Přihláška na jednodenní seminář pro ženy

 

LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ
na Chateau Mcely

Dovol si být královnou.

Chateau Mcely, 1. května 2024

Podrobnosti kurzu

Datum

1. 5. 2024

Místo

Chateau Mcely, Mcely 61
www.chateaumcely.cz

Lektorka

Mgr. Denisa Říha Palečková

Harmonogram

Od 10h registrace
Dopolední blok 10:30 - ca. 13:30
Obědová pauza
Odpolední blok 15:30 - ca. 19h

Cena

Kurzovné: 10 500 Kč
Po omezenou dobu výhodnější cena 7 500 Kč.

Ubytování a strava

Kurzovné nezahrnuje dvouchodový oběd v zámecké restauraci.
Na přání možné také s ubytováním.

Facebooková stránka

Kurz najdete také na Facebooku.
„Na zářijový kurz ráda vzpomínám. Bylo to pro mě něco naprosto nového, první kurz live a ne online. V meditacích se mi ukázaly hluboké věci pro životní směřování, ke kterým se často vracím. Také si od té doby dopřávám více materiální hojnosti, dříve jsem z toho měla výčitky. Až teď mi dochází, jak často mi Denisy věty z kurzu rezonují v hlavě. Doplnilo mi to takový ten nadčasový základ, o který se můžu opřít i za 20 let.“
Míša

Přihláška

Jsem ráda, že ses rozhodla pro můj kurz. 

(Pro rezervaci Tvého místa na kurzu je potřeba, abys zaplatila zálohu 1000 Kč na osobu. Záloha slouží současně jako rezervační poplatek a je nevratná. Platbu, prosím, prováděj s variabilním symbolem, který pro Tebe bude vygenerován po odeslání této přihlášky.)

Po vyplnění a odeslání formuláře přihlášky Ti přijde na email automatické potvrzení o přijetí přihlášky. Nejdéle do 3 pracovních dnů Tě kontaktuje moje asistentka a zašle bližší informace k semináři.

Těším se na Tebe!

„Stále vzpomínám na krásné prostředí zámku Mcely a na kurz Láska, Hojnost, Poslání. Děkuji za inspirativní den. Konečně jsem pochopila, že hojnost je o prožívání a pocitech, které si dovolím cítit a zažít. Díky kurzu jsem se začala soustředit ještě více na příjemné chvíle pro sebe i svojí rodinu a jsem ráda, že je jich čím dál tím víc. Děkuju, že mi ukazuješ cestu a jsi velkou inspirací. Moc ráda se znovu zúčastním dalšího krásného setkání na zámku Mcely.“
Andy
„Díky Mcelím jsem si udělala výlet do několika míst za hranice svých běžných možností, a tím jsem si uvědomila, že svoji hojnost mám po ruce, jen jí otevřít dveře. Podobných zážitků se rýsuje čím dál víc… Naskočila jsem do nového pocitu a náboje, a to mi začalo nosit nové příležitosti.“
Jana

„Na kurzu LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ na Mcelích jsem byla před rokem, a byl to velký předěl v mém životě. 

Katka Marešová 

„Kurz byl oceánem léčivé energie a dalším láskyplným krokem směrem k sobě. Jsem ráda a děkuji sobě, že jsem si ho dopřála. Síla ženského kruhu s Denisčiným vedením vytvořila mocnou vlnu, která mi dala křídla a vynesla až do Vesmíru, a ještě víc propojila s mou duší.

Daleko zřetelněji jsem pak slyšela její volání po dalších následných krocích v mém životě a s daleko větší odvahou jsem ty kroky v té realitě uskutečnila. Vše bylo krásné, ale nejsilnějším zážitkem pro mne byla Denisčina vedená meditace, co se v mém nitru při ní dělo je nesdělitelné, to se prostě musí zažít na vlastní kůži.

Ze srdce bych takový den přála každé ženě.“ Kamila 

„Než jsem se přihlásila na seminář Láska, hojnost, poslání, potřebovala jsem se srovnat s tím, zda dokážu zaplatit takovou částku za jeden den semináře. Mé hlavě se to zdálo příliš, ale moje intuice mi říkala, že mi přinese ještě větší hodnotu. 

Seminář byl neuvěřitelný - prostředím, které svou noblesou podporovalo naši snahu vidět se novýma očima a pojmenovat svoji výjimečnost, lektorkou, která uměla využít každou minutu našeho času a sestavila tak promyšlený a komplexní program, že jsme si společný den maximálně užívaly.

Mě osobně ale nejvíce fascinovaly ženy, které se na semináři sešly a které tam přinesly své neuvěřitelné příběhy. A všechny tyto příběhy spojovala jedna linka - že je všechno možné, když samy sobě nestojíme v cestě. Když dokážeme připustit, že limity tvoří jen naše hlava, ale možnosti a potenciál je ve skutečnosti nekonečný.

Denisa dokáže oslovit a shromáždit takovou skupinu lidí, kteří se v jejím doprovodu vzájemně posouvají a rostou. U toho prostě chcete být, takže jedu v lednu znovu.“ 

Pavla

Tento seminář pořádá:

Srdce ženy s.r.o.
se sídlem: Holandská 630/11, Praha 10 - Vršovice, 101 00
IČO: 08115834