je to, co jsem hodně potřebovala! Zatím jsme spálila negativní dopis, u toho si poplakala a pak prožila neskutečný zážitek (až bolestivy) pri meditaci... Dnes se cítím, jak kdyby mi spadl balvan že srdce. Je to vubec mozne? A to ještě nemám hotový třetí krok❤ myslím, že Denisa odvádí skvělou práci a ví co dělá! Určitě s tímto kurzem nekončím! Děkuji, děkuji a dekuji ❣❣❣

Kateřina Smejkalová

Dnes ráno ma prekvapila krasna kytica. Máme dnes s manželom 5. výročie svadby. Nielen kytica ma potešila a zahriala pri srdci, ale veta ktorá nasledovala... " Som pripravený a na chystaný na ďalšieho potomka" Bol to najväčší dar, ktorý som mohla dostať a počuť, pretože sme si povedali, že teraz to ešte nebude a posunuli sme ďalší prírastok do rodiny na neskôr, čo som si myslela, že aspoň o rok.

Verím, že aj toto odhodlanie, že to spolu zvládneme, súvisí s týmto kurzom, premenou, novou energiou a silou, ktorú vďaka Deniske všetky dostávame. Ďakujem Ti Denisa za tvoju krehkosť, no zároveň silu, ktorú nám predávaš cez online, tvoja práca je liečivá - ďakujem ❤️💞

Absolventka kurzu

Ahoj všechny ❤️

Chtěla bych zase s vámi po dalším týdnu podílet pár slov na téma maminka. Dnes jsem mamince napsala dopis vděčnosti, těším se, až jí ho zabalím do nějaké hezké stuhy a az bude ten správný čas tak předám. Jsem sama v údivu co hezkého jsem ji byla schopna napsat...diky vizualizacím z tohoto týdne jsem byla schopna změnit úhel pohledu a také to jak maminku vnímám. Z představy slabé a nespokojené ženy jsem se dostala a navnímala na silnou stastnou a láskyplnou zenu, pocítila jsem její podporu a přijetí a nacítila její vlastní zranění. Dovolila jsem si byt tou slabou, holčičkou, která nic nemusí, která nemusí zachraňovat maminku a která naopak cítí bezpečí a lásku u maminky...🥰

Tesim se na další týden.🙌

Michaela Tychhtlova

Milé ženy,

včera jsem jela za mamkou na otočku, z Brna do Ostravy a strávila s ní 2,5 hodiny. Cestou jsem se bála. Bála jsem se, že mě zase zabolí něco, co řekne a já budu jedovatá.  Moje maminka čekala s nachystanými fotkami a chtěla povídat. Chtěla být slyšela. Taťka poslouchal v povzdálí a ptal se mě: „Ty píšeš nějakou kroniku?". Já na to: „Ne, stárnu a chci slyšet i váš příběh.". Viděla jsem slzy v těch chlapských očích.

Je to zvláštní, ale vylízají mi krásné vzpomínky na dětství. Jakoby ty hezké vzpomínky byly někde schovány a zatlačeny. A já dnes vím, že mě má maminka milovala. A navždy bude. Mám otevřené srdce a věřím v život.

Přeju vám všem odvahu vstoupit do vod, kde to bolí, protože pod tou bolestí není konec. Pod ní je začátek. Objímám vás všechny.

Tereza Seklova Humlickova

Ahojte, chcela by som s Vami zdielat zazitky z meditacie z tohto tyzdna. Bola krasna, fakt nadherna, hrnuli sa mi slzy do oci a uvedomovala som si ako velmi svoje telo zanedbavam a ako ho skoro vobec necitim....A som tak vdacna, ze som si nou mohla prejst. Asi si ju pustim kazdy den.

Inak cely tento program je uzasny, kazdy tyzden si uvedomujem dalsie veci, prechadzam si bolestami i radostami. Zaroven vidim, ako sa mi zacina lahsie dychat, ako na mna okolie inak reaguje....A vlastne i ako ja reagujem inak v rovnakych situaciach....Situacie, ktore boli neznesitelne su teraz jednoduchsie, laskavejsie, znesitelne...

Kiez by sme vsetci vedeli v sebe najst viac lasky a mohla nami prudit dalej do sveta a ostatnym. 🥰😘

Zuzana Filipová

Tretia meditácia - telo

Až dodnes som po meditácii aj počas dňa cítila obrovský smútok, žiaľ a ľútosť. Doma som nebola taká usmievavá, ako sú na mňa všetci zvyknutí. Nikdy som nezažila ten pocit pri dotyku samej seba až doteraz. Myslela som si, že to mám spracované - postava typtop vyšportovaná, vlasy husté, krásne zuby... Ale aj napriek tomu mi pri meditácii tiekli slzy potokom.

