LEDNOVÁ INSPIRACE & slevy na vybrané online programy
Retrat pro páry (online) - 21.- 23. 1. 2022
Jak žít své sny - ještě můžeš vstoupit
Láska je Tvůj zdroj (z cyklu Šťastné ženství) - od 11.2.

Lednová inspirace

LEDNOVÁ INSPIRACE &
slevy na vybrané online programy

Retrat pro páry (online) - 21.- 23. 1. 2022
Jak žít své sny - ještě můžeš vstoupit
Láska je Tvůj zdroj (z cyklu Šťastné ženství) - od 11.2.

ŠŤASTNÉ ŽENSTVÍ

Cesta ke svému zdroji, lásce a potěšení

BALÍČEK ONLINE PROGRAMŮ PRO ŽENY (i balíček dárkových poukazů) je nyní za speciální LEDNOVOU CENU 5 970 Kč  4 221 Kč

Balíček tří 4 týdenních online kurzů s živým provázením

a velkou transformační silou:

 • Nalaď se lépe na své tělo, cti sama sebe a měj se skutečně ráda.
 • Poznej své dary a probuď svoji tvořivou sílu.
 • Buď v hlubším spojení se sebou a svými pocity.
 • Ciť se lehce, svobodně a šťastně na těle i na duši.
 • Zlepši partnerský vztah.
 • Přelaď a přenastav se v sobě tak, abys přitahovala víc lásky a pozornosti od svého muže (nebo od mužů obecně).
 • Vyčisti vztahy s muži v Tvém životě.
 • Nalaď se na to, že se k Tobě muži začnou chovat s respektem, láskou a úctou.
 • Raduj se ze svého těla a životní síly.
 • Spoj se se svým tělem a nauč se mu naslouchat.
 • Otevři svoje srdce a celé tělo pro proudění energie a lásky.
 • Dopřej si prostor lépe porozumět a naslouchat svému tělu, a s lehkostí komunikovat jeho potřeby a hranice.

Kolik stojí balíček online programů ŠŤASTNÉ ŽENSTVÍ?

Standarní CENA třech online programů je

5 970 Kč

Nyní za speciální lednovou cenu!

4 221 Kč

Co všechno dostaneš?

 • Videa s výkladem a zadáním praxe na doma.
 • Meditace pro transformaci svého prožívání.
 • Živá vysílání s odpověďmi na aktuální otázky účastnic.
 • Praktická cvičení pro téma každého týdne.
 • Vzájemnou podporu a sdílení v uzavřené skupině žen.
 • Obrovskou inspiraci ode mě i ostatních zúčastněných žen.
 • Bezpečné a láskyplné prostředí uzavřené skupiny.

Všechna videa a materiály Ti zůstanou v členské sekci přístupná minimálně po dobu jednoho roku po skončení online programu.

DARUJ RADOST A SPOKOJENOST

své ženě, mamince, sestře, dceři...

Trilogii online programů ŠŤASTNÉ ŽENSTVÍ můžeš také darovat ve formě dárkových poukazů.

Láskyplný vztah k sobě sama.

Více o online programu s živým provázením LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ.

Uzdravování vztahu k mužům.

Více o online programu s živým provázením LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ VE VZTAHU.

Porozumění tělu, jeho potřebám a hranicím. 

Více o online programu s živým provázením LÁSKA, TĚLO, INTIMITA.

