Přihláška na víkendový kurz pro ženy

TO NEJLEPŠÍ OD DENISY


Láska, Vztahy, Intimita, Život snů 

na Chateau St. Havel, 4.- 5. listopadu 2023

Podrobnosti kurzu

Datum

4.-5. 11. 2023

Místo

Chateau St. Havel wellness hotel,
Před nádražím 1/6, 140 00 Praha 4 - Krč
chateauhotel.cz/

Lektorka

Mgr. Denisa Říha Palečková

Harmonogram

SOBOTA
Registrace začíná v 10 h
Dopolední blok 11 - 14 h
Obědová pauza 14 - 16 h
Odpolední blok 16 - cca 19h (počítej i s možným zdržením do 20h)

NEDĚLE
Dopolední blok 10 - 13 h
Obědová pauza 13 - 15 h
Odpolední blok 15 - cca 18h

Cena

Kurzovné: 11 111 Kč

Ubytování a strava

Cena kurzu ZAHRNUJE také 2x bohatý obědový raut v zámecké restauraci. Ubytování je možné domluvit individuálně s hotelem Chateau St. Havel za zvýhodněnou cenu pro naše účastnice.

Jednolůžkový pokoj s manželskou postelí, včetně snídaně, parkování, DPH. Cena: 3.000- Kč / noc

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělitelnými lůžky, včetně snídaní, parkování, DPH. Cena: 3.290- Kč / noc

Platbu lze provést při příjezdu na hotelové recepci.

Facebooková stránka

Kurz najdete také na Facebooku.

Přihláška

Jsem ráda, že ses rozhodla pro můj kurz. 

(Pro rezervaci Tvého místa na kurzu je potřeba, abys zaplatila zálohu 2000 Kč na osobu. Záloha slouží současně jako rezervační poplatek a je nevratná. Platbu, prosím, prováděj s variabilním symbolem, který pro Tebe bude vygenerován po odeslání této přihlášky.)

Po vyplnění a odeslání formuláře přihlášky Ti přijde na email automatické potvrzení o přijetí přihlášky. Nejdéle do 3 pracovních dnů Tě kontaktuje moje asistentka a zašle bližší informace k semináři.

Těším se na Tebe!

Zkušenosti žen, které se v minulosti účastnily mých víkendů pro ženy:

„Doporučuji všem, kdo touží po harmonickém životě a nebojí se změn.“

Olga

„Tento kurz mě přenesl z pasivního do aktivního tvůrce svého života.“

Vladimíra

„Tento kurz velmi jemným, nenásilným, ale přesto jasným způsobem ukotvil moje priority. Uvědomila jsem si, co všechno už mám, že je můj život vlastně velmi vyrovnaný, šťastný a stačí udělat jen několik věcí, aby byl plný i v oblastech, kde jsem pociťovala nevyživení.“

Lenka

„Nádherná zkušenost. Jsem nesmírně obohacená a posílená. Cítím ohromnou vděčnost za to, že jsem mohla být součástí krásné ženské energie.” 

Lenka Pourová

„Když jsem odcházela z kurzu , tak mi bylo příjemně, cítila jsem se hodně napojená sama na sebe, ale ještě jsem netušila, co vše mi to přinese… V následujících týdnech se věci kolem mě začaly měnit. Lidé, které jsem ve svém životě už nepotřebovala a naopak mi sílu brali než dávali, začali odcházet, a objevovaly se nové příležitosti. Díky tomu se hodně věcí vyplavilo, vyčistilo a já jsem našla sama sebe a svojí sílu. A za to všechno moc děkuji ♥"

Jana

„Doporučuji každé ženě!"

