NOVINKA: Online program ŠKOLA ŠŤASTNÉHO PARTNERSTVÍ za vánoční akční cenu do 31.12.2019! >> více info

NEW: Online program ŠKOLA ŠŤASTNÉHO PARTNERSTVÍ za zvýhodněnou vánoční cenu do 31.12.2019! >> více info

Vedená terapeutická meditace

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU

přepis limbického otisku

Vedená terapeutická meditace

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU

Přepis limbického otisku (Limbic Imprint Recoding) je vedená terapeutická meditace inspirovaná metodou Eleny Tonetti pro uvolnění limitujících vzorců a jejich přepis. Osvobozující a inspirující!

  • Zažijte hlubokou relaxaci, vystředění a ukotvení se v sobě.
  • Rozpusťte staré vzorce, které vám neslouží.
  • Posilte ve svém životě energii, radost, svěžest a lásku.

Aktuální termíny kurzu:

29. září 2019

16:00-21:00
Praha, Centrum kultury Etnosvět
Kurzovné: 990 Kč

CHCI SE PŘIHLÁSIT

17. listopadu 2019

16:00-21:00
Praha, Centrum kultury Etnosvět
Kurzovné: 990 Kč

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Možná je to i váš příběh...

Včera jsem se potkala s kamarádkou Evou. “Prosím tě, můžou být lidi, kteří se nehodí do vztahu?”, ptala se mě už mezi dveřmi. “Jak to myslíš?” odvětila jsem a už tušila, že se asi něco děje mezi ní a přítelem, který byl ještě před týdnem tím nejlepším mužem na světě. Za poslední rok již několikátý v řadě. “Jak dlouho jsi zpravidla ve vztahu, než se rozejdete?” ptala jsem se dál a už jsem tušila, že to bude pokaždé zřejmě stejná doba…"

Eva byla evidentně nešťastná. Nechtěla se už zase rozcházet s mužem, který je tak skvělý. Ale nevěděla si rady s pocity, které se jí v souvislosti se vztahem objevovaly. Podvědomě jej od sebe začala zahánět. A přemýšlela vážně nad tím, zda nebude nejjednodušší pokusy o vztah nadobro vzdát: “Víš co, mám svoji práci, kterou miluju. Když nemám chlapa, všechno skvěle funguje. Jakmile někdo přijde do mého života, je to chvíli skvělý, ale pak z toho začnu být nervózní. Stojí mě to čas a soukromí…”

Svůj příběh tvoříme na základě svým vzorců

Podobný příběh nám před lety vyprávěla jedna z našich srdcových učitelek Elena Tonetti. Sdílela tehdy, že její vztahy trvaly pokaždé jen tři roky. A pak se něco změnilo. Jeden vztah za druhým měl stejný průběh. Po třech letech konec…

Když už se takto loučila s několikátým mužem, došlo jí, že zřejmě něco bude v ní, co po uplynutí “navyklé doby” vztah ukončí.

A rozhodla se tento vnitřní vzorec překonat. Vytvořila - nejen kvůli sobě - metodu PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU (Limbic Imprint Recoding).

 

Máme sílu tyto vzorce proměňovat

Díky ní získáváme svobodu měnit hluboce uložené vzorce v nás. Návyky z dětství a životní zkušenosti, které nám dávají pocit, že “takhle funguje svět”. A nevidíme, že je to náš osobní filtr, který zabarvuje naše prožitky. Se skutečností nemá nic společného, ale my mu nevědomě dovolujeme ovládat celý náš život.

Projděte hlubokou cestu vnitřní transformace...

Metodu Eleny Tonetti můžete prožít i vy na našem kurzu. Několikahodinová hluboká vnitřní cesta, během níž ve stavu hluboké relaxace projdete svůj život od prenatálního stavu, raného dětství až do počátků dospělého života. Je to meditace, při které zpravidla oko nezůstane suché dojetím. A vy máte příležitost, všechny bolestivé zkušenosti vašeho života přepsat…
 
Je to nejen meditace ve formě představivosti, ale také práce s tělem, které ve své paměti nese životní zkušenosti. A limitující vzorce je možné uvolnit, opustit a nahradit novými. Třeba i strach z blízkosti…

Co se v kurzu naučíte?