Až dnes som dokázala so svojho dotyku pocítiť radosť, dovtedy stále len smútok, slzy, alebo nič, ako skala. A nakoniec úžasný pocit - začala som vnímať a pociťovať to, ako keď sa zaľúbiš na prvý pohľad do človeka, ktorého si čakala celý život. Ako sa hovorí - motýliky v bruchu. Prvý krát som sa zamilovala sama do seba a nikoho k tomu nepotrebujem. To je úžasné. 

A tiež sa mi žiadalo vravieť okrem ďakujem a milujem ťa, aj odpusť mi prosím a ospravedlňujem sa svojmu telu, že som ho zanedbávala a brala ho, ako automatiku. Na to mi vyskočilo hneď pobolievanie podbruška pri kontakte s nim a pohlavím.

Ďakujem za tieto krásne prežitky a hlavne, že to má zmysel...

Barbora Grancová Pálinkašová

Dobre ranko Ženy, snad to nebude poburovat, ale i tak to napíšu 🙂 Dnes ráno jsem si po hodně dlouhé době udělala dobře. V lásce ke svému tělu mám řekneme jistě mezery či výhrady, ale vše v tomto životě vnímám smysly a hodně přes tělo. Když nemám přítele (a to je většina času z 5 let, které trávím po rozvodu sama se synem), většinou nad nějakým sebeukojenim mávnu rukou. A když přece jen, tak si vše odbudu rychle, skoro jakoby s pocitem sebe pohrdání, že něco takového vůbec potřebuju, a výsledkem je jen takové malé uvolnění a někdy spíš vyčerpaní.

Dnes ráno jsem ale dopřála péči a lásku sama sobě, ze sebe, a dopřála jsem si nejen jeden, ale hned 2 orgasmy. Nespechala jsem a potom jsem jen tak ležela a usmívala se nad tím, jak úžasne se cítím, a jak miluji svoje tělo a jsem vdecna za to, že je takové, jaké je. 🙏♥️🌈 Musím říct, že jedu do práce s úplně jiným pocitem.. Myslím, že dnešní vděčnost za mě tělo se mi bude psát úplně sama 😇 Krásný a požehnany den vám všem Úžasným Ženám 🌹🌺🌻🌼🌸

Ivana Dina

Včerejší meditace na tělo... Ta včerejší, krása, nádhera, užívala jsem si to až do okamžiku, kdy jsem se pohladila po tváři. To spustilo proud slz (teď, když to píšu, tak taky) který nešel zastavit. Ač jsem vdaná (už dlouho a dlouho v krizi} tak mi chybí, jak mě někdo láskyplně pohladí po tváři.... Budu na tom muset ještě zapracovat..... Několikrát, nejspíš.

A pak jsem sedla a napsala dopis vděčnosti mamince. Byl už třetí v pořadí, ale ty dva předtím byly spíš taková křeč.... Tenhle byl opravdu od srdce. Došlo mi u něj, že maminka je jediný člověk, který mě má opravdu z celého srdce rád a nikdy mi vědomě neublíží.....

A v noci jsem měla sen, kde jsem stále řešila, že lidi kolem mě nedělají nic pro to, jak to já potřebuju abych byla šťastná.... Byl to takový snový chaos, že kterého jsem se vzbudila a první, co mě napadlo bylo: "Jak můžeš chtít po ostatních aby tě dělali šťastnou. Musíš se o to postarat sama! " Ne, že bych tuhle pravdu neznala a nedělala kroky ke svému štěstí, ale bylo to v tom snu, jako bych dostala ránu do hlavy, jakobomba, co mi vybuchla před očima.....

Tenhle seminář má velký smysl a potenciál. Děkuju Deniso.

Hana Kárníková

Krasny den,

Deniso, rada bych Ti z celého srdce podekovala za Tvuj kurz Laska je Muj Tvuj nas zdroj. Je velmi jednoduchy, velmi efektivni a vede me do velkych hloubek. Otevira mi hluboka temata, o kterých jsem do ted vůbec nevedela. Prijde mi, ze po mesici pro me teprve zacina a ne konci. Moc Ti dekuji ze jsi a ze sdilis svou vasen a sve dary s nami vsemi.

U ctvrte lekce jsem velmi hltala cele uvodni video. Praxe na me ještě ceka. Vim, ze vyjadrovani emoci je me velke tema. U nas doma se vzdy o pocitech mlcelo, vse se zaviralo pod poklicku. A kdyz male mimi moc kricelo, tak bylo okriknuto. Ale po malych kruckach to jde. Treba kdyz hraju s detmi nejakou hru, tak se do toho cela "zažeru", necham emoce proudit a jednak si hru uprimne uziju, druhak mi je pote lehceji.