Anna Mocová

„Tento kurz přináší opravdu možnost otevřít se svým snům.“

Jana

„Cítím velkou úctu a vděčnost k Denisině práci. Cítila jsem se báječně mezi tolika rozmanitými ženami. Moc se mi líbily všechny techniky i cvičení. Dost se odehrálo přímo na kurzu, ale další procesy probíhají i dál, dostávají nové rozměry...“

Petra

„Pokud se potřebuješ ukotvit v sobě, uvěřit tomu, že jsi strůjcem svého vlastního života a štěstí, je kurz tím správným vykročením ke splnění svých snů a přání.“

Gabriela Dotková

„V kurzu je mnoho doporučení k praktickým krokům, díky nimž se změny spustily okamžitě. Všechny informace jsou podávány velmi srozumitelně, jsou dopodrobna vysvětleny. Navíc takovým jemným (ženským) způsobem.“

Petra

„Moc se mi líbí Denisy vedení. Nelítá v ezoterických výšinách a její výklad je stravitelný pro každý typ ženy. Kurz jsem si moc užila, a i po kurzu jsem se ještě dlouho cítila velmi příjemně a ukotveně.“

Iveta Pourová

„Cítím se hluboce vděčná za svůj život. To je ten nejsilnější vjem, který ve mně kurz zanechal. Našla jsem v sobě energii tvořit svůj obchod, vyladila jsem ho ještě více žensky a daří se mu lépe než dřív. Odpočívám, když to tak cítím, bez výčitek, a užívám si svou rodinu. Jsem klidnější a sebejistější."

Zuzana Miškufová

Zkušenosti žen, které se zúčastnily mých kurzů s podobným tématem:

„Na kurzu LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ na Mcelích jsem byla před rokem, a byl to velký předěl v mém životě. 

Katka Marešová 

„Kurz byl oceánem léčivé energie a dalším láskyplným krokem směrem k sobě. Jsem ráda a děkuji sobě, že jsem si ho dopřála. Síla ženského kruhu s Denisčiným vedením vytvořila mocnou vlnu, která mi dala křídla a vynesla až do Vesmíru, a ještě víc propojila s mou duší.

Daleko zřetelněji jsem pak slyšela její volání po dalších následných krocích v mém životě a s daleko větší odvahou jsem ty kroky v té realitě uskutečnila. Vše bylo krásné, ale nejsilnějším zážitkem pro mne byla Denisčina vedená meditace, co se v mém nitru při ní dělo je nesdělitelné, to se prostě musí zažít na vlastní kůži.

Ze srdce bych takový den přála každé ženě.“ Kamila 

„Než jsem se přihlásila na seminář Láska, hojnost, poslání, potřebovala jsem se srovnat s tím, zda dokážu zaplatit takovou částku za jeden den semináře. Mé hlavě se to zdálo příliš, ale moje intuice mi říkala, že mi přinese ještě větší hodnotu. 

Seminář byl neuvěřitelný - prostředím, které svou noblesou podporovalo naši snahu vidět se novýma očima a pojmenovat svoji výjimečnost, lektorkou, která uměla využít každou minutu našeho času a sestavila tak promyšlený a komplexní program, že jsme si společný den maximálně užívaly.

Mě osobně ale nejvíce fascinovaly ženy, které se na semináři sešly a které tam přinesly své neuvěřitelné příběhy. A všechny tyto příběhy spojovala jedna linka - že je všechno možné, když samy sobě nestojíme v cestě. Když dokážeme připustit, že limity tvoří jen naše hlava, ale možnosti a potenciál je ve skutečnosti nekonečný.

Denisa dokáže oslovit a shromáždit takovou skupinu lidí, kteří se v jejím doprovodu vzájemně posouvají a rostou. U toho prostě chcete být, takže jedu v lednu znovu.“ 

Pavla

Potřebuješ poradit? 

Máš otázku ohledně kurzu, na kterou jsi nenašel/nenašla odpověď ani zde na stránce?  

Nejde Ti dokončit objednávka a potřebuješ pomoct? 

Kontaktuj mou asistentku Zuzku:

Telefon

+420 774 77 66 88 (volej kdykoli mezi 10-16h)
v případě nepřítomnosti prosím pošlete SMS.

Tento seminář pořádá:

Srdce ženy s.r.o.
se sídlem: Holandská 630/11, Praha 10 - Vršovice, 101 00
IČO: 08115834