Při vedené terapeutické meditaci zaměřené na přepis limbických otisků, metodě vytvořené Elenou Tonetti (autorka DVD "Porod jak jej známe"), můžete objevit nové možnosti a svobodu ve svém životě.

Formou řízené vnitřní cesty budete moci znovu projít své prenatální období, zrození, dětství, dospívání... a vědomě si vytvořit takovou realitu, která vás maximálně podporuje. Dále získáte cenné nástroje pro vědomou transformaci škodlivých přesvědčení u sebe i ostatních, ať už v kontextu práce s tělem a dotekem či jiném.

Zkušenosti těch, kteří se již semináře zúčastnily

Jak jedno odpoledne dokáže změnit život...

„Je to už víc než měsíc, co jsem navštívila workshop přepis limbického otisku. A nestačím se divit, jak jedno odpoledne dokáže proměnit život. Zdá se to neuvěřitelné, ale chci sdílet některé změny, které se staly v mém životě: Naprosto mě opustila chuť na sladké. Zhubla jsem snad během jednoho dne o 2 kg. Projasnil se mi hlas, když dětem večer zpívám. Nepotřebuji tolik spát. Spím tak o dvě hodiny méně než dřív. Jsem daleko lépe naladěná. Mám spoustu energie...“

Přečtěte si celý článek o zkušenosti Aleny.

Konečně žiji a užívám si to tu!

„Dnes je cca 3 měsíce po účasti na Přepisu limbického otisku. Začátkem června jsem byla 2x po sobě na této meditaci. Už první neděli jsem odcházela s tím, že se něco ve mně změnilo a provázela mne velikánská vlna euforie a zároveň mi zněla celým tělem otázka: „Co potřebuješ změnit?“ Co se stalo s mým žitím na této úžasné planetě? Život jsem si změnila od základů. Právě ted žiji ve Spojených Arabských Emirátech. Každý den je ve mně obrovská vděčnost za tento nový život jenž jsem si dovolila žít. Být šťastná “jen“ z toho, že tu na této planetě žiji a jak úžasná jsem. Wau! Děkuji Denisko a Richarde, že jste tu byli ve správný čas s touto úžasnou metodou pro mě.“

Přečtěte si celý článek konečně žiji a užívám si to tu!

Obrat o 180 stupňů...

"Poprvé v životě jsem v této meditaci okusila lásku svých rodičů, kterou mi nikdy nedali pořádně najevo. Po semináři jsem se cítila skvěle, milovaně, nádherně. Je moc fajn, že v závěru bylo možné své zážitky sdílet, bylo to velmi inspirativní. Měla jsem chuť obejmout celý svět a vykřičet to do Vesmíru, jak je mi nádherně. To, co se dělo bezprostředně pár dní po meditaci, byl docela fičák. Zejména „bouře“ nastala v našich rodinných vazbách. Začala jsem konečně vídat synovečka, poprvé v jeho 4 letech jsem ho konečně mohla hlídat, vztahy s bratrem i rodiči se zlepšily. Obrat o 180 stupňů. Dívala jsem se rázem na svět jinýma očima a svět se díval jinak na mě. Těžko slovy uchopitelná zkušenost! Doporučuji každému tohle zažít."

Přečtěte si celý článek o zkušenosti Lenky.

 

"Dnes jsem zažila úžasnou zkušenost, jak každý z nás může být tvůrcem vlastního života... Prožila jsem to, co mi v životě tak moc chybělo. Něžnou náruč maminky a bezpodmínečné přijetí tatínka, kteří mě z lásky počali a společně přivedli na svět, do jejich náruče... Cítím svou sílu, svou hodnotu, své sebe-vědomí. Vím, čím mohu obohatit sebe i druhé. To vše a ještě mnohem víc díky prožitku nejen v myšlenkách a obrazech, ale hlavně díky plnému prožitku ve svém těle. Pohyb, dech a otevřené srdce mě přivedly zpět domů, sama k sobě."

Markétamarekamarketa.cz

"Deni a Ríšo, jsem Vám opravdu nesmírně vděčná, že lidem přinášíte krásné poselství E. Tonetti, ještě jednou děkuji. Budu na tenhle nádherný den i zážitek z přepisu velmi dlouho vzpomínat. A nejen vzpomínat, nově přepsané „vzpomínky“ přijmu do svého života, pozvu je dál, ať jsou tu doma a ať slouží pro moje dobro. Už těm starým (které se nyní začínají ocitat v mlze) nedovolím pracovat proti mně."