Dekuji 🙏

Absolventka kurzu

Milé, chci se s Vámi podělit o mé prožitky a uvědomění. Toto je totiž ten nejvíce laskyplný kurz, který jsem kdy absolvovala. Dnes jsem si řekla, že se ještě pověnuji tělu. Pustila jsem si video od Denisky a najednou slyším, můžete si napsat dopis vděčnosti svému tělu. Nicméně jsem si chtěla napsat dopis ještě rodičům. Přestože už jsem toho hodně vyčistila, cítila jsem, že to potřebuji.

Překvapilo mě, kolik zloby ve mně bylo na taťku, přestože už je skoro 5 let po smrti a jak jsem si nedovolovala se na něj zlobit, když je přece mrtvý. Padalo slz, ale víte co? Potom přišel dopis vděčnosti a já jsem snad poprvé pocítila, jak mám skvělé rodiče!

A tak si říkám, napíšu i tělu v čem se na něj zlobím. Panečku, toho bylo tolik, až jsem se toho lekla! Nicméně dopis vděčnosti mě znovuotevřel lásce a v meditaci se to ještě umocnilo. Já jsem snad poprvé v životě pocítila obdiv a krásu ke svému tělu. Jsem dojatá. A před pár dny, povídám muži: tělo je moudré a ví proč to dělá. No a najednou jsem si uvědomila, že to vlastně říkám sobě. Téměř pět let jsme se s mužem snažili o druhé dítko a já několikrát samovolně potratila. Byla jsem na sebe nazlobená. A najednou mi to došlo. Tělo je tak moudré, že ví, jak mám naloženo a nechce mě vyčerpat. Jsem tak neskutečně vděčná!!! Opravdový návrat do těla a lásce k sobě. Myslíme si, že to urvem hlavou, ale tělo a jeho moudrost neošidíme.❤️Denisa Říha Palečková srdečně děkuji💝

Sunny Leib

Tento program ve mně zrodil refresh a velikou důvěru. Meditace mi přinesly do reality spojení rozumu, zemitostí a intuice.

Mirka Jirásková

Kdybych nezačala tento kurz, nepřišla bych na to, že můj největší nepřítel je spěch. Díky kurzu jsem se zastavila a dala prostor sobě a zjistila, že svou lásku si zasloužím i já.

Všem ženám doporučuji, je to šance na nový život, který si vytvoříte sama za doprovodu Denisky. Její vedení je tak úžasné, máte pocit, že vedle vás stojí vaše nejlepší kamarádka, které na vás moc záleží. Moc za vše děkuji Denisce a ženám, které sdílely své příběhy.

Absolventka kurzu září 2020

Denisa je nesmierne autentická, empatická a vyžarujúca lásku. Je vidieť, že svoju prácu miluje, že ňou žije a vkladá do nej všetku energiu, ktorú potom vyžaruje do okolia. Vážim si aj to, že je vzdelaná, rozhľadená a kultivovaná, vždy upravená a usmiata.

Absolventka kurzu září 2020

Mockrát děkuju za tenhle program. Denisa mě držela nad vodou, jinak bych se už dávno zbláznila z toho, čím si teď v životě přicházím. Kurz mi pomohl najít pevnou půdu pod nohama. Děkuji!

Absolventka kurzu září 2020

Tento kurz byl pro mě transformační. Půda už byla připravená díky tomu, že jsem již před ním naposlouchala hodiny a hodiny Denisiných videí. Ale teprve v kurzu našly kamínky své místo v mozaice, především díky praktickým úkolům, které jsem si do svého života zařadila doufám natrvalo.

Daniela

Moje dcery mě chválily, že jsem nějaká hezčí a radostnější. I má kolegyně v práci poznamenala, že jsem klidnější.

Absolventka kurzu

Vedení Denisy je wow - nenacházím slov, abych vyjádřila, jak úžasnou dělá práci. Jen má člověk nějaké pochybnosti, v ten moment přichází s útěchou a podporou nevzdávat se a jít dál. Denisa je kamarádka, maminka a úžasná žena.

Absolventka kurzu září 2020

Beriem veci s väčším nadhľadom a rovnako aj seba. „Netrestám“ sa za to, čo robím, čo cítim, aká som. Naopak, hovorím si, že takto je to dobre, je to v poriadku, a som oveľa pokojnešia, a to si všimli všetci, vraj priam vyžarujem pokoj a harmóniu.

Absolventka kurzu září 2020

Chci poděkovat Denise za tuto krásnou skupinu. Nikdy by mne nenapadlo se takhle otevřít lidem, které osobně neznám. Nikdy mi nebylo dobře v ženských kruzích, kde se často jen tlachalo a mne to nebudovalo. Cítím se tu v bezpečí a roste moje důvěra, jinak si to neumím vysvětlit. Děkuji 🌸.

Absolventka kurzu 

Cestu ke spokojenosti máme ve svých rukou, ale Denisa umí za tu ruku dobře vést.

Alena

Transformačný kurz, ktorý pomôže dívať sa na seba z iného ihlu pohladu a všímať si tie krásne veci na svojom živote.

Kvetka