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNICE TÉTO CESTY

Kurz mi pomohl zbavit se starých bolestí, zbytečných obav a nánosů negativity z minulosti. Pomohl mi uvědomit si, že ne všechno, o čem jsem si myslela, že funguje, doopravdy fungovalo. Získala jsem zpět své sebevědomí, našla svou sebehodnotu a začala tak nějak zdravěji víc milovat sebe i lidi kolem. Víc se usmívám.“
Petra Kopecká
Za kurs jsem vděčná. Dovolil mi zaměřit plně pozornost na sebe a nechat vše ostatní volněji plynout. Pochopila jsem, proč a kam mi odchází má energie. Že nejsem ve svém těle. Wau poznání, takřka na prahu padesátky!
Petra Suchá
Po kurzu jsem si všimla změny v manželově chování a to o 1000%. Přestal být uzavřený, není tak uspěchaný a komunikuje v klidu, bez boje a agrese.
Gabriela Šmídová
Muži jsou teď galantní, příjemní, velice ochotní… i úplně cizí. A dál to ještě bude plynout.
Kateřina Vitáková
Kdybych měla shrnout jedním slovem, byla by to LASKAVOST, která z toho kurzu byla cítit. Něha. Návody jsou jednoduché, ze života, meditace krásné s úžasnou hudbou. I v té jemné formě to mělo neuvěřitelnou sílu. Doporučila bych ho každé ženě, která jede v režimu dnešní doby, ve výkonu. Každé, která chce zpomalit, zjemnit sama sebe. Poznat sebe, svoje tělo, emoce....
Jana Šátková
Cítím se hluboce vděčná za svůj život. To je ten nejsilnější vjem, který ve mně kurz zanechal. Našla jsem v sobě energii tvořit svůj obchod, vyladila jsem ho ještě více žensky a daří se mu lépe než dřív. Odpočívám, když to tak cítím, bez výčitek, a užívám si svou rodinu. Jsem klidnější a sebejistější.
Zuzana Miškufová
Jsem o kousek více vnímavější ke svému tělu a hlavně uvolněnější v komunikaci s muži. Juchůůů! Po předchozích zraněních jsem měla spíše zařazenou zpátečku...
Petra Slámová
Už jsem chodila na různé meditace, regrese apod., ale musím říct, že až díky Denise jsem pochopila, že opravdu jen já mám svůj život ve svých rukách, a když budu chtít a budu na tom pracovat, tak se může mnohé změnit.
Naďa Sýkorová
Ráda bych vyjádřila neskonalou vděčnost za účinky online kurzu Láska je tvůj zdroj! Jsem učitelka a v práci mám tolik chuti do učení jako nikdy před tím. Vidím a cítím změny v mém prožívání všeho, co dělám, protože to dělám s větší láskou.
Veronika Sedláčková
Nikdy bych nevěřila, že přes online kurz lze udělat reálný prožitek a změnu vnímání sama sebe. Kurz byl úžasný, občerstvující a pro mě s kořenovým prožitkem a proměnou, která mě vysvobodila ze sebe prožívání v bolesti a spojila mě s místem v sobě, ze kterého mohu čerpat sílu.
Klára Markuci
Konečně jsem přetnula pouto s mým zemřelým mužem. Hezky a láskyplně. Po kurzu se cítím volná.
Kateřina Vitáková
Konečně jsem našla správnou komunikaci se svým partnerem. Nyní komunikujeme bez hádek a bojů kdo z koho, ale v poklidu a lásce. Jde to skvěle. Oba jsme ze sebe shodili neustálé napětí, co nás provázelo. Je to přesně to, co jsem potřebovala ke spokojenému vztahu. I když jsme na začátku cesty a je určitě co vylepšovat, už teď se cítím uvolněně a spokojeně.
Gabriela Šmídová
Začínám jinak přistupovat k sobě samé a mému životu. Všímám si, že věci dělám s větší lehkostí, odpočívám, když prostě tělo stagnuje, jinak se sebou mluvím, jinak se sebou zacházím...
Veronika Speet
Celý kurz je wellness, úplné hýčkání! Díky, díky!
Jitka Nová
Poznala jsem více sama sebe i to, co mi dělá dobře. Dříve těžké téma mi už nepřijde neřešitelné. Nemusím hledat mnoho jiných metod, abych se posunula. Když přijde špatný den, netopím se v pocitech. Mamka se ke mně chová jinak, vstřícněji, lépe. Vím, co chci (pracovně) a nebojím se za tím jít.
Marie Valášková
Díky kurzu cítím větší vnitřní klid, víc vnímám sebe, jsem víc v pohodě a sebejistější. Ráda se vracím do skupiny, pomáhá mi sdílení a vzájemná podpora žen.
Eva Kováčová
Nikdy jsem nebyla součástí ženských skupin, možná jsem se i sama bránila a bůhvíproč vymezovala - přitom souznění žen, podpora, sdílení a sounáležitost je pro mě velikým přínosem a cítím se tu dobře, bezpečně, DOMA. I to je pro mě bonus tohoto programu…
Petra Suchá
Denisy aktivní přítomnost ve skupině je obrovská přidaná hodnota k programu, který vytvořila a k němuž se stále ráda vracím. Meditace jsou pro mě pořád hodně očistné a podporující.
Zuzana Miškufová
Vlastně celkem snadná, finančně nenáročná, a přitom velmi naplňující a smysluplná cesta ke (trvalým!) změnám a přenastavením v životě, bez zbytečných oklik a prodlužování, s návodem k práci na sobě na další dny, týdny, měsíce...
Marie Valášková
V mém životě došlo k mnoha změnám. Cítím se uvolněně a vymizely konfliktní situace v mém každodenním životě. Současně s tím se zvýšila afinita mužů, od kterých cítím aktivní přístup, podporu a úctu. Něco takového jsem nikdy dříve ve svém životě nezažívala. A tak jsem se cítila nemilovaně a na všechno sama. Nyní se cítím opečovaně, i přestože se mé povinnosti nezmenšily.
Klára Markuci
Za mě mají online programy "Láska je Tvůj zdroj" a "láska je Tvůj zdroj ve vztahu" spoustu PLUS. Jsou úžasné v tom, že trvají delší dobu a jsme v domácím prostředí, kde můžeme „trénovat“. A možná se některé z nás otevřou víc než naživo. Dlouhodobý pravidelný kontakt s Denisou v podobě odpovědí na otázky i jiných vstupů je naprosto SUPER.
Michaela Svobodová
Kurz se mi moc líbil. Oceňuji obrovskou transformační sílu, jemné vedení Denisky a láskyplnou podporu ostatních žen. Užívám si chvíle, kdy jsem v ženské polaritě. Často teď jen jsem a vím, že je to dost. Dělám bez výčitek, co mě baví, a už si neříkám, že bych měla místo toho dělat něco užitečného.
Zdena Krylová

Vydej se na cestu ke svému zdroji, lásce a potěšení.

Všechna videa a materiály (včetně odpovědí na otázky) Ti zůstanou v členské sekci přístupná minimálně po dobu jednoho roku.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY KURZŮ ŠŤASTNÉHO ŽENSTVÍ

1102
CESTA KE SVÉMU ZDROJI, LÁSCE A POTĚŠENÍ. Obsahuje: Láska je…
1102
Během 4 týdnů Ti pomůžu najít cestu k Tvému zdroji.…
1803
ONLINE PROGRAM PRO ŽENY S ŽIVÝM PROVÁZENÍM. Uzdrav svůj vztah…
2204
RADUJ SE ZE SVÉHO TĚLA A ŽIVOTNÍ SÍLY. Spoj se…