LenkaBrno, 32 let

"Chtěla bych ještě jednou poděkovat za nádherný seminář "Přepis limbického otisku". Chci Vám vyjádřit svůj hluboký obdiv, protože bych nikdy nevěřila, že tohle je možné připravit, tak nádhernou meditaci i zvolení hudby k tomu. Dokonce mám pocit, že se cítím čím dál lépe, a mám dojem, že všichni kolem mne jsou úžasní a skvělí, a pořád mám takové příjemné šimrání kolem žaludku. Nedovedu to pořádně ani popsat, ale chce se mi létat a tančit. … Už vybírám další seminář… Přeji nádherný večer a ještě jednou díky, dík …."

Jarmila Lindhartová

"Moc Vám děkuji za tento pro mě krásný a vnitřně hluboce vzácný kurz, který jsem s Vámi absolvovala ve středu v Brně. Musím napsat, že tolik energie jako po tomto kurzu jsem již dlouho neměla. A výsledky se dostavily okamžitě. Po 7 dlouhých letech se se mnou zastavil můj otec, který mě s dcerou "vyhodil" na ulici a se slzami v očích nás pozoroval, jak krásně se teď máme. Neuvěřitelně mi pomohla podpora, kterou jsem dostala od svého kmene ve velmi důležitém rodinném sporu. Moc jsem se bála konfrontace a konfliktu s manipulací. Po vaší meditaci jsem tento spor vyhrála na plné čáře a neuvěřitelně se mi zvedlo sebevědomí a sebeláska 🙂 Jsem šťastná, že jste……:) Děkuji za nádherný seminář!"

Helena

„Chci se podělit, sdělit vjem z limbického otisku..... Byla jsem velmi překvapena, jakou krásu si dokáži pro sebe vysnít, a jak je pro mě přirozené prožít si tu nádheru, přijmout ji za vlastní. Všechno, čím jsme si procházeli, bylo pro mě neprožité v tomto životě. A asi proto to byla jedna veliká jízda pláče, smíchu, pohybu a spousty objevů uvnitř sebe samé. Dnes je den poté 🙂 Můj hrudní koš se roztahuje, v oblasti 3. čakry dost zvláštně bolí, a přitom mám pocit že je to úžasné 😀 Jako bych se v této části těla otevírala nebo otevřela. Dýchám úplně jinak, tak hluboce a příjemně. A to všechno je protknuto nádhernou vděčnosti sobě samé. Vlastně je to tak nepopsatelný pocit, tak nový. Ještě nikdy jsem nebyla vděčná a hrdá na sebe, jak to tu na Zemi zvládám. Teď to cítím všemi buňkami. Děkuji Tobě (Denise) s Richardem. Nelze slovy vyjádřit to, co cítím, ale alespoň nastínění tu je. ;)“

Silvie Sisivychovatelka

„Pod názvem Přepis limbického otisku se skrývá krásná pohádka. Krásnější si neumíte představit. A co víc, ta pohádka je váš život! Myslela jsem si, že člověk se musí vyrovnat s tím, co ho v minulosti potkalo zlého nebo nepříjemného. Táhne se to s ním dlouho a ovlivní to jeho další život. Ale to, co si pamatujeme, není realita, která se v minulosti stala. Realita je tady a teď. Jsou to jen pocity a emoce, které jsme měli. Myslela jsem si, že rodiče si nevybereš. Musím se smířit s tím, jací jsou, přijmout a bezvýhradně je milovat i s jejich nedostatky. Při Přepisu limbického otisku se můj život stal pohádkou, rodiče jsem si vybrala a láska k nim mě dojímala až k slzám. V pohádce zvané život, je dovoleno vše, hranicí je pouze naše fantazie. Život je zázrak; mrazilo mě po celém těle při každém přechodu do dalšího "levelu", při každém začátku nové životní etapy - od mého vlastního početí, přes zrození, oslavy narozenin.. Prožila jsem zářivé dětství plné svobody, lásky všech mých blízkých, poznávala svět a učila se o všem zajímavém, co nás všudypřítomně obklopuje. Zažila jsem nádheru prvního milostného vzplanutí a vybrala si, jakým tempem se bude stupňovat až k přelomovému bodu prvního milování. Když je možné vybrat si vlastní rodiče, pak je možné už úplně všechno. Všechno jde! Záleží jen na nás. Život je pohádka, kterou si píšeme sami.“

Zuzana

"Byla to moje vůbec nejsilnější meditace v životě."

Jana Mašková Zimolováterapiedotykem.cz

„Meditácia v Prahe mi pomohla vykročiť do môjho nového života s ľahkosťou a radosťou!“

Luciaarchitektka

Přepis limbického otisku mě úplně dostal do kolen. Ačkoliv mám se svými rodiči výborný vztah, tak mě dlouho mrzelo, že ačkoliv mě mají rádi a kdykoliv se na ně můžu obrátit o pomoc, tak mi nikdy nedali najevo lásku, chybělo mi projevení citů, pohlazení... A přesně tohle jsem si přepsala. Po otisku jsem si připadalo prostě báječně!

Táňa

Kurzem vás provedou

Mgr. Denisa Říha Palečková

Přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. A jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, masážního studia ARKAYA® a profesionálního výcviku Core Touch®. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapováníléčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které jsou zaměřené na probouzení lásky v sobě, šťastný a harmonický život a prožívání radosti a rozkoše skrze vlastní tělo.

Ing. Richard Vojík

Je učitel a průvodce. Vede kurzy osobního a partnerského rozvoje. Pomáhá měnit lidem vědomí sebe sama a zlepšit jim život a vztahy s partnery. Své vědomosti a zkušenosti předává přirozeným, humorným a lehce pochopitelným způsobem. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech. Richard přináší stěžejní informace o partnerství a sexu, o kterých se doma, ani ve škole nemluví. Více na www.richardvojik.cz.

Aktuální termíny kurzu:

29. září 2019

16:00-21:00
Praha, Centrum kultury Etnosvět
Kurzovné: 990 Kč

CHCI SE PŘIHLÁSIT

17. listopadu 2019

16:00-21:00
Praha, Centrum kultury Etnosvět
Kurzovné: 990 Kč

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Další kurzy a semináře

retreat pro páry - škola šťastného partnerství

RETREAT PRO PÁRY, Váňův statek

13.12. 2019 - 15.12. 2019Váňův statek
SKUPINA PRO POSÍLENÍ A PROHLOUBENÍ VAŠEHO VZTAHU. Tento již legendární seminář Denisy a Richarda oslovuje šťastné partnery i páry v krizi. Lektoři v něm využívají nejen znalosti z oblasti nauk o posvátné sexualitě, ale především svou zkušenost z každodenního života. Jejich učení je praktické, pravdivé, přímé a srozumitelné.

RITUÁL SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ - Silvestrovská oslava

29.12. 2019 - 1.1. 2020Váňův statek
NAUČTE SE POUŽÍVAT ŽIVOTNÍ ENERGII PRO NAPLŇOVÁNÍ SVÉHO ZÁMĚRU. Budeme pracovat na utváření a formulování své vize pro rok 2020. Prostor bude také pro radost, lehkost, tanec a oslavu v kruhu lidí, kteří mají chuť setkat se v upřímnosti a bez masek na cestě osobní transformace.
NAUČTE SE POUŽÍVAT ŽIVOTNÍ ENERGII PRO NAPLŇOVÁNÍ SVÉHO ZÁMĚRU. Budeme pracovat na utváření a formulování své vize pro rok 2020. Prostor bude také pro radost, lehkost, tanec a oslavu v kruhu lidí, kteří mají chuť setkat se v upřímnosti a bez masek na cestě osobní transformace.

RADOST A POTĚŠENÍ - Joy & Pleasure

11.1. 2020 - 12.1. 2020Praha
SKUPINA PRO ŽENY, KTERÉ SE ROZHODLY BÝT ŠŤASTNÉ. Které chtějí posílit prožitek radosti a potěšení ve svém těle, srdci a životě. Pro nás ženy je důležité, abychom vědomě procítily a rozvíjely schopnost svého těla a duše prožívat radost "no matter what" - ať se děje, co se